Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai teminiams vakarėliams

QUOTE(Alaja @ 2007 12 04, 19:40)
Taigi iveskit i google retro style,ar dar kaip ir pamatysit 4u.gif

kostiumas su baltais marškiniais, pertnešos, skrybėle, cigaras, batai gali būti su tokiais baltais priekiais.
Marškiniai plačia apykakle, paltus šlipsas gali būti, ūsai tokie lenkti. Na, net nežinau kaip paaiškinti: lenkti į apačią biggrin.gif
ai, dar gali būti baltos kojinės po tamsiomis kostiuminėmis kelnėmis biggrin.gif

Retro yra tai, kas sena, tai, kas prėję. Va pagal tas nuorodas ir galite su laisvai interpretuoti
Atsakyti

QUOTE(agnesita @ 2007 12 13, 23:04)
sveikutes! gal galetumet ka nors patarti kuo apsiredyti vakareliui, kurio tema: "spindesys ir skurdas"? ax.gif  g.gif  verysad.gif

na pasirenki vieną iš jų, jei skurdas, (tai bus įdomiau, nes mažiau kas rinksis tai) - galima lino rūbus. mažai papuošalų, arba mediniai ar senoviniai.

Jei blizgesys, tai kaip šarka, gražiais klasikiniais rūbais ir blizgiais aksesuarais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegytė: 08 sausio 2008 - 23:01
Laba, Jau si sestadieni vakarelis "Laukiniai vakarai" Isgraibste kolegos visus kostiumus is numos firmeliu doh.gif Taigi neiko neturim, pirkti lyg ir brangoka vienam vakarui, taigi gal kas turite ar zinote koki labdaryna (per visus eiti nelabai yra laiko) kur butu galima rasti skrybeliu, vyrui koki odini svarka su kutosais, moteriai lemene ar korseta tinkama tai temai. Buciau dekinga be galo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaizda @ 2008 01 09, 13:27)
Laba, Jau si sestadieni vakarelis "Laukiniai vakarai" Isgraibste kolegos visus kostiumus is numos firmeliu  doh.gif  Taigi neiko neturim, pirkti lyg ir brangoka vienam vakarui, taigi gal kas turite ar zinote koki labdaryna (per visus eiti nelabai yra laiko) kur butu galima rasti skrybeliu, vyrui koki odini svarka  su kutosais, moteriai lemene ar korseta  tinkama tai temai. Buciau  dekinga be galo  4u.gif

As teminiams vakareliams rubu ieskodavau pigiu rubu parduotuveje prie Vingio kino teatro, bet paskutini karta kai buvau nieko neradau. Ar siuo metu jie ka nors turi ngaliu pasakyti, bet kiek ziurejau odines striukes nemazai kainuoja.

Jau rasiau sioje temoje, kad yra didelis pasirinkimas karnavaliniu rubeliu siaures miestelyje, gal ten ka rastumete g.gif
Atsakyti
kam reikia i temini vakarley idju yra cia daug.
http://www.supermama...?...7493&st=588
o cia va nauja tema
http://www.supermama...howtopic=266603
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 10 sausio 2008 - 13:52
Galima pasidairyti Lietuvos kino studijoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.Na ir aš į Jus kreipiuos pagalbos...Reikalingi rūbeliai 8 dešimtmečio tema...Šimtadieniui, tačiau turim bėda reikia 3 vienodų suknučių, padėvėtuose geriausiu atveju 2 galima rasti.gal ka patarsit? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Padauzyte @ 2008 02 08, 16:43)
Sveikos merginos.Na ir aš į Jus kreipiuos pagalbos...Reikalingi rūbeliai 8 dešimtmečio tema...Šimtadieniui, tačiau turim bėda reikia 3 vienodų suknučių, padėvėtuose geriausiu atveju 2 galima rasti.gal ka patarsit? 4u.gif  blush2.gif

o ko nenuvarius i nuomuos punkta tikrai 3 vienodas rasit aisku pinigine teks pakratyti bet jei labai reikia tia galiam. ar bepas siuvejas nesti ir siutis. mestis pinigus nat medziagos ir kad siuveja pasiutu 3 vienodas
Atsakyti
gal zinot kuri nors kur galima rast tokiu pukeliu suknelei apsiuti kaip pvs ant sitos sukneles? smile.gif
user posted image
tokiu paprastu, kad "kalediskai" atrodytu smile.gif
Atsakyti
panos kaip jus isivaizduojat disko stiliu? per google niekodoro nemeta o man vakareliui reik sumastyti kaip apsirengti pagal sia tema
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 12 27, 18:42)
panos kaip jus isivaizduojat disko stiliu? per google niekodoro nemeta  o man vakareliui reik sumastyti kaip apsirengti pagal sia tema


nesenai ieskojau informacijos sia tema, tai per google buvau radus visokiu pavyzdziu. stai keletas nuotrauku kurias buvau atsirinkusi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
dekui smile.gif o kaip pati buvai apsirengusi? gal gali foto imesti?
Atsakyti