Įkraunama...
Įkraunama...

Berniuko "intymiosios vietelės" priežiūra

QUOTE(Bretane @ 2006 08 26, 13:04)
Nu kad iki 3 m. nereik atsmaukinet as nesutinku, gal reiktu vis tiek paziuret ar viskas gerai, nes mano drauges suneliui dare opracija 2m. nes pas ji ten neatsismaukinejo, kazkaip uzauge buvo, o jei neatsmauksi paziuret karts nuo karto kaip zinosi ar viskas gerai  g.gif

tai jei neatsismaukia, reiškias yra užaugę? įdomu pasidarė, reiks ir man pasižiūrėti, niekada to nedariau, kažkaip baisiai man čia viskas unsure.gif
Atsakyti
įsiterpsiu ir aš,auginu dukrą,bet apie šitas berniukų problemas sužinojau iš draugės. jos sūnui 2 su pusę metų, ir jam ten po oda(ji neatsmaukinėjo) supūliavo. nuvedė pas daktarę,pasirodo reikalinga operacija,odelė priaugusi ir jos per daug. ji labai pergyvena,gal būtų išvengus operacijos jei būtų sūnui prausdama atsmaukinėjus. va čia tai karti patirtis.
Atsakyti
jau nebežinau ką galvot ir ką daryt, kiek žmonių tiek nuomonių, būtinai reikės pasikonsultuot su gydytoju blink.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruthele @ 2006 08 26, 20:31)
jau nebežinau ką galvot ir ką daryt, kiek žmonių tiek nuomonių, būtinai reikės pasikonsultuot su gydytoju  blink.gif

O aš manau,kad nieko ten daryt ir lįst nereikia schmoll.gif Jei ten reiktų tikrai spec. kažkokios priežiūros,manau,gydytoja tą turėtų būtinai pranešt jau pirmosiomis vaiko dienomis.Ir iš vis tokį bajerį girdžiu pirmą kartą blink.gif Mums jau 2,6 metukai ir jokių problemų neturėjom,tiesiog laikomės kasdienės higienos ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra00 @ 2006 08 26, 18:08)
įsiterpsiu ir aš,auginu dukrą,bet apie šitas berniukų problemas sužinojau iš draugės. jos sūnui 2 su pusę metų, ir jam ten po oda(ji neatsmaukinėjo) supūliavo. nuvedė pas daktarę,pasirodo reikalinga operacija,odelė priaugusi ir jos per daug. ji labai pergyvena,gal būtų išvengus operacijos jei būtų sūnui prausdama atsmaukinėjus. va čia tai karti patirtis.


nesamone, tai ne nuo neatsmaukimo, tai yra igimtas defektas ir jis pataisomas tik operacijos pagalba...
Atsakyti
nu mes ir kol kas bėdų neturėjom, spjaunu per kairę petį, apsiprausiam, nuogučiai būnam ir lyg nieko. čia kaip paskaitiėjau, paranoja prasidėjo, dabar ir apžiūrinėju kaip ten kas unsure.gif tikėkimės nebus tokių problemų 4u.gif
Atsakyti
vaje,isgasdino cia mane visos g.gif .pamenu,mano didziajam,kai buvo 3metai, kazkas panasaus atsitike buvo unsure.gif
Atsakyti
Negalvojau,kad tiek daug berniuku susiduria su tais nelemtais uzdegimais.Okiek to permanganato berti,kokios spalvos vanduo turetu buti?Maniskis irgi karta skundesi,kad jam "dulia cypu"tai as apiplovinejau su savo intymios hig.muilu ir praejo.Seip tai plaunu su vaikisku ir retkarciais siek tiek atitraukiu.
Atsakyti
QUOTE(laramca @ 2006 03 05, 18:48)
ka jus ten atsmaukinesit? vaikams yra fiziologine fimoze.Todel nieko nereik atsmaukinet.

o kas tai yra?
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2006 10 26, 00:34)
o kas tai yra?


Fiziologine fimoze -neatsismaukia apyvarpe uz galvutes
Atsakyti
sveikos, mamytės 4u.gif

mano mažiukui metukai ir mėnuo. visai neseniai paraudo ir ištino jo "peliukas", išsiskyrė pūliukų. išsigandom ir nuvežėm pasižiūrėt chirurgui. ačiū dievui, nieko rimto. kažkokiu geliu sutepė, o namie pagelbėjo kalio permanganatas. i klausimą, ar atsmaukinėt apiplaunant, chirurgas atsakė TIKRAI NE. nes atsmaukus, gali užveržti galiuka ir pradinės padėties patys be chirurgu neatstatysim.
Atsakyti
doh.gif oi tos vyrisko pasididziavimo bedos ne ka prastesnes uz moteriskasias bedeles... Bet ta tik supratau, kai susilaukiau sunaus...
Turime patirties siuo klausimu unsure.gif . Kai atsitiko pirma karta, - dar buvau zalia ir nelabai supratau kas ir kaip. Nuvykom pasirodyt pas hirurge klinikose, tai ta net neperspejus, padoriai nepaaiskinus, paeme vaika neva "apziuret" ir puole draskyt jam pypuli blink.gif Vaikas klykia, zviegia is skausmo, net kraujytis pasirode, mes abu su vyru apsale stovim scare.gif.... Ir dar visa litanija atskaite, kad be jokiu islygu privalome sitaip atplesineti odele kiekviena diena wacko.gif ... Kadangi dabar jau esu patyrus siuo klausimu ax.gif , tai tikrai zinau, jog nebuvo butinybes sitaip draskyt vaiko. Isvis esu pries toki prievartini vaiko zalojima schmoll.gif Ateis laikas atsidalins ta odele naturaliai. Toks draskymas gali net pakenkti protest.gif Nekalbu apie krastutinius atvejus, kai niekas kitas nebepadeda. Bet musu gerb. medikai nelinke cackintis ir nesiterliodami
issprendzia visas bedas paprasciausiu, bet sakyciau gana drastisku budu verysad.gif O ko cia vozotis? Atsmauki per jega ir jokiu problemu smoke.gif! O mes susitvarkom ir be tokiu ziauriu intervenciju. Jei pamatau, kad galiukas rausta (siaip laikomes kasdienines higienos, kaip visi normalus zmones smile.gif ), arba jei vaikas jau pradeda skustis (ne daznai taip buna) tuoj padarau vonele is lakisiaus ir ramuneliu arbatos. Mirkom maziausiai tris kart dienoj, bet po 10-15min (kiek jau vaikas iskencia ramiai pabuti ax.gif ), po sios proceduros tepame saltalankiu aliejumi tiek kiek imanoma giliau prieiti, bet jokio prievartinio plesymo. Taip pat geriame labai daug skysciu, ypac tos pacios ramuneliu arba lakisiaus arbatos. Kalio permanganatas gerai, bet jei nuolat jame mirkysi - labai issauseja odele, velgi niezti, diskomfortas schmoll.gif . Zinoma, reikia vozotis. Bet as jau geriau pasivozosiu, nei leisiu eksperimentuot su savo vaiku mad.gif Ir kol kas tvarkytis mums su sitom problemelem visai neblogai sekasi thumbup.gif
Sekmes ir jums mirksiukas.gif
Atsakyti