Įkraunama...
Įkraunama...

Riešutėliai

QUOTE(Evilka @ 2009 12 14, 21:01)
Labutis.Jus man blondinei blush2.gif dar paaiškinkit,tešla kieta ar kaip blynu turi but. su kuom suklijuoti.  doh.gif

Man tešla gavosi gana tiršta - rankomis dėjau "kamuoliukus" į formą. Klijavau "Rududu", sumaišytu su smulkintais graikiniais riešutais ir iškeptos nuo formos nugrandytos tešlos likučiais.
Atsakyti
Nugrandytais nuo,tešlos likučiais. tai kuom klijuot taip ir nesupratu
Papildyta:
Plyss ATSAKYKIT KAIP TUOS RIEŠUTUS SUKLIJUOT
Atsakyti
Parašiau gi, klijavau Rududu - virtu kondensuotu pienu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuoj: 14 gruodžio 2009 - 22:42
Rududu gerai nesusiklijuoja. kažkaip su baltymu ir cukraus pudra klijuoja,bet nežinau santykio
Atsakyti
Tai kad susiklijuoja su rududu g.gif g.gif , nes pati klijavau, gaunasi tikrai gerai.
O kai baigesi rududu tai klijavau su aisingu (cukraus pudra+kiausinio baltymas) irgi gaunasi thumbup.gif thumbup.gif Ir taip ir taip skanu.
Atsakyti
QUOTE(Evilka @ 2009 12 14, 22:39)
Nugrandytais nuo,tešlos likučiais. tai kuom klijuot taip ir nesupratu
Papildyta:
Plyss ATSAKYKIT KAIP TUOS RIEŠUTUS SUKLIJUOT


Jeigu pati virei kondensuotą pieną, tai lukterk kol šiek tiek atvės, tada greičiau limpa ir stenkis padėti riešutėlius taip, kad puselės būtų viena ant kitos, kaip sakant kad kreivai stovint nenuslystu kol gerai sulips.
Atsakyti
Ačiuikas atsakiusioms. o ta petelne iš abieju pusiu kept. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evilka @ 2009 12 16, 21:26)
Ačiuikas atsakiusioms. o ta petelne iš abieju pusiu kept.  g.gif

g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evilka @ 2009 12 14, 22:39)
Nugrandytais nuo,tešlos likučiais. tai kuom klijuot taip ir nesupratu
Papildyta:
Plyss ATSAKYKIT KAIP TUOS RIEŠUTUS SUKLIJUOT

O aš jų neklijuoju,pas mane jie "vienpusiai"
Atsakyti
QUOTE(Evilka @ 2009 12 16, 21:26)
Ačiuikas atsakiusioms. o ta petelne iš abieju pusiu kept.  g.gif


Pas mane keptuvė po puse riešutėlio, tad labaiu pakepinu išorinę jų pusę, nes šiaip tešla perkepa labai greitai ,o sukepinti kaip buvau minėjusi tikrai nereikia 4u.gif
Atsakyti
Skaičiau, kad darote įdarą kondensuotas pienas arba rududu+sviestas. Papasakokit, a?
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2009 12 20, 09:56)
Skaičiau, kad darote įdarą kondensuotas pienas arba rududu+sviestas. Papasakokit, a?


Man asmeniškai skanesnis pačių suvirintas kondensuotas pienas, o ne pirktinis rududu ax.gif O verdu tai apie 2 val 4u.gif Kuo ilgiau verdi, tuo jis tirštesnis darosi 4u.gif Tik jau kai išvirs, neskubėkit pradaryti, t.y. tik po labai lengva ir pridengiant, kad neapsitaškytumėt 4u.gif
Atsakyti