Įkraunama...
Įkraunama...

Paskatinimai, dovanos darbe švenčių proga

Kaip šiais laikais skatina darbdaviai privačiame ir valstybiniame sektoriuje Kalėdų ir Naujųjų metų proga? biggrin.gif
Pasidalinkite 4u.gif
Įdomu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 23 gruodžio 2005 - 15:01
Privatus sektorius:
ne paskatinimas, o šiaip visais laikais Simboliškai tongue.gif butelis gero šampano ir saldainių dežutė ir šiaip dar kokie prezentai cool.gif
Atsakyti
Privatus sektorius: dovanos darbuotojams, dovanos vaikučiams, iškilmingas balius ir pora - trejetas neoficialių pijankių smile.gif
Atsakyti
Vytauto Didžiojo universitete darbuotojų vaikams rengia Kalėdinį spektaklį su dovanėlėmis, tai ruošiamės šiadien su mažuoju eiti. O patiems darbuotojams paprastai išmoka priedus ax.gif
Atsakyti
privatus - kaledinis balius thumbup.gif ir premija vieno atlyginimo dydzio, cia man maziausiai dirbusiai, kiti, kurie pluso is peties, virsvalandzisu sededavo tai bonusai zymiai didesni biggrin.gif
ech, kodel as tingine blush2.gif ?
Atsakyti
Valstybinis sektorius:
70 proc. pareiginės algos premija.
Balius - už savus (renkam pinigus).
Kalėdinė eglutė vaikams - tik priklausantiems profsąjungai (kadangi nepriklausau, mano vaikas nieko negaus).
Atsakyti
Kadangi aš pats sau viršininkas, tai ką norėsiu, tą ir padovanosiu. O va mamos viršininkas (privatus sektorius) dovanoja simbolinę dovanėlę ir vokelį. O šiemet, kaip supratau, visus darbuotojus Kalėdų senis aplankys namuose
Atsakyti
Privatus sektorius: kalėdinis pasisėdėjimas (mažas ir simbolinis, todėl nepavadinčiau baliumi wink.gif ) + koks nors gėrimas ir saldainiai wink.gif Vyras irgi privačiame sektoriuje gauna vokelį...
Atsakyti
Tik neoficialios pjankės,pasislėpus nuo "galimų išpuolių iš žurnalistų,TV".
Jokių dovanų,jokių premijų, jokio šampano.Viskas savo iniciatyva,viskas už savus .Jokio paskatinimo,jokių "žąsų".Badas,betrūksta tik maro...
Atsakyti
Apsilankė Kalėdų senis, kolektyvui šampanas ir tortas, kiekvienam asmeniškai - simboliška dovanėlė. ax.gif Malonios smulkmenos, nors visai norėtųsi ir kokio vokelio blush2.gif
Baliai, kiekvieno asmeninis reikalas, organizuojamės patys g.gif
Atsakyti
Tik oficialus balius (privačiam sektoriuje), gaila, jokių vokelių sad.gif ar simbolinių dovanėlių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2005 12 23, 23:44)
Tik neoficialios pjankės,pasislėpus nuo "galimų išpuolių iš žurnalistų,TV".
Jokių dovanų,jokių premijų, jokio šampano.Viskas savo iniciatyva,viskas už savus .Jokio paskatinimo,jokių "žąsų".Badas,betrūksta tik maro...
Žinau ir aš tokią vietelę, tik kažin ar ne apie tą pačią mąstom g.gif bigsmile.gif {būtų keista, jei Lietuvoj būtų keletas tokių vietelių} doh.gif
Atsakyti