Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI 24-ta tema :)

Sveiki užsukę į XXIV breketų temelęuser posted image

Maloniai kviečiam prisijungti prie mūsų forumo- paskaitinėti, padalyvauti, pasidalinti savo patirtim, džiaugsmais ir vargais user posted image
Mes turime savo foto albumuką www.fotki.com, kuriame dalinamės nuostabiais pokyčiais pakeliui į gražesnę šypseną. Prisijungimo duomenys suteikiami aktyviems forumo dalyviams įtrauktiems i sąrašiuką, kurie irgi ketina parodyti savo dantukus user posted image

user posted image

Sykį gyveno šypsena ir keliavo sau po pasaulį. Ji buvo širdinga, džiugi, maloni. Kaip kiekviena šypsena, ji jautėsi laiminga, todėl žygiuodama kartkartėmis švilpiniavo.
Vieną dieną atkako į miestelį ir privertė nusišypsoti pašto darbuotoją, ir visa laukiančiųjų eilė pratrūko linksmai šnekučiuotis.
Nušvietė dėstytojo veidą, ir studentai ėmė atidžiau jo klausytis.
Suspindo ant poliklinikos gydytojo veido, ir ligoniai išsyk pasijuto geriau.
Po to aplankė įstaigos vadovą, prekybos centro kasininkę, grįžtantį namo šeimos tėvą, du nuolatos besikivirčijančius berniukus…
Vakare šypsena iškeliavo. Ji buvo šiek tiek pavargusi, bet miestelis tapo laimingesnis.
Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
Taigi šypsokis! Nesiliauk!

user posted image

Mūsų sąrašiukas abėcėlės tvarka: user posted image
user posted image

Sveikinam Svajaaa ir Shin, kurioms breketukus jau nuims labai labai LAAABAI greitai, mes laukiam ir džiaugiamės kartu su jumis! clap.gif clap.gif clap_1.gif bis.gif

Jūsų dėmesiui senesnės temukės, kuriose pilna naudingos info apie breketukus:

I tema
II tema
III tema
IV tema
V tema
VI tema
VII tema
VIII tema
IX tema
X tema
XI tema
XII tema
XIII tema
XIV tema
XV tema
XVI tema
XVII tema
XVIII tema
XIX tema
XX tema
XXI tema
XXII
XXIII tema
user posted image

Dar truputukas info apie breketukų rūšis čia

Mūsų gydytojai doctor.gif

KAUNAS:
Rasa Damušienė, 8-686-65072, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Dalia Smailienė, 8-37-330533 , Šv. Apolonijos stomatologijos centras, Minties rato g. 11b
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Ieva Buškienė, 8-37-387560 , KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Eglė Zasčiurinskienė, 8-37-387560 , KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Viktorija Krušinskienė, 8-37-378379 , Ortodontijos klinika, Baltijos g. 42
Alė Gaidytė, 8-687-50735, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6


VILNIUS:
Mindaugas Šarva, 8-5-2715367 , "Domus dentes", Vytauto g. 46/1-2
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, "Vilniaus implantologijos centras", Kalvarijų g. 121-2
Eugenija Bučinskienė, 8-6-1011222, 8-6-8669966 "Dantų harmonija" A.Juozapavičiaus g.6A
Janina Stoma, 8-614-36878, K Ladygos 1- 123


beje, kai kurios merginos yra žiaurios pleputės hihihi.gif apie breketus jos plepa čia, o apie visus kitus reikalus štai cia smile.gif maloniai kviečiam apsilankyti ir paplepėti gathering.gif

ir nepamirškite šypsotis !
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 31 gegužės 2010 - 10:06
panos, priedas prie sarasiuko:

Gytaute- Klaipeda- virsus bus 2010m birzelio 2d- metaliste- gyd J Liautukiene
Atsakyti
Registruojuosi naujoje temoje, tikiuosi kitos temos breketuotųjų sąrašiuke jau būsiu ir aš blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 02 birželio 2010 - 12:07
Labai faina nauja tema. Šaunuolė, ajaja 4u.gif
Aktyvisčių dešimtukas biggrin.gif :

1. ajaja 67 first.gif
2. *sunshine* 62 second.gif
3. Svajaaa 50 third.gif
4. beprotiskai_fantastiska 47
5. natale 37
6. Rudnosiene 37
7. *Amelie* 23
8. lo-lo 20
9. Kavytė 18
10. Brendy 18
Atsakyti
QUOTE(Kavytė @ 2010 06 02, 10:33)
Birželio 8 dieną užsirašiau pas ortodontę, jau klijuos apačią  smile.gif


ooo kokios geros naujienos 4u.gif 4u.gif
turbut vel pajausi ka reiskia kai veiksmas ryskiai vyksta, labai saunu!

QUOTE(materiallove @ 2010 06 02, 10:34)
O as ryt vaziuoju pas gydytoja,des gumytes. Jau kaip laukiu nesulaukiu! greiciau viskas prasides greiciau ir baigsis


o kada jau breketus, ar rytoj jau paskirs data? turetu buti jau neuzilgo, po savaites ar panasiai po to kai gumytes sudeda?

QUOTE(aistuliaa @ 2010 06 02, 10:58)
Ryt einu konsultacijai pas Stomą, o birželio 8 dieną pas Budrienę  smile.gif  na ir tada jau žiūrėsiu pas kurią dėtis  rolleyes.gif


gerai, kad pas kelias pasikonsultuosi, issirinksi kuri labiau prie sirdies. tik galvoju jei man dvi gydytojos pasakytu du skirtingus gydymo budus, tada jauciu negaleciau issirinkti ir eiciau pas trecia... doh.gif

kai jau zinosi breketu dejimo data ir gyd, atsiusi viska man i az ir busi prideta prie sarasiuko 4u.gif


Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif birzelio 15d as jau su holivudine sypsena busiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif klijuosim vielutes ir apacioj ir virsuj smile.gif sake kam dejo ploksteles tai beveik visiems teko is naujo tvarkyt dantukus.. tai vielute zymiai geriau mirksiukas.gif o dar labiau pradziugino kad galimas variantas man bus turet baltus dantukus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes wink.gif oj plepute as biggrin.gif
kaip as lauko birzelio 30 wub.gif
Atsakyti
ajaja,man des ne breketus o herbsta kuri apie metus nesiosiu,o po to jau metus breketus,nes dantys nera labai kreivi(apatiniai labai minimaliai ir virsutinius dar truputuka patiesins). labai dziaugiuos kad breketus tik metus teks nesiot. is vis as savo problema visai kitaip isivaizdavau o pasirodo kad didziausia problema ne dantys o sakandis
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2010 06 02, 13:51)
gerai, kad pas kelias pasikonsultuosi, issirinksi kuri labiau prie sirdies. tik galvoju jei man dvi gydytojos pasakytu du skirtingus gydymo budus, tada jauciu negaleciau issirinkti ir eiciau pas trecia...  doh.gif

kai jau zinosi breketu dejimo data ir gyd, atsiusi viska man i az ir busi prideta prie sarasiuko  4u.gif


Tai ir noriu pas kelias, nes esu ėjusi į konsultaciją pas Svajaa gydytoją, nepamenu pavardės, nepatiko man pas jį, tai buvau jau nutarusi nesidėti rolleyes.gif todėl dabar ir noriu pas kelis nueti 4u.gif labai norėjau pas Latkauskienė, bet neįmanoma pakliūti doh.gif

Papildyta:
QUOTE(materiallove @ 2010 06 02, 13:58)
ajaja,man des ne breketus o herbsta kuri apie metus nesiosiu,o po to jau metus breketus,nes dantys nera labai kreivi(apatiniai labai minimaliai ir virsutinius dar truputuka patiesins). labai dziaugiuos kad breketus tik metus teks nesiot. is vis as savo problema visai kitaip isivaizdavau o pasirodo kad didziausia problema ne dantys o sakandis


Kas tas herbstas? blush2.gif
Mano problema esminė irgi sukandime, jei būtų tik kreivumas, nesidėčiau gal breketų. Na, ir tai, kad nėra kai kurių dantukų krūminių..
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 06 02, 14:03)
nepatiko man pas jį

o kuom tau jis nepatiko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 06 02, 14:05)


Papildyta:
Kas tas herbstas?  blush2.gif
Mano problema esminė irgi sukandime, jei būtų tik kreivumas, nesidėčiau gal breketų. Na, ir tai, kad nėra kai kurių dantukų krūminių..

vat toks aparaciukas
http://www.daviddwyn.../pic_herbst.jpg

kaip dabar kraupiai jis man atrodyt pradejo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kavytė @ 2010 06 02, 11:06)
Labai faina nauja tema. Šaunuolė, ajaja  4u.gif
Aktyvisčių dešimtukas  biggrin.gif  :



aciu Kavyte, bet man si temele tokia jau nieko naujo, gryna kopija praeitos. kai uzklausei apie nauja tema, tai supanikavau, tai ant greicio kuriau ryte pries darba...
o del plepumo tai *sunshine* laiko savo pozicijas topuose ploja.gif , o va Natale visai tylene pasidare, na bet mes suprantam, pas ja dabar pats darbymetis.
o vat man tai ramintis reikia, as gi dirbu dienom doh.gif
Atsakyti