Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiametės lauko gėlės - II

Mano nauja šių metų pažintis ir simpatija - Veronika 'Pink Damask'. Labai švelni gėlytė gausiai lankoma bičių thumbup.gif
user posted image

Atsakyti
Sveiki 4u.gif

sakykit o ka daryt su dekoratyviniu svogunu(nežinau tikslaus jo pavadinimo,tai net nezinau kur info ieskot smile.gif )na toks dideliais placiais lapais ir violetiniu didziuliu žiedu-burbulu..jis jau nuzydejo,lapai labai jau tokie pavarge atrodo g.gif
Ka man su juo daryt..pjaut lapus ir zieda?Ar laikyt kol visiskai pats nudzius?
Atsakyti
Turiu ir aš klausimą dėl gėlės, kurios nepažįstu, t.y. nežinau pavadinimo ir nežinau kaip su ja elgtis po žydėjimo. Įkeliu nuotrauką, gal iš lapelių atpažinsite, nes gana dažna darželių gėlė:

user posted image

Kalbu apie tą išsikerojusią, karpytais lapeliais (žydi pavasarį rožiniais varpeliais su baltu lėžuvėliu blush2.gif ). Taigi, nepatinka ji man dabar kai nebežydi, juolab šakelės gelsta. Norėčiau nupjauti ją, kad neužstotų kitų gėlių, bet ar nepakenksiu jai nupjaudama? Išnaikinti nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(bumsik @ 2011 06 28, 20:33)
Turiu ir aš klausimą dėl gėlės, kurios nepažįstu, t.y. nežinau pavadinimo ir nežinau kaip su ja elgtis po žydėjimo. Įkeliu nuotrauką, gal iš lapelių atpažinsite, nes gana dažna darželių gėlė:

user posted image

Kalbu apie tą išsikerojusią, karpytais lapeliais (žydi pavasarį rožiniais varpeliais su baltu lėžuvėliu  blush2.gif ). Taigi, nepatinka ji man dabar kai nebežydi, juolab šakelės gelsta. Norėčiau nupjauti ją, kad neužstotų kitų gėlių, bet ar nepakenksiu jai nupjaudama? Išnaikinti nenoriu.

Dailieji auskarėliai (dicentra spectabilis)
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2011 06 28, 21:13)
Dailieji auskarėliai (dicentra spectabilis)


ačiū 4u.gif
dabar kai jau žinau pavadinimą, paieškojau informacijos, pasirodo, natūralu, kad lapeliai gelsta, taip ir turi būti, bet vat niekur nerašo ar galima nupjauti ax.gif O man taip norisi nupjauti išsikerojusį neišvaizdų krūmą, kiek vietos atsirastų...Kaip manote, ar patenksiu kitų metų žydėjimui, jeigu dabar nupjausiu?
Atsakyti
QUOTE(bumsik @ 2011 06 28, 22:18)
ačiū 4u.gif
dabar kai jau žinau pavadinimą, paieškojau informacijos, pasirodo, natūralu, kad lapeliai gelsta, taip ir turi būti, bet vat niekur nerašo ar galima nupjauti  ax.gif O man taip norisi nupjauti išsikerojusį neišvaizdų krūmą, kiek vietos atsirastų...Kaip manote, ar patenksiu kitų metų žydėjimui, jeigu dabar nupjausiu?

Augalas gelsdamas susigražina visas maisto medžiagas į šaknis, tas jei nenukirpsi ktą metą gausiau žydės. Bet jei ir nupjausi nieko baisaus nebutiks.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2011 06 28, 23:15)
Augalas gelsdamas susigražina visas maisto medžiagas į šaknis, tas jei nenukirpsi ktą metą gausiau žydės. Bet jei ir nupjausi nieko baisaus nebutiks.


Supratau, ačiū 4u.gif Luktersiu kol labiau nugels ir tada jau pjausiu biggrin.gif
Atsakyti
Melynuojam smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Gal kas auginot eremūrą? Išdygo pavasarį dėžutėj iš sėklyčių, tai dabar nežinau lauke sodint ar per žiemą dar vazonėly paaugint g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2011 06 29, 14:42)
Sveikutes 4u.gif
Gal kas auginot eremūrą? Išdygo pavasarį dėžutėj iš sėklyčių, tai dabar nežinau lauke sodint ar per žiemą dar vazonėly paaugint g.gif

Šiemet pirkau daigelį ir sunyko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 06 27, 00:07)
kazkada ir mes tokiu turejom,bet labai gaila jos isnyko:(noris vel isiveist,bet niekur nebematau tokiu g.gif


kažkaip "skarmalės" nelinkusios g.gif sėklomis daugintis, bent jau pačios niekada neprisisėja... unsure.gif
o gerai dauginasi kelmelius dalinant po žydėjimo thumbup.gif
http://public.fotki....susivlusil.html
Atsakyti
user posted image
Atsakyti