Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kvapai automobilio salone
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai
Pages: 1, 2
#Antradiene#
jau beveik metai kaip įsigijau mašiną, bet niekaip neprisitaikau nieko gero...tie pakabinami lapeliai, beveik visi kvapai erzinantys, net čiaudau aš nuo jų...

norisi kažko iš tų brangesnių, bet nežinau kurie yra geri, kokybiški...

va pas tėtį mašinoj kvapas jau pusantrų metų laikosi ant ventiliatoriaus grotelių, bet aš tokio čia nerandu(pas jį iš vokietojos atvežtas)
ką gero naudojate čia iš mūsų parduotuvių pirkto
Becel
man toks va visai patinka, ilgam užtenka ir kvepia , galima reguliuoti kvapo intensyvumą ax.gif user posted image
Paranormali
QUOTE(Baltija @ 2005 12 23, 12:46)
man toks va visai patinka, ilgam užtenka ir kvepia , galima reguliuoti kvapo intensyvumą  ax.gif user posted image
*

thumbup.gif man jis irgi pats kol kas geriausias
kucia
O aš labai mėgstu meliono kvapą, tai toki pakabinamą lašelio formos lapeli nusiperku ir gerai.
ausrytuke
QUOTE(Baltija @ 2005 12 23, 12:46)
man toks va visai patinka, ilgam užtenka ir kvepia , galima reguliuoti kvapo intensyvumą  ax.gif user posted image
*

kvepeti tai tikrai kvepia thumbup.gif buvau pries tai nusipirkus pigesni, panasaus tipo bet ne ambipure, tai kvapas buvo tik kai tevas padejo buteliuka ant paneles ir jis isbego doh.gif gerai kad kazkas uzkabino belipdamas masinos ir dingo, tai isigijau ambi pure, tik vat kvapas tai toks idomus Aqua g.gif kai isedu i masina ji visa kazkokiais priekoniais kvepia blink.gif
Daisy
o aš iš vis nemėgstu jokių kvapų schmoll.gif mašinoje

ausrytuke
user posted image

va sitos firmos tai tikrai nerekomenduoju schmoll.gif jokio kvapo nuo jo masinoje isvis nebuvo, nors ant maximumo nustatyta buvo blink.gif
Astrėja
As ir visai nemegstu kvapu masinoje, kai vyras ideda, tai imetu y bardacioka ax.gif arba y lauko tuoleta nunesu thumbup.gif
naitas
Man irgi nepatinka kvapai mašinose. Jeigu kvepia, tai jau ir žinau - SVETIMA. Taksi būna prikvėpinti doh.gif
vitule
o man patinka vaniliniai kvapai mašinoj, tik tokius ir perku, ir neerzina ir maloniai kvepia smile.gif
patrakusi
o man nepatinka kai masinoj smirda... beee.gif pas mane masinoj visada buna ambipure aqua... rolleyes.gif
Kenya
Va šitokį nusipirkau. Saldus, bet neįkyrus, man tai vasara kvepia (gardenijom, abrikosais ir rožėm) wub.gif

user posted image
Braškutė
as irgi AmbiPur'a isidejus, ir dar ant veidroduko uzkabinusi vaniline sypsenele, issikvepia greitai, bet su gera nuotaika ax.gif mirksiukas.gif
Radvyle
Aš turiu ambipur - tikrai fainas, ilgai ir skaniai kvepia thumbup.gif
jufka
AmbiPur tikrai geras dalykelis, ypac kai brolis pasiskolina masina ir paruko ax.gif
Papildyta:
Beje gal kas zino ka naudoti prirukytoje masinoje?
Kenya
QUOTE(jufka @ 2007 01 30, 14:37)
AmbiPur tikrai geras dalykelis, ypac kai brolis pasiskolina masina ir paruko  ax.gif
Papildyta:
Beje gal kas zino ka naudoti prirukytoje masinoje?

Tai yra specialūs after tobacco kvapai smile.gif

Kad ir tas pats Ambi Pur

user posted image
ŠOKOLADĖ9
Nekenciu tu visu Ambi piuru,egluciu,sypseneliu,zuvyciu schmoll.gif Niekada nesikabinciau i masina.Perku C&D style toj parduotuvej ,yra prie kasos tokie kaip cukraus gabaliukai sudeti,visokiu kvapu,pakabina man ant raistuko pardaveja,pasikabinu ant veidroduko ir labai ilgai kvepia thumbup.gif Kainuoja 14lt,bet ji rankose palaikai,atsyla ir vel super buna.Perku viena kvapa,jis man grynai TM"Angel"kvepalai wub.gif
Piliule
O man sitas labai skaniai kvepia
user posted image
*smile*
QUOTE(_braskute @ 2007 01 30, 13:50)
... ir dar ant veidroduko uzkabinusi vaniline sypsenele, issikvepia greitai, bet su gera nuotaika ax.gif  mirksiukas.gif
*

Aš irgi tą vanilinę šypsenėlę dažnai jau ir išsikvepinusią laikau - labai nuotaiką pakelia smile.gif O ir kai stovėjimo aikštelėse daug panašių mašinų stovi (o aš aišku, dažnai nepasižiūriu, kur savąją pasisatau), tai mano tas "smailas" iš tolo šviečia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
soera
QUOTE(Kenya @ 2007 01 30, 12:28)
Va šitokį nusipirkau. Saldus, bet neįkyrus, man tai vasara kvepia (gardenijom, abrikosais ir rožėm) wub.gif

user posted image
*

As irgi sita sn nusipirkau, bet jis man kol kas siek tiek astrokas, jei atsibos, teks is draugo vaniles pavogti, nes anas man labai labai fains cool.gif
Kilbukas
nu viename laikrastyje maciau visu "kvepalu" palyginimus.. ir is tikro nesupratau.. visos eglutes ir paqn., kuriu kaina nuo keliu centu iki kokiu 5 lt kvepia 1-2 sav., kazkokie kiti siek tiek brangesni laiko 2-4 sav., na o Ambipur, kurio kaina nuo 14lt laiko 4-6sav. tai jei paskaiciavus, tada apsimoka pirkti pigesnius, bet matyt cia tureta omeny, kad ambipur pastoviai "vikiantis" (nu tikriausiai tada uztroksciau)

na dar masiniuke yra tokia panda ant veidrodelio, kai draugas nupirko labai skeptiskai ziurejau, kiek ji cia kvepes, pora sav ir viskas, nu nustebau. ir dabar po 2men atidarai masinos dureles tai toks malonus kvapas... wub.gif wub.gif visai nieko, tik nzn kainos jos
visiskai_rami
nu ambi pure tai tikrai ilgai kvepia...kazi ar tik 4-6 savaites, kalbu apie tuos kabinamus ant ventiliatoriaus g.gif
Zoulikha
Vat ir idomu, ka blogai darau, nes maniskis ambipur visiskai nekvepia nors ant stipriausio uzstatytas.
O labiausiai man patinka Yankee candles Clean Cotton kvapas. Kvepia kaip vaikiskas muiliukas smile.gif
klein
QUOTE(Zoulikha @ 2007 03 06, 23:10)
O labiausiai man patinka Yankee candles Clean Cotton kvapas. Kvepia kaip vaikiskas muiliukas smile.gif
*

O kur toki gauti? bigsmile.gif
barefoot
Išbandžiau įvairius kvapus, bet geriausias man ambipur. Pirkdama niekaip negalėjau išsirinkti kokį kvapą paimti, nupirkau geltoną, atrodo Voyage vadinasi. Tarnauja beveik du menesius, ir dar buteliuke pusė to skysčio likę, tai kvepės dar ilgai thumbup.gif Patinka kad galima reguliuoti intensyvumą. Esu bandžius kvepiančius perlus (tokius maišiukuose, apie 8lt), kvepia labai skaniai, bet trumpai. Žodziu, man ambipur geriausias mirksiukas.gif Tiesa, pirkdama pasirinkau Voyage nes nebuvo kvapo pacific air su laikikliu ax.gif
maniškis va toks
Zoulikha
QUOTE(klein @ 2007 03 07, 10:39)
O kur toki gauti?  bigsmile.gif
*

Nezinau ar ji galima gauti Lietuvoje sad.gif
Kilbukas
QUOTE(visiskai_rami @ 2007 03 06, 22:58)
nu ambi pure tai tikrai ilgai kvepia...kazi ar tik 4-6 savaites, kalbu apie tuos kabinamus ant ventiliatoriaus  g.gif
*

na tai laikrastyje jie buvo parodyti ir kaina tokia 14-17 lt nurodyta, tai galvoju, gal jie skaiciuoja jei pastoviai padaryta kad kvepetu....
nors pas mate tai ilgai laikos tongue.gif
Vitra
QUOTE(Zoulikha @ 2007 03 08, 19:15)
Nezinau ar ji galima gauti Lietuvoje sad.gif
*

Droge mačiau yra
šaškė_diktatūra
QUOTE(Zoulikha @ 2007 03 06, 23:10)
Vat ir idomu, ka blogai darau, nes maniskis ambipur visiskai nekvepia nors ant stipriausio uzstatytas.
*

Na mano nekvepia jei vaziuojant bent kiek oro srauto i salona nepaleidziu. Ta prasme dazniausiai pas mane uztatytas tik putimas ant priekinio stiklo, o kai salta tie kvepaliukai gal nelabai garuoja, tada nustatau silta oro srauta i salona siek tiek, kad susildytu kvepaliuka ir iskart malonus kvapelis pasklinda smile.gif

Ir dar turiu toki juokinga geltona kvepianti zmogiuka is rimi smile.gif uzlipinau gale ant soninio stiklo tai labai graziai is toli jo sypsenele sviecia kai ryte iki masiniuko einu smile.gif

O vat ant veidrodelio nemegstu kabint kvapu. Bandziau eglutes pasikabint bet naujos baisiai stipriai kvepejo tai erzino ir biski demesi blaskydavo nes dideles ir ryskios smile.gif iskrausciau i gala tada jas smile.gif o ant veidroduko maziukas angeliukas apsigyveno smile.gif
kristi ana
oj as sintetiniu tu egluciu ir ambipuru nepernesu, is karto pykina schmoll.gif Negalejau niekada su drauge vazineti, pas ja ambipuras doh.gif Ilipdavau ir paprasydavau, kad laikinai nukabintu biggrin.gif
O uzvakar atradau va toki dalyka

http://www.erbolario.lt/img/prod/b66.jpg

na super daikciukas, ant galines sedynes numeciau, kvepia super, ten su naturaliais aliejais berods, 9lt kainavo thumbup.gif
^Angeliukas
O pas mane yra ir ambipur tas moteriskas, bet jis kvepia tik ijungus vejeli, ir tas "cukriukas" is c&d, tai labai sauniai veikia abu jie thumbup.gif visi, kas tik ilipa i masina stebisi, kad taip skaniai kvepia wub.gif
CJF001
QUOTE(kristi ana @ 2007 03 31, 20:48)
oj as sintetiniu tu egluciu ir ambipuru nepernesu, is karto pykina  schmoll.gif Negalejau niekada su drauge vazineti, pas ja ambipuras  doh.gif Ilipdavau ir paprasydavau, kad laikinai nukabintu  biggrin.gif
O uzvakar atradau va toki dalyka

http://www.erbolario.lt/img/prod/b66.jpg

na super daikciukas, ant galines sedynes numeciau, kvepia super, ten su naturaliais aliejais berods, 9lt kainavo  thumbup.gif
*

O kur tokiu galima isigyti?
Turiu ambipura, bet jis man visai nekvepia schmoll.gif
Bransha
QUOTE(^Angeliukas @ 2007 04 01, 23:49)
ir tas "cukriukas" is c&d, tai labai sauniai veikia abu jie  thumbup.gif  visi, kas tik ilipa i masina stebisi, kad taip skaniai kvepia  wub.gif
*

o kas cia per cukriukas? smile.gif kiek ilgai kvepia ir kiek kastuoja? ax.gif
denaxa
Mano draugei tai labiausiai tie tokie mediniuose buteliukuose patiko,sake,ilgai laiko,metus gal naudojo.O as labiau megstu atsidarius langus vazineti,tai kaip ir poreikio nera kvepinti salona.Nesmirdi-ir gerai lotuliukas.gif
*curly*
as irgi turiu ta ambipiur moterims ir dar kiti nuo seno kabo mediniam buteliuky. jis jau nekvepia pas mane schmoll.gif
dziulka

zinot kaip kvepia nauja masina? pas mane toks kvapas masinoje tongue.gif
visokie vaniliniai,pusiniai ir juriniai kvapai tai mane erzina,grynai kaip taxi,kaip kazkuri cia rase...
denaxa
QUOTE(dziulka @ 2007 07 13, 20:04)
zinot kaip kvepia nauja masina? pas mane toks kvapas masinoje  tongue.gif
visokie vaniliniai,pusiniai ir juriniai kvapai tai mane erzina,grynai kaip taxi,kaip kazkuri cia rase...
*

drinks_cheers.gif Naturalus masinos kvapas pats geriausias!Nors dar obuoliu nieko-rudeni kai obuolius maisais pervezinejau tai visa menesi masina jais kvepejo lotuliukas.gif
Braškutė
QUOTE(denaxa @ 2007 07 13, 22:44)
drinks_cheers.gif Naturalus masinos kvapas pats geriausias!Nors dar obuoliu nieko-rudeni kai obuolius maisais pervezinejau tai visa menesi masina jais kvepejo lotuliukas.gif
*

hihihi.gif o jie nebuvo supuve? lotuliukas.gif
superDEDE
Naturalus cigareciu tvaikas blink.gif
denaxa
QUOTE(_braskute @ 2007 07 18, 20:39)
hihihi.gif o jie nebuvo supuve?  lotuliukas.gif
*

Ne lotuliukas.gif sultis spaust varinejau,o pakrauta ju daug buvo-pilna padidinta caravano bagazine,ir ne viena karta lotuliukas.gif
Braškutė
QUOTE(denaxa @ 2007 07 18, 22:44)
Ne lotuliukas.gif sultis spaust varinejau,o pakrauta ju daug buvo-pilna padidinta caravano bagazine,ir ne viena karta lotuliukas.gif
*

aa tai gerai,o jau maniau...... lotuliukas.gif
ŠOKOLADĖ9
QUOTE(Bransha @ 2007 07 12, 16:05)
o kas cia per cukriukas? smile.gif kiek ilgai kvepia ir kiek kastuoja?  ax.gif
*

Toks maziukas cukriukas,kaip gabalinis kad butu.Yra ivairiu kvapu.Kainuoja 14lt.Bet uztenka labai ilgam.Ji pasildai rankose,jis aptrupa ir vel kvepia visa masina.Labai prabangus kvapas.Man tie visi ambi purai tai baisiau nera doh.gif
Bransha
QUOTE(abc @ 2007 07 29, 15:46)
Toks maziukas cukriukas,kaip gabalinis kad butu.Yra ivairiu kvapu.Kainuoja 14lt.Bet uztenka labai ilgam.Ji pasildai rankose,jis aptrupa ir vel kvepia visa masina.Labai prabangus kvapas.Man tie visi ambi purai tai baisiau nera doh.gif
*

tai va ir man tie ambi purai ir visi kiti smirdi kaip... net bloga..
na gal reikia ieskot to cukriuko pabandyt.. o jo visokiu kvapu yra? ax.gif smile.gif
Piranij@
As irgi kol kas tik cukriukus kabinu - naturalesnis kvapas ju.
Juos parduoda spec. parduotuvese, kur visokie aliejai, muilai kunui kvepiantys buna.
Tie cukriukai irgi kazkokiuose aliejuose ismirkyti. Buna vaniliniai ir dar keliu kvapu.
Kiek man teko pirkti - tai prie pat kasos dezutese sudeti buvo.
Vilniuje berods Europos 1 aukste pirkau. thumbup.gif
daivushkina
As irgi vakar nusipirkau ta cukriuka.. Vaniles kvapo.. Visai patinka.. Tik sakiau, reiks sugalvot kaip ji pakabint, nes dabar padejus ir tiek smile.gif
Piranij@
as tai ji siaudeliu perrisiau kaip dovanele ir pakabinau ant oro groteliu tongue.gif
O kitoj masinoj tai toks kiseniukas yra, tai i ji ir idejau.
daivushkina
QUOTE(Piranij@ @ 2007 08 03, 09:50)
as tai ji siaudeliu perrisiau kaip dovanele ir pakabinau ant oro groteliu  tongue.gif
*

Reiks ka nors ir man sumastyt.. ax.gif
Prikolnaja
QUOTE(Piranij@ @ 2007 08 03, 08:50)
as tai ji siaudeliu perrisiau kaip dovanele ir pakabinau ant oro groteliu  tongue.gif
*

O tai ar jis kvepes pakabintas,padetas,ar ji reikia butinai kaskart rankose pasildyti? doh.gif blush2.gif
Papildyta:
Galit parasyt dar tiksliai kur ji nusipirkt imanoma Vilniui 4u.gif
coliukee
Mano masinoj jokiu kvapu nera nei lapeliu nei egluciu nei ambipiur, nes man nuo bet kokio kvapo pasidaro bloga, o ypac nekenciu tu popieriniu pakabinamu kvapu doh.gif wacko.gif
Bransha
QUOTE(Piranij@ @ 2007 08 03, 08:50)
*

Na va nusipirkau ir as siandien ta "cukriuka", Loccitane pardej akropoly tongue.gif
bet man ji parekomendavo kabinti, o ne deti kazkur, nes jis su eteriniais aliejais, tai negerai tam pavirsiui ant kkurio padetas gali but... g.gif idomu..
siaip kabant greiciau issikvepina doh.gif idomu..
dar idomu ant kiek laiko uzteks jo g.gif mirksiukas.gif
tiesa, pirkau vaniles, toki teturejo.. bet kai pavardino kokiu buna, tai man rodos tas skaniausias turetu but.. thumbup.gif kiti ten misko uogu, gintaro, z. arbatos..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.