Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Krikštynos Alytuje ir jo apylinkėse
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Krikštynų metas
Pages: 1, 2
vasara04.
Labukas, neradau tokios temos butent Alytaus teveliu, kur ir kaip ruosit krikstynas, tad nusprendziau atidaryti. Mes ruosiamies sia vasara krikstyti savo mazyle, dabar idomu koki fotografa samdyti, kur svesti, kir gauti grazius tik ne turginius drabuzelius ir t.t. Mieli teveliai, pasidalinkit savo patirtimi ar planais.
pusele33
Sveiki 4u.gif

Mes irgi ruosiames krikstyti savo karalaiti liepos pabaigoj ax.gif Po biski ruosiames, jau turim baznycia ir vieta baliui. ax.gif Drabuziukus ruosiames siutis ax.gif Va del fotografo ir man idomu. Noreciau vietinio, kad nereiktu moket uz kelione blush2.gif Zadam imt fotografa tik 2-3 val., baznycioj ir gamtoj. Gal kas zinotu nebloga, nes laikas spaudzia g.gif Juk vasara ne tik krikstynu, bet ir vestuviu metas ax.gif
vasara04.
Na gi teveliai, kur jus su savo planais ir patarimais.
pusele33
Nejaugi niekas nekrikstija Alytuje? g.gif Butu smagu rast bendraminciu, kurie pasidalintu aktualia informacija g.gif ax.gif
vasara04.
Va va ir man idomu apie fotografus, g.gif ko gero Alytus miega ir nenori dalintis savo mintimis g.gif
jurguulle
sveikutės
mes taip pat savo mažaja planuojame krikštyti rugpjūčio viduryje, todėl būtų smagu išgirsti kokių orginalių idėjų.
mes turime sodybą, kadangi žmonių bus nedaug todėl baliuką organizuosime ten 4u.gif
taip pat norėčiau paklausti kaip su foto ateljė reikia iš anksto užsisakyti? ir prieš kiek laiko reikia tai padaryti? atčiū visoms už pagalbą smile.gif
zali
Sveikos mamytes,
mes irgi su tomis pačiomis bėdomis smile.gif dar tik pradedam planuot ir nežinau nuo ko pradėt doh.gif neapsisprendžiam dėl vietos - namie ar kavinukės ieškot, dėl fotografo irgi nežinom ir t.t. doh.gif bet kaip matau čia įlenda tik tos mamytės, kurios ieško patarimų, o dalinti jų nėr kam unsure.gif
irmuciukas5
Sveikos mamytes
Mes krikstinsim savo mazyli jau kita sestadieni. Fotografas man patinka Algis is Joki, bet musu krikstynas fotografuos ir filmuos mamos kaimynu marti, tad nzn kaip foto atrodys, video tai maciau graziai padaro, bet Algio is Joki filmuku nusivyliau schmoll.gif , nes filmavo seses mergytes krikstynas tai be pabaigos ir ne viska nufilmaves kas mums atrode verta demesio. Svesime Hermyje cia link lazdiju vaziuojant buves viesbutis kazkada.
Rubelius uzsakiau is SM lininius. Na jeigu kas dar domina klauskit, gal galesiu kuo padeti mirksiukas.gif
zali
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 06 18, 10:36)
Sveikos mamytes
Mes krikstinsim savo mazyli jau kita sestadieni. Fotografas man patinka Algis is Joki, bet musu krikstynas fotografuos ir filmuos mamos kaimynu marti, tad nzn kaip foto atrodys, video tai maciau graziai padaro, bet Algio is Joki filmuku nusivyliau  schmoll.gif , nes filmavo seses mergytes krikstynas tai be pabaigos ir ne viska nufilmaves kas mums atrode verta demesio. Svesime Hermyje cia link lazdiju vaziuojant buves viesbutis kazkada.
Rubelius uzsakiau is SM lininius. Na jeigu kas dar domina klauskit, gal galesiu kuo padeti  mirksiukas.gif
*

o tas viešbutis toli nuo Alytaus? g.gif
irmuciukas5
QUOTE(zali @ 2010 06 18, 14:48)
o tas viešbutis toli nuo Alytaus? g.gif
*

Nu 10 km kokia net nzn, man tai netoli biggrin.gif ten jau nelike viesbucio, bet jeigu nori nakvot tai isnuomoja ir tuos kambarius
boruzele885
Sveiki, temele sukurta, o mes jau beveik pora men po krikstynu wub.gif

Krikstijome Alytaus Vidzgirio baznycioje. Kunigas buvo toks linksmas, paivairino juokais kriksto ceremonija biggrin.gif

Buvom nusamde filmuotoja Ramuna is Joki. Jis labiau Lazdijams priklauso, bet pas mus atvaziavo ~30 km nemokamai ax.gif Filmukas labai graziai sumontuotas wub.gif Labai gaila, kad nesamdem fotografes, paciu pagauti kadrai ne kokie doh.gif

Sventem savo namuose, tad ieskoti vietos sventimui nereikejo.

Zaidimeliu ir visokiu imantrybiu radau SM temose.

Drabuzelius buvom uzsisake pas SM auksaranke wub.gif visi sventes dalyviai buvo nustebinti tokiu graziu ir niekad nematytu kriksto drabuzeliu 4u.gif Uzsakiau taip, kad kelnytes, marskinelius ir kepurele butu galima ir vasara nesioti, o apsiaustas liks atminciai ax.gif taip ir pasiuvo, tad dabar lininius drabuzelius ir batukus nesiojam siltom dienom wub.gif
irmuciukas5
QUOTE(boruzele885 @ 2010 06 18, 19:18)
Drabuzelius buvom uzsisake pas SM auksaranke  wub.gif  visi sventes dalyviai buvo nustebinti tokiu graziu ir niekad nematytu kriksto drabuzeliu  4u.gif  Uzsakiau taip, kad kelnytes, marskinelius ir kepurele butu galima ir vasara nesioti, o apsiaustas liks atminciai  ax.gif  taip ir pasiuvo, tad dabar lininius drabuzelius ir batukus nesiojam siltom dienom wub.gif
*

Parodyk foto drabuzeliu ax.gif
O-RE-AR
Jungiuosi i jusu gretas 4u.gif
Musu svente rugpjucio 21d.bet planai jau sukasi senai galvoj.
Kavine 1 alytuj uzsakyta,jei tik neatsauks. doh.gif Baznycia,tai kaimuko,dar nekalbejom,bet jau ketinam,bus ramiau miegot.
Fotografa is Kauno uzsisakiau per sm radau,darbeliai patiko,laisvas buvo ir griebiau biggrin.gif nors irgi jau senokai sutarta viskas.Kaina nesikandzioja,nes visi taip paciai ima.Filmuosim patys,o filmuka jau susuks,kas sugebes blush2.gif
Drabuzelius mergytei taip pat pas viena sm nare radau ir jau pas mus jie thumbup.gif
Zodziu liko spauda padaryt,etiketes,saldainiu popiereliai ir dovaneles supirkt,bei scenariju su kumais aptart pries svente.
Na yra ka veikt,tai jau tikrai smile.gif
pusele33
Sveikos 4u.gif

O aš tai pagaliau radau fotografę thumbup.gif Labai patiko jos nuotraukų pvz. ir dar laisva tą dieną thumbup.gif Tik tiek, kad iš Vilniaus važiuos, vietoj nieko neradau.
Mes šventę darysim Tarzanijoj, tai ir atrakcijų svečiams bus ax.gif Daug gerų idėjų radau SM, dabar šį tą rankdarbiauju biggrin.gif Dar aišku ir krikšto mamytė kažką darys ax.gif
Drabužėlius tai lininius siuvamės čia Alytuj pas siuvėją ax.gif
Tai va... 4u.gif
vasara04.
Mamytes, aciu visoms uz atviruma, dar noreciau suzinoti kokios fotografu kainos ir kiek trunka fotosesija, nes maciau Kaune 3 val. fotosesijos ir apie 50 nuotrauku ima 250lt, o cia Alytuje 30 min nori 150 lt doh.gif
Vijuke
QUOTE(vasara04. @ 2010 06 21, 19:28)
Mamytes, aciu visoms uz atviruma, dar noreciau suzinoti kokios fotografu kainos ir kiek trunka fotosesija, nes maciau Kaune 3 val. fotosesijos ir apie 50 nuotrauku ima 250lt, o cia Alytuje 30 min nori 150 lt  doh.gif
*

Tai imkit fotografus is Kauno, susimokesit uz transporta, bet vis vien pigiau iseis mirksiukas.gif
irmuciukas5
QUOTE(vasara04. @ 2010 06 21, 20:28)
Mamytes, aciu visoms uz atviruma, dar noreciau suzinoti kokios fotografu kainos ir kiek trunka fotosesija, nes maciau Kaune 3 val. fotosesijos ir apie 50 nuotrauku ima 250lt, o cia Alytuje 30 min nori 150 lt  doh.gif
*

Nu mus filmuos ir fotografuos tai 400lt uz viska, bet bus kiek mes noresim.
Gulbyte80
Sveikutes. Jungiuosi ir as i jusu gretas. Krikstynos numatytos rugpjucio 28 d. Planuojame krikstyti Vidzgirio baznycioj. Gal galetumet pasakyti pries kiek laiko uzsakinejat baznycia? Mes vis atidedinejam blush2.gif
irmuciukas5
QUOTE(Gulbyte80 @ 2010 07 02, 14:37)
Sveikutes. Jungiuosi ir as i jusu gretas. Krikstynos numatytos rugpjucio 28 d. Planuojame krikstyti Vidzgirio baznycioj. Gal galetumet pasakyti pries kiek laiko uzsakinejat baznycia? Mes vis atidedinejam  blush2.gif
*

Na zinok seniai uzsakem, net nzn kada tiksliai, bt rudeni, nes bijojau, kad vestuviu nebutu pilna.
fortuneafilius
Sveikutes,

gal galit patarti kur skaniai ir graziai kepa krikstynu tortus?
spurgiux21
Sveikutes,

Mes krikstinom savo pupa beveik pries menesi Alytaus rajone, Simno baznycioje. Nors patys dabar gyvenam Kaune, as pati esu gimus Alytuje.
Kauno baznycios man ne prie dusios. O sita baznycia man labai grazi ir svarbiausia, kad kunigas labai fainas. Deja, ji jau iskelia i kita parapija. Mes del krikstynu susitarem pries 2 savaites ir buvom vieninteliai tuo laiku. Nes dabar daugelyje baznyciu(bent jau Kaune tai tikrai) surenka kruva krikstijamu vaikuciu ir krikstina vienu metu.
Dukrai rubelius nuneriau pati, zvake padare mano mama is vasko, o kriksto ruba pasisiuvau pati. Fotografavomes irgi patys ir tikrai nemanau, kad kazka praradom nesikviesdami fotografo. Sventine vakariene buvo, pas mano senelius, nes jie netoli Simno gyvena. Patys viska pasidarem ir visi buvom patenkinti.
kestleen
Mes samdem fotografe EvaZidz. Ji pradedancioji, bet jau yra fotografavus ir vestuves ir specializuojasi vaiku fotografijose. Labai graziai padaro fantazines nuotraukas irgi. turi ir savo web kazkaip EvaZidz photography vadinasi.
Pasisamdem nuo 12 dienos iki 3 dienos uz 120Lt. Cia iskaiciuota apie 100 foto. Ji is alytaus
zali
QUOTE(Gulbyte80 @ 2010 07 02, 14:37)
Sveikutes. Jungiuosi ir as i jusu gretas. Krikstynos numatytos rugpjucio 28 d. Planuojame krikstyti Vidzgirio baznycioj. Gal galetumet pasakyti pries kiek laiko uzsakinejat baznycia? Mes vis atidedinejam  blush2.gif
*

Mes užsiskėme prieš mėnesį, bet rado vietos thumbup.gif
o šventė mūsų vyko Nemunas park thumbup.gif vikas mums tiko ir patiko thumbup.gif
dzukiene
QUOTE(pusele33 @ 2010 06 21, 11:38)
Sveikos  4u.gif
O aš tai pagaliau radau fotografę  thumbup.gif  Labai patiko jos nuotraukų pvz. ir dar laisva tą dieną  thumbup.gif  Tik tiek, kad iš Vilniaus važiuos, vietoj nieko neradau.
Mes šventę darysim Tarzanijoj, tai ir atrakcijų svečiams bus  ax.gif  Daug gerų idėjų radau SM, dabar šį tą rankdarbiauju  biggrin.gif Dar aišku ir krikšto mamytė kažką darys  ax.gif
Drabužėlius tai lininius siuvamės čia Alytuj pas siuvėją  ax.gif
Tai va... 4u.gif
*

Žinai gera mintis dėl tarzanijos bigsmile.gif 4u.gif Mes planuojam apie žolines kažkurią dieną...
pusele33
Sveikos 4u.gif

Nu va, jau šį savaitgalį atšventėm krikštynas thumbup.gif Buvo nežmoniškai karšta, bet ištvėrėm thumbup.gif Krikštijom pirmo alytaus bažnyčioj, viskas praėjo beveik sklandžiai, išskyrus, kad vaikas nenorėjo krikštytis, vis muistėsi doh.gif lotuliukas.gif Bet nieko - pakrikštijom... Paskui, pas save ant sklypo pasodinom ąžuoliuką (abejojam ar prigis per tokį karštį, bet vis tiek), paskui dar pasifotografavom, nors mazgius jau visai buvo išvargęs unsure.gif
Viską ruošė krikšto mama, žaidimukus, sveikinimus... Vėliau, kas norėjo Tarzanijoj ėjo palaipiot, kiti - šnekučiavomės ax.gif
Viskas praėjo gerai, dabar labai lauksim nuotraukų thumbup.gif

Beje, parodysiu, kokias dovanėles padariau svečiams ir giminėms, gal kam pravers... blush2.gif
Saldainiukai svečiams
user posted image

Rėmeliai giminėms
user posted image
egita_25
merginos, kokia kalba sakete gryze is baznycios prie stalo. 4u.gif
djusted
Na mes krikstijom savo mergyte pries metus. Simno baznycioj smile.gif labai patiko, kad nebuvo konvejerio, buvom tik mes vieni, todel visas demesys mums smile.gif iskilminga, prasminga...
Sventem prie Saulio ezero...
Fotografas - Zydrunas smile.gif foto superines, man labai patiko, plius nebrangiai.
Jei kas nores, duosiu kontaktus smile.gif

! 
Skelbimams vieta tik "Skelbimų lentoje".

tupukas
Sveikos,
noriu pasiklausti,gal kuriai is mamyciu krikstynas teko svesti Tarzanijoje ?
koki pasiliko ispudziai? pasidalinikite 4u.gif
verdi
O mes fotografo nesikviesim, bet norim gražių fotostudijoje pasidaryti. Ar įmanomai kur gražiai nusifotografuoti Alytuje?
babija
QUOTE(tupukas @ 2011 04 05, 11:22)
Sveikos,
noriu pasiklausti,gal kuriai is mamyciu krikstynas teko svesti Tarzanijoje ?
koki pasiliko ispudziai? pasidalinikite 4u.gif
*

ir man labai įdomu g.gif
r_tina
Sveikos!
Gaivinikime temute smile.gif ar sia vasara Alytuj daug besikrikstijanciu? Pabendraukime, kartu paplanuokime 4u.gif as vis dar neapsisprendziu del krikstynu, ar daryt siemet ar ne, nelabai turim ka i krikstatevius kviest unsure.gif jei krikstysim, tai pirmo alytaus baznycioje, kurioje tuokemes smile.gif
Apola
Gaivinam tema drinks_cheers.gif
mes irgi ruosiames krikstui rugpjucio pradzioj. Mastom apie pirmo alytaus baznycia.. Man tai idomu, kokia auka reiktu palikt baznyciai..? g.gif
r_tina
QUOTE(Apola @ 2012 06 14, 23:35)
Gaivinam tema drinks_cheers.gif
mes irgi ruosiames krikstui rugpjucio pradzioj. Mastom apie pirmo alytaus baznycia.. Man tai idomu, kokia auka reiktu palikt baznyciai..? g.gif
*

mes irgi pirmam alytuj krikstinam drinks_cheers.gif
as manau 100 lt turetu uztekt blush2.gif
Aisy
Sveikutes. Mes liepos pabaigoje krikstysim dukryte. Alytaus Vidzgirio baznycioje uzsakem, bet krikstys tik viena dukrele, ne bendrai visus, kai kitose Alytaus baznyciose. Gal del to, kad penktadieni darom.. smile.gif Jei Alytaus baznycioje nebutu krikstine vienos, tai butumem i kokia nors kaimo baznytele vaziave. Norim privaciu krikstynu smile.gif
Po baznycios Kavine uzsisakeme uz Kaniuku tilto kiek pavaziavus. Praitais metais sese dukreles ten sventem, tai man labai patiko.
Fotografe is Kauno uzsisakiau, nes kainos atzvilgiu turbut pigiau gaunasi (uz 250LT+atvaziavimo islaidos). Parasysiu atsuiliepimus po krikstynu smile.gif
Pasidalinkite kaip jus jau suplanave?
r_tina
QUOTE(Aisy @ 2012 06 22, 13:22)
Sveikutes. Mes liepos pabaigoje krikstysim dukryte. Alytaus Vidzgirio baznycioje uzsakem, bet krikstys tik viena dukrele, ne bendrai visus, kai kitose Alytaus baznyciose. Gal del to, kad penktadieni darom.. smile.gif  Jei Alytaus baznycioje nebutu krikstine vienos, tai butumem i kokia nors kaimo baznytele vaziave. Norim privaciu krikstynu smile.gif
Po baznycios Kavine uzsisakeme uz Kaniuku tilto kiek pavaziavus. Praitais metais sese dukreles ten sventem, tai man labai patiko.
Fotografe is Kauno uzsisakiau, nes kainos atzvilgiu turbut pigiau gaunasi (uz 250LT+atvaziavimo islaidos). Parasysiu atsuiliepimus po krikstynu smile.gif
*

na mes krikstysim pirmo alytaus baznycioj. sestadieni, bus ir kitu vaiku, bet kunigas pasake kad vistiek krikstina visus po viena. kai uzsirasem, buvom paskutiniai, tikiuos tokie ir liksim smile.gif po baznycios kiekvienam sveciui iteiksim po balta baliona kad visi kartu paliestu i dangu mintyse palinkeje ko grazaus mano leliai. po kriksto bus seimos fotosesija, o sveciai vaziuos i mano tevu namus. isnuomovom palapine, tad jei geras oras busim lauke - kepsim saslykus ir tt. dideliu iskilmiu neplanuojam, tik jauki seimos svente smile.gif didziausia demesi skyriau savo mergytes papuosimui ir fotosesijai seimos - labai noriu graziu nuotrauku. o visa kita - kaip iseis ax.gif namus puosim pom pomais ir baltais balionais, viskas bus baltos, pastelines zydros ir zalios spalvos.. tai tiek planu kol kas smile.gif
Apola
oba, nezinojau, kad gali krikstyti kelis vaikus is karto blink.gif mes jau uzsirasem pirmo alytaus baznycioj, bet kunigas nieko neminejo.. nu bet mes uzsisakem sekmadieni, tai gal niekas daugiau ir neuzsirasys be musu ax.gif
as taip tingiu prisest prie krikstynu planavimo doh.gif kolkas tik galvoj viskas. mes net neapsisprendziam daryt didesnes ar mazas krikstynas doh.gif ar cia verta issiplest ar ne g.gif
AISY, o kiek jums atseina kavine? jei nepaslaptis? 4u.gif
beje, ar mastot apie dovanas krikstateviams?
r_tina
QUOTE(Apola @ 2012 06 27, 16:34)
oba, nezinojau, kad gali krikstyti kelis vaikus is karto  blink.gif  mes jau uzsirasem pirmo alytaus baznycioj, bet kunigas  nieko neminejo.. nu bet mes uzsisakem sekmadieni, tai gal niekas daugiau ir neuzsirasys be musu ax.gif
as taip tingiu prisest prie krikstynu planavimo  doh.gif  kolkas tik galvoj viskas. mes net neapsisprendziam daryt didesnes ar mazas krikstynas doh.gif ar cia verta issiplest ar ne g.gif
AISY, o kiek jums atseina kavine? jei nepaslaptis? 4u.gif
beje, ar mastot apie dovanas krikstateviams?
*

taip, jau uzsaksiau. dovanosim po puodeli, kuri padarys auksaranke. va tokio tipo:
puodeliai
*Sausainiukas*
Sveikos, jungiuosi į Jūsų būrį 4u.gif Rugpjūtį planuojam savo pipiro krikštynas Alytuje, I-ojo Alytaus bažnyčioje. Po šventės pasifotografuosim ir lėksim švęsti artimųjų rate pas tėvus. Kol kas nieko rimto nesuplanavau, tik sau suknutę turiu (ir tą dar taisyti reikės), bet manau spėsim - rūbelius lininius užsakysiu, vis gaminu kitų šventėms angeliukus svečiams, tai gal ir savo šventei prisiruošiu smile.gif krikštatėvių dovanėlėms kažką simboliško užsakysiu pas rankdarbiaujančią kolegę. Reikia atrasti laiko ramiai prisėsti ir viską apgalvoti smile.gif

Noriu paklausti, kur Alytuje fotografuojatės? man gražiai pasirodė aikštė su fontaniukais netoli Angelų sargų bažnyčios, gal dar Miesto sodas... norėtųsi dar kažkur ir ant žolytės krikštuką pasodinti g.gif

QUOTE(Aisy @ 2012 06 22, 13:22)

*

Gal kartais Kristina? smile.gif Mūsų krikštynų Alytaus fotografė nenorėjo imtis (nes šeštadienis ir labiau apsimoka vestuvės...), tai taip pat pasikvietėm kaunietę 4u.gif
Aisy
Kavineje skaiciuoja pagal asmenu skaiciu, kiek karstu reikes. Tai uz asmeni 50lt. Pas mus bus apie 25 zmones. Kaina nuderinom iki 40lt uz asmeni, nes atsisakem kai kuriu saltu uzkandziu.
Mano fotografe is Kauno Matilda lyg, kiek zinau melynastigras vadina ja. Kai jau turesiu foto, tai pasakysiu atsiliepimus smile.gif
Man irgi idomu del fotosesijos vietos, nes nelabai zinau kur cia sugalvoti po ceremonijos pasifotkinti. Kazkodel i centra pati nenoriu, nes bus zmoniu vistiek, apstos ir ziures kaip pozuojam.. Noretusi kazkur graziai gamtoje, kad atsipalaiduoti galetume ax.gif Siaip Vidzgirio baznycioje krikstysim,tai ten aplinka graziai kiek pamenu sutvarkyta buna, gal ten ir padarysime fotosesija,jei kazko geriau nesugalvosiu. O ir prie Kavines nuvaziavus galima bus, ten ji laukuose..
As kriksto teveliams dovanu nepirkau, padovanosiu Kriksto laikrastuka, kuri pati padariau. Gal dar nedideli albuma nuotrauku is krikstynu jau kai turesiu foto.. Manau seneliams padovanosiu po remeli su nuotrauka is krikstynu kur jie su anukele. Bet cia irgi tik po krikstynu veliau dovana sita gaus. O siaip nieko daugiau nesuplanavau. Pasvesim kavinej ir tiek smile.gif Nenoriu sventes sveciams daryti, o noriu skirti visa savo demesi ta diena dukrytei, juk jos cia svente... Tai nei kokiu vedimu vakaro bus pas mane, nei zaidimu.. rolleyes.gif
vaidiluteeee
Sveikos mamytes smile.gif noriu paklausti kur butu galima po krikstynu skaniai papietaut, kokia grazia kavinuke su graziu vaizdu smile.gif nesu alytiske, bet taip gavosi, jog krikstinam alytuje smile.gif
r_tina
Mano pagrindines vietos svarstytintos fotosesijai - jaunimo parkas, miskelis prie dailidkes ir miesto sodas. visur pasivaiksciojus manau pasirinksiu miesto soda.
del kavinukes negaliu nieko patarti, nezinau unsure.gif nemunas park lyg ir su graziu vaizdu, bet toliau nuo alytaus ir nezinau kaip ten maistas...
vaidiluteeee
Niu padekit man smile.gif arba pareklaminkit biggrin.gif kur uzsakinet Alytuj torta smile.gif
r.sigita
[quote=vaidiluteeee,2012 07 18, 15:55]
Niu padekit man smile.gif arba pareklaminkit biggrin.gif kur uzsakinet Alytuj torta smile.gif
*

As uzsakinejau Pramones g. buvusiame mesos kombinato pagrindiniame pastate is galo yra kepyklele smile.gif
Bureja
Sveikos smile.gif mes po krikstynu smile.gif
Krikstinom Sv. liudviko baznycioje, viskas super smile.gif toliau svente tesesi Stikliniame restorane smile.gif Maistas ir aptarnavimas puikus thumbup.gif
bespalvis
http://www.karolinosjfoto.blogspot.com/ fotografe alytuje jeigu kam prireiks, nebrangiai ima uz daromas fotografijas
Tomassella
QUOTE(bespalvis @ 2012 09 09, 16:11)
http://www.karolinosjfoto.blogspot.com/ fotografe alytuje jeigu kam prireiks, nebrangiai ima uz daromas fotografijas
*

musu sventes ir Karolina fotografuoja smile.gif krikstynas taip pat vel fotografuos smile.gif
Kalalina
Sveikos mamytes birzeli krikstysime savo grazuole. Pati neesu is Alytaus. Gal mamytes galetu patarti kur galima pasifotkinti nuwykti i kokai grazia wieta? Svente tesime Genutes rancoje.
emigrante
Labas mamytes, musu krikstas planuojamas liepos pradzioje, tik va del vietos niekaip nenutariam? g.gif zmoniu pas mus nedaug iki 10, galvoju gal uzsakyti pietus kavineje ir rami galva. Ar yra pas mus kur nors, kad butu galima atskira kampeli rezervuoti?
*Sausainiukas*
QUOTE(Kalalina @ 2013 03 30, 13:55)
Sveikos mamytes birzeli krikstysime savo grazuole. Pati neesu is Alytaus. Gal mamytes galetu patarti kur galima pasifotkinti nuwykti i kokai grazia wieta? Svente tesime Genutes rancoje.
*

Mes važiavome pasifotografuoti į miesto parką, centre, patiko. Daug žalumos, karštą dieną gelbėjo ir pavėsis 4u.gif
DEEN*
sveikutes

mes irgi planuojam krikstynas rugpjuty , baznycia jau uzsakyta bet va vis nerandam kur pavakarieniauti unsure.gif gal turit pasiulymu ,kur ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.