Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai teminiams vakarėliams

Kandiklis (taip tas daiktas vadinasi) atrodytu thumbup.gif ,bet as jo neturiu ir neisivaizduoju is kur gauti...pirkti nepirxiu vienam vakareliui,gal kas paskolintu? help.gif help.gif
Atsakyti
Taip taip, gėlė būtinai,juodos spalvos rūbas,pirštinaitės iki alkūnių arba trumpos iš plonos medžiagytės ir raudonas lupdažis. Bus thumbup.gif
Atsakyti
o tai neikirtau reikejo tiesiog retro ar butent kazkokio laukmecio g.gif
Atsakyti
Dalyvausiu gruodzio men teminiame vakarelyje, kuriame tureciau atrodyti kaip grazi, stilinga fifa, atejusi i naktini kluba. Tam reikalui man reikia susiorganizuot kazkoki mini sijonuka, dirza ir ilgaaulius fifiskus batus. Tai va, kadangi cia vienadienis reikalas, t.y. siaip as aukstakulniu/smailianosiu nenesioju, tai noretusi tai susiorganizuot su kuo mazesnemis islaidomis.

Gal turit kokiu patarimu, kur to galeciau ieskot (Vilniuje) - suprantu, kad kino studijose turbut tokiu nebuna nuomai, tai gal kas kitu "slaptu vietu" zinot?
Atsakyti
Gariūnuose biggrin.gif Ten galima rasti vienkartinių, nors aišku, šiek tiek kainuos ax.gif
Atsakyti
Turbut imanoma viska susirast skdurynuose,tik reikia tam nemazai laiko ir kantrybes. smile.gif
Atsakyti
Pasiskolint. Is kokios pazistamos fifos ax.gif
Atsakyti
Galiu paskolint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruska @ 2005 11 24, 16:31)
Galiu paskolint biggrin.gif


Tikrai? blush2.gif As matyt esu bjauri ragana, nes butu gaila skolint kazkam. Nebent jau nebenesiojami butu...Cia matyt po to, kai iki siol neatgaunu pries 2 metus paskolintos suknios....
o kaip atrodo batukai? ...mano kojyte 36-37 dydzio...
Atsakyti
Dabar pati tuo domiuosi - tai įdomu kaip suprasti tą "retro"? Retro gali būti šie laikai - kur viršuj parodytos šukuosenos tai atitinka;
bet retro gali būti ir 1930 metai - tai čia jau truputį skiriasi - tai būtų garbanos, kare kirpimas, daug kailių, pirštinės, gipiūras ir t.t. Suknelės prailgintu liemeniu, pliusuoti sijonai...
Atsakyti
Aš į retro vakarėlį ėjau apsirengusi - tiesaus kirpimo ilgaiki žemės juoda suknele be rankovių, pirštinėmis iki alkūnių nail.gif daug daug ilgų perlinių karolių ir sidabrinės medžiagos gėlė plaukuose, ir dar apsisiaučiau lapės kailiu smile.gif svarbiausia, tai gera nuotaika ir įsijausti į vaidmenį (aš buvau nutarusi, kad esu minimum Edita Piaf - to yest super žvaigždė thumbup.gif )
Atsakyti
Gal kas galite atsiusti daugiau nuotrauku ar pavyzdziu, kaip reiktu apsirengti teminiam vakareliui, imituojant Cikagoje vyravusi stiliu 1930 metais? Gal galetumete pamineti ir tu laiku zymias aktores, daininkes ir t. t. Buciau labai labai dekinga.
Atsakyti