Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

QUOTE(rutulyte @ 2010 06 03, 19:36)
Kiek jums maždaug gavosi šildymas: kolektoriai, grindinis ir radiatorių davedimas?  ax.gif

Uz darba 3000lt.
Apie kolektorius buvau smulkiai surasius, lyg tau ir rasiau ax.gif , bet biski virs 1000lt. lyg, cia 3 dezes.
O grindinio velgi, kilometra pirkom po 1.25lt. kazkur (is bankr. firmos), o 400 metru po 3.70lt. atrodo (su 38% nuolaida, kaimynas suveike).
Dar plevele dejom, na ir to metalo grotos, tik kainos nezinau rolleyes.gif
Atsakyti
Ai, o vamzduka dejom 18-ini., o ne 16-ini.
Atsakyti
grįžom su mažuoju iš statybų ir esu visai pasimetus blink.gif blink.gif
valandą laiko laksčiau su sieninių dažų mini palete po visą pirmą aukštą- ir nieko nenusprendžiau doh.gif doh.gif kur šešėlis vienaip spalvos atrodo,kur saulė spigina visai kitaip g.gif blink.gif g.gif o dar kai iš tikro spalva pasidengs bus dar kitoks variantas... dar su laiptine nebežinau kaip daryti, nuo kur ten butu galima tapetus klijuoti,o gal dažyti kita spalva g.gif Kažko aš vėl pradedu mastyti apie dizainerio pagalbą ....
Papildyta:
dar šiandien buvau prie turgaus toj pardėj, tai apšvietimo projektukas apie 100lt, bet kadangi pas mus jau elektra suvedžiota pagal mano sugalvojimus, tai šviestuvų parinkimas butu nemokamas (na ten tu visu halogenų ir ledų komplektavimas, paskaičiavimas kiek ju reikia tam tikrai patalpai,tik reikia išplanavimą atsinešti)
Papildyta:
nu kaip atrodys, viena siena,dvejos durys- pagal vienas dazyta, kita tapetuota g.gif
user posted image
Atsakyti
labas vakarelis 4u.gif

buvau prisicitavusi, bet... tai vat merginos aciu uz pasiulymus, vis mastau... nzn ka pasirinkt... pergalvoju per dien kelis kart ir vel is pradziu...

situacija tokia, kad svetaineje noreciau tik uzuolaidu dieniniu ir ruletu, bet pripasakojo kad ruletu mechanizmas gali naetlaikyti pacio ruleto svorio (vitrininiam langui). naktines uzuolaidos man labai grazu bet as esu susigalvojusi kad jos dulkes kaupia smile.gif apie austrietes ir romanetes tai man jos brangokos doh.gif del sirmu jau geras pastebejimas du mazi vaikai.
Man reikia naktiniu, kad vakare nuo kaimynu uzsidengt. Kol vaikai praaugs, paskui tikrai bus dienines uzuolaidos.
Tai vat idomu kas yra jau uzsideje kokio didumo ju vitrininiai langai ir kaip laiko mechanizmai? ir kokios firmos gal parasytu?
Papildyta:

nu kaip atrodys, viena siena,dvejos durys- pagal vienas dazyta, kita tapetuota g.gif


gali labai graziai atrodyti... tik reikia sugalvoti perejima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 03, 20:51)
Uz darba 3000lt.
Apie kolektorius buvau smulkiai surasius, lyg tau ir rasiau ax.gif , bet biski virs 1000lt. lyg, cia 3 dezes.
O grindinio velgi, kilometra pirkom po 1.25lt. kazkur (is bankr. firmos), o 400 metru po 3.70lt. atrodo (su 38% nuolaida, kaimynas suveike).
Dar plevele dejom, na ir to metalo grotos, tik kainos nezinau rolleyes.gif


Tai jei tuos 3000 lt isdalini i 225kv tai mazdaug eina susigaudyti. Aciu, padejei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virgutej @ 2010 06 03, 23:01)
Tai vat idomu kas yra jau uzsideje kokio didumo ju vitrininiai langai ir kaip laiko mechanizmai? ir kokios firmos gal parasytu?
Papildyta:

nu kaip atrodys, viena siena,dvejos durys- pagal vienas dazyta, kita tapetuota  g.gif
gali labai graziai atrodyti... tik reikia sugalvoti perejima  smile.gif


o kokio plocio pas tave tie vitrininiai langai?

pas mane bute visur roletai- viskas labai liuks jau beveik 10metu- isskyrus miegamajame- nes ten detas tas su guma labai sunkus audinys- tai vat tam jau greit sakes doh.gif bet ir metu nemazai.. tai jei deti paprastus roletus, tik labai tamsaus audinio, tai nemanau,kad bus bedos 4u.gif as tada nedejau, nes nebuvo labai tamsaus grazaus- kaip dabar prisimenu- su menuliais ir zvaigzdem blink.gif , dar tamsiai bordo ir bjauri tamsiai melyna- o pas mane miegamasis geltonas doh.gif roletus dejo dextera,o tada daugiau niekas daugiau ir nedejo..
Papildyta:
QUOTE(virgutej @ 2010 06 03, 23:01)
nu kaip atrodys, viena siena,dvejos durys- pagal vienas dazyta, kita tapetuota  g.gif
gali labai graziai atrodyti... tik reikia sugalvoti perejima  smile.gif


tai vat sedziu,galvoju g.gif bet ten toliau dar viena duru anga i virtuve ir viena anga is svetaines i a le valgomaji g.gif zodziu,bendra erdve ir nei vieno kampo, kuri butu galima panaudoti kaip tapetu ar kitos spalvos pradzia doh.gif
user posted image
Atsakyti
As jau pradedu nebevirskinti tu statybininku, nors MB mano toks pat. biggrin.gif
Uz zemes sutrombavima, duobes iskasima, kad patikrintu ar viskas gerai su lauko kanalizacija ir vamzdziu pravedimu 700 lt uzsiprase nu ka as zinau, tai dar polisterolas lieka, plevele, grindinis g.gif O pas mane tai apacioje tik 80 kv, nieko nebesuprantu, Jei skaciuociau pagal tai kiek RK sumokejo tai man turetu iseiti dvigubai maziau. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgugute @ 2010 06 03, 23:29)
As jau pradedu nebevirskinti tu statybininku, nors MB mano toks pat.  biggrin.gif
Uz zemes sutrombavima, duobes iskasima, kad patikrintu ar viskas gerai su lauko kanalizacija ir vamzdziu pravedimu 700 lt uzsiprase nu ka as zinau, tai dar polisterolas lieka, plevele, grindinis  g.gif O pas mane tai apacioje tik 80 kv, nieko nebesuprantu, Jei skaciuociau pagal tai kiek RK sumokejo tai man turetu iseiti dvigubai maziau.  blink.gif

nu mes uz sildyma ir vadentieki iki katilines buvom sutare 4.7t, apie 200kv/m grindinio,vienas kambarys ir garazas radiatoriai tai dar uz polistirolo sudejima damokejom 400, kiek vien uz sildyma nezinau...
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 03, 20:54)
grįžom su mažuoju iš statybų ir esu visai pasimetus  blink.gif  blink.gif
valandą laiko laksčiau su sieninių dažų mini palete po visą pirmą aukštą- ir nieko nenusprendžiau  doh.gif  doh.gif kur šešėlis vienaip spalvos atrodo,kur saulė spigina visai kitaip g.gif  blink.gif  g.gif o dar kai iš tikro spalva pasidengs bus dar kitoks variantas... dar su laiptine nebežinau kaip daryti, nuo kur ten butu galima tapetus klijuoti,o gal dažyti kita spalva  g.gif Kažko aš vėl pradedu mastyti apie dizainerio pagalbą ....
Papildyta:
dar šiandien buvau prie turgaus toj pardėj, tai apšvietimo projektukas apie 100lt, bet kadangi pas mus jau elektra suvedžiota pagal mano sugalvojimus, tai šviestuvų parinkimas butu nemokamas (na ten tu visu halogenų ir ledų komplektavimas, paskaičiavimas kiek ju reikia tam tikrai patalpai,tik reikia išplanavimą atsinešti)
Papildyta:
nu kaip atrodys, viena siena,dvejos durys- pagal vienas dazyta, kita tapetuota  g.gif
user posted image

As tai grieztai pries, neisbandzius dazu ant sienu smile.gif
A pades tau tie dizaineriai g.gif ?
Nesupratau, projektas apsvietimo visam namui 100 litu?
Ir kaip tau paskaiciuos kiek reikia patalpai tu ledu, halogenu, jei viskas isvedziota, nu nesupratau g.gif . Tai pas tave tik maitinimai atvesti, na tarkim i virtuve numestas laidas ant lubu, o nuo jo dar tik vedziosis, kiek ten tu lempikiu reik?
Man asmeniskai negrazu, kai ta pati siena bus dazyta ir tapetuota. As buvau taip isdazius pirmam bute, idedu foto, kazkas matosi po kaire, ta pati siena 2 spalvu:
user posted image




Papildyta:


QUOTE(Jurgugute @ 2010 06 03, 22:04)
Tai jei tuos 3000 lt isdalini i 225kv tai mazdaug eina susigaudyti. Aciu, padejei  4u.gif

Grindinio beveik 200 kvadratu ir nuvesti vamzdziai 7 radiatoriams, nuvestas vandentiekis i 3 vonias ir virtuve ir pastatyti 3 kolektoriai, ir dar lyg kazkas, ar tik ne kranus sujungs g.gif , tai uz VISA darba 3000lt., ne vien grindinis (nes tu lyg taip supratai ax.gif )
Papildyta:
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 03, 22:21)

tai vat sedziu,galvoju  g.gif bet ten toliau dar viena duru anga i virtuve ir viena anga is svetaines i a le valgomaji  g.gif zodziu,bendra erdve  ir nei vieno kampo, kuri butu galima panaudoti kaip tapetu ar kitos spalvos pradzia doh.gif
user posted image

Nieko nebesuprantu biggrin.gif
Gal plana idek, nes as galvojau, kad kai ieini pas tave tai laiptai po kaire g.gif

QUOTE(Jurgugute @ 2010 06 03, 22:29)
As jau pradedu nebevirskinti tu statybininku, nors MB mano toks pat.  biggrin.gif
Uz zemes sutrombavima, duobes iskasima, kad patikrintu ar viskas gerai su lauko kanalizacija ir vamzdziu pravedimu 700 lt uzsiprase nu ka as zinau, tai dar polisterolas lieka, plevele, grindinis  g.gif O pas mane tai apacioje tik 80 kv, nieko nebesuprantu, Jei skaciuociau pagal tai kiek RK sumokejo tai man turetu iseiti dvigubai maziau.  blink.gif

Tai pas jus isvedziotas tas nulinis kanalizacijos ir dabar viska atkasit??
Polisterola mums veze is kauno, bet Rutulyte gera kaina is moki-vezi buvo gavus, tik reikia ne paskutine minute ten kreiptis, nes vietoj gal neturi g.gif
Papildyta:

QUOTE(indruciukas @ 2010 06 03, 22:36)
nu mes uz sildyma ir vadentieki iki katilines buvom sutare 4.7t, apie 200kv/m grindinio,vienas kambarys ir garazas radiatoriai tai dar uz polistirolo sudejima damokejom 400, kiek vien uz sildyma nezinau...

O kiek kvadratu polistirolo isdejo?
Garaza betonavot? MB lyg zada su armatura betonuot, del tvirtumo ir lyg 2 sluoksnius, kaip name (jei ko nemaisau). Dabar nieko negalejo daryt, nes vatos ten prikrauta.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 04, 00:01)
-As tai grieztai pries, neisbandzius dazu ant sienu smile.gif
--A pades tau tie dizaineriai g.gif ?
Nesupratau, projektas apsvietimo visam namui 100 litu?
Ir kaip tau paskaiciuos kiek reikia patalpai tu ledu, halogenu, jei viskas isvedziota, nu nesupratau g.gif . Tai pas tave tik maitinimai atvesti, na tarkim i virtuve numestas laidas ant lubu, o nuo jo dar tik  vedziosis, kiek ten tu lempikiu reik?
Man asmeniskai negrazu, kai ta pati siena bus dazyta ir tapetuota. As buvau taip isdazius pirmam bute, idedu foto, kazkas matosi po kaire, ta pati siena 2 spalvu:

-nu tai kad isbandyti juos ant sienu reikia pradziai is popieriuko isirinkti ko noretum g.gif
-- nu turi padeti biggrin.gif toks ju darbas, ar ne biggrin.gif
--- as klausiau pirmo auksto erdvei,apie 100kv, tai sake iki 100lt..net pati nustebau
nezinau, ar cia tik maitinimas g.gif pvz pas mane i virtuve atvesti du laidai- vienas jungtukas su dviem knopkem- ir jau ant tu laidu as galiu ir po viena lempike daryti ir 2 ir jei noriu 10.. taip man meistrai aiskino...
nu cia nuotrukikej tai ziaurus vaizdelis... bet as noreciau, kad butu tos pacios spalvu paletes, arba kad tos spalvos deretu viena su kita...
va cia kaip pvz...
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 04, 00:15)
O kiek kvadratu polistirolo isdejo?
Garaza betonavot? MB lyg zada su armatura betonuot, del tvirtumo ir lyg 2 sluoksnius, kaip name (jei ko nemaisau). Dabar nieko negalejo daryt, nes vatos ten prikrauta.


MB tik palepej pats dejo 26kvadratus, tai kazkur 220kv turejo gautis...
taip,garaza betonavo, tik betono lyg 9cm ten pyle, nezinau tiksliai kiek, bet zinau kad daugiau nei visame name..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 03 birželio 2010 - 23:22
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 03, 23:20)
-nu tai kad isbandyti juos ant sienu reikia pradziai is popieriuko isirinkti ko noretum  g.gif
-- nu turi padeti  biggrin.gif  toks ju darbas, ar ne  biggrin.gif
--- as klausiau pirmo auksto erdvei,apie 100kv, tai sake iki 100lt..net pati nustebau
nezinau, ar cia tik maitinimas  g.gif pvz pas mane i virtuve atvesti du laidai- vienas jungtukas su dviem knopkem- ir jau ant tu laidu as galiu ir po viena lempike daryti ir 2 ir jei noriu 10.. taip man meistrai aiskino...
nu cia nuotrukikej tai ziaurus vaizdelis... bet as noreciau, kad butu tos pacios spalvu paletes, arba kad tos spalvos deretu viena su kita...
va cia kaip pvz...
user posted image
Papildyta:
MB tik palepej pats dejo 26kvadratus, tai kazkur 220kv turejo gautis...
taip,garaza betonavo, tik betono lyg 9cm ten pyle, nezinau tiksliai kiek, bet zinau kad daugiau nei visame name..

Tai kad sakei viska dazysi viena spalva, klijuosi tapetus, o tada derinsi vel spalvas prie tapetu ir vel dazysi biggrin.gif
Mes tau padesim biggrin.gif
Tai pala, pas tave tik maitinimai ir atvesti, o tai jie atvaziuos davesti tuos laidus, kiek ten tu lempikiu tau reik nuo maitinimo jau ?? Ar vel mokesi uz tai?
Man ir sitoj foto nepatinka, bet jei tau patinka, tai ir daryk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 04, 00:15)
Nieko nebesuprantu biggrin.gif
Gal plana idek, nes as galvojau, kad kai ieini pas tave tai laiptai po kaire g.gif


taip, laiptai pas mane po kaire, tik uz sienos biggrin.gif
vat cia vaizdelis is holo i lauko duris, tai sioje nuotraukoje vos vos ir laiptai matosi
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 03 birželio 2010 - 23:29