Įkraunama...
Įkraunama...

Nudegimai

taip, aš irgi girdėjau, kad negerai nudegimus tepti riebiais tepalais, aliejais.Nebent jau po keletos dienų.Manau labai gerai šaldyti ir laukti
Atsakyti
QUOTE(dipsė @ 2008 11 17, 20:59)
Manau labai gerai šaldyti ir laukti


Saldyti ir laukti (bent jau mano vaikiui) tiesiog neimanoma, schmoll.gif nudegusia rankite bandziau ir po saltu vandeniu laikit, ir leduka pridet, jis arba numeta, arba traukia rankite ir tiek verysad.gif cia nebent didesnev vaikui, kuriam galima paaiskint, kad del salcio neskaudes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Deimantine@: 17 lapkričio 2008 - 22:10
Mamytes pasidalinkit patirtim, kaip po nudegimo gijo , ar liko randai ir kuom tepet randus? mums po nudegimo 5 menesiai praejo, formuojasi randas, ji tepu dermatix ultra geliu, kol kas tik laukimas ir tikejimas kad pades. o kaip jus mamytes gydet randus?
Atsakyti
QUOTE(UREJA @ 2008 11 29, 21:10)
Mamytes pasidalinkit patirtim, kaip po nudegimo gijo , ar liko randai ir kuom tepet randus? mums po nudegimo 5 menesiai praejo, formuojasi randas, ji tepu dermatix ultra geliu, kol kas tik laukimas ir tikejimas kad pades. o kaip jus mamytes gydet randus?


maniski po nudegimo dabar, dar tik pora sav praejo. bet teko operuoti, tai dabar po operacijos gulim Kacergines sanatorijoj ir gamina toki drabuzeli. gyd sake, kad drabuzelis ir dermatix tepaalas - pagrindas. ar nesiojat kazka panasaus i drabuzeli? jis sako, spaudzia ta randa ir neleidzia jam iskilti, kazkas panasaus
Atsakyti

mano ziogelis irgi buvo patyres didele nelaime (jau rasiau) - apsipyle karsta kava. mes irgi gulejom kacergines sanatorijoj. mum irgi pasiuvo ta drabuzeli, bet trumpai tenesiojom. is pradziu lyg nieko buvo, bet paskui pastebejau ant kaliuko rezi - pasirodo prie kaliuko gerai nepriglunda tas drabuzelis ir pjauna kaliuka, tei trenkem mes ji i kampa.
Siaip man tada sake tik "Excipial" naudot, bet man pasirode, kad mazoka toko gydymo, tei pasiskaitinejau internete ir nusipirkau "Dermatix Ultra". Dabar tepu 2kartus per diena.
Ai, dar pora menesiu vaiksciojom savo poliklinikoj i sildymus su bioptrono lempa, pavasari, kai islis saulute, vel eisim
Siaip randeliai like tik ant rankyciu - kiti, kas reciau mato mano mazaja, sako, kad sumazeje...bet vis dar toki patys raudoni... verysad.gif
bet visi guodzia, kad ateiti nieko nesimatys...
pasidalinkit ir jus savo patirtim..
gal kas irgi naudojat ta pati tepaliuka - ar padeda?
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2008 12 01, 14:07)
Ai, dar pora menesiu vaiksciojom savo poliklinikoj i sildymus su bioptrono lempa, pavasari, kai islis saulute, vel eisim

tai kad bioptron lempa tik 2-3 sav reikalinga pradzioje, kol pagamina ta drabuziuka. aiskino, kad veliau nebereikia, nes gal buti tik blogiau. gal del to ir raudonas randas, kad per daug tos lempos, kaip manot? as tai turiu ja namie, tai mes dar naudojam, nes drabuziuko dar neturim, tai gyd dar liepe sia sav naudoti lempa
Atsakyti
QUOTE(tauskalyte @ 2008 11 30, 22:55)
maniski po nudegimo dabar, dar tik pora sav praejo. bet teko operuoti, tai dabar po operacijos gulim Kacergines sanatorijoj ir gamina toki drabuzeli. gyd sake, kad drabuzelis ir dermatix tepaalas - pagrindas. ar nesiojat kazka panasaus i drabuzeli? jis sako, spaudzia ta randa ir neleidzia jam iskilti, kazkas panasaus

mums nieko neminejo apie drabuzeli joki, zinau kad yra kazkos pleistriukas kuris mazina randa ligtai ji spauzdamas, reik gal info daugiau netu susirasti.
sakot ta lempa sildyti neveiksminga po kurio laiko, mes kaip tik siandien eisim bus pirmas kartas .
dabar tik tepames dermatik tepaliuku, jau antra tiutele sunaudojom, ir gyd. liepe traumeli gerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2008 12 01, 14:07)
mano ziogelis irgi buvo patyres didele nelaime (jau rasiau) - apsipyle karsta kava. mes irgi gulejom kacergines sanatorijoj. mum irgi pasiuvo ta drabuzeli, bet trumpai tenesiojom. is pradziu lyg nieko buvo, bet paskui pastebejau ant kaliuko rezi - pasirodo prie kaliuko gerai nepriglunda tas drabuzelis ir pjauna kaliuka, tei trenkem mes ji i kampa.
Siaip man tada sake tik "Excipial" naudot, bet man pasirode, kad mazoka toko gydymo, tei pasiskaitinejau internete ir nusipirkau "Dermatix Ultra". Dabar tepu 2kartus per diena.
Ai, dar pora menesiu vaiksciojom savo poliklinikoj i sildymus su bioptrono lempa, pavasari, kai islis saulute, vel eisim
Siaip randeliai like tik ant rankyciu - kiti, kas reciau mato mano mazaja, sako, kad sumazeje...bet vis dar toki patys raudoni... verysad.gif
bet visi guodzia, kad ateiti nieko nesimatys...
pasidalinkit ir jus savo patirtim..
gal kas irgi naudojat ta pati tepaliuka - ar padeda?

Excipial mes taip pat naudojom, bet jis skirtas sausos odos maitinimui,
dabar tepu dermatixu , randas kiek apmazejo, nebe toks isokes, tepsiu juo ir tuoliau nes jis tokia kaip ir apsauga uzsideda maitina ir drekina randa, nes mazius kasos labai ,jam sauseja, tepu daznai per diena kokius 4 kartus
buvom sildytis su Bioptrono lempa, pradziai po 5 min, o paskui sake vis ilginsim laika, liepe kiekviena diena eiti, sake visiskai neisgydis , o liks toks kaip siuliuko dydzio, minejo - buvo atvejis sildesi randa, randas buvo storas ir platus, tai ji apmazino
na belieka tiketis kad ir mes apsimazinsim randa smile.gif
Atsakyti
hmm... net nezinau... mano daktare ir kiti sako, kad kaip tik ta lempa labai veiksminga...
tik reik kantrybes, t.y. ilgai vaikscioti, kad matytusi vizualus rezultatas...
o pas jus tie randeliai ne raudoni???
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2008 12 01, 19:20)
hmm... net nezinau... mano daktare ir kiti sako, kad kaip tik ta lempa labai veiksminga...
tik reik kantrybes, t.y. ilgai vaikscioti, kad matytusi vizualus rezultatas...
o pas jus tie randeliai ne raudoni???

raudonas randas, dabar kaip tik geriau sviestis su lempa kol jis dar "sviezias", kol dar nesurambejas. tikrai pasiryzus ilgam gydimui su sia lempa ,kad tik neliktu rando
Atsakyti
QUOTE(UREJA @ 2008 12 01, 17:29)
mums nieko neminejo apie drabuzeli joki, zinau kad yra kazkos pleistriukas kuris mazina randa ligtai ji spauzdamas, reik gal info daugiau netu susirasti.
sakot ta lempa sildyti neveiksminga po kurio laiko, mes kaip tik siandien eisim bus pirmas kartas .
dabar tik tepames dermatik tepaliuku, jau antra tiutele sunaudojom, ir gyd. liepe traumeli gerti  g.gif

apie drabuzeli kalbejo sanatorijoj. jei jus be operacijos ir nebuvot sanatorijoj pratest gydymo, tai gal ir drabuzelis nereikalingas, nezinau.
del lempos veiksmingumo nezinau tiksliai, tik gyd minejo, jog su ja reikia atsargiai, nes buna atveju, kad per daug ja sviecia mamos ir padaro daugiau zalos negu naudos randeliui.

QUOTE(ausramor @ 2008 12 01, 19:20)
hmm... net nezinau... mano daktare ir kiti sako, kad kaip tik ta lempa labai veiksminga...
tik reik kantrybes, t.y. ilgai vaikscioti, kad matytusi vizualus rezultatas...
o pas jus tie randeliai ne raudoni???

kad ji veiksminga, tai, be abejo, tik su ja, sakau, reikia atsargiai. manau, tai individualu. priklauso nuo nudegimo lygio, nuo rando, ko gero
Atsakyti
labukas
na, stai, pasirodom su rubeliu kaip atrodom, kuri nesiosim ilgai, ilgai ....
user posted image
Atsakyti