Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapai automobilio salone

kazkaip man tik ambipur voyage nenervina masinoje, kiti nepatinka
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 08 23, 21:43)
Pastaruoju metu patiko kvepiantys gintaru kubeliai, jie sudėti į simpatišką maišeliuką. Pirkau C&D parduotuvėje, prie kasos. Kvapas savotiškas, gal kažkam nepatiks. Šiaip nemėgstu jokių aromatizatorių ir popieriukų, bet su šiuo susidraugavau. Kai užknisa, įmetu į autodėžę. Va toks http://www.loccitane...vapas-ambra.htm Parduodami ir L'occitane parduotuvėse.

reikes sita pabandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapelyte @ 2009 08 26, 15:28)
as ir nusipirkau ta kvapa. viena kvadraciuka, ir maiseli. uz kuri 6lt sumokejau maxinoj radau uz 1lt toki maiseli:))))
as dar paklausiau parduotuveje, sakau cia tie kvapukai atidaryti, ar neishsikvepe, tai kreivu zvilgsniu pardavejos paziurejo. susinervinau, tada kazka bande pasakot kaip padaryt, kad labaiu jis kvepetu. kazkai su selofanu patrint. nznau gal ne taip isgirdau, nes jua buvau susinervinus nuo ju zvilgsniu.. schmoll.gif

ambra lengva atnaujinti su siurksciu popieriumi patrynus is visu pusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyjula @ 2007 12 28, 16:09)
Na, aš oro srovę į saloną retai paleidžiu, tad ir ambipur kvapas l. neįkyrus. Bet aš visuomet galvoju, kaip būtų gerai, kad tuos buteliukus būtų galima pačioms užsipildyt, pvz. mėgiamu tualetiniu vandenuku g.gif
O kaip kažkuri paminėjo intensyvius TAKSI kvapus, tai tikrai tokioj aplinkoj jautiesi kaip unitazas blush2.gif

drinks_cheers.gif As vis galvoju juk tiek daug yra aliejiniu kvapu, tik nesugalvoju i ka isipilti juos smile.gif
Atsakyti
Pasiemiau masina is kebulisto po remonto,tai viduj kvepia dazais ir smala biggrin.gif Man tas kvapas patinka,pats tas,labai prie technikos dera,tai kol kas jokiu kvapu kaip ir nereikia... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O nei viena nebandet i pasibaigusi ambi pur ipilti aliejaus kvepencio?
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2012 02 25, 18:50)
O nei viena nebandet i pasibaigusi ambi pur ipilti aliejaus kvepencio?

butent ta ir zadu siandien pasidaryti.
beje, ieskojau tu cukriuku kur cia raset, tai cd style ju jau nebegamina sake verysad.gif
Atsakyti


Specialių įtaisų a la Ambipur mažiau Kvapų namuose, o va čia rašo, kaip galima kvėpinti automobilį: vatos gabaliukai, vilnoniai žaisliukai ir t.t. su lašu kitu mėgiamų eterinių aliejų.

Kuo kvepia jūsų automobilis
Atsakyti
Turėjau Ambipiurą, bet kažkaip jis man nelabai kvepėjo, nors ir ant max kvapo padavimo buvo nustatytas, kai baigėsi nusipirkau eglutę pakabinamą "New Car", tai tas kvapas man thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ambipiuras patinka thumbup.gif
Atsakyti
Kaziuko turguj nusipirkau medini rutuliuka ismirkyta eteriniame aliejuje, zemuogini blush2.gif skaniai kvepia, neikyriai ir neperstipriai, bet turbut laikysis max pora savaiciu. Aisku ir kaina juokinga biggrin.gif
O siaip buvo maisiukas su smilkalais padetas, vos jauciamas, bet laaabai skanus kvapas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VABALIUKE: 05 kovo 2012 - 10:05
QUOTE(VABALIUKE @ 2012 03 05, 09:52)
Kaziuko turguj nusipirkau medini rutuliuka ismirkyta eteriniame aliejuje, zemuogini blush2.gif  skaniai kvepia, neikyriai ir neperstipriai, bet turbut laikysis max pora savaiciu. Aisku ir kaina juokinga biggrin.gif
O siaip buvo maisiukas su smilkalais padetas, vos jauciamas, bet laaabai skanus kvapas.



Tai galėsi paskui pati tą rutuliuką aliejuje pamirkyti ir vėl pasikabinti - normalu, kad kvapas per kažkiek laiko iškeliauja.

Atsakyti