Įkraunama...
Įkraunama...

Prisegami plaukai

Kadangi seną temelę uždarė, pradedu nauja.. 4u.gif
Senoji čia http://www.supermama...?...5032&st=588

QUOTE(ofiso mergaite @ 2010 05 21, 10:01)
sveikutes nusipirkau plaukucius is bh smile.gif is pradziu buvo nerealus smile.gif iki pirmo plovimo smile.gif ir kauke tepiau ir balzama ir vistiek jie ne tokie buvo kaip pakuotej smile.gif beje plaukuciai naturalus smile.gif nzn kokiom priemonem juos paruost smile.gif gal parduodant jie buna sutepti su kokiu silikonu smile.gif nes namie to neina niekaip isgauti sad.gif((((

Aš ir dar iki šiol turiu tuos prisegamus natūralius plaukučius, tai jiems spec. šepečio reikia, kuris baisiai peša.. O plaukai labai veliasi į kūdlas doh.gif Vaikščiot paleistais tikra bėda.. Tai jau virš metų guli stalčiuje blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indra A.: 21 gegužės 2010 - 12:12
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 21, 13:08)
Kadangi seną temelę uždarė, pradedu nauja.. 4u.gif
Senoji čia  http://www.supermama...?...5032&st=588
Aš ir dar iki šiol turiu tuos prisegamus natūralius plaukučius, tai jiems spec. šepečio reikia, kuris baisiai peša.. O plaukai labai veliasi į kūdlas doh.gif  Vaikščiot paleistais tikra bėda.. Tai jau virš metų guli stalčiuje blush2.gif


nju vat ir man smile.gif pradzio buvo lyg nieko smile.gif o db pasisukuoju smile.gif jei masinoj atsiremus sedyne vaziuoju vel gumulas palaidu gale biggrin.gif esme kad kai sukuoju ju ir daug issisukuoja nors ir retom sukom bandziau ir priaugintu plauku sepeciu ir visokiom kitom biggrin.gif
Atsakyti
Vat vat, kad išpeša tie specialūs mediniais šepečiai doh.gif O kai man buvo įpinti plaukai, tai dar ir mano tikrąjį plauką pešdavo, žodžiu, pasikankinau ir nebenoriu biggrin.gif
Atsakyti
man irgi tas pats, po plovimo jie nebe tokie svelnus.. tai kazkaip nebeidomu net segtis juos. zadu nusipirkti neisplaunama kondicionieriu su silikonu, maciau kazkoki http://cgi.ebay.co.u...=item5ad9128bb6

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupse: 21 gegužės 2010 - 15:00
Sveikos, dauguma merginu raset, kad tresai naturalus, pirkti ir bh isplovus veliasi? kadangi kaina iseina apie 500, norisi kad jie tarnautu ilgiau nei kik pirmo plovimo. Ar cia dauguma rase apie sintetinius? Beje, ar pardavinejami bh tresai ilgesni nei 55 cm?
Atsakyti
pirkau ne is bh, bet naturalu pas mane. asmeniskai maniskiai tai po plovimo tikrai nesusigadino, bet labiau pasipute, galiu kai labiau veliasi. seip normaliai atrodo, bet man labiau patiko kaip nuo pradziu buvo silikonais sutepti, del to noriu juos atstatyti namusoe su silikoninem priemonem.
Atsakyti
QUOTE(Pupse @ 2010 05 21, 15:54)
man irgi tas pats, po plovimo jie nebe tokie svelnus.. tai kazkaip nebeidomu net segtis juos. zadu nusipirkti neisplaunama kondicionieriu su silikonu, maciau kazkoki http://cgi.ebay.co.u...=item5ad9128bb6

Nuo kondicionieriaus švelnesni plaukai, bet vistiek veliasi ax.gif

QUOTE(werda @ 2010 05 23, 23:36)
Sveikos, dauguma merginu raset, kad tresai naturalus, pirkti ir bh isplovus veliasi? kadangi kaina iseina apie 500, norisi kad jie tarnautu ilgiau nei kik pirmo plovimo. Ar cia dauguma rase apie sintetinius? Beje, ar pardavinejami bh tresai ilgesni nei 55 cm?

Natūralūs pas mane. Seniau, prieš kokius 4metus pirkau, ~350lt su nuolaida mokėjau. Hairexpress, Europos požemyje ligtais dar yra ta parduotuvė. Ir 5proc. nuolaidų kortelę turiu, jei kam reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 24, 09:11)
Nuo kondicionieriaus švelnesni plaukai, bet vistiek veliasi ax.gif
Natūralūs pas mane. Seniau, prieš kokius 4metus pirkau, ~350lt  su nuolaida mokėjau. Hairexpress, Europos požemyje ligtais dar yra ta parduotuvė. Ir 5proc. nuolaidų kortelę turiu, jei kam reikia mirksiukas.gif


hm svarstau gal reikia tada formavimo priemoniu su silikonu kad nenusiplautu,....na nes juk juos kazkaip paruosia kad jie atrodo tobulai smile.gif

beje maniskiam jau 2,5 men smile.gif tai kai pirksiu naujus tai neplausiu biggrin.gif geriau neplauti silikoniniai slidus svelnus ir graziai krintantys nei svarus kuckailis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ofiso mergaite: 24 gegužės 2010 - 09:23
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 24, 08:11)
Nuo kondicionieriaus švelnesni plaukai, bet vistiek veliasi ax.gif
Natūralūs pas mane. Seniau, prieš kokius 4metus pirkau, ~350lt  su nuolaida mokėjau. Hairexpress, Europos požemyje ligtais dar yra ta parduotuvė. Ir 5proc. nuolaidų kortelę turiu, jei kam reikia mirksiukas.gif


na tai as laikiau juos ir su kondicionierium istepus, ir su kauke. seip nera blogi tie plaukai, bet vistiek pries plovima fainesni buvo smile.gif
Atsakyti
o maniskiai kaip tik po plovimo svelnuciai pasidare,kadangi jie banguoti-tos bangos isskydo tik rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ofiso mergaite @ 2010 05 24, 10:16)
hm svarstau gal reikia tada formavimo priemoniu su silikonu kad nenusiplautu,....na nes juk juos kazkaip paruosia kad jie atrodo tobulai smile.gif
beje maniskiam jau 2,5 men smile.gif tai kai pirksiu naujus tai neplausiu biggrin.gif geriau neplauti silikoniniai slidus svelnus ir graziai krintantys nei svarus kuckailis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gal ir padėtų g.gif Nu kad paruošia, tai faktas. Matyt, DAUG VISKO prideda, kad įgautų tokią gražiai atrodančią prekę, baisiai žvilgančią. Man sakė, kad spec. šepetys padės- 0. Nusiėmiau, bandžiau dar į kasą įsidėt sruogų, bet žaidimas juodas doh.gif
Ja ja, ir dar nešukuokit lotuliukas.gif

QUOTE(Pupse @ 2010 05 24, 13:08)
na tai as laikiau juos ir su kondicionierium istepus, ir su kauke. seip nera blogi tie plaukai, bet vistiek pries plovima fainesni buvo smile.gif

Kitaip nieks nepirktų tokių plaukų biggrin.gif

QUOTE(pomada @ 2010 05 24, 13:36)
o maniskiai kaip tik po plovimo svelnuciai pasidare,kadangi jie banguoti-tos bangos isskydo tik rolleyes.gif

O po bangavimo kaltūnai hihihi.gif
Atsakyti
O tai visom be isimties tie plaukai po plovimo nebe tokie? Tai is kur gaut tokius, kurie isplovus nesiveltu:))
Atsakyti