Įkraunama...
Įkraunama...

Berniuko "intymiosios vietelės" priežiūra

Siaip reiketu kiekviena karta prausiant truputi atsmaukti, kiek ten leidzia, ir praplauti, bet tik ne vonelej, kurioje maudosi, nes gali patekti infekcija, o atskirai, po dusu.. mes visada taip dareme ir pfu pfu pfu jokiu problemu pakolkas neturime.. g.gif
Atsakyti
sveikos mamos! gal kas esate susidure su tokia problemele; mano suneliui 7savaites, kapselyje aptikau guzeli, bet kai lieciu mazyliui neskauda. nuejome pas daktara, jis tik pasake uzsirasykit pakartotiniam vizitui,stenesim kas cia yra...hmmm...
Atsakyti
siuo klausimu yra daug nuomoniu, as tai nieko neatsmaukineju. man gydytoja pediatre sake nieko nereikia atsmaukinet. mes prausiames paprastai
Atsakyti
Vat ir aš pasimetus jau mastau.gif nesuprantu... vieni sako reikia atsmaukti prausiantis, kiti ne doh.gif
Kartą pabandžiau.... pamėlynavo visas galiukas.... išsigandau swoon.gif ir nebelendu daugiau scare.gif
Atsakyti
Mums teko lankytis pas vaiku urologa tai sake butinai reikia atsmaukti, kiek ten leidzia ir apiprausti. Nepriziurint gali kilti uzdegimas, gali pradeti puliuoti tada jau reikes antibiotiku, vaikas reks kai gydytojas ten valys pulius ar apziures.
Atsakyti
Aš nelendu prie pimpio ir nieko neatsmaukinėju...Mes apsiprausiam kiekvieną rytą po dušu, o kas antrą dieną maudomės vonelėje...
Atsakyti
Nereikia nieko ten liesti jei nekila jokiu bedu, nes galite pakenkti. Jei viskas gerai, reguliariai prausiate vaika tai ner ko ten ir lysti. O jei kilo jau bedeliu kazkokiu tai tada jau reikia ziureti kaip ten kas, bet jai laiku pastebesite ir imsites priemoniu to daryti nereikes. Pastebeti labai lengva jei esat neakla, keleta pvz. vaikas liecia ten dazniau nei iprasta. Jei sneka gali pasakyti kad skauda. Paraudimai, patinimai, kartais tiesiog saldus kvapas, matot kad triusikai vis dreksta. Taip pat gali kilti bedu pvz. del praikaitavimo tarp pimpaliuku ir kiausiniu. Vienas prie kito prilimpa ir atsiranda paraudimas, jei laiku nepastebesyte gali atsirasti rimtas issutimas. Butent sita problema pilnai isnyksta kai vaikas pradeda suvokti kad reikis pataisyti savo ,,daikciuka'' kad neliptu. O kol zuikiai mazi geriausias vaistas higiena, isskyrus tuos atvejus kai vaikas persala pvz. pusle ar kanalus. Tada dar prie higienos dasideda vaistai. Tokia mano patirtis semta is gyd. bei anytos. smile.gif
Atsakyti
niekada nelindau, bet cia paskaicius pabandziau atsmaukti, bet ten nieks nesismaukia, gydytoja niekada nera apziurejus, tai dabar bijot pradejau, nes kiek teko vesti skiepyt, tai niekada netikrino. ir zinok dabar kaip cia turi buti, jokiu siukslyciu ten net negali patekti, kadangi uzdara labai g.gif
Atsakyti
as irgi nieko neatsmaukiu, prausiames paprastai. daktare net neziurejo niekada g.gif man tik keistai atrodo kad tokiam amziuje sustandeja jis, pasistoja biskiuka, tai tada sako jis man, kad pimpukas didelis smile.gif
Atsakyti
kadangi dar nebuvom pas urologa, tai atsakymo nezinau apie atitraukinejimus, stai ka radau internete :
Neapsinuogina galvutė (fimozė)
Beveik visų naujagimių apyvarpė būna prilipusi prie varpos galvutės. Anksčiau manyta, kad tai nieko bloga iki 2 m., o vėliau ją reikia atitraukti. Dabar manoma, kad apyvarpė gali neatsitraukti iki pat paauglystės, kai jos odelę suminkština vyriškieji hormonai ir tada ji laisvai, neskausmingai atsitraukia.
http://www.moteris.l...o_vyruko_ligos/

gal is tikro nereikia panikuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letuciukas: 05 kovo 2012 - 22:58
QUOTE(letuciukas @ 2012 03 05, 22:56)
kadangi dar nebuvom pas urologa, tai atsakymo nezinau apie atitraukinejimus, stai ka radau internete :
Neapsinuogina galvutė (fimozė)
Beveik visų naujagimių apyvarpė būna prilipusi prie varpos galvutės. Anksčiau manyta, kad tai nieko bloga iki 2 m., o vėliau ją reikia atitraukti. Dabar manoma, kad apyvarpė gali neatsitraukti iki pat paauglystės, kai jos odelę suminkština vyriškieji hormonai ir tada ji laisvai, neskausmingai atsitraukia.
http://www.moteris.l...o_vyruko_ligos/

gal is tikro nereikia panikuoti?

mum ta pati urologas pasake, jeigu nerausta, nepersti ir siaip nera jokiu problemu tai tiesiog viska palikti paauglystei.
Atsakyti
o kur ta tiesa?????????????? taip ir nesuprantu reikia ar nereikia atsmaukti g.gif
Atsakyti