Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vienkartinė pašalpa gimus vaikui
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
kissiuke
gal kas zinote iki keliu metu vaikui galima susitvarkyti lietuvoje vienkartine pasalpa,girdejau,kad tiktais iki metuku,ar tiesa? smile.gif
vikosiuks
QUOTE(kissiuke @ 2010 05 27, 11:34)
gal kas zinote iki keliu metu vaikui galima susitvarkyti lietuvoje vienkartine pasalpa,girdejau,kad tiktais iki metuku,ar tiesa? smile.gif
*

http://www.socmin.lt/index.php?533031094

Kas, kur ir kada gali kreiptis dėl išmokų vaikams?

Dėl vienkartinės išmokos gimus vaikui, įregistravus vaiko gimimą civilinės metrikacijos įstaigoje ir deklaravus vaiko gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje, reikia kreiptis ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo vaiko gimimo dienos. mirksiukas.gif
ddaivuse
Norėjau paklausti ar vienkartinė pašalpa priklauso, jei vienas iš tėvų yra gavęs pinigus iš sodros už motinystės (dekretines) atostogas?
vikosiuks
QUOTE(ddaivuse @ 2010 11 04, 19:37)
Norėjau paklausti ar vienkartinė pašalpa priklauso, jei vienas iš tėvų yra gavęs pinigus iš sodros už motinystės (dekretines) atostogas?

vienkartine ismoka priklauso kiekvienam gimusiam vaikui (neziurimos jokios pajamos, atsizvelgiama i tai, kad GIME VAIKELIS mirksiukas.gif )

nebent zodziais- vienkartine pasalpa- turite omenyje kazka kita, o ne vienkartine ismoka 1430lt
ddaivuse
Ačiū - aš apie būtent tą 1430 pašalpą ir kalbėjau smile.gif
vikosiuks
QUOTE(ddaivuse @ 2010 11 04, 20:20)
Ačiū - aš apie būtent tą 1430 pašalpą ir kalbėjau smile.gif

cia reikalingu dokumentu sarasas mirksiukas.gif .ir likusios ismokos , kurios jau priklauso nuo pajamu.
mama_x2
QUOTE(ddaivuse @ 2010 11 04, 18:37)
*

g.gif ale ,,vienas is tevu" dekretinius gaves biggrin.gif tai gal vistik mama gavus? smile.gif
Butė
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2010 11 04, 23:29)
g.gif  ale ,,vienas is tevu" dekretinius gaves biggrin.gif tai gal vistik mama gavus? smile.gif
*

Logiška biggrin.gif Vyrai kol kas gimdyti negali biggrin.gif
mama_x2
QUOTE(Butė @ 2010 11 04, 22:47)
Logiška biggrin.gif  Vyrai kol kas gimdyti negali biggrin.gif
*

lotuliukas.gif ale kaip juokingai skamba, lyg kazkas va paime dekretinius, ar as galiu gimdymo pasalpa pasimt biggrin.gif
zinoma, ne visiem aisku kas ir kaip - nieko nepadarysi.
dar ir kaikur neismoka priklausanciu 97 lt soc skyriai uz pirmus 1,5 men, kol dar ,,galioja" dekretas, ir neprasideje vaiko auginimo atostogos...
ŠviesaTamsoje
Atgaivinu temą 4u.gif

Gimus vaikui, kaip ir visi turėsime gauti vienakartinę išmoką 1430 Lt.
Kaip suprantu, reikia pirmiausia išsiimti gimimo liudijimą, deklaruoti vaiko gyvenamąją vietą, tada važiuoti su asmens dokumentu, gimimo liudijimu ir banko sąskaita į deklaruotos gyvenamosios vietos seniūniją, kur reikės rašyti prašymą.
Bet klausimas, ką daryti, kai mes gyvename Vilniuje, o deklaruota gyvenamoji vieta yra kitame mieste? 4u.gif Tai šią išmoką galėsime susitvarkyti, tik nuvykę į deklaruotos gyvenamosios vietos seniūniją? g.gif Ar galima kaip nors tą atlikti internetu?
piperpuke
QUOTE(mama_x2 @ 2010 11 05, 00:28)
lotuliukas.gif ale kaip juokingai skamba, lyg kazkas va paime dekretinius, ar as galiu gimdymo pasalpa pasimt biggrin.gif
zinoma, ne visiem aisku kas ir kaip - nieko nepadarysi.
dar ir kaikur neismoka priklausanciu 97 lt soc skyriai uz pirmus 1,5 men, kol dar ,,galioja" dekretas, ir neprasideje vaiko auginimo atostogos...
*

Pagal nauja istatyma, jei seima atitinka reikalavimus, mokama nuo gimimo.
JOLANCIUK
QUOTE(SviesatamsojE @ 2012 06 19, 11:00)
Atgaivinu temą  4u.gif
Gimus vaikui, kaip ir visi turėsime gauti vienakartinę išmoką 1430 Lt.
Kaip suprantu, reikia pirmiausia išsiimti gimimo liudijimą, deklaruoti vaiko gyvenamąją vietą, tada važiuoti su asmens dokumentu, gimimo liudijimu ir banko sąskaita į deklaruotos gyvenamosios vietos seniūniją, kur reikės rašyti prašymą.
Bet klausimas, ką daryti, kai mes gyvename Vilniuje, o deklaruota gyvenamoji vieta yra kitame mieste? 4u.gif Tai šią išmoką galėsime susitvarkyti, tik nuvykę į deklaruotos gyvenamosios vietos seniūniją? g.gif Ar galima kaip nors tą atlikti internetu?
*

Taip,reikes vaziuoti i seniunija kur deklaruoti,nebent galit paskambinti ir suzinoti ar galima pastu jiems atsiusti uzpildyta prasima ir kopijos dokumentu visu.
ŠviesaTamsoje
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 06 19, 15:19)
Taip,reikes vaziuoti i seniunija kur deklaruoti,nebent galit paskambinti ir suzinoti ar galima pastu jiems atsiusti uzpildyta prasima ir kopijos dokumentu visu.
*

Ojjj dėkui labai labai Jolančiuk 4u.gif
Aushrita
Bet tai vieta galit is naujo deklaruot, nueikit i savo miesto migracijos tarnyba ir deklaruokit,nereiks nei i kita miesta vazineti nei ka smile.gif
Pandukas123
dar norejau paklausti, jeigu vaikas gimes UK, ir tures anglijos gimimo liudijima, ar galima tuo paciu ir issiimti LT gimimo liudijima, ad gautyi pasalpa? ir kaip ta vyksta?

Taip pat norejau paklausti, ar galima gauti pasalpa, jeigu vaikas tures angliska pasa?

Aciu uz atsakymus wink.gif
JOLANCIUK
QUOTE(vytaute23 @ 2012 07 01, 15:15)
dar norejau paklausti, jeigu vaikas gimes UK, ir tures anglijos gimimo liudijima, ar galima tuo paciu ir issiimti LT gimimo liudijima, ad gautyi pasalpa? ir kaip ta vyksta?

Taip pat norejau paklausti, ar galima gauti pasalpa, jeigu vaikas tures angliska  pasa?

Aciu uz atsakymus wink.gif
*

Reikia,kad vaikas butu lietuvos pilietis ir kad butu deklaruota LT jo gyvenama vieta.
Pandukas123
aciu 4u.gif
liudvine
o sakykite per kiek laiko ismoka sia vienkartine? 4u.gif internete raso per 10 d.d,seniunijoje sake per menesi unsure.gif
JOLANCIUK
QUOTE(liudvine @ 2012 07 05, 15:07)
o sakykite per kiek laiko ismoka sia vienkartine? 4u.gif internete raso per 10 d.d,seniunijoje sake per menesi unsure.gif
*

Per 10 d.d,bet gali uztrukti.
liudvine
aciu 4u.gif
maskatukas
sveiki, gal kas gali patarti, turiu 1 gr neigaluma, noriu gauti vienkartine pasalpa, gal uztektu nusiusti visus reikiamus dokumentus pastu?
UgNeliuke
sakykit, gal žinot kur reikia kreiptis dėl vienkartinės pašalpos? Seniūnija aiškina, kad ne pas juos, o kur, nepasako.
prieš pora metų tai seniūnijoj rašėm prašymą.
JOLANCIUK
QUOTE(UgNeliuke @ 2012 07 25, 10:50)
sakykit, gal žinot kur reikia kreiptis dėl vienkartinės pašalpos? Seniūnija aiškina, kad ne pas juos, o kur, nepasako.
prieš pora metų tai seniūnijoj rašėm prašymą.
*

i soc.centra pagal deklaruota gyvenama vieta,jusu arba vyro.
UgNeliuke
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 07 25, 10:57)
i soc.centra pagal deklaruota gyvenama vieta,jusu arba vyro.
*

ačiū, bandysim ieškot.
va radau dar puslapį, kur užsiregistruoti galima http://reg.spcentras.lt/talon/visos/index.php
JOLANCIUK
QUOTE(UgNeliuke @ 2012 07 25, 14:06)
ačiū, bandysim ieškot.
va radau dar puslapį, kur užsiregistruoti galima http://reg.spcentras.lt/talon/visos/index.php
*

Taip,per cia galima uzsiregistruoti.
taram-param
Sveiki,

Laukiuosi pirmo vakelio, tai visi šitie soc. reikalai man kol kas klaidus miškas. Taip suprantu, kad šita vienkartinė išmoka priklauso visiems vaikučiams, bet jei pats popierių nesusitvarkysi nieks tau jos ir neišmokės ane? (biurokratija... tfu...)
O kaip dėl kitų reikalų? Ką dar reikia žinoti ir susitvarkyti kokius popierius, kur kreiptis? Viena pažįstama sakė, kad man kaip ir priklausytų kažkokios dekretinės ar tai išmokos kažkokios, nes aš pernai metais dirbau puse metų. Aš kažkaip abejoju, nes dabar esu nedirbanti ir darbo biržoj neregistruota, PSD moku pati. Kur eiti klausti dėl tokių popierizmų? Į ligonių kasas? Į sodrą? Į VMI? Ar dar kokių man nežinomų įstaigų yra? Ir kaip su tuo sveikatos draudimu? Kaip suprantu nuo 7 mėnesio valstybė draudžia automatiškai iki vaikui sueina vieneri ar 3 metai? O ar reikia vėl pačiam ieškot šito draudimo ir su popierėliais lakstyt ar visa tai vyksta automatiškai?
JOLANCIUK
QUOTE(taram-param @ 2012 09 04, 14:07)
Sveiki,

Laukiuosi pirmo vakelio, tai visi šitie soc. reikalai man kol kas klaidus miškas. Taip suprantu, kad šita vienkartinė išmoka priklauso visiems vaikučiams, bet jei pats popierių nesusitvarkysi nieks tau jos ir neišmokės ane? (biurokratija... tfu...)
O kaip dėl kitų reikalų? Ką dar reikia žinoti ir susitvarkyti kokius popierius, kur kreiptis? Viena pažįstama sakė, kad man kaip ir priklausytų kažkokios dekretinės ar tai išmokos kažkokios, nes aš pernai metais dirbau puse metų. Aš kažkaip abejoju, nes dabar esu nedirbanti ir darbo biržoj neregistruota, PSD moku pati. Kur eiti klausti dėl tokių popierizmų? Į ligonių kasas? Į sodrą? Į VMI? Ar dar kokių man nežinomų įstaigų yra? Ir kaip su tuo sveikatos draudimu? Kaip suprantu nuo 7 mėnesio valstybė draudžia automatiškai iki vaikui sueina  vieneri ar 3 metai? O ar reikia vėl pačiam ieškot šito draudimo ir su popierėliais lakstyt ar visa tai vyksta automatiškai?
*

Tai aisku,automatiskai nieks nieko nemoka.
Dekretines jums priklausitu is sodros tik tuo atveju,jeigu isidarbintumete ir turetumete 12 men stazo per paskutinius 2 metus.
Priklauso vienkartine nesciai-260 lt is soc.centro,reikia pazymos is gydytojos kad jums liko 70 dienu iki numatytos gimdimo datos,asmens dokumento ir ten kai nueisit uzpildisit prasima.
Kaigims vaikelis,reikes ji prideklaruoti ir su ta pazyma,su gimimo liudijimu ir asmens dokumentu vel eiti i soc.centra,rasyti prasyma,kad gauti ta vienkartine gimusiam vaikui 1430 lt.
Ir vaiko pinigus nuo gimimo iki 2-ju metu,ten pat tvarkitis,bet praeitu metu pajamos turi nevirsiti zmogui 525 lt.
Del soc.draudimo,tai busit jau drausta valstybes,kai sueis 30 sav,t.y kai liks 70 dienu iki numatytos gimdimo datos,reikes i lygoniu kasas nuvaziuoti ir busit drausta iki kol vaikui sueis 8 metai.
oncee
O kas cia per pasalpa 260lt? kas ja gali gauti? pirma karta apie tokia girdziu blush2.gif
Ar gauna visos kurios kreipiasi likus 70d iki gimdymo?
Ar tik soc remtinos? Kokiu dokumentu reikia?

Patikslinkit ar nesikeite tvarka, kad vienkartine 1430lt pasalpa, deklaravus gimusi vaikuti ismokama tik IKI KOL jam sueina 1MENUO? Ar galima ir veliau ta pasalpa pasiimti? Per kiek laiko nuo vaiko gimimo?
JOLANCIUK
QUOTE(oncee @ 2012 09 10, 15:06)
O kas cia per pasalpa 260lt? kas ja gali gauti? pirma karta apie tokia girdziu  blush2.gif 
Ar gauna visos kurios kreipiasi likus 70d iki gimdymo?
Ar tik soc remtinos? Kokiu dokumentu reikia?

Patikslinkit ar nesikeite tvarka, kad vienkartine 1430lt pasalpa, deklaravus gimusi vaikuti ismokama tik IKI KOL jam sueina 1MENUO? Ar galima ir veliau ta pasalpa pasiimti? Per kiek laiko nuo vaiko gimimo?
*

"Parama nėščiai moteriai

Nėščiai moteriai, kuri pagal Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymą neturi teisės gauti motinystės pašalpos, iki numatytos gimdymo datos likus 70 kalendorinių dienų skiriama 2 bazinių socialinių išmokų dydžio (260 Lt) vienkartinė išmoka.

Dokumentai, reikalingi išmokai gauti:

1. prašymas;
2. asmens tapatybės dokumentas (Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, arba Lietuvos Respublikos pasas, arba leidimas nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje);
3. sveikatos priežiūros įstaigos išduota pažyma apie nėštumą;
4. valstybinio socialinio draudimo pažymėjimas (jei turi) ar Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos teritorinio skyriaus pažyma, kad moteriai nėra paskirta ir nemokama motinystės pašalpa, jeigu savivaldybės administracija nėra sudariusi asmens duomenų teikimo sutarties su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba."

"Dėl vienkartinės išmokos gimus vaikui, įregistravus vaiko gimimą civilinės metrikacijos įstaigoje ir deklaravus vaiko gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje, reikia kreiptis ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo vaiko gimimo dienos."
oncee
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 09 10, 15:22)

"Dėl vienkartinės išmokos gimus vaikui, įregistravus vaiko gimimą civilinės metrikacijos įstaigoje ir deklaravus vaiko gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje, reikia kreiptis ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo vaiko gimimo dienos."
*

Aciu uz info, tada neskubesim ziema trankytis po valstybinius koridorius smile.gif
deidra_
Laba diena,

laukiam pirmo vaikelio, tai man visi šitie reikalai atrodo labai sudėtingi doh.gif Norėjau paklausti gimus vaikui priklauso tik ta vienkartinė išmoka 1400 Lt ar dar kokios nors išmokos priklauso?
JOLANCIUK
QUOTE(deidra_ @ 2012 10 06, 17:54)
Laba diena,

laukiam pirmo vaikelio, tai man visi šitie reikalai atrodo labai sudėtingi  doh.gif  Norėjau paklausti gimus vaikui priklauso tik ta vienkartinė išmoka 1400 Lt ar dar kokios nors išmokos priklauso?
*

Vaiko pinigai po 97.50 lt/men,jeigu praeitu metu visos seimos pajamos nevirsijo zmogui 525 lt.
deidra_
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 10 06, 22:02)
Vaiko pinigai po 97.50 lt/men,jeigu praeitu metu visos seimos pajamos nevirsijo zmogui 525 lt.
*

Ačiū už atsakymą 4u.gif gaila mums jie nepriklausys, nors ir ne daug trūksta verysad.gif
Lynete
Sveiki,

O prasymo skirti vienkartinei pasalpai gimus vaikui negalima uzpildyti internetu?
Butinai reikia eiti i seniunija, kur eiles vos ne menesiui i prieki? g.gif

D*L*K
QUOTE(Lynete @ 2013 03 27, 13:41)
Sveiki,

O prasymo skirti vienkartinei pasalpai gimus vaikui negalima uzpildyti internetu?
Butinai reikia eiti i seniunija, kur eiles vos ne menesiui i prieki?  g.gif
*

Reikia eiti i seniunija, bet eiles ten tikrai ne tokios baisios. Mano vyras per diena viska sutvarke, pamenu smile.gif
Lynete
QUOTE(D*L*K @ 2013 03 27, 14:04)
Reikia eiti i seniunija, bet eiles ten tikrai ne tokios baisios. Mano vyras per diena viska sutvarke, pamenu smile.gif
*

Mano vyras siandien ten buvo, sake eile bausiline visi su taloneliais uzsirase is anksto... uzsirasiau ir as per interneta - tik balandzio 10-ai dienai (t.y. po 2 savaiciu) blink.gif o juk dar reiks ir kazkiek laiko laukti kol perves pinigelius doh.gif
D*L*K
QUOTE(Lynete @ 2013 03 27, 14:52)
Mano vyras siandien ten buvo, sake eile bausiline visi su taloneliais uzsirase is anksto... uzsirasiau ir as per interneta - tik balandzio 10-ai dienai (t.y. po 2 savaiciu)  blink.gif o juk dar reiks ir kazkiek laiko laukti kol perves pinigelius  doh.gif
*

Tik dabar apziurejau, kad Jus is Vilniaus, gal del to taip skiriasi situacija. Na bent jau pinigelius tai tikrai siuos pakankamai greit perveda
gintarina82
Sveikos!

noriu paklausti ar susilaukus vaiko valstybe ismoka kiek nors pinigu?
JOLANCIUK
QUOTE(gintarina82 @ 2014 05 19, 15:10)
Sveikos!

noriu paklausti ar susilaukus vaiko valstybe ismoka kiek nors pinigu?
*

Vienkartine gimusiam vaikui 1430 lt
samanta*
sveiki,ar vaiko tevas gali tvarkytis dokumentus gauti siuos pinigelius ar tik mama?
aciu uz atsakyma
JOLANCIUK
QUOTE(samanta* @ 2014 08 19, 13:55)
sveiki,ar vaiko tevas gali tvarkytis dokumentus gauti siuos pinigelius ar tik mama?
aciu uz atsakyma
*

Tetis irgi gali,soc.sentre pagal savo deklaruota gyvenama vieta.
Ručike
Laba,
O gimus dvyniams ta ismoka buna dviguba ar ne ?
JOLANCIUK
QUOTE(Ručike @ 2014 09 01, 18:01)
Laba,
O gimus dvyniams ta ismoka buna dviguba ar ne ?
*

Taip,kiekvienam gimusiam vaikui.
Ručike
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 09 01, 21:15)
Taip,kiekvienam gimusiam vaikui.
*

Aciu
Ručike
Cia reikia kreipti i soc. rupybos skyriu ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.