Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

pas mane kai kurios sienos irgi rotbandu padarytos. Ne koks dekoras, ber tiesiog tokios nelygios sienos padarytos ir nudažytos. Visai neblogai žiūrisi.
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 05 26, 15:14)
nu kazkaip is meistreliu kalbos supratau, kad ar 7lt/kv  g.gif

Kazkaip per daug g.gif

Atsakyti
QUOTE(dier @ 2010 05 26, 15:57)
cia turbut apie mane  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  bet tikrai nestatysiu pastatomo, nu uzknisa mane ten ta stova sveisti, matyt jau tikrai esu is.....usi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


oi, tikrai nepamenu kas apie tai kalbėjo ir nebūtinai iš mūsų temos.. Kitose temose irgi paskaitinėju... Tikrai niekam asmeniškai netaikiau.. ax.gif Na bet sakykit, kaip čia jums tas stovas taip nusitepa, kad šveisti reikia? Man tai pakanka prabraukt skudurėliu... rolleyes.gif
Atsakyti
jau antra diena meginu nusivezusi fotika statybose pafotkinti,bet nesiseka- vakar kortele pilna buvo, siandien batareikos baigesi doh.gif
QUOTE(Loreli @ 2010 05 26, 20:12)
pas mane kai kurios sienos irgi rotbandu padarytos. Ne koks dekoras, ber tiesiog tokios nelygios sienos padarytos ir nudažytos. Visai neblogai žiūrisi.


o gal galima placiau ax.gif kiek meistreliams mokejote, kaip naudojasi, na ir nuotraukte butu super thumbup.gif blush2.gif

QUOTE(Rytine Kava @ 2010 05 26, 20:51)
Kazkaip per daug g.gif


gal... gi sakau,kad su meistreliu skaiciavom kas geriau, ar itempiamos ar gipsas, tai jis murmejo kazka,kad glaistymas 20, profiliu sukimas 20 ir gipsas 7 g.gif ... man irgi pasirode brangu... ai, bet cia tas zalias gipsas,jie sake,kad lubas daro vieno sluoksnio bet is to zalio...
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 05 26, 22:15)
jau antra diena meginu nusivezusi fotika statybose pafotkinti,bet nesiseka- vakar kortele pilna buvo, siandien batareikos baigesi  doh.gif


laukiam, laukiam nuotraukyčių... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 05 26, 22:17)
laukiam, laukiam nuotraukyčių...  biggrin.gif


tai kad jos visos vienodos apkolkas pas mus blush2.gif tinkas, tinkas ir tinkas.... biggrin.gif o su paprasta muilinike ne kazin ka viduj ir pafotkinsi, vienas kampas tesigauna doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 05 26, 22:21)
tai kad jos visos vienodos apkolkas pas mus  blush2.gif tinkas, tinkas ir tinkas.... biggrin.gif o su paprasta muilinike ne kazin ka viduj ir pafotkinsi, vienas kampas tesigauna  doh.gif  biggrin.gif


na, tinkas gal ir nelabai įdomu.. biggrin.gif bet sulauksim ir įdomesnių nuotraukėlių.. juk jau greit spalvinti pradėsit.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 05 26, 14:16)
Neuzskaityciau to uz taupyma, nes vistiek ta darba atliksit. Lygiai taip pat jei as sakyciau, mes taupom neirengdami 2 auksto, tvoros, pievos, nieko nesodinsim, bet juk ta vistiek reiks daryt cool.gif

Na čia jau kaip kas suprantam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 05 26, 20:59)
Na bet sakykit, kaip čia jums tas stovas taip nusitepa, kad šveisti reikia? Man tai pakanka prabraukt skudurėliu...  rolleyes.gif

Kai tie grioveliai yra, gi dulkiu prisikaupia. O pakabinami tai tik del patogumo valyti pliusas, nes man jie negrazus pakolkas biggrin.gif

QUOTE(indruciukas @ 2010 05 26, 21:15)
jau antra diena meginu nusivezusi fotika statybose pafotkinti,bet nesiseka- vakar kortele pilna buvo, siandien batareikos baigesi  doh.gif
o gal galima placiau  ax.gif kiek meistreliams mokejote, kaip naudojasi, na ir nuotraukte butu super  thumbup.gif  blush2.gif
gal... gi sakau,kad su meistreliu skaiciavom kas geriau, ar itempiamos ar gipsas, tai jis murmejo kazka,kad glaistymas 20, profiliu sukimas 20 ir gipsas 7  g.gif ... man irgi pasirode brangu... ai, bet cia tas zalias gipsas,jie sake,kad lubas daro vieno sluoksnio bet is to zalio...

Ir as vis fotika pamirstu, tai gal rytoj pasiimt nepamirsiu. Nera ten ka fotkint, bet vat terasos kolonas noriu parodyt, kad gerai gavosi thumbup.gif .
Kas cia per meistrelis pas tave g.gif . Profiliu sukimas 20 litu, nesuprantu... Gipsas lyg 4lt., nes kam tau zalias luboms?



Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 05 26, 23:35)
Ir as vis fotika pamirstu, tai gal rytoj pasiimt nepamirsiu. Nera ten ka fotkint, bet vat terasos kolonas noriu parodyt, kad gerai gavosi thumbup.gif .
Kas cia per meistrelis pas tave g.gif . Profiliu sukimas 20 litu, nesuprantu... Gipsas lyg 4lt., nes kam tau zalias luboms?

o as siandien maciau tavo kolonas tongue.gif

nu vat yra tu meistreliu visokiu,ir kainos visokios doh.gif laukiame,kol dabar visi surasys savo kainas ir tadu rinksimes.... zalias gipsas del to,kad nedeti dvigubo gipso... o cia irgi meistreliai taip pasakojo blush2.gif
nors vienas meistrelis jau kaip ir atkrenta- nepatinka,kai atejes pasakoja kaip cia viskas negerai pries tai padaryta,o vat jie tai super viska padaro, ir viska zino geriau nei kiti... o paprasai kaina kvadrato paskaiciuoti- tai mykia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 26 gegužės 2010 - 22:52
QUOTE(indruciukas @ 2010 05 26, 22:51)
.. zalias gipsas del to,kad nedeti dvigubo gipso...

Mes desim paprasta gipsa ir vienguba luboms.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 05 26, 23:55)
Mes desim paprasta gipsa ir vienguba luboms.


nu as dar nezinau, ar vienguba ar dviguba,o gal visgi tas itempimas g.gif laukiame kada paskaiciuos meistreliai kainas,tada eisim del tu itempiamu aiskintis,bo maniskiui vis laiko nera... anksciau as viena sulakstydavau kur reikia, bet dabar mazius neina i darzeli, o nuo birzelio pirmos darzelis nebedirba, taip,kad baigesi man atostogos... doh.gif

Simmone, tai jau jums irgi vidaus darbai prasidejo thumbup.gif norejau nufotkinti ta laida spinteliu apsvietimui virtuvej, bet fotikas numiro.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 26 gegužės 2010 - 23:05