Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

QUOTE(Angelux @ 2010 05 28, 08:54)
Laba diena, mergynos-statybininkės, patarkyt, šiandien mums reik apsisprest dėl garažo grindu lygio, ar daryt garaže grindis 30cm žemiau, nei name ir tada nebus to tokio pakilimo mašinai įvažiuot į garažą, arba kaip name ir reiks mašinai įvažiuot į kalniuką ? Vyras linkęs prie to, kad leisti žemiau garažą.

Jei is garazo ieini i nama, tai jei padarysi 30 cm., reiks 2 laiptuku i nama, o jei padarysi 17cm. tarkim, tai bus tiesiog bardiuras, kaip kad vienas laiptas. Masinai i kalniuka vaziuot nelabai, bet ziurint koks tas kalniukas, nes kiti per aukstus pasidaro tuos kalniukus ir nebestato masinu garaze. As daryciau 16-18cm. skirtuma tarp garazo ir namo ax.gif

QUOTE(Simonne @ 2010 05 28, 09:05)
Ten atraminės perdangos kolonos, nes laiptai gaunas namo šone, aš tai norėjau uždarų laiptų (už sienos), bet architektas pasiūlė kolonas - tipo ervės daugiau tai taip ir pasiliko
  O koks pas Jus pakopų plotis, foto kažkaip siaurokai atrodo  g.gif
P.s. neišsirenku savo gražiausios fotkes  lotuliukas.gif (čia aišku ne dėl to kad visos gražios, bet kad nėr iš  ko rinktis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif )

Taigi vat, pradzia 140cm., vidury 115cm. kazkur. Esu macius 80cm., tai labai siauri, 1metro- gyvent galim biggrin.gif . Taigi kai darysit, atkreipkit demesi i plota.

QUOTE(Taikute @ 2010 05 28, 12:57)
Super pasibraize, kaip tikri menininkai  thumbup.gif  jei taip ir toliau darbuosites, manau greit ir i ikurtuves kviesite  drinks_cheers.gif

Kadangi su kiekvienu etapu daug cacki pacacki, tai kaip tik laikas uzsitesia biggrin.gif . O susitvarkysim normaliau ant kokiu Kaledu jauciu ax.gif .
Kaip tavo virtuvinis smile.gif ?


QUOTE(indruciukas @ 2010 05 28, 14:05)
kvadrato kaina ko?  blink.gif

Nu jei tu man pasakysi suma darbu viso namo, man tas nieko nereiks, kaip kad namui profiliai kainuos tiek, gipsas tiek, plyteliu klijavimas tiek ir t.t.t O jei pasakysi darbu kainas, tarkim, profiliu sukimas kvadratas tiek, gipso sukimo kvadrtas tiek, tai tada suprasiu. Tik nezinau ka ten tau skaiciavo, kai rasei, kad oi namui priskaiciavo, kaip kad krizes nebutu.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 05 28, 16:15)
Taigi vat, pradzia 140cm., vidury 115cm. kazkur. Esu macius 80cm., tai labai siauri, 1metro- gyvent galim biggrin.gif . Taigi kai darysit, atkreipkit demesi i plota.

Tai vadinasi aš klausiau apie ilgį, nu vienu žodžiu ta vieta kur koja statoma, ten būna apie kokius 28 cm ax.gif aš apie tą matmenį klausiau ax.gif
Norėjau paklaust apie grindinį šildymą: kokius vamzdžius pasirinkot grindiniam šildymui, darėtės kokį šildymo projektą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 05 28, 15:15)
Nu jei tu man pasakysi suma darbu viso namo, man tas nieko nereiks, kaip kad namui profiliai kainuos tiek, gipsas tiek, plyteliu klijavimas tiek ir t.t.t O jei pasakysi darbu kainas, tarkim, profiliu sukimas kvadratas tiek, gipso sukimo kvadrtas tiek, tai tada suprasiu. Tik nezinau ka ten tau skaiciavo, kai rasei, kad oi namui priskaiciavo, kaip kad krizes nebutu.


as klausiau kvdrato kaina ko? ar gipso sukimo, ar spaklaivimo,ar plyteliu klojimo-kas tave domina? ten visas lapas pas mus tu kainu doh.gif
cia kaip pvz:
plyteliu klojimas (ne mozaikos) 25-30;
lubu pasiuvimas su dvigubu karkasu- 20lt
palangiu klijavimas, angokrasciu apklijavimas stiroduru- 17lt
hidroizoliacijos tepimas- 6lt
sienu glaistymas,gruntavimas,slifavimas dazymas ar tapetavimas- 20lt

labiausiai mane uzmuse mediniu plintusu montavimo kaina- vienas beginis metras- 7lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simonne @ 2010 05 28, 14:26)
Tai vadinasi aš  klausiau apie ilgį, nu vienu žodžiu ta vieta kur koja statoma, ten būna apie kokius 28 cm ax.gif  aš apie tą matmenį klausiau  ax.gif
Norėjau paklaust apie grindinį šildymą: kokius vamzdžius pasirinkot grindiniam šildymui, darėtės kokį  šildymo projektą  g.gif

AAA, supratau. Pas mus gaunasi per viduri 24cm. ir 5 uzleisim, kai darysim pakopas, bus 29cm.
Vamzdziai TC grindinio. Mums vienoj pardej dave 25% nuolaida, sakyciau gerai g.gif . O apie koki tu sildymo projekta sneki g.gif ?

Indruciuk, dabar aisku, aciu. Bet jei ne firma, juk pigiau butu ax.gif


As po kirpyklos, nusidaziau plaukus TAMSIAI rudai, jau kad pasikeiciau, tai pasikeiciau biggrin.gif . Mazoji uzmigo, tai einu lupas pasimaliavot biggrin.gif ir nusifotkint, pasirodysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 05 28, 15:57)
Indruciuk, dabar aisku, aciu. Bet jei ne firma, juk pigiau butu ax.gif
As po kirpyklos, nusidaziau plaukus TAMSIAI rudai, jau kad pasikeiciau, tai pasikeiciau biggrin.gif . Mazoji uzmigo, tai einu lupas pasimaliavot  biggrin.gif  ir nusifotkint, pasirodysiu ax.gif


tai ir firma as tikiu rasti pigiau, nes cia kosmosas doh.gif ai, dar stogo siltinimas vata iki gegniu- 13ltkv, o paskui kiekvienas 10cm +8lt/kv blink.gif
taip,pavieniai pigiau, bet uzknisa, kai paskaiciuoja uz darba tiek, o paskui jau jiems tai tas nepriklauso, tai tas... doh.gif ir dar tas varymas ant pries tai buvusiu meistru doh.gif doh.gif ....

nu , a mazoji mamos neissigando smile.gif as kaip pirma karta grifka nusikirpau, tai mazasis koki pusvalandi i mane nepatikliai ziurejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik is balso pazino lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir dabar buna,kad kai antakius pasidazau, tai jis sako,tu daugiau mama taip nedazyk,tau taip negraziai.... lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Rytine Kava,2010 05 28, 15:15]
Jei is garazo ieini i nama, tai jei padarysi 30 cm., reiks 2 laiptuku i nama, o jei padarysi 17cm. tarkim, tai bus tiesiog bardiuras, kaip kad vienas laiptas. Masinai i kalniuka vaziuot nelabai, bet ziurint koks tas kalniukas, nes kiti per aukstus pasidaro tuos kalniukus ir nebestato masinu garaze. As daryciau 16-18cm. skirtuma tarp garazo ir namo ax.gif

Pas mus pagal projekta padaryti 2 laiptukai iš garažo į namą, tai jei tu laiptuku nedaryti, tai gautusi aukšti į garažą , kaip ir į namą, o name bus 3 laiptukai, tai yra 40-45cm, tai manau 6 metrai nuo tvoros ir auktis 45cm , tai butų gana nemažas kalniukas g.gif
Tai šiandien susitinkas su statybų vadovų dėl to klausimo, bet jis taip linkęs , kaip supratau iš pokalbio, kad neleistumės garažo žemiau už namą, nes jie patys nugrybavo su pamatais , o dabar reiktu garaže dali pamato išpjauti, jie nori aišku pasirinkti lengvesnį kelią cool.gif
Vyras sako, kad koki karta nuriedės mašina ir išvers mum tvorą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 05 28, 15:32)
tai ir firma as tikiu rasti pigiau, nes cia kosmosas  doh.gif ai, dar stogo siltinimas vata iki gegniu- 13ltkv, o paskui kiekvienas 10cm +8lt/kv  blink.gif
taip,pavieniai pigiau, bet uzknisa, kai paskaiciuoja uz darba tiek, o paskui jau jiems tai tas nepriklauso, tai tas...  doh.gif ir dar tas varymas ant pries tai buvusiu meistru  doh.gif  doh.gif ....

nu ,  a mazoji mamos neissigando  smile.gif as kaip pirma karta grifka nusikirpau, tai mazasis koki pusvalandi i mane nepatikliai ziurejo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tik is balso  pazino  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir dabar buna,kad kai antakius pasidazau, tai jis sako,tu daugiau mama taip nedazyk,tau taip negraziai....  lotuliukas.gif

As jai savaite sakiau, kad mamyte nusidazys plaukus tamsiai rudai, tai soko nebuvo biggrin.gif . MB klausia telefonu, ar atpazinsiu, tai sakiau mieste su akiniais nuo saules tikrai neatpazintum biggrin.gif
Atsakyti
Mano virtuvinis tai kita savaite atvaziuos, nes vyras tik plyteliu tarpus nesenai baige uzglaistyti wink.gif Ryt varysiu i statybas, tai paziuresiu kaip vonios ir WC baldelius pastate, susitvarkysiu virtuves zona ir lauksiu virtuvinio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 05 28, 16:57)
Vamzdziai TC grindinio. Mums vienoj pardej dave 25% nuolaida, sakyciau gerai g.gif . O apie koki tu sildymo projekta sneki g.gif ?


TC tai čia Tece vamzdžiai ar ne taip supratau blush2.gif pamiršau kad pas Jus neaiški šildymo sistema ax.gif skaičiau kad jei kieto kuro katilas + radiatoriai geriau kad tą šildymo sistemą numatytų specai (nustatytų kokie tarpai tarp vamzdžių visi jungimai, kolektoriai, kas prie ko ir pan. - vienu žodžiu turint tokį projektą kur viskas paskaičiuota konkrečiam namui gali ir nekvalifikuoti darbininkai išvedžioti grindinį ).

Atsakyti
QUOTE(Simonne @ 2010 05 28, 16:26)
Tai vadinasi aš  klausiau apie ilgį, nu vienu žodžiu ta vieta kur koja statoma, ten būna apie kokius 28 cm ax.gif  aš apie tą matmenį klausiau  ax.gif
Norėjau paklaust apie grindinį šildymą: kokius vamzdžius pasirinkot grindiniam šildymui, darėtės kokį  šildymo projektą  g.gif


Pas mus grindinio sildymo vamzdziai Henka, o sildymo projekto nedarem, nes kainuoja nemazai pinigu, o geras santechnikas tikrai nusimano kiek ir kokius radiatorius statyti wink.gif (siaip is simto namu kokius tik penkis atrastum kurie daresi sildymo projektus, nebent namas labai jau didelis ir "sustras" butu, ta pati ir apie elektros projektus galiu pasakyti) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taikute @ 2010 05 28, 22:20)
Pas mus grindinio sildymo vamzdziai Henka, o sildymo projekto nedarem, nes kainuoja nemazai pinigu, o geras santechnikas tikrai nusimano kiek ir kokius radiatorius statyti wink.gif (siaip is simto namu kokius tik penkis atrastum kurie daresi sildymo projektus, nebent namas labai jau didelis ir "sustras" butu, ta pati ir apie elektros projektus galiu pasakyti)  mirksiukas.gif

labai ačiū nuraminai 4u.gif kažkodėl taip ir galvojau kad čia brukamas pasiūlymas dėl projekto sudarymo mirksiukas.gif juk turbūt visos šio krašto statybininkės sukūrė savo namų elektros projektą thumbup.gif aš tik išsigandau jei pats nesupranti , tai tau gali iškišti bet ką, o juk visko nesužinosi ir nepatikrinsi doh.gif O gal galima kontaktus į až kas Jums vedžiojo 4u.gif ir vamzdžių tikslų pavadinimą ten su visais Pex MD ir pan 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simonne @ 2010 05 28, 22:34)
labai ačiū nuraminai  4u.gif  kažkodėl taip ir galvojau kad čia brukamas pasiūlymas dėl projekto sudarymo  mirksiukas.gif  juk turbūt visos šio krašto statybininkės sukūrė savo namų elektros projektą  thumbup.gif aš tik išsigandau jei pats nesupranti , tai tau gali iškišti bet ką, o juk visko nesužinosi ir nepatikrinsi doh.gif O gal galima kontaktus į až kas Jums vedžiojo  4u.gif  ir vamzdžių tikslų pavadinimą ten su visais Pex MD ir pan  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Santechnikai kur mums vedziojo grindini ir visa kita, jau kontaktu nebera, nes jie isvaziave i uzsieni, matai mano vyras toks statybininkas tai jis daug ka ir dare ir padejo jiems, o elektriko atsiusiu kontaktus i Az wink.gif siaip elektros projektelio kaip ir gali reiketi norint priduoti valstybiniai komisijai, bet jei pradesit su vienu elektriku viska daryti ir jis turi teise priduoti valst. komisijai tai jis ir nubraizys viska, o jei keisite nuo vieno prie kito tai kazkoki projekta teks darytis, nes ne visi elektrikai turi teise priduoti komisijai, tai va, manau aiskiai parasiau wink.gif

Atsakyti