Įkraunama...
Įkraunama...

Skyrybos/alimentai UK

Laba diena,

Mane domina butent skyrybos ANGLIJOJE.
Pasidalinkite savo patirtimi to kurios skyretes, ar dabar skiriates. Kiek laiko trunka procesas, ar skyretes vienpusiu nutarimu arba dvipusiu ir t.t.Kokia tai buvo santuoka: sudaryta su lietuviu ar uzsienieciu..?
Zinau kad nemazai info galima gauti CAB (citizen advice bureau), taciau butu neblogai isgirsti ir jusu asmenine patirti.

Buciau labai dekinga.. 4u.gif

p.s. Kaip isgyvenote skyrybas?
Kokia buvo skyrybu priezastis (jei nepaslaptis)
Turto dalybos...ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samojinga: 16 rugpjūčio 2009 - 18:11
QUOTE(Samojinga @ 2009 08 16, 17:07)
Laba diena,

Mane domina butent skyrybos ANGLIJOJE.
Pasidalinkite savo patirtimi to kurios skyretes, ar dabar skiriates. Kiek laiko trunka procesas, ar skyretes vienpusiu nutarimu arba dvipusiu ir t.t.Kokia tai buvo santuoka: sudaryta su lietuviu ar uzsienieciu..?
Zinau kad nemazai info galima gauti CAB (citizen advice bureau), taciau butu neblogai isgirsti ir jusu asmenine patirti.

Buciau labai dekinga.. 4u.gif

p.s. Kaip isgyvenote skyrybas?
      Kokia buvo skyrybu priezastis (jei nepaslaptis)
      Turto dalybos...ir t.t.



Laba, ziuriu niekas neatraso i tema..

ir man daug klausimu kyla.. as pabandysiu gauti atsakymus citizent advise bureau.. nezinau kaip daryti su alimentais, paskola..

ar mokamos cia kokios pasalpos ar kaip.. nieko nezinau..
Atsakyti
Sveikute,

as skyriausi.Pabandysiu atsakyti i uzduotus klausimus, nors manau,kad kiekvienas atvejis yra skirtingas. Skyrybu procesas truko 5.5 men ir tai vyko abipusiu susitarimu. Kadangi tuo metu as buvau housewife ,visas islaidas padenge mano ex. Kiek zinau viskas (cia net pasto ir telefono islaidos advokatu ir kt iskaiciuota) atsiejo apie £ 6800. Santuoka su uzsienieciu. Abipusiu susitarimu vaika jis mato kada nori jei mes esame UK,pries tai paskambina ir sutaria del laiko ir datos, kas mane puikiausiai tenkina, daznai leidzia savaitgalius kartu. Taip pat po skyrybu atidareme bendra vaiko saskaita,mes likome draugais ir del to tik dziaugiuosi (as pati ish ishsiskyrusios seimos,kur tevas nepasirode gal 10 metu!!),sutariame puikiai,tikrai nenoreciau geresnio tecio savo vaikui.Kokia buvo skyrybu priezastis? Turbut kaip ir daugelio,nesutapo charakteriai! Ta ir nurodeme dokumentuose smile.gif del turto dalybu, kadangi iki vedybu turejome 2 butus,tai cia klausimo nekilo, as likau savajame,vien del to,kad didesnis plotas,bet kai kalbejome ta tema su ex jei jo butas butu buves didesnis , butume susikeite smile.gif smile.gif geruolis kai pagalvoju!! o visa kita,na jis daug dalyku paliko man su vaikuciu (kad visi vyrai tokie butu!!)

Jei dar kas domina klauskite!


QUOTE(Samojinga @ 2009 08 16, 16:07)
Laba diena,

Mane domina butent skyrybos ANGLIJOJE.
Pasidalinkite savo patirtimi to kurios skyretes, ar dabar skiriates. Kiek laiko trunka procesas, ar skyretes vienpusiu nutarimu arba dvipusiu ir t.t.Kokia tai buvo santuoka: sudaryta su lietuviu ar uzsienieciu..?
Zinau kad nemazai info galima gauti CAB (citizen advice bureau), taciau butu neblogai isgirsti ir jusu asmenine patirti.

Buciau labai dekinga.. 4u.gif

p.s. Kaip isgyvenote skyrybas?
      Kokia buvo skyrybu priezastis (jei nepaslaptis)
      Turto dalybos...ir t.t.

Atsakyti
QUOTE(Rikute @ 2009 09 17, 16:54)
Aciu mamkosuz palaikyma.Apsisprendziau kai tikgrysim is LT nieko jam nesakius susidesiu daiktus kol jis darbe ir su mazium varysim i pagalbos centra viena SM labai daug info suteike.


Rikute, matau turi vaika. Ar jis UK pilietis? Jei UK, ir tuo labiau, kad vyras anglas, jis gali pareikalauti vaika sugrazinti i sali. Negali, be jo leidimo issivezti vaiko. Gali tikras karas uzvirti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikute @ 2009 09 18, 11:54)
Aha maziukas UK pilitis as jo ir nenoriu niekur isvest as noriu pasilikti UK susirasti normalu darba ir gyventi su maziuku ramiai be nervu ir riksmu ax.gif


Nezinau, gal jau skaitei cia, bet geri patarimai:
SKYRYBOS 4u.gif
Atsakyti
Rikute, cia rasi info apie skyrybas UK ir nuo ko pradeti.
www.divorceaid.co.uk

www.999-life.com/divorce-law-uk.htm
www.lawontheweb.co.uk/intro.htm

Pirmiausia tau reikia susirasti advokata, kuris pradetu skyrybas (jie nemazai kainuoja) ir paaiskintu tau visa situacija. Jei nori kad vaikas UK pilietis atitektu tau -LT pilietei, teks irodyti kad sugebesi juo pasirupinti geriau negu tevas - suteikti jam namus, pasirupinti juo finansiskai ir t.t. ir ne is pasalpu, o is savo uzdarbio. Jei vaiko tevas tikrai uzsispirs ir nores vaiko, tau bus sunku prisiteisti vaiko globa be savo namu, darbo ir jokiu pajamu. Pries pradedant skyrybu procesa gerai issiaiskink savo situacija ir padeti ir kokios tavo galimybes. Nenoriu taves gasdinti, bet jei jis UK pilietis, cia dirba, turi savo namus ir jo seima cia gyvena, tavo situacija nera lengva - kad issiskirsi ir tau vaikas is kart bus priteistas, tai atsitiks tik tuo atveju, nebent vaiko tevas tam nepriestaraus. Vaikai daznai priskiriami ir tevams, jei jie irodo kad gali geriau pasirupinti jais nei mama. Padeti apsunkina, kad vaikas yra UK pilietis kaip ir jo tevas, o tu esi LT piliete. sekmes tau, bet nedaryk nieko neapgalvoto gerai nesusizinojus savo galimybiu ir teisiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Floreja: 21 rugsėjo 2009 - 17:10
QUOTE(Rikute @ 2009 09 17, 12:53)
Trumpai apie situacija.
Zodziu vede esam nepilni 3metai turim musu spinduliuka kuriuo nuo gimimo rupinuosi tik as vaikas turi UK pilitybe.Su MB nesutariam net labai jis dirbt nenori dirba tik 4val dienoj gauna minimuma,man nei mokytis nei dirbt neleidzia.Su vaiku nepadeda o kai ateina vakaras jau net slykstu pagalvoti kad reikes gultis i lova su juo ns jam vis mazai buna kazkoks nepasotinamas jausmas pas ji.Noriu skirtis nebegaliu buti zeminama,draugu neturiu tiksliau neleidzia tureti,skaiciuoja net kiek kartu su mama kalbuosi ji beja gyvena netoli musu.As net pasivaikscioti sumaziuku bejo negaliu viska kontroliuoja tik jis as jamvos neturiu paaiskinti kada ir kiek kartu i tualeta einu.Jis yra indas jo mama sitaip buvo ir yra zeminam tevo tik jis ja dar ir ziaurei mus bei musa abu megstantys isgerti o tevas yra dar ir alkoholikas.Gal ka patartumet tikrina net interneta kur ka rasau gerai kad dar ne viskas supranta.Jei kalbu su mama lietuviskai tai pradeda rekti kodel ne angliskai.Su maziuku vien angliskai kal;beti nors kai jis buna darbe kalbu lietuviskai.Gal turit kokiu patarimu jo gimine labai turtinga bijau kad skyryby atveju natimtu mano spinduliuko
Gal kas kokiu patarimu blush2.gif
Tik prasau neteiskit nes ir taip sunku


Labas,

Tikrai neteisiu, ne to mes cia susirinkom....Tave domina tema apie skyrybas....O tiesa kur ju susituoke, baznycioj ar civiliskai? ax.gif As neseniai domejausi ta tema, nes pazistamai reikejo pagalbos...Zinok labai padeda CAB (CITIZEN ADVICE BUREAU)..jis randasi kiekviename mieste. Ju teikiamos paslaugos nemokamos.. Anglijoje skiriamasi dviem budais, arba per teisma, arba paprastai kai palieki partneri...ir sakoma separate...
Rasai, kad mama salia gyvena, o tai ji zino apie tavo situacija, ir leidzia taip kankintis? blink.gif
Patariu nueiti i CAB ir viska issiaikinti...viena drauge kai skyresi tai gavo advokata nemokamai, deja ta buvo pries 4m...io kaip db nezinau, bet nuo seimos priklauso, manau nuo situacijos...

Papildyta:
QUOTE(Rikute @ 2009 09 17, 12:53)
Trumpai apie situacija.
Zodziu vede esam nepilni 3metai turim musu spinduliuka kuriuo nuo gimimo rupinuosi tik as vaikas turi UK pilitybe.Su MB nesutariam net labai jis dirbt nenori dirba tik 4val dienoj gauna minimuma,man nei mokytis nei dirbt neleidzia.Su vaiku nepadeda o kai ateina vakaras jau net slykstu pagalvoti kad reikes gultis i lova su juo ns jam vis mazai buna kazkoks nepasotinamas jausmas pas ji.Noriu skirtis nebegaliu buti zeminama,draugu neturiu tiksliau neleidzia tureti,skaiciuoja net kiek kartu su mama kalbuosi ji beja gyvena netoli musu.As net pasivaikscioti sumaziuku bejo negaliu viska kontroliuoja tik jis as jamvos neturiu paaiskinti kada ir kiek kartu i tualeta einu.Jis yra indas jo mama sitaip buvo ir yra zeminam tevo tik jis ja dar ir ziaurei mus bei musa abu megstantys isgerti o tevas yra dar ir alkoholikas.Gal ka patartumet tikrina net interneta kur ka rasau gerai kad dar ne viskas supranta.Jei kalbu su mama lietuviskai tai pradeda rekti kodel ne angliskai.Su maziuku vien angliskai kal;beti nors kai jis buna darbe kalbu lietuviskai.Gal turit kokiu patarimu jo gimine labai turtinga bijau kad skyryby atveju natimtu mano spinduliuko
Gal kas kokiu patarimu blush2.gif
Tik prasau neteiskit nes ir taip sunku



Vienas dalykas, idomu ar tavo antra puse sutiks skirtis ar ne...Greitai skyrybos vyksta abipusiu sutarimu...o jei vienas nesutinka, o kitas nori skirtis tada uzsitesia ilgai...Tau reikia rinktis labai daug duomenu apie tau daroma zala..turi irodyti, kodel nenori gyventi santuokoje ir kodel nebegali....Gerai butu kad ir liudininkai kurie matytu kokie santykiai seimoje...ir t.t. reikia eiti ir sakyti kad daugiau nebegali gyventi ir t.t. daroma zala vaikui ir t.t. o kad vaika atims, tai nemanau, vaikas dazniausiai liepa prie motinos...Buna Anglijoje moteru prieglaudos, kur susirenka moterys patiriancios emocini ir fizini smurta....Ten jos laikinai gyvena su vaikais...

Kiek suprantu, kad jo bijai, bet turi viena diena issausti, kada atsistotum pries ji kaip ZMONA ir pasikalbetum ZMOGISKAI....tiesiog pagrasink kad iseisi ir t.t. negali buti kad jis nesukalbamas....Rasei, kad mama salia gyvena, o kodel tau neisejus is namu...Prasyk pagalbos, mazute, yra tam tikros institucijos....ir dar vienas patarimas, turi isidarbinti...jeigu vyktu skyrybos turi irodyti, kad sugebesi finansiskai islaikyti vaika....tada jo niekas is taves neatims...
O vaikas kaip jauciasi? Ar jaucia nervine itampa namuose? .. Apsilankyk pas GP, nebijok... papasakok kas seimoje, bus irasyta i istorija , nes kiekvienas apsilankymas pas GP fiksuojamas..Nuejus i GP prasyk Psichologo pagalbos....biski ir pavaidink nuejus...nepakenks... blush2.gif Skyrybu metu gali tau buti priteista moraline zala... 4u.gif
Atsakyti
Na dabar papasakosiu visom kad kiekvienai nereiktu atskirai.Taigi kreipiausi i domestic violence centra man liepe susirunkti svarbiausius daiktus i r dokumentus tada jiems paskambinti ir begti.Susitariau kad antradieni taip ir padarysiu na ka isauso antradienis as jau sedziu ant zemodanu o jiems prisiskambinti be sancu seip ne taip atsiliepia kazkas ir man sako vaziuok pas drauge o ta tavo konsultante kaip tik gales paskambins.Ismyniau i kita londono gala ji man paskambina viskas tvarkoj tipo ryt ryte as tau duosiu adresa kur galesi gyventi.ok Kita diena man pareiske mes tau niekuom negalime padeti kadangi tu nedirbi as nedirbu kadangi MB man neleidzia jiems tai neidomu neturiu ir wrs.Tai liepe gryzti namo sakau o jeigu uzmus sake kviesk mentus.Nu ka gryzau viskas gerai pradzioj ir tada sudurnavojo vidury nakties atleke su peiliu i miegamaji ir sake nusizudys seip netaip atemiau ji is jo.Ir iskvieciau mentus jis pabego ji surado.Lipe kreiptis pas GP kad israsytu vaistu nuo nervu,bet zinoma niekur jis nesikreipe.Nu ka kita ryta vel skambinu i ta centra pasakoju kas vyko nakti.Tai man aiskiai pasake tu negali pasirupinti vaiku atiduok ji mums ir kai stovesi ant koju mes tau ji grazinsime.Arba gryzk i savo saly o vaika palik mums.Tai va tokia istorija gyvensiu su juo tol kol vaikai paaugs o tada skris jis kaip muse is barsciu.Nu ir ka dabar patarsi komentatore.Palikt vaika kad nebutu slykstu su juo i lova gultis?as geriau jau gulsiuos bet savo vaiku nepaliksiu niekada gyvenime ne tam gimdziau.
Atsakyti
Sveikutes,

Noreciau pasiteirauti gal kuri susidure su siuo dalyku.Kur reikia krieptis,kiek laiko trunka,reiklalingas advokatas kokia kaina jo,ar reikia benrdro sutikimo del skirybu.Nu zodziu reikalinga visa info nuo A iki Z.
Nes zinau kur rasti advokata,bet ar jis yra butinas ar ne neisivaizduoju,kiek jis kainuoja ir nezinau.Kur nesti visus dokumentus,prasymus ir kita taip pat nezinau,juk santuoka registruota Lietuvoje.Ar isvis tai imanoma sionai?
Padekit jei kas ka zino.
Aciuuu
Atsakyti
na tu ir ziaurus blondinas biggrin.gif

Piople na,as netekejusi,bet man atrodo abieju pusiu sutikimas yra butinas. nebent turetum kazkokia priezasti kaip pvz vyras musa ir pan. unsure.gif
ir jei susituoke lietuvoje - tada skambinkis i lietuviu ambasada londone.
ten suteiks tau visa informacija.
o ambasados numeri rasi per google,internete.
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2009 12 22, 13:34)
na tu ir ziaurus blondinas biggrin.gif

Piople na,as netekejusi,bet man atrodo abieju pusiu sutikimas yra butinas. nebent turetum kazkokia priezasti kaip pvz vyras musa ir pan. unsure.gif
ir jei susituoke lietuvoje - tada skambinkis i lietuviu ambasada londone.
ten suteiks tau visa informacija.
o ambasados numeri rasi per google,internete.


Netinka man ambasada Londone,as is Siaurines Airijos,ji priklauso UK,nors randames Airijos saloje.Nepriskraidysiu tenai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 07 vasario 2011 - 17:35
jie konsultuoja ir telefonu, ir emailu.
galu gale pasakys tau kur kreiptis ir kaip susitvarkyti skyrybu reikalus.
kur kokius dokumentus ar igaliojimus nusiusti jei reikes.
vienzo
Atsakyti