Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

QUOTE(indruciukas @ 2010 06 11, 23:53)
nu tai kad jau susidure, tai dar paklausinesiu  ax.gif  blush2.gif
tai jei mes registruojam nebaigtas statybas tam, kad butu galima daryti dovanojima- tai mums reiks ir ta vertinima daryti- o tai gal  nereikia mums registruoti tu nebaigtu statybu o is karto daryti vertinima  g.gif  blink.gif

Įsiterpsiu 4u.gif jei planuojat dovanot, tai vistiek juridiškai turi būti įforminta tai, ką Jūs dovanojate: ar tik žemės sklypą ar nebaigtą statybą. Jei nebaigtą statybą, tai ji turi būti įregistruota LR registre, o tai būna taip: vertintojai įvertina tavo namą tai dienai (foto, susisiekimas ir pan.), iš statybų inspekcijos reikia pažymos (o ten ir pateiki statybų žurnalą ir kt. popierius ) o tuos popierius pateiki Registrui (gal ką ir pamiršau blush2.gif ) kad būtų įregistruota nebaigta statyba. Manyčiau, kad tik registruotą nebaigtą statybą (va čia tik bankui aktualu koks baigtumas)galite dovanoti LR įstatymų nustatyta tvarka (čia turbūt per notarą jau, o ten vėl pinigai doh.gif ) nes ir įregistruoti irgi pinigai doh.gif
P.s. siūlyčiau kreiptis į Registrą ir sužinoti tiksliai, nes turbūt vertinimas reikalingas tik bankui (o Jum tai neaktualu mirksiukas.gif ). O be to pasidomėkit išduotų dokumentų galiojimų terminais (pvz. nepatikslintais duomenimis statybų inspekcijos pažyma galioja 10 dienų, jei ją pateiksit vėliau Registras gali pareikalaut naujos doh.gif )
P.s. mes visi ne prieš dovanas wub.gif bet siūlyčiau pasidomėti ar nebus finansiškai skausminga dovana, kurios vertė bus nustatyta Registre (galbūt kažkam reikės tada deklaruoti savo pajamas, arba dar kokį mokestį susimokėt verysad.gif )




Papildyta:
Svaigios prasidedančios vasaros naktys wub.gif
RK nepyk blush2.gif kadangi ir taip turi ką veikt, bet gal kitoj temoj pakeisi Dier statusą, kiek prisimenu ji jau langus susidėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Simonne @ 2010 06 12, 00:22)
Įsiterpsiu  4u.gif  jei planuojat dovanot, tai vistiek juridiškai turi būti įforminta tai, ką Jūs dovanojate: ar tik žemės sklypą ar nebaigtą statybą.Papildyta:


mes kaip visada per velai atsipeikejome doh.gif turejome ta dovanojima pasidaryti,kai tik zemes paskirties pakeitimo dokumentai buvo gauti- bet,o ,taciau, kadangi jau kai buvo isimtas statybu leidimas uosviuko vardu- dovanojimo padaryti nebeina, nes vel visus popierius reiktu perrasineti- tai notaras siule geriau nors kazkiek isiregistruoti nebaigtas statybas ir daryti dovanojima...
iki vakar buvo viskas aisku biggrin.gif - buvom ir statybu inspekcijoje ir pas matininkus tai supratom,kad matininkai atlieka kadastrinius matavimus,padaro bylute ir tada su visais popieriais vaziuojam i statybu inspekcija- ten kadangi vidus dar nepridavinejamas- komisijos nesius,tik taip apziures ir israsys pazyma registru centrui- tada registruojam ir dovanojames biggrin.gif bet vat vakar su tai vertintojais man galva susuko blink.gif blink.gif dovanojimas vaikams , kiek domejomes, tai pats "neskausmingiausias" budas nama persirasyti smile.gif bent jau buto dovanojimas rudeni kainavo apie 300lt +iregistravimas (gerai nepamenu,bet lyg iki 100lt)
Atsakyti
Sveikos mergaites.
[B]RK,suo metu mano statusas- kyla sienos. Darbai vyksta.Ir kaip statybose buna su nuotykiais. Atveze 10 padeklu fibo ,statybininkai per 3 dienas sumurijo. Pirkau blokelius vienetais,kad nors kiek darbo turetu.Blokeliai turejo atvykti po pietu ,atvyko 8 vakare .Stipriai lijo privaziuoti nejo taip ,kad iskrautu i vidu.Pristate padeklu priesais nama. Dabar reikes rankomis pernesti blokelius. Man visai patiko tvarkyti visus reikalus.Sekesi visai neblogai,buciau ir toliau vadovavusi paradui. Bet vakar mama susilauze ranka verysad.gif.Ji abu mano vaikus priziurejo ,kol as prie statybu ,o dabar man dar ir ja reikes priziureti. Bet as sakau, jei susiduri su problema ,reikia ja spresti. bigsmile.gif Dar idomumu buvo su langais.Ant projekto jie atrodo normaliai,o kai pamaciau sienoje,tai jie tooookie dideli pasirode.Norejau tureti istisinius,bet skelti juos reikes t,y, dalinti i dvi dalis. Ar laiku "Perdanga "pateikia plokstes? Mes ten plokstes uzsisakeme ir dar dvi nestandartines saramas. Dabar galvoju ar bus laiku?
Nuotrauku ikelsiu veliau,nes fotikas liko statybose,kad fiksuotu progresa. biggrin.gif Tiek naujienu is mano statybvietes.
















Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 11, 10:39)
GAL GALIT PASAKYT, KAIP TEN SU TUO PADU DUSO??? Ar pirma pada daryt su tom hidroizoliacijom ar pirma padaryt tas sieneles, apdet gipskartoniu, o tik tada ten ta pada gamint? Beje, maciau pas Simbarela, kad pirma padas ir pas ja jis pakeltas nemazai, tai ir galvoju ar reikia ji kelt? Ir isivaizdavau, kad pirma sieneles reik pasidaryt.

NEGI NIEKS NIEKO NEZINOT APIE TAI ?

QUOTE(Taikute @ 2010 06 11, 12:36)
RK,nepergyvenk ir tau tuoj rugpjutis ateis, tuoj galesi darbuotis tiek, kad net laiko prie sito psl neturesi kada prisijungti.
Siandien man virtuvini pradejo montuoti, siaubas kaip norisi nulekti paziureti, bet.....gaila nera kur maziaus palikti, o taip degu nekantrumu.

Jo, speju, kad kai kraustysimes, teks dingti is eterio kuriam laikui.
Laukiam virtuvinio fotooo.
As dar laukiu RYTORASOS fotkes blush2.gif ir SIMONNES ax.gif

QUOTE(indruciukas @ 2010 06 11, 13:11)
manes visi klause,kodel skalbyklos patalpoj as nenoriu ir lyginimo kambario - tai visada sakau,ar as kokia pelene,kad uzdaryta kamurkej turiu lygintis- aisku,kad as lyginsiuosi virtuvej ar kokiam darbo kambary, ar net svetainej- ten kur pirmiausiai atsiras tv  biggrin.gif

Ka jus ten visos tiek lyginat biggrin.gif ?
Negaliu sulaukt dziovykles, kai lyginimas pataps laaabai retas dalykas thumbup.gif . Pas mane lyginimo lenta visada isskleista stoves skalbykloj, jei reik, greit pribegi koki ruba prabraukt.

QUOTE(Gazelė @ 2010 06 11, 18:19)
Sveikos, merginos 4u.gif . Vis paskaitinėju kaip jūs laikotės ax.gif . Šiuo metu jau darbuojames namo viduje bigsmile.gif . Išsiklijavome plyteles ir atėjo eilė kviestis špakluotojus. Gal galite rekomenduot? Namas didelis, taigi reikėtų kelių žmonių.
Rytine Kava, kaip tau mano paradinės durys mirksiukas.gif . Kai pasižiūriu į originales, nervai ima, kad teko savąsias taip suspausti. Tavo durys susilieja su klinkeriu (iš tolo žiūrint), bet perdažyti tau brangiai kainuos mirksiukas.gif . Sekmės visoms ir jei kas turi gerus meistriukus - parašykite į A.Ž.

Viskas super su tavo durim, bet kai ziuri i mano ir i tavo, tai tik tada atrodo suspaustos biggrin.gif . Tai mano duris vadini originaliom biggrin.gif . Reikejo man uzpatentuot biggrin.gif .MB sake pats nudazys tas duris, bet jauciu kitais metais, nes dabar ir taip yra ka veikt. O kodel sakai, kad daug kainuos?
Ir apdailini akmeni ant kolonu kitais metais desim, nes be jo man, nu nedabaigtas iejimas, nors tu ka doh.gif . Nors MB ir gerai, bet sakiau, nieko nezinau, turi but kaip turi but.
O spakliuotuojai ir tinkuotojai, tai ne tas pats g.gif ? Nes pamenu Palangos mama ir Reniss tuos pacius eme, tai pateeenkintos, gal joms i az parasyk.


Buvau siandien ryte name, tai pagaliau yra pertvarines sienos (ne visos), tai pirma karta pajauciau realias savo sukurtas erdves, tai tokia patenkinta buvau viskuo bigsmile.gif thumbup.gif bigsmile.gif

DIER, kokia pas tave stadija parasyt sekancioj temoj?

LEAONA, gaila kad taip tavo mamai nutiko su ranka, bus sunkiau, kaip sakai, ne tik kad vaikus priziuret, bet dar ir ja, nu bet ka padarysi, LAIKYKIS 4u.gif
O kad blokelius rankom nesiot, tai siaubas, gal ka pasisamdykit, jei netoliese yra kazkas, koks bobketas, gi per 15 min. suveztu.
Atsakyti
QUOTE(leaona @ 2010 06 12, 10:03)
Stipriai lijo privaziuoti nejo taip ,kad iskrautu i vidu Ar laiku "Perdanga "pateikia plokstes? Mes ten plokstes uzsisakeme ir dar dvi nestandartines saramas. Dabar galvoju ar bus laiku?


Vat jau ir yra problemytė (ji tai mane varo iš proto doh.gif - tik palyja ir mašinos neįvažiuoja, kaimynas dėl gamtos išdaigų 1,5 mėn statybų prarado, kadangi mašinos blokelių negalėjo įvežti). Vadinasi, galbūt ir pas Jus palijus negalės įvežti plokščių, nes jau ten "eina svoris" ir mašinos gali sėsti doh.gif
Statybų bumo metu visko buvo,užsakymų daug tai ir mašinos vėluodavo, dabar tikiuosi to nėra 4u.gif bet siūlyčiau įvertinti, kad tas "ne laiku" padarytų kuo mažiau nuostolių - tiek finansinių, tiek psichologinių 4u.gif
P.s labai smagu RK prašyti, kad pakeistų namo statusą drinks_cheers.gif
Atsakyti
RK, idomu butu ir man pamatyt tavo pertvaras ax.gif Nebeiseina mums susitikt, jauciu jau koki menesi nesimatem doh.gif ...Gal kada uzsuksiu, kai TB bus ir pasiziuresiu...
Apie namu pridavima rasot, musu priduotas 80 proc. ir daugiau nesiruosiam kol kas pridavinet - juk bus nekilnojamo turto mokestis tikriausiai ir uz nepriduota nama reiks maziau moket tongue.gif Bent jau verte nepriduotu namu rodo kur kas mazesne...

Dar karta pasikartosiu - Gal kas zinot tvorininkus kokius - niekur net skelbimu nerandam, gal isnyko is viso tokia darbininku rusis kaip tvorininkai doh.gif
Atsakyti

DIER, kokia pas tave stadija parasyt sekancioj temoj?


Kita savaite pradeda fasada ir elektra vedzioti viduj, tai taip ir parasyk, kad elektra ir fasadas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 12, 10:05)
Ka jus ten visos tiek lyginat biggrin.gif ?
Negaliu sulaukt dziovykles, kai lyginimas pataps laaabai retas dalykas thumbup.gif . Pas mane lyginimo lenta visada isskleista stoves skalbykloj, jei reik, greit pribegi koki ruba prabraukt.


as lyginu viska doh.gif visus vaiko rubus-net pedkelnes ir kojines, vyro irgi visus- net treningus doh.gif daug metu teko naudotis dziovykle- tai thumbup.gif Todel MB pasakiau,kad be indaploves ir dziovykles as i nama nesikraustysiu.... na mazojo rubus vistiek reiks lyginti del tu alergiju...
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2010 06 12, 11:29)
bus nekilnojamo turto mokestis tikriausiai ir uz nepriduota nama reiks maziau moket  tongue.gif Bent jau verte nepriduotu namu rodo kur kas mazesne...


pasisekė tiems kur bankas neuždėjo reikalavimo iki tam tikro termino priduoti namą (nors kiek girdėjau kad galima susitart ir su banku, nes būna kad visas kvartalas su komunikacijom būna nepriduotas - o kai kvartalas nepriduotas, tai ir namo neprisiduosim 4u.gif )

Pamąstymui; čia aktualu kas turi kieto kuro katilus - įvertinkite tai kad gali būti uždėtas kamino mokestis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simonne @ 2010 06 12, 09:26)
P.s labai smagu RK prašyti, kad pakeistų namo statusą  drinks_cheers.gif

Tavo namo statusa pakeist? Vis parasai, kad reikia kazkieno statusa pakeist, tai nebesusigaudau ka dabar pakeist. Kazkaip keisdavau statusus, kai merginos paprasydavo, nes kur ten as sugaudysiu kiekvienos statybu eiga biggrin.gif

QUOTE(ilonux @ 2010 06 12, 09:29)
RK, idomu butu ir man pamatyt tavo pertvaras  ax.gif  Nebeiseina mums susitikt, jauciu jau koki menesi nesimatem  doh.gif ...Gal kada uzsuksiu, kai TB bus ir pasiziuresiu...
Apie namu pridavima rasot, musu priduotas 80 proc. ir daugiau nesiruosiam kol kas pridavinet - juk bus nekilnojamo turto mokestis tikriausiai ir uz nepriduota nama reiks maziau moket  tongue.gif Bent jau verte nepriduotu namu rodo kur kas mazesne...

Dar karta pasikartosiu - Gal kas zinot tvorininkus kokius - niekur net skelbimu nerandam, gal isnyko is viso tokia darbininku rusis kaip tvorininkai  doh.gif

Seniai seniai matemes... As siandien atvaziuosiu trumpam. Mamai autobusas 15.15val. ir iki namo atleksiu pusei valandos, MB pasiimt. Jei su mazaja eisi pasivaiksciot, nors trumpam susimatytume rolleyes.gif.
Antradieni busiu visa diena trioboj, bet uzeit gali kada nori, nes MB visalaik ten buna.
Man tie popierizmai namo tai tamsus miskas.
O jei doh.gif padarytu nekil turt mokesti, tai kas namo verte nustatytu???
Gal pas kaimynus pasiklausinek, kas jiems tvoras dare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 11, 11:39)
GAL GALIT PASAKYT, KAIP TEN SU TUO PADU DUSO??? Ar pirma pada daryt su tom hidroizoliacijom ar pirma padaryt tas sieneles, apdet gipskartoniu, o tik tada ten ta pada gamint? Beje, maciau pas Simbarela, kad pirma padas ir pas ja jis pakeltas nemazai, tai ir galvoju ar reikia ji kelt? Ir isivaizdavau, kad pirma sieneles reik pasidaryt g.gif


pas mus kai tinkuota,tai as isivaizduoju,kad teps ant grindu ir sienu ta hidroizoliacija ir tada klijuos plyteles g.gif
as mastau, ar reikia to bortelio kur duso durys bus ar ne g.gif be bortelio graziau,bet su kuo snekejau, tai sake vistiek leidzia vandeni doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 12, 10:02)
pas mus kai tinkuota,tai as isivaizduoju,kad teps ant grindu ir sienu ta hidroizoliacija ir tada klijuos plyteles  g.gif
as mastau, ar reikia to bortelio kur duso durys bus ar ne  g.gif be bortelio graziau,bet su kuo snekejau, tai sake vistiek leidzia vandeni  doh.gif

Kad tik nepraleistu vandens ta hidroizoliacija g.gif . O ju skirtingu gal yra? Gal ka domejeis?
Sakai, kad bortelis leidzia vandeni? Kodel taip manai? Nebent snekam ne apie ta pati. As isivaizduoju borteli kokiu 5cm. aukscio ir apdirbtas kaip ir siena.
Bet vat pas Simbarella maciau visa pada dusui is betono 10cm. aukscio, tai vis galvoju, ar cia taip reikia sukelt:hm ?
Atsakyti