Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bendrabučio tipo kambariai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
mika do
Laba diena

Idomu butu suzinoti kas ir kaip isirenge bendrabučio tipo kambarius?
nes galvojam vietoj nuomos galetum moketi minimalia paskola ir jau tureti kazka savo, beto kainos krite iki minimumo . . .
ValSve
QUOTE(mika do @ 2010 05 28, 18:54)
Laba diena

Idomu butu suzinoti kas ir kaip isirenge bendrabučio tipo kambarius?
nes galvojam vietoj nuomos galetum moketi minimalia paskola ir jau tureti kazka savo, beto kainos krite iki minimumo . . .
*

Jei tik yra galimybė įsigyti kažką savo, tai kodėl nepasinaudoti ja? O kai turėsit, tada ir galėsit sukt galvą kaip įsirengt smile.gif Kai gyvenau studentų bendrabuty, tai visai gražiai buvom susitvarkiusios, nors gyvenom tryse ir daiktų buvo nemažai. O jei savo turtas, tai galima dar ir rimtesnį remontuką pasidaryt.
astarte12
žiūrint, koks tas bendrabučio tipo. Man baisiausia, kai reikia naudotis 1 WC visam aukšte...
O jei WC ir dušas priklauso tik tau, tuomet vienintelė problema - kaimynai, nes yra kambarių, kurie priklauso savivaldybėms, o ten kaip žinia gyvena ne visada "tvarkingi" žmonės, taip pat asocialūs asmenys, bet yra ir išimčių mirksiukas.gif
Šiuo metu gyvenam bendrabučio tipo 2 - jų kambarių bute, turime savo virtuvėlę, WC ir dušą - 36 kv. m., bet kaimynai... schmoll.gif
mika do
QUOTE(astarte12 @ 2010 05 28, 21:11)
žiūrint, koks tas bendrabučio tipo. Man baisiausia, kai reikia naudotis 1 WC visam aukšte...
O jei WC ir dušas priklauso tik tau, tuomet vienintelė problema - kaimynai, nes yra kambarių, kurie priklauso savivaldybėms, o ten kaip žinia gyvena ne visada "tvarkingi" žmonės, taip pat asocialūs asmenys, bet yra ir išimčių  mirksiukas.gif
Šiuo metu gyvenam bendrabučio tipo 2 - jų kambarių bute, turime savo virtuvėlę, WC ir dušą - 36 kv. m., bet kaimynai... schmoll.gif
*

18kvadratu kambarys, galvojam pasidaryti savo wc, kriaukle . . .
tikrai tik reik pasidometi kaimynais, pati gyvenau ir barake, tai tas wc ant koridoriaus vienas, dar dusas rusy , tai feeee
Lillita
QUOTE(mika do @ 2010 05 29, 12:11)
18kvadratu kambarys, galvojam pasidaryti savo wc, kriaukle . . . 
tikrai tik reik pasidometi kaimynais, pati gyvenau ir barake, tai tas wc ant koridoriaus vienas, dar dusas rusy , tai feeee
*

esu irengusi 14 m2 bendrabucio tipo kambari, kuriame tilpo ir dusas su WC, ir virtuvele, ir mini svetaine + nemaza rubu spinta 4u.gif

kelios foto:

user posted image user posted image

galima ir is mazos erdves pasidaryti jauku ir grazu busta, tik reikia gerai apskaiciuoti ir isnaudoti kiekviena centimetra smile.gif
savitre
aš irgi gyvenu bendrabutyje, mes turim visa bloka 33,5kv tai tikrai galiu pasakyti kad tokioj mažoj erdvėj gyventi yra menas dideliam bute gali negalvodamas pirkti tuos baldus kurie tau patinka nes jie visur telpa o mažame tenka gerai galvą pasukti kaip pasidaryti kad viskas tilptų ir būtų jauku- patogu- gražu. aš gyvendama čia turiu tik viena problema tai neturiu kur džiaustyti skalbinius vonioj ventiliacija prasta padžiovus pradeda palyti sienos ir lubos virtuvėj turiu ištisai laikyti atidaryta langa, žiemą tos problemos nėra prie radijatoriaus pastatau džiovyklą ir rūbai gana greitai išdžiusta, kaimynai manau pas mane name tokie kaip ir daugumoje daugiabučių... mano name nėra bendrų virtuvių ar wc viskas išpirkta
mika do
QUOTE(Lillita @ 2010 05 29, 13:24)
esu irengusi 14 m2 bendrabucio tipo kambari, kuriame tilpo ir dusas su WC, ir virtuvele, ir mini svetaine + nemaza rubu spinta  4u.gif

galima ir is mazos erdves pasidaryti jauku ir grazu busta, tik reikia gerai apskaiciuoti ir isnaudoti kiekviena centimetra smile.gif

super, nerealiai grazu kiek matosi .user posted image. . gal galima daugiau foto? kaip isdestyta wc, dusas?
as dar nuziurejau tokia lova -- spinta

Papildyta:
user posted image

kazko man iskraipe . . . .

gal kas turit baldininka? noriu su keliais pasitarti
Sophi
esu irengusi 14 m2 bendrabucio tipo kambari, kuriame tilpo ir dusas su WC, ir virtuvele, ir mini svetaine + nemaza rubu spinta  4u.gif

Labai gražu wub.gif Jei ne paslaptis, kas įrengė?
Lillita
QUOTE(Sophi @ 2010 05 30, 16:43)
Labai gražu wub.gif Jei ne paslaptis, kas įrengė?
*

mano idejos ir igyvendinimas, kambarys tai klientes ax.gif 4u.gif
kaip jau minejau - galima ir is mazos erdves padaryti jaukiai, pakankamai nebrangiai ir patogiai irengtus namus, tik reikia gerai apgalvoti kur, kas ir kaip..

WC ir dusui buvo atskirta erdve mazdaug 1500x 1500..
Gorada
o as tai is kitos puses pasisakyciau... jeigu jau planuojama busto paskola, vadinasi ji bus ne vienerius mokama... tai ar ne geriau imti truputi didesne, tuo labiau kai dabar kainos nebe kosmines, ir nusipirkti atskira nedideli buteli? juk ne vienus metus jame gyvensite...
mes su B kazkaip panasiai mastydami pasistatem nabai jau nedideli namuka... nors dabar jau gerai suprantame - jeigu butume state didesni, ne ka daugiau butume tam bankui isipareigoje, bet dabar va gyvensim visa gyvenima ir galvosim kad va galejom dar ta padaryti... nepadarykit ir jus tokios klaidos...

R_S

kelios foto:

labai grazu 4u.gif tik idomu ar patogu salia kriaukles is kaires esanti spintele? g.gif man asmeniksai butu nepatogu plauti indus ir vanduo juk taskosi g.gif
Lillita
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 06 02, 14:09)
ar patogu salia kriaukles is kaires esanti spintele? 

šita spintelė (teisingiau - didelė ūkinė spinta) yra nedidelis integruojamas šaldytuvas, apačioje jo - paslėpta mini indaplovė, o kadangi skaičiuojamas kiekvienas centimetras ir sutalpinti reikia viską, kai kurių itin komfortiškų dalykų tenka atsisakyti mirksiukas.gif
R_S
QUOTE(Lillita @ 2010 06 02, 14:46)
šita spintelė (teisingiau - didelė ūkinė spinta) yra nedidelis integruojamas šaldytuvas, apačioje jo - paslėpta mini indaplovė, o kadangi skaičiuojamas kiekvienas centimetras ir sutalpinti reikia viską, kai kurių itin komfortiškų dalykų tenka atsisakyti  mirksiukas.gif
*

aisku 4u.gif bet cia jau turbut kiekvienas pagal poreikius renkasi ko atsisakyt smile.gif as gal tiesiog kriaukle buciau apsukus, kad dalis indam deti butu kaireje,o pati kriaukle desineje g.gif
ValSve
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 06 02, 17:28)
aisku  4u.gif  bet cia jau turbut kiekvienas pagal poreikius renkasi ko atsisakyt smile.gif as gal tiesiog kriaukle buciau apsukus, kad dalis indam deti butu kaireje,o pati kriaukle desineje  g.gif
*

Tokiu atveju būtų išvis nepatogu, nes toks priėjimas prie kriauklės labai jau sudėtingas, juk spintelė ne 45 laipsnių kampu
pangejaa
sveiki, mastom apie bendrabucio tipo kambary. Noretumem susizinoti ar sudetinga legaliai kambaryje isirengti dusa ir wc? g.gif
Myliu Retro
Buto bendras plotas 25 kv. m. Čia, tiesa, daugiau porai arba viengungiui, bet gal kokia idėja tiks ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
pangejaa
nuotraukos tikrai geras pavyzdys smile.gif tik vat kaip legaliai ta wc ir vonia ar galima isirengt? doh.gif
Myliu Retro
Čia ne atsakymas buvo, šiaip foto tongue.gif
pangejaa
na taip taip smile.gif mum kaip tik dviem butu pats tas biggrin.gif tik nera jokios info internete ... teoriskai galima...
Myliu Retro
Pagooglinau 4u.gif

http://www.ekspertai.lt/santechnika/patari...endrabucio_bute
pangejaa
Radom viena varianta su jau irengtu 4u.gif
woriuukee
aš turiu bendrabucio kambariuka, bet pas mane bloke, tai kriaukle ir wc tenka dalintis su kaimynu vienu, siaip kaimynai galėtinai malonus, nera triuksmo. Laiptinės tvarkingos. bet va duša noriu kazkaip pas save kambaryje isirengti. Tikiuos tai pavyks .
kondr
Sveikos super mamytes, gal kuri susiduret, ir galit man patarti . Nusprenciau isigyti bendrabucio kambari, o tiksliau 2butus salia vienas kito. Svajoju jog juos sujungciau i 1 dveju kambariu buta. Pirmojo buto siena tai bendros virtuves siena, ar man yra imanoma toj pusej isirengti mini vonios kambariuka bei mini virtuvele, kur kokiu projektu ar pazymu reikia? kiek toks malonumas kainuotu ?
Tikiuos supratot ka turiu galvoj , veiksmas vyksta siauliu mieste, gal kokia siauliu mamyte ka panasaus...
Vilon
Sveikos reikia jusu patarimo.Gyvenu sio tipo bute turiu issipirkusi du kambarius ir pasidarius savo virtuve.Kadangi gyvenu pirmame aukste tai pamaniau gal as galiu ir balkona prisistatyti ,bet nezinau kur kreiptis leidimo gal jus ka nors zinote?
allberto
visais tokio tipo klausimais pirmiausiai reiketu kreiptis i savivaldybes Statybos ir urbanistikos skyriu. Ten jau nukreips, jeigu dar ko reikes, nes be ju paraso siaip isoreje tikrai nieko nepadarysi.
Vilon
QUOTE(allberto @ 2012 04 16, 16:01)
visais tokio tipo klausimais pirmiausiai reiketu kreiptis i savivaldybes Statybos ir urbanistikos skyriu. Ten jau nukreips, jeigu dar ko reikes, nes be ju paraso siaip isoreje tikrai nieko nepadarysi.
*

Aciu uz info.
Jovitele78
Mes virs 5metu gyvenome bendrabucio tipo bute 19kv.m buvo atskirai bute virtuvele,wc ,bet pagausejus seimai pasidare per anksta,issinuomavome 2kmb.buta,neuzilgo kraustysimes i nama thumbup.gif Manau pradziai gyvenimo tikrai uztenka bendrabucio smile.gif
Klepesova
QUOTE(pangejaa @ 2012 03 29, 20:14)
sveiki, mastom apie bendrabucio tipo kambary. Noretumem susizinoti ar sudetinga legaliai kambaryje isirengti dusa ir wc?  g.gif
*

agą geras ten lapukas realiai jei jūsų kambarys yrta : 1 aukšte ,
arba šalia vonios
arba šalia virtuvės įsirengti tekainuoja nuo 1000 iki 2000 litukų

dar- mano pastebėjimas ir klausimas- kodėl nu kodėl visi virtuves kišate kuo toliau nuo lango? DAUGELIS (tiklsiau 2 mano eks grupiokės ir dar keletas šiaip kieme sutiktų pažystamų (susitinki kai vaikus po lauką "ganau") keikiasi kad susižavėjo mintimi kolidoriuke arba prie durų pasidaryti virtuvę- net galingiausias garų surinkėjęs s u stebūklingais filtrais nesusidoroja su riebalų garais ir visos sienos būna cituoju "košmaras " spintutės iš viso vos atlaiko valymą nu trumpiau jei gamini ir valgai namuose ir ne šiaip pasišildai o rimtai gamini tai kolidoriuje virtuvė yra nesamonė.
kitas dalykas kai įsigyja visą bloką ar šalimais esančius butukus su nelaikančia siena- tada iš vieno kambario darosi didelę virtuvę ir san mazgą už tokią kainą tikrai nenupirksi kad ir 48m2 1 kambario butą galima taip nusipirkti ir už 80 000 ir už 60 000 tik paieškoti reik. neskelbsiu elektronibnių adresų visi kas netingi gali patyųs įsitikinti variatai tikrai galimi... mes su MB prieš pusmetį rimtai mastėm apie tai- bet situacija radikaliai pasikeitė ir planai sustojo...
pukuciukas
Sveikos, nuomojuosi dvieju kambariu buta bendrabutyje, turim tualeta ir kriaukle. Gal gal galite pasidalinti mintimis idejomis kaip isirengete dusa ar vonia? smile.gif g.gif
Glamour
QUOTE(pukuciukas @ 2014 08 16, 23:00)
Sveikos, nuomojuosi dvieju kambariu buta bendrabutyje, turim tualeta ir kriaukle. Gal gal galite pasidalinti mintimis idejomis kaip isirengete dusa ar vonia?  smile.gif  g.gif
*

Blokinio tipo bendrabutyje įstato duris prie kriauklės, išgriauna sieną į WC ir įkomppnuoja dušo kabiną, wc ir nedidelę kriauklę.
Mes dušą buvom įsirengę didžiajame kambaryje iš gipso suformavę atskirą patalpą.
laumzirge
Teko gyventi bendrabutyje, kur bent jau pas mus aukšte visi butai privatizuoti. WC ir dušas buvo koridoriaus gale, virtuvė bendra. Mūsų aukšto pusė buvo tvarkinga, samdėm valytoją, kuri kiekvieną dieną plaudavo bendras patalpas. Bet kitoje aukšto pusėje tie, kurie tvarkingi ir plaudavo laiptinę, norėjo samdytis valytoją, o kiti, kuriems ta tvarka vienodai šviečia - nei plaudavo, nei pinigų valytojai davė.

Kiti aukštai tai išvis buvo baisūs, apvemta laiptinė, primėtytos nuorūkos, išdaužyti laiptinės langai (kad rūkalai prasivėdintų) ar besibūriuojantys treninginiai buvo įprastas vaizdas. Beje, nors iš pradžių buvo baisoka, tie treninginiai vietinius pažinodavo, tad nieko baisaus per pora metų, kol gyvenau, nenutiko.

Su garso izoliacija ne kažką, tad puikiai girdėdavau, kas muziką leidžia, kas riejasi, kieno vaikai klykia. Realiai, bendrabutyje žmonių koncentracija daug didesnė nei įprastam daugiabutyje, nes ten viename kambarėlyje įprastai spaudžiasi bent du žmonės.

Bet kadangi nuoma buvo pigi, bendrabutis geroje vietoje, prie pat centro, kaimynai geri (jie buvo beveik kaip šeima), tai kažkuo skųstis tikrai negalėjau. Kiek susimoki, tiek ir gauni. Bet vaikų ten auginti tikrai nenorėčiau schmoll.gif Kiek šnekėjausi su kaimynais, tai nei vienas kaimynas bendrabutyje negyventų, jei tik turėtų tokią galimybę.

Dar vienas dalykas: pas mus visus mokesčius skaičiuodavo bendrai ar tai visam namui, ar aukštui, ir padalindavo pagal gyventojų skaičių. tad niekas ten nieko netaupydavo. Pvz., jei plaunant indus prireikdavo ko nors nueiti į kambarį atsinešti, tai palikdavo bėgantį vandenį blink.gif

Čia yra patariančių, kad geriausi kambariai - besiribojantys su virtuve ar WC. bet turėkite mintyje, kad jeigu bendra virtuvė bus naudojama pagal paskirtį, tai joje pastoviai kažkas bus - ar tai maistą gamins, ar ateis parūkyti, ar šiaip pasišnekėti. Taip kad triukšmo ir įvairių kvapų vargu ar išvengsite. Panašiai ir prie WC. Kažin, ar norėsis pastoviai girdėti nuleidžiamo vandens garsą...

Bet jeigu yra dušas ne koridoriui, o porai kambarių, ir yra galimybė tuos abu kambarius nusipirkti, tai gal ir nieko. Bet kaimynų, deja, nepasirinksite...

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.