Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Alytuje ir jo apylinkėse

QUOTE(Apola @ 2012 06 27, 16:34)
oba, nezinojau, kad gali krikstyti kelis vaikus is karto  blink.gif  mes jau uzsirasem pirmo alytaus baznycioj, bet kunigas  nieko neminejo.. nu bet mes uzsisakem sekmadieni, tai gal niekas daugiau ir neuzsirasys be musu ax.gif
as taip tingiu prisest prie krikstynu planavimo  doh.gif  kolkas tik galvoj viskas. mes net neapsisprendziam daryt didesnes ar mazas krikstynas doh.gif ar cia verta issiplest ar ne g.gif
AISY, o kiek jums atseina kavine? jei nepaslaptis? 4u.gif
beje, ar mastot apie dovanas krikstateviams?

taip, jau uzsaksiau. dovanosim po puodeli, kuri padarys auksaranke. va tokio tipo:
puodeliai
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi į Jūsų būrį 4u.gif Rugpjūtį planuojam savo pipiro krikštynas Alytuje, I-ojo Alytaus bažnyčioje. Po šventės pasifotografuosim ir lėksim švęsti artimųjų rate pas tėvus. Kol kas nieko rimto nesuplanavau, tik sau suknutę turiu (ir tą dar taisyti reikės), bet manau spėsim - rūbelius lininius užsakysiu, vis gaminu kitų šventėms angeliukus svečiams, tai gal ir savo šventei prisiruošiu smile.gif krikštatėvių dovanėlėms kažką simboliško užsakysiu pas rankdarbiaujančią kolegę. Reikia atrasti laiko ramiai prisėsti ir viską apgalvoti smile.gif

Noriu paklausti, kur Alytuje fotografuojatės? man gražiai pasirodė aikštė su fontaniukais netoli Angelų sargų bažnyčios, gal dar Miesto sodas... norėtųsi dar kažkur ir ant žolytės krikštuką pasodinti g.gif

QUOTE(Aisy @ 2012 06 22, 13:22)

Fotografe is Kauno uzsisakiau, nes kainos atzvilgiu turbut pigiau gaunasi (uz 250LT+atvaziavimo islaidos). Parasysiu atsuiliepimus po krikstynu smile.gif
Pasidalinkite kaip jus jau suplanave?

Gal kartais Kristina? smile.gif Mūsų krikštynų Alytaus fotografė nenorėjo imtis (nes šeštadienis ir labiau apsimoka vestuvės...), tai taip pat pasikvietėm kaunietę 4u.gif
Atsakyti
Kavineje skaiciuoja pagal asmenu skaiciu, kiek karstu reikes. Tai uz asmeni 50lt. Pas mus bus apie 25 zmones. Kaina nuderinom iki 40lt uz asmeni, nes atsisakem kai kuriu saltu uzkandziu.
Mano fotografe is Kauno Matilda lyg, kiek zinau melynastigras vadina ja. Kai jau turesiu foto, tai pasakysiu atsiliepimus smile.gif
Man irgi idomu del fotosesijos vietos, nes nelabai zinau kur cia sugalvoti po ceremonijos pasifotkinti. Kazkodel i centra pati nenoriu, nes bus zmoniu vistiek, apstos ir ziures kaip pozuojam.. Noretusi kazkur graziai gamtoje, kad atsipalaiduoti galetume ax.gif Siaip Vidzgirio baznycioje krikstysim,tai ten aplinka graziai kiek pamenu sutvarkyta buna, gal ten ir padarysime fotosesija,jei kazko geriau nesugalvosiu. O ir prie Kavines nuvaziavus galima bus, ten ji laukuose..
As kriksto teveliams dovanu nepirkau, padovanosiu Kriksto laikrastuka, kuri pati padariau. Gal dar nedideli albuma nuotrauku is krikstynu jau kai turesiu foto.. Manau seneliams padovanosiu po remeli su nuotrauka is krikstynu kur jie su anukele. Bet cia irgi tik po krikstynu veliau dovana sita gaus. O siaip nieko daugiau nesuplanavau. Pasvesim kavinej ir tiek smile.gif Nenoriu sventes sveciams daryti, o noriu skirti visa savo demesi ta diena dukrytei, juk jos cia svente... Tai nei kokiu vedimu vakaro bus pas mane, nei zaidimu.. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif noriu paklausti kur butu galima po krikstynu skaniai papietaut, kokia grazia kavinuke su graziu vaizdu smile.gif nesu alytiske, bet taip gavosi, jog krikstinam alytuje smile.gif
Atsakyti
Mano pagrindines vietos svarstytintos fotosesijai - jaunimo parkas, miskelis prie dailidkes ir miesto sodas. visur pasivaiksciojus manau pasirinksiu miesto soda.
del kavinukes negaliu nieko patarti, nezinau unsure.gif nemunas park lyg ir su graziu vaizdu, bet toliau nuo alytaus ir nezinau kaip ten maistas...
Atsakyti
Niu padekit man smile.gif arba pareklaminkit biggrin.gif kur uzsakinet Alytuj torta smile.gif
Atsakyti
[quote=vaidiluteeee,2012 07 18, 15:55]
Niu padekit man smile.gif arba pareklaminkit biggrin.gif kur uzsakinet Alytuj torta smile.gif


As uzsakinejau Pramones g. buvusiame mesos kombinato pagrindiniame pastate is galo yra kepyklele smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif mes po krikstynu smile.gif
Krikstinom Sv. liudviko baznycioje, viskas super smile.gif toliau svente tesesi Stikliniame restorane smile.gif Maistas ir aptarnavimas puikus thumbup.gif
Atsakyti
http://www.karolinos...o.blogspot.com/ fotografe alytuje jeigu kam prireiks, nebrangiai ima uz daromas fotografijas
Atsakyti
QUOTE(bespalvis @ 2012 09 09, 16:11)
http://www.karolinos...o.blogspot.com/ fotografe alytuje jeigu kam prireiks, nebrangiai ima uz daromas fotografijas



musu sventes ir Karolina fotografuoja smile.gif krikstynas taip pat vel fotografuos smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes birzeli krikstysime savo grazuole. Pati neesu is Alytaus. Gal mamytes galetu patarti kur galima pasifotkinti nuwykti i kokai grazia wieta? Svente tesime Genutes rancoje.
Atsakyti
Labas mamytes, musu krikstas planuojamas liepos pradzioje, tik va del vietos niekaip nenutariam? g.gif zmoniu pas mus nedaug iki 10, galvoju gal uzsakyti pietus kavineje ir rami galva. Ar yra pas mus kur nors, kad butu galima atskira kampeli rezervuoti?
Atsakyti