Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rūbai teminiams vakarėliams
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Stilius ir apranga
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Šypsena
Labas visiems,
Vakar vakare, mano brangiausiasis pasake, kad esame uzkviesti rytoj blink.gif i Naujameti vakara su jo firmos klientais. Vakarelio apranga laisva-lotyniska. Nieko panasaus savo spintoje tikrai neturiu.
Labai prasau visu pirma pasamprotaukite, kas tai per apranga ir pasiulykite kaip issisukti is sios padeties. Gal koks nors akcentas turetu byloti neva apie lotynu amerika.
Labai nenoriu pries visas ponias pasirodyti vargiskai doh.gif

Labai, labai prasau Jusu visu pagalbos
Ugniaplaukė
Think frothy frills, tiered skirts, tassels, lace, and embroidery - señoritas in lace dresses simply ooze sensuality. Think startling colour contrasts, intricate detailing and natural feminine allure - join the fiesta fun!

Shake out those lacy, ruffled peasant blouses kept hidden in the back of the wardrobe when minimalism held sway. It's their time for fun in the sun. Flaunt them off-the-shoulder matched with a polka-dotted flounced skirt à la the señoritas of flamenco. Too dramatic? Put on a romantic eyelet top or slide pretty combs into your hair. Add gypsy panache with an intricate lace shawl or chunky accessories fashioned from beads and coral.

taip rasoma internete....
kaip suprantu, ilgas sijonas su neriniais, platus, arba palaidinuke su megziniais, salis, jokio minimalizmo, gali rengtis platu ilga sijona, kokia nors paprasta palaidinuke prigludusia ir neriniuota sali..

as tai uzsideciau juoda sijona, pageidautina kliosas, koki nors neriniuota pasijoni, baltus marskinukus, kuriuos susirisciau priekyje ir uzsimesciau ar uzsirisciau neriniuota sali, pasidaryciau a la sinjorita sukuosena ir isisgeciau i plaukus didele gele....
Ieva-Pieva
pasiziurek meksikietiskus serialus wink.gif tikra lotynu Amerika laugh.gif
Sonrisita
QUOTE (Ieva-Pieva @ 2004 12 01, 17:06)
pasiziurek meksikietiskus serialus wink.gif tikra lotynu Amerika laugh.gif

Man tai su latino stiliumi asocijuojasi Pancita is 'Laukinukes' ir Rosarija is 'Slapta aistra'. Drabuziai gana minimalus, bet pakankamai issiskiriantys is kitu, gana ryskios spalvos + ideges kunas...
Jau is uzsisvajoti spejau, kaip noriu kur nors, kur silta...
Zvirblis
QUOTE (LauraB @ 2004 12 01, 16:38)
as tai uzsideciau juoda sijona, pageidautina kliosas, koki nors neriniuota pasijoni, baltus marskinukus, kuriuos susirisciau priekyje ir uzsimesciau ar uzsirisciau neriniuota sali, pasidaryciau a la sinjorita sukuosena ir isisgeciau i plaukus didele gele....

beveik viens prie vieno kaip as... Siemet lotynai aktualus ir mano darbo naujametiniam baliuke, tai as irgi svarstau, ka apsirengti. Taigi mano variantai tokie:
1. Ispanija - atviresnis variantas. Cia kaip aprase LauraB. Spalvos - balta, raudona, raudona taskuota, zydra, juoda aisku. Daug bijoux. Veduokle, kastanjetes... Cia idejos is flamenko stiliaus.

2. Argentina - subtilesnis variantas. Sijonas ar suknele (greiciausiai juoda) iki keliu ar siek tiek zemiau ir jei plateja, tai labai nedaug... Be rankoviu arba ilgom siaurom rankovem. Salis arba skara ant klubu - butinai su ilgais plonais kutais. geriausiai - viskas JUODA.
Sukuosena - suglostytas kuodelis (na tik klausimas, kaip as ji is trumpu pasidarysiu? biggrin.gif ) ir raudona roze jame. Cia ideju galima pasirinkti A. Cholinos Tango in fa arba E. Gimnezo tango sokiuose.

Man is esmes Argentina labiau prie sirdies, bet jei reikia laaabai lotynu, tai reikia ir rinktis tai, ka matom serialuose.

afera
Sypsena smile.gif , papasakok, kaip buvai apsirengus ...
gossip.gif gossip.gif
Šypsena
Sveikos,

Tai va, as jau po lotynisko vakarelio. Buvo thumbup.gif clap.gif clap_1.gif thumbup.gif Kompanija sauni, meksikietiski astrus patiekalai mane veza, nuostabus vynas ir tekila. Puiki muzika ir grupe InCulto (nesu tikra ar taip rasosi). Nuotaika pakili, tik siek tiek pergyvenau nes savo maze palikau kaimynams.

Apsirengusi buvau labai paprastai,bet manau neprasoviau.
Iki keliu juodas su raudonu prigludes sijonas. Raudona, su didele iskirpte, aptempta bliuzkele, grazus, zerintis kaklo papuosalas. Juodos kojines, juodi ant kablo batai. Isryskintos akys ir raudonos lupos.
Va tokia alia ispane buvau. thumbup.gif
afera
Skamba neblogai clap_1.gif

newyear.gif
ramaske
Gal cia truputi ne i tema,bet prasau visu pagalbos.Turesiu naujametini vakareli darbe ir reikia apsirengti 1970-UJU metu mada.Jei gyvenciau Lietuvoje tai problemu nebutu ieskociau mamos mergautiniu rubu,bet gyvenu ne Lietuvoje.Ka jus rengtumetes,kokiu turit ideju wink.gif
ramaske
Na mamytes padekit, pasiulykit ka nors. smile.gif
Šypsena
Na reikia pagalvoti, kaip tada rengesi g.gif . Geriausia butu paziureti koki romantini filmuka tu laiku ar apie tuos laikus.
Jei tema butu 8 desimtmetis, tai paprasciau. Visi jaunimo rubai aptempti. Aptemptos bliuzikes, trumpi aptempti sijonai, bridzai, viskas sviecia ryskiomis spalvomis, zeri, blzga.
Istekejusios moterys: kostiumeliai, beretes. Vakariniai rubai - sukneles, skrybelaites. Ties liemaniu priglide, nuo juosmens plateja, iki keliu ar iki puses blauzdos. Visokie raukinukai, siuvinejimai. Medziagos turbut koks sintetinis silkas ar pan.
Nesu tikra ar teisingai kazka pasamprotavau, bet tikiuosi gal atsiras kokia maza ideja biggrin.gif
vija
Cia daug nuotrauku apie 1970:

http://www.100megspop3.com/adira/1970s.htm]
ramaske
Vija, aciu tau bandysiu kazka galvoti wink.gif
she
Susiduriau su tokia situacija ir galbut sulauksiu daugiau nuomoniu apie apranga teminiams vakarams smile.gif

ka jus manot? perkat? nuomuojates? siuvat? g.gif
Ieva-Pieva
viskas priklauso nuo vakareliu temos ax.gif nuomotis galima Lietuvos kino studijoj. as teminiams vakareliams ruosiuosi padevetu rubu parduotuvese tongue.gif juk tokie drabuzeliai paprastai reikalingi 1 kartui. jei mokeciau siuti ur tureciau laiko, gal ir pati ka nors susikurpciau rolleyes.gif
natie
sutinku, kad priklauso nuo temos, jei kazkas senowinio ar istorinio tai puiki wieta kino studija, taip pat rusu dramos teatras thumbup.gif kartais juk sawo spintoj galima rast kazka tinkamo g.gif bet man labiausiai patiko LKS super thumbup.gif norisi daryt ir daryt tokius wakarelius biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
she
na padevetuose tai galima, bet jei tas vakarelis ne draugu rato, o toks biski solidesnis, nu ten damos visokios su brangakmeniais ateina doh.gif tai net nezinau ar sugebeciau ka rasti doh.gif
beje, liudna, bet iki Lietuvos kino studijos man per toli sad.gif as ne is vilniaus
Ieva-Pieva
QUOTE(she @ 2005 03 21, 12:43)
na padevetuose tai galima, bet jei tas vakarelis ne draugu rato, o toks biski solidesnis, nu ten damos visokios su brangakmeniais ateina doh.gif  tai net nezinau ar sugebeciau ka rasti doh.gif
beje, liudna, bet iki Lietuvos kino studijos man per toli  sad.gif  as ne is vilniaus
*

gal Kauno teatruose nuomoja? mirksiukas.gif o del kitu poniu nesijaudink- neverta investuoti sunkiai uzdirbamu pinigeliu i vienadienius apdarus 4u.gif
sviecia
QUOTE(she @ 2005 03 21, 13:43)
na padevetuose tai galima, bet jei tas vakarelis ne draugu rato, o toks biski solidesnis, nu ten damos visokios su brangakmeniais ateina doh.gif  tai net nezinau ar sugebeciau ka rasti doh.gif
beje, liudna, bet iki Lietuvos kino studijos man per toli  sad.gif  as ne is vilniaus
*

Zinau kas Kauno muzikinis teatras nuomoja. Bet anksciau labai sunku susitart su jais budavo... Gal dabar geriau g.gif
O gerus perukus uz gana prieinama kaina galima rasti Puodziuvenes salone A. Juozapaviciaus 82A, antrame aukste.
As turiu kelias sukneles balui ir dar tokias sexi kelias. Vakare ikelsiu cia smile.gif
Pikciurna_
Esu pakviesta i vakareli, kurio tema VENECIJOS KARNAVALAS ir kvietime parasyta, jog pageidaujama sventine apranga. Tai kazkaip susimasciau, kokia tai apranga turetu buti, kad butu pataikyta i vakarelio tema g.gif
Butu malonu sulaukti patarimu bei pasiulymu 4u.gif
Ugniaplaukė
QUOTE(Pikciurna_ @ 2005 09 06, 14:10)
Esu pakviesta i vakareli, kurio tema VENECIJOS KARNAVALAS ir kvietime parasyta, jog pageidaujama sventine apranga. Tai kazkaip susimasciau, kokia tai apranga turetu buti, kad butu pataikyta i vakarelio tema  g.gif
Butu malonu sulaukti patarimu bei pasiulymu  4u.gif
*

matei foto is Venecijos karnavalo? pasiziurek net'e. tikrai rasi per vaizdus smile.gif
gali rengtis tiesiog vakarine suknia ir uzsideti sage Venecijos karnavalo kaukes formos arba pacia kauke, kuriu tikrai manau yra pirkti spec.parduotuvese.
Pikciurna_
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 09 06, 14:43)
matei foto is Venecijos karnavalo? pasiziurek net'e. tikrai rasi per vaizdus smile.gif
gali rengtis tiesiog vakarine suknia ir uzsideti sage Venecijos karnavalo kaukes formos arba pacia kauke, kuriu tikrai manau yra pirkti spec.parduotuvese.
*

Su ta sege, tai thumbup.gif labai aciu, uz gera pasiulyma 4u.gif
majami
Vilniuj zinau viena vietele spaudos rumuose pirmame aukste nuomuoja.
Pikciurna_
O kokios nuomos kainos ? g.gif
Japonese
Mene taip pat domina kainos. Dažnai pagalvoju apie LKS, tačiau iki šiol išsiverčiau be jos, nu bet labai rūpi pabūti kokia Marija-Antuanete mirksiukas.gif Ir da ar galima laisvai, bet kada iš ten nuomotis?
majami
Manau vieno kostiumo kaina apie 50-100Lt. priklauso nuo to koks kostiumas.
silver 27
Jau rašiau temoje "Šventės", bet dar parašysiu ir čia. Vilniuje, Šiaurės miestelyje atsidarė nauja specializuota įvairių kostiumų, skirtų karnavalams, teminiams vakarėliams, parduotuvė, bet vat su tiksliu adresiuku kėbloka, žinau, kad Žukausko g. netoli "Senukų" ir "Ikiuko", parduotuvė yra antrame aukšte, yra ant lango iškabos. Gal kam prireiks.
jolaxus
QUOTE(silver 27 @ 2005 09 22, 11:26)
Jau rašiau temoje "Šventės", bet dar parašysiu ir čia. Vilniuje, Šiaurės miestelyje atsidarė nauja specializuota įvairių kostiumų, skirtų karnavalams, teminiams vakarėliams, parduotuvė, bet vat su tiksliu adresiuku kėbloka, žinau, kad Žukausko g. netoli "Senukų" ir "Ikiuko", parduotuvė yra antrame aukšte, yra ant lango iškabos. Gal kam prireiks.
*

Čia greičiausiai kalbama apie TĖJA, rūbų nuomos salonas, S.Žukausko g. 41, 2 aukštas, tel 8-614-10884 Yra jų www, tačiau ten tik apie centrinę parduotuvę Klaipėdoj, bet rūbų pavyzdžių yra: Žiūrėkit čia
natie
QUOTE(Kakošėlio mamka @ 2005 09 20, 11:24)
Mene taip pat domina kainos. Dažnai pagalvoju apie LKS, tačiau iki šiol išsiverčiau be jos, nu bet labai rūpi pabūti kokia Marija-Antuanete mirksiukas.gif  Ir da ar galima laisvai, bet kada iš ten nuomotis?
*

wikskas priklauso nuo rubo ir kiek daliu ji sudaro, uz romeniska suknele dwieju daliu mokejau 30lituku, galima rast koki drabuzeli iswis pigiai ax.gif kiek zinau kad galima bet kada wiska nuomotis thumbup.gif
sielo
QUOTE(natie @ 2005 09 22, 15:05)
galima bet kada wiska nuomotis thumbup.gif
*

taciau nepamirskit buna kalediniai ir helauvininiai bumai, kada viskas isgraibstoma mirksiukas.gif
kavute
doh.gif Penktadieni retro stiliaus vakarelis ir neisivaizduoju ka rengtis ??!! help.gif
Sijono,sukneles ar batu su kulniuku detis negaliu,nes ten bus daug visokiu rungciu,sokiu,judesio ir pan smile.gif Ir dar parasyta kvietime kad rengtis taip kad nebutu gaila kad rubas suplys ar issiteps mirksiukas.gif . Na mano giminaite artima l liuks siuveja,tai pasius tik pasiulykit ideju 4u.gif ax.gif
Pavasarinuko leliuko mama- 2006
Kazkada buvau vakarelyre Retro/Gangster
Tai pirkau tokia bliuskute su gipiurine stacia apykakle ir tokiomis rankovytemis- jau vien tai labai retro buvo. Ir daug perlu karoliu netikru.
Labai fainai atrode panos su skrybelikem ir vualiu, ar kaip ten vadinasi, ant akiu.
Dar aisku raudonos lupos ir raudoni nagai.
Kas nepagailejo keliasdesimt litu - kirpyklose pasidare puikias retro sukuosenas.

Va, per Dangaus finala ta blondine, Auguste pusiau retro buvo aprengta ir sukuosena retro.
kavute
Aciu tau labai labai! 4u.gif Gal galetum tiksliau pasakyt kaip ta bliuskute atrodo tavo kad galeciau ja mazdaug isivaizduoti,butu thumbup.gif . Na rudoni nagai ir lupos bus,perlu karoliai,o daugiau neisivaizduoju sad.gif gal galite kas ikelti nuotraukeliu kur sio stiliaus rubai yra ar nuoroda duot,buciau labai dekinga wub.gif . O kaip atrodo retro stiliaus sukuosenos? g.gif
Indijaa
Manau , kad šukuosenos turėtu būti tokios...

user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted image
kavute
4u.gif Aciu tau labai friends.gif yahoo.gif yahoo.gif
Na,siulykit,siulykit,5ienis ne uz kalnu blink.gif
Indijaa
tiesiog ir čia matosi, kad reikalingas ryškesnis makiažas ... va gėlė dar ant rankos...ir šitas daiktas cigaretei (nežinau kaip vadinasi blush-anim-cl.gif ) nors ir nerūkai gali pasimti ir tiesiog "pavaidinti" man tai sexualiai atrodo
kavute
Kandiklis (taip tas daiktas vadinasi) atrodytu thumbup.gif ,bet as jo neturiu ir neisivaizduoju is kur gauti...pirkti nepirxiu vienam vakareliui,gal kas paskolintu? help.gif help.gif
Marzde
Taip taip, gėlė būtinai,juodos spalvos rūbas,pirštinaitės iki alkūnių arba trumpos iš plonos medžiagytės ir raudonas lupdažis. Bus thumbup.gif
natie
o tai neikirtau reikejo tiesiog retro ar butent kazkokio laukmecio g.gif
LiBo
Dalyvausiu gruodzio men teminiame vakarelyje, kuriame tureciau atrodyti kaip grazi, stilinga fifa, atejusi i naktini kluba. Tam reikalui man reikia susiorganizuot kazkoki mini sijonuka, dirza ir ilgaaulius fifiskus batus. Tai va, kadangi cia vienadienis reikalas, t.y. siaip as aukstakulniu/smailianosiu nenesioju, tai noretusi tai susiorganizuot su kuo mazesnemis islaidomis.

Gal turit kokiu patarimu, kur to galeciau ieskot (Vilniuje) - suprantu, kad kino studijose turbut tokiu nebuna nuomai, tai gal kas kitu "slaptu vietu" zinot?
godive
Gariūnuose biggrin.gif Ten galima rasti vienkartinių, nors aišku, šiek tiek kainuos ax.gif
Alaja
Turbut imanoma viska susirast skdurynuose,tik reikia tam nemazai laiko ir kantrybes. smile.gif
dontstop
Pasiskolint. Is kokios pazistamos fifos ax.gif
Dorotti
Galiu paskolint biggrin.gif
LiBo
QUOTE(Indruska @ 2005 11 24, 16:31)
Galiu paskolint biggrin.gif
*

Tikrai? blush2.gif As matyt esu bjauri ragana, nes butu gaila skolint kazkam. Nebent jau nebenesiojami butu...Cia matyt po to, kai iki siol neatgaunu pries 2 metus paskolintos suknios....
o kaip atrodo batukai? ...mano kojyte 36-37 dydzio...
kastaneda
Dabar pati tuo domiuosi - tai įdomu kaip suprasti tą "retro"? Retro gali būti šie laikai - kur viršuj parodytos šukuosenos tai atitinka;
bet retro gali būti ir 1930 metai - tai čia jau truputį skiriasi - tai būtų garbanos, kare kirpimas, daug kailių, pirštinės, gipiūras ir t.t. Suknelės prailgintu liemeniu, pliusuoti sijonai...
draugė_lija
Aš į retro vakarėlį ėjau apsirengusi - tiesaus kirpimo ilgaiki žemės juoda suknele be rankovių, pirštinėmis iki alkūnių nail.gif daug daug ilgų perlinių karolių ir sidabrinės medžiagos gėlė plaukuose, ir dar apsisiaučiau lapės kailiu smile.gif svarbiausia, tai gera nuotaika ir įsijausti į vaidmenį (aš buvau nutarusi, kad esu minimum Edita Piaf - to yest super žvaigždė thumbup.gif )
Rutaza
Gal kas galite atsiusti daugiau nuotrauku ar pavyzdziu, kaip reiktu apsirengti teminiam vakareliui, imituojant Cikagoje vyravusi stiliu 1930 metais? Gal galetumete pamineti ir tu laiku zymias aktores, daininkes ir t. t. Buciau labai labai dekinga.
Sorceress
QUOTE(Rutaza @ 2005 11 29, 16:40)
Gal kas galite atsiusti daugiau nuotrauku ar pavyzdziu, kaip reiktu apsirengti teminiam vakareliui, imituojant Cikagoje vyravusi stiliu 1930 metais? Gal galetumete pamineti ir tu laiku zymias aktores, daininkes ir t. t. Buciau labai labai dekinga.
*

Visų nuotraukų ir pavardžių čia tikrai nesukišim, pabandyk Google, visada geras draugas tokiais atvejais smile.gif
Džiuga+
Naujametinio vakarelio tokia tema, o as nelabai ka turiu... Gal kas ka pasiulysite, gal turite? Gal zinote, kur ka nors panasaus rasti? Gal isnuomotumete? Aciu uz bet kokia informacija 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.