Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiametės lauko gėlės - II

QUOTE(IngridaB @ 2010 07 28, 21:22)
Pats tas našlaites sėti kitiems metams ir katilėlius.  mirksiukas.gif Man atrodo dar kažką galima sėti iš dvimečių gėlių. g.gif



O tai kaip tas našlaites ir kur sėti - į lauką, o po to palikti per žiemą- nesu jų turėjusi ,atsiprašau už kvailus klausimus ax.gif . Nors sėklų turiu jau pora metų, bet vis neprisiruošiu pasodinti. bet jos pas mane vienmetės rašo g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 07 28, 21:22)
Pats tas našlaites sėti kitiems metams ir katilėlius.  mirksiukas.gif Man atrodo dar kažką galima sėti iš dvimečių gėlių. g.gif

Aciu smile.gif Katilelius pasejau pozarskio atrodo, tokius zemucius, bet nesudygo:(. Seklu galiojimas siais metais baigiasi, bet kitokiu neradau pirkti, tai sakau gal jau nebedaigios. O dar sakykit, perkunropes per ziema ar galima laikyti vazoneliuose ir jei taip, tai kur juos reiktu laikyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2010 07 28, 22:57)
O dar sakykit, perkunropes per ziema ar galima laikyti vazoneliuose ir jei taip, tai kur juos reiktu laikyti? g.gif

plastikiniuose vazonėliuose gerai žiemoja lauke, palieku prikastus lysvėj, niekuo nedengiu, kad nesušustų
Atsakyti
Zydi mano megstamos gelytes,myliu ta geltona spalva bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2010 08 01, 22:31)
Zydi mano megstamos gelytes,myliu ta geltona spalva  bigsmile.gif



Gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
shidochika, kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 07 29, 09:37)
plastikiniuose vazonėliuose gerai žiemoja lauke, palieku prikastus lysvėj, niekuo nedengiu, kad nesušustų

O mano liko susodintos batuose ir nušąlo. verysad.gif Jokių gyvybės ženklų. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 07 28, 11:53)
Ramunės  ax.gif

grazios labai ir man asmeniskai nematytos rolleyes.gif
g.gif nu bet atrodo kaip astros blink.gif ir lapai tokie pat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*tigriukas* @ 2010 08 11, 08:23)
grazios labai ir man asmeniskai nematytos  rolleyes.gif
g.gif  nu bet atrodo kaip astros  blink.gif ir lapai tokie pat  ax.gif

Tai,kad ne,čia pilnavidurės ramunės.Ggeriau įsižiūrėjus matosi ramunių lapeliai.Astros šalia pasodintos smile.gif

Merginos,aš tyliai stebiu jūsų žiedelius ir grožiuosi wub.gif Greitu laiku ir aš bandysiu įsilieti į jūsų gretas,su savo gėlytėmis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 08 11, 09:43)
Tai,kad ne,čia pilnavidurės ramunės.Ggeriau įsižiūrėjus matosi ramunių lapeliai.Astros šalia pasodintos smile.gif

Merginos,aš tyliai stebiu jūsų žiedelius ir grožiuosi  wub.gif  Greitu laiku ir aš bandysiu įsilieti į jūsų gretas,su savo gėlytėmis  ax.gif

Labai lauksim jūsų grožybių. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 08 02, 19:43)
O mano liko susodintos batuose ir nušąlo. verysad.gif Jokių gyvybės ženklų. schmoll.gif



ar batuose yra drenažo skylutės vandeniui nubėgti ? jos greičiausia "paskendo"............ g.gif , jei stovėjo vandeny, ar tirpstančiam sniege............
Atsakyti
Pora kvapnių gėlių ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti