Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiametės lauko gėlės - II

QUOTE(pilo @ 2010 10 29, 20:48)
Turbūt, reiks uždengti. Gaila, jei nušaltų, nes dar net nemačiau kaip žydėtų... Dėkui  smile.gif

Tikrai nereikia dengti, o lapeliai nušalo todėl, kad uždengtas augalas per anksti susprogo.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 10 29, 21:39)
Tikrai nereikia dengti, o lapeliai nušalo todėl, kad uždengtas augalas per anksti susprogo.

Na, tada nedengsiu. Darbo bus mažiau smile.gif Šiaip pasiskaičiau, kad dažnokai apšąla, tai susirūpinau...
Atsakyti
QUOTE(pilo @ 2010 10 29, 19:16)
Pavasarį pasodinau sausmedį vijoklinį (nepamenu pavadinimo)  buvo kokio sprindžio, paaugo iki metro, kažin, ar reiktų jį kaip nors žiemai apdengti, nuleisti nuo atramų ar pan.?



Laba. Pas mus auga jau gal 12 metų, didelis krūmas. Niekada nedengiu. Tiesa, jis auga palei namo sieną, ant ištemptų vielų. O pernai užauginau iš atlankos, bet žiemą "užsiklojo" sniegu savaime, kadangi pasodintas prie šiltnamio. Tai slystantis sniegas nuo šiltnamio sienų užklojo jį. Irgi peržiemojo smile.gif .
Atsakyti
Ar auginate kuri eremūrus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 16, 21:52)
Ar auginate kuri eremūrus? ax.gif

Šiemet pasodinau 2 bulvytes,gana vėlokai...uždengiau eglišakiais,pažiūrėsim kas iš jų bus pavasarį.Tikiuosi pačio geriausio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 16, 21:52)
Ar auginate kuri eremūrus? ax.gif

Auginu didžiuosius.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2011 01 17, 12:29)
Auginu didžiuosius.

O kaip auga ir žydi, nes esu girdėjusi, kad nelabai "nori" žydėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 17, 10:32)
O kaip auga ir žydi, nes esu girdėjusi, kad nelabai "nori" žydėti  ax.gif

Žydi kas metai, bet tik pradeda žydėti 7-8 metais. Auga be problemų, tik reikia, saulėtos, laidžios dirvos. Vėliau įkelsiu foto, dabar ne namie esu.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2011 01 17, 14:02)
Žydi kas metai, bet tik pradeda žydėti 7-8 metais. Auga be problemų, tik reikia, saulėtos, laidžios dirvos. Vėliau įkelsiu foto, dabar ne namie esu.

Oho, tiek metų reikia laukti bigsmile.gif -kaip jukos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 17, 12:24)
Oho, tiek metų reikia laukti  bigsmile.gif -kaip jukos  unsure.gif

Juka ketvirtais prašysta.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2011 01 17, 14:02)
Vėliau įkelsiu foto, dabar ne namie esu.

Lauksime foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia jaunas augaliukas pražydęs pirmą kartą, žiedas tik 1,8 metro suaugusio augalo iki 2,5 metro.

user posted image

user posted image

Atsakyti