Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų adaptacija mokyklose

sveikos mamytes!ilgai žiurinėjau, bet nesisekė rast temos apie tai(labai nesupykit senbuves - jei tokia temele yra - imeskite nuoroda 4u.gif )
mamytes pasidalinkit prasau patirtim - mane neramina toks dalykas - vasara su dukryte (6 m.)isskrendam pas tetuka i airija,labai pergyvenu kaip ji ten mokykloje adaptuosis - cia tik ka pabaige paruosiamuke,kalbos anglu nemoka. su kokiomis Jus problemomis susidurete - ar labai vaikai verke - ar greit pritapo - ar vietiniai vaikai nesityciodavo- kaip su kalbos barjeru?
Atsakyti
QUOTE(zivile- @ 2010 05 31, 13:12)
sveikos mamytes!ilgai žiurinėjau, bet nesisekė rast temos apie tai(labai nesupykit senbuves - jei tokia temele yra - imeskite nuoroda  4u.gif )
mamytes pasidalinkit prasau patirtim - mane neramina toks dalykas - vasara su dukryte (6 m.)isskrendam pas tetuka i airija,labai pergyvenu kaip ji ten mokykloje adaptuosis - cia tik ka pabaige paruosiamuke,kalbos anglu nemoka. su kokiomis Jus problemomis susidurete - ar labai vaikai verke - ar greit pritapo - ar vietiniai vaikai nesityciodavo- kaip su kalbos barjeru?

cia viskas yra visiskai kitaip.beveik kiekv klasej yra keliu tautu vaiku.emigranciukams yra skiriamos anglu kalbos mokytojos papildomai.daugelis vaiku po poros menesiu laisvai sneka,jokiu tyciojimosi ar panas.cia is vis visai kt bendravimas.as saviskio nebenoreciau parvesti i lt jokiu budu....as manau kad taip yra daugiau ar maziau visuose airiuku mokyklose.manau be reikalo lab pergyvenat,cia daug geriau visais atzvilgiais mokyklose.turbut daugelis mamyciu taip pat mano mirksiukas.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
didelis aciu - ikvepet optimizmo rolleyes.gif
Atsakyti
gal dar yra mamyciu galinciu pasidalinti patirtimi - domina viskas - kaip susitvarkete su vaiko asaromis (jei tokiu buvo) nenoru eiti i mokykla - vietiniu mokytoju poziuris i imigrantu vaikelius
blush2.gif
Atsakyti
sveika, nepergyvenk labai, viskas gerai , vaikai labai greit pritampa ir greit isissavina zinias, mano mergaiciuke , nuo rugsejo pradejo eiti i junior mokyklele, jei buvo 4, 8 menesiai, zinok pirmas 2 dienas tikrai labai verke apsikabinus, bet po to labai greitai adaptavosi, pramoko sneketi angliskai, nors pries tai nieko nemokejo, o dabar is vis normaliai pramoko anglu kalba , visos drauges airiukes, nes klaseje lietuviu nera.. man ir prisipazinsiu labai sirdi skaudedavo pagalvojus, kaip ji ten viska supras angliskai, bet pramoko ir supranta, negaliu sakyti kad viska, bet kuo tolyn tuo pirmyn.. linkim jum sekmes mokyklelej, jei kas neaisku klausk, kuo galesiu tuo pagelbesiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ir beje del patyciu, taj bent jau mano mergyte nepatyre, ir nemanau kad ce butu labai isskiriami emigrantai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renaus: 02 birželio 2010 - 14:19
Mes gyvenam Amerikoj. Mano mergaite eis y kingergarden shiais metais. Man taip pat skauda shirdi kaip ta mano mergyte pritaps. Ji su anglu kalba truputi draugauja. Vienas zodis lietuviskas kitas anglishkas trecias anglu-lietuviu dainys toks kaip "ar ash galiu usinti" biggrin.gif bet tikiuosi kad viskas bus gerai ir ji pritaps prie angliakalbiu. Buvome nueje y pirma parodomaja pamokele. Tai jai labai patiko. Su vaikais susitiko su jais bendravo, mokytojos skaite pasakas, kartu dainavo.
Atsakyti
gal galite kas suteikti informacijos - cia skaitinedama radau kad mokslo metai airijoje prasideda ne rugsejo 1 d. o rugpjuti - gal kas galite tiksliai parasyti - kada pamokeles prasideda ,kada baigiasi - kokios ten pietu pertraukos, kaip su maitinimu mokyklose - ar reikia paciai kazka idet,jei taip ,tai ka dedate vaikuciams?buciau labai dekinga uz bet kokia info 4u.gif
Atsakyti
gal galite kas suteikti informacijos - cia skaitinedama radau kad mokslo metai airijoje prasideda ne rugsejo 1 d. o rugpjuti - gal kas galite tiksliai parasyti - kada pamokeles prasideda ,kada baigiasi - kokios ten pietu pertraukos, kaip su maitinimu mokyklose - ar reikia paciai kazka idet,jei taip ,tai ka dedate vaikuciams?buciau labai dekinga uz bet kokia info 4u.gif
Atsakyti
is patirties galiu pasakyt,kad labai priklauso nuo miesto,didmiesciuose daugiau viskas eina konvejeriu,o mazesniam miestelyje daug daugiau sulaukia demesio vaikai.
kur jus gyvensite?

del kalbos nebijok,viskas bus gerai,jei klaseje nebus lietuvaiciu, tai gan greit ismoks pati susikalbet,jei puse klases bus lietuviu,prireiks daugiau laiko

mokslo metai prasideda paskutinem rugpjucio dienom,kai kur rug 1,2 ar 3 d kiekviena mokykla skirtingai
del maisto,valgo ka patys atsinesa,2 pertraukos viena 10 kita 30 min,tiksliai nzn,reik vaiku klaust blush2.gif
i pietu dezute dedi ka vaikas megsta tik ne cipsus,ne saldumynus ir ne gazuotus gerimus
sumustinis,vaisiu,darzoviu,sulciu, vandens,arbatos i termosa,cia nuo vaiko poreikiu priklauso.
klausk kas domina,pamenu pries 5 metus mane tokie klausimai kamavo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gisida @ 2010 06 04, 23:29)
is patirties galiu pasakyt,kad labai priklauso nuo miesto,didmiesciuose daugiau viskas eina konvejeriu,o mazesniam miestelyje daug daugiau sulaukia demesio vaikai.
kur jus gyvensite?

del kalbos nebijok,viskas bus gerai,jei klaseje nebus lietuvaiciu, tai gan greit ismoks pati susikalbet,jei puse klases bus lietuviu,prireiks daugiau laiko

mokslo metai prasideda paskutinem rugpjucio dienom,kai kur rug 1,2 ar 3 d kiekviena mokykla skirtingai
del maisto,valgo ka patys atsinesa,2 pertraukos viena 10 kita 30 min,tiksliai nzn,reik vaiku klaust blush2.gif
i pietu dezute dedi ka vaikas megsta tik ne cipsus,ne saldumynus ir ne gazuotus gerimus
sumustinis,vaisiu,darzoviu,sulciu, vandens,arbatos i termosa,cia nuo vaiko poreikiu priklauso.
klausk kas domina,pamenu pries 5 metus mane tokie klausimai kamavo blush2.gif


kaip smagu kad dalinates patirtim ir padrasinate mane 4u.gif mes gyvensime Lukane(nezinau kaip teisingai rasosi - sorry blush2.gif )
dar kyla viskokiu klasymu - kaip su uniforma - kur ja reik isigyt,kokios kainos?
ar pati dalyvavote su vaikiuku pirmas dienas pamokelese?
kokius burelius lankote,kokiu yra ju ivarove, kokios kainos?ar nepavargsta vaikas mokykloje?is anksto dekui uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zivile- @ 2010 06 05, 05:47)
kaip smagu kad dalinates patirtim ir padrasinate mane  4u.gif mes gyvensime Lukane(nezinau kaip teisingai rasosi - sorry  blush2.gif )
dar kyla viskokiu klasymu - kaip su uniforma - kur ja reik isigyt,kokios kainos?
ar pati dalyvavote su vaikiuku pirmas dienas pamokelese?
kokius burelius lankote,kokiu yra ju ivarove, kokios kainos?ar nepavargsta vaikas mokykloje?is anksto dekui uz atsakymus  4u.gif

keli km nuo musu bigsmile.gif

uniforma mokykloje pasakys kur isigyti,tam yra spec parduotuves kiekvienam mieste.knygu duos sarasa su juo nueisite i knygyna ir viska jums suruos.mokykliniu reikmenu nereikia jokiu,isskyrus kuprine ir penala,nes mokykloje sumokesite apie 50e ir viska vaikas gaus metu begyje.susidroz piestukas duos nauja,baigsis sasiuvinis gausit kita ir t...
lucane neprapuls ir be kalbos, nes ten jauciu kiekvienoje klaseje po kelis lietuvaicius yra.
i mokykla nuo pat pirmos dienos tik nuvedziau i klases eile,palaukiu kol mokytoja ateis pasiimt.ir iki pasimatymo po pamoku bigsmile.gif .pradzioje mokytojos prasiau, kad jei bus kokiu asaru ar kokios problemos, kad man paskambintu ir galeciua ateit,bet neprireike.
bureliu po mokyklos yra gan nemazai,vieno uzsiemino kaina apie 6 e.pagrinde sokiai....o aplink daugybe uzsiemimu po pamoku,spec klubai,kur eina vaikai, bet visakas kainuoja.
kas dar neaisku klausk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gisida @ 2010 06 05, 09:32)
keli km nuo musu bigsmile.gif

uniforma mokykloje pasakys kur isigyti,tam yra spec parduotuves kiekvienam mieste.knygu duos sarasa su juo nueisite i knygyna ir viska jums suruos.mokykliniu reikmenu nereikia jokiu,isskyrus kuprine ir penala,nes mokykloje sumokesite apie 50e ir viska vaikas gaus metu begyje.susidroz piestukas duos nauja,baigsis sasiuvinis gausit kita ir t...
lucane neprapuls ir be kalbos, nes ten jauciu kiekvienoje klaseje po kelis lietuvaicius yra.
i mokykla nuo pat pirmos dienos tik nuvedziau i klases eile,palaukiu kol mokytoja ateis pasiimt.ir iki pasimatymo po pamoku bigsmile.gif .pradzioje mokytojos prasiau, kad jei bus kokiu asaru ar kokios problemos, kad man paskambintu ir galeciua ateit,bet neprireike.
bureliu po mokyklos yra gan nemazai,vieno uzsiemino kaina apie 6 e.pagrinde sokiai....o aplink daugybe uzsiemimu po pamoku,spec klubai,kur eina vaikai, bet visakas kainuoja.
kas dar neaisku klausk biggrin.gif

kaip smagu kad kaimyne jau radom wub.gif
tikiuos neikyresiu su savo klausimynu - mane domina bet kokios smulkmenos blush2.gif kokiu dokumentuku reikia kad tetis galetu mergyte uzrasyt i mokykla ir iki kada geriausiai tai padaryt kad gautumem vieta.gal galite parekomenduoti kokia Lucano mokykla?
Atsakyti