Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Riešutėliai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4
Žiedė
Labas merginos... prisiminaiu vaikysteje valgomus riesutukus su idaru. tokoije sunkioje keptuveje dar mama kepdavo, tai va neseniai ir as nusipirkau. Labai noreciau suzinoti, gal kas dar turit neblogu receptuku. o as darau taip:
2 baltymus suplakti.
puse stiklines cukraus istrinti su tryniais it trupuciu sodos, druskos.
100g sviesto ir tiek pat margarino istirpinti ir sumaisyti su 3 st miltu.
Nu va pasidarei tesla ir dedi i keptuve.
o idara darau su kondensuotu pienu, jis turi but rudas, sako kad yra pirkt, siaip senaiu, ta piena su visa skarbone virdavau apie 2 val.

Gal dar kas nors pasidalins receptukais ax.gif ax.gif ax.gif
bea
Labai prašau skelbiant temas, pavadinimą rašyti lietuviškomis raidėmis. Ačiū
skorpiosa
QUOTE(jurgutiene @ 2005 12 29, 21:02)
Labas merginos... prisiminaiu vaikysteje valgomus riesutukus su idaru. tokoije sunkioje keptuveje dar mama kepdavo, tai va neseniai ir as nusipirkau. Labai noreciau suzinoti, gal kas dar turit neblogu receptuku. o as darau taip:
2 baltymus suplakti.
o idara darau su kondensuotu pienu, jis turi but rudas, sako kad yra pirkt, siaip senaiu, ta piena su visa skarbone virdavau apie 2 val.

Gal dar kas nors pasidalins receptukais ax.gif  ax.gif  ax.gif
*

Aš irgi labai noriu tokios keptuves bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif kur pirkai?
Žiedė
QUOTE(skorpiosa @ 2005 12 30, 00:59)
Aš irgi labai noriu tokios keptuves bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  kur pirkai?
*

Is Sm skelbimu lentos!!! bigsmile.gif bigsmile.gif
editam
Sveikos, jei dar kam įdomu - šitų keptuvių yra tiek gariūnuose-tiek ir Kalvarijų turgavietėje. Gariūnuose galima rasti po 35 litus, o Kalvarijose parduotuvėje kainuoja apie 45
Rytinė pašvaistė
Paaiškinkite, man,nesuprantančiai, kokia ta keptuvė? kaip ji atrodo?
*sirse*
Pas mamą mačiau kažkur mėtėsi atskiros riešutėlių formelės, tokie kaip kevalai graikiškų riešutų. Čia irgi šitam tinka? Kaip ten jose kept?
Anafora
QUOTE(*sirse* @ 2007 02 09, 17:42)
Pas mamą mačiau kažkur mėtėsi atskiros riešutėlių formelės, tokie kaip kevalai graikiškų riešutų. Čia irgi šitam tinka? Kaip ten jose kept?
*

Va, man irgi toks klausimas iškilo - aš tokias formeles turiu, bet nei recepto, nei idėjų kaip jas panaudoti g.gif
RiMami
QUOTE(Anafora @ 2008 10 28, 22:07)
Va, man irgi toks klausimas iškilo - aš tokias formeles turiu, bet nei recepto, nei idėjų kaip jas panaudoti  g.gif
*

Pati tai nei formelių turiu, nei niekad kepus riešutėlių esu, bet mačiau kur yra labai gražių. Duosiu kelias tau nuorodas, aišku, jei skaitai rusiškai (šiaip tai ten visa riešutėlių tema, pas rusaites lotuliukas.gif ):

Riešutėliai
Riešutėliai1 ir riešutėliai2
Riešutėliai3 (ten lapo apačioje pažiūrėk yra irgi parodyta keletas formelių)

Šiame psl. (maždaug ties viduriu to psl. žr. Išos postą) yra labai detaliai aprašyta kaip naudotis riešutine biggrin.gif
(na, jei rusiškai visai nė bum bum tai, parašyk, kas labiausiai krito akin, išversiu smile.gif

Lauksim su fotkėm, kai prikepsi ax.gif
@adrij@
Noriu tokiu formeliu sad.gif is kur gauti ? gal kas kur mate pirkti ?
Kaip graikiski riesutukai , labai tiktu KALEDOM newyear.gif
RiMami
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 28, 23:46)
*

Nu va, nors ko nors jūsų superarevitoj nėra lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš juokauju, aišku lotuliukas.gif Iš tikro tiktų Kalėdom, man tai tas trečias variantas įdomiai atrodo ant tokių lapų formos torto, šiaip išradinga ta autorė. Cipciuk, kai jūs taip domitės tai galit pasivartyt va čia yra Išos receptai ir kepiniai labai šaunūs (jau nevienoj temoj aš ją "pareklamuoju" blush2.gif ir riestainiukus pagal ją kepiau blush2.gif ) tarp kitko ji irgi iš Lietuvos ax.gif
O kur formelių gaut nė nenumanau g.gif
Anafora
QUOTE(RiMami @ 2008 10 28, 23:55)

Lauksim su fotkėm, kai prikepsi ax.gif
*

Oi dėkui labai bigsmile.gif Skaitau, suprantu, tai teks tikrai dabar kepti biggrin.gif
Kai tik kepsiu - idėsiu mirksiukas.gif

QUOTE(cipciukas @ 2008 10 29, 00:46)
*

Man mama atidavė - rado užmestas pas save nuo seno, bet pirkti tokių nesu mačiusi g.gif
O Kalėdom tikrai gera idėja thumbup.gif
pragiedruliai
*

Vilniaus Kalvarijų turgavietės parduotuvėj mačiau tokią sunkią keptuvę. Maniau, kad "grybukam", bet nepažiūrėjau - gal riešutėliam? Kada kai bėgsiu, galėsiu paklaust pardavėjos smile.gif
@adrij@
Tai , kad as is KAUNO unsure.gif
pragiedruliai
Žinau, tačiau visada įmanoma kaip nors perduoti mirksiukas.gif
Anafora
*

Žiūrėkite, ką rusų kepėjos rado bigsmile.gif O čia tai daiktas, va tokio ir aš norėčiau wub.gif Neapsimoka tu formelių net ieškoti tikriausiai, verčiau jau tokią formą, jos labai giria: Riešutėlų forma (pavažiuokite žemyn puslapiu ir suprasite apie ką kalbu)

Mano riešutėliai kepa - valgyti perteptus atseit galima kitą dieną skaniausi, tai manau ir po išeiginių tik parašysiu koks receptas ir kaip sekėsi mirksiukas.gif
Alincia
Sveikutes smile.gif Kepu ir as tuos riesutelius. Kai kraustemes radau rusy dezute, atidarau, o ten kazkokie geleziukai, 50 vnt, galvojau tevo eilines siuksles doh.gif Mama sako pirkau (deficitas), bet nezinau ka daryt, parduotuvej sake sausainius kept. 15 metu gulejo nenaudojami lotuliukas.gif Nuvaziavo vyras i Latvija, atsiveza is rimi sveriamus tuos riesutelius bigsmile.gif Supratau esme, tai dabar sveciai pyksta, kai neiskepu lotuliukas.gif Isbandziau daug receptu, bet pastoviai truksta laiko, tai perku saldyta smeline malsenos tesla, tai kaip iskloju formeles taip lygiai ir gaunasi, nesusitraukia ax.gif Megstamiausias idaras rududu su sviestu ir lazdyno riesutelis cielas. Kai speju apipilu sokoladu, o kaledom ivinioju i spalvotas folijas thumbup.gif
RiMami
QUOTE(Anafora @ 2008 10 31, 17:53)
Žiūrėkite, ką rusų kepėjos rado  bigsmile.gif O čia tai daiktas
Mano riešutėliai kepa - valgyti perteptus atseit galima kitą dieną skaniausi, tai manau ir po išeiginių tik parašysiu koks receptas ir kaip sekėsi  mirksiukas.gif
*

Nu tikrai super forma thumbup.gif , bet tokios pirkt nesu mačius schmoll.gif Griebčiau iš kart lotuliukas.gif

QUOTE(Alincia @ 2008 11 04, 21:26)
Sveikutes  smile.gif  Kepu ir as tuos riesutelius.
*

Merginos, tai KUR GI JŪSŲ FOTKĖS ax.gif ax.gif ax.gif, bent akis paganytume ax.gif
zebra
QUOTE(RiMami @ 2008 11 07, 11:56)
Nu tikrai super forma thumbup.gif , bet tokios pirkt nesu mačius schmoll.gif Griebčiau iš kart lotuliukas.gif
Merginos, tai KUR GI JŪSŲ FOTKĖS ax.gif  ax.gif  ax.gif, bent akis paganytume ax.gif
*

flirt.gif laukiam...
Anafora
Sveikos,

Prisiduodu su foto (tik l.prasta jau gavosi sad.gif ir kaip sekėsi:

Na va, kepiau, pagal tokį receptą (iš rusiško kepėjų forumo):

250g. majonezo
200g.margarino
1st. cukraus
2 kiausiniai
1/2 v.š. sodos (nugesinta)
2st. miltų

Viską sumaišyti ir dėti į riešutėlius paliekant duobutę.

Kaip man gavosi: pirmiausia, tai laaaabai skysta tešla gavosi unsure.gif Ir matyt čia padariau esminę klaidą - įdėjau dar beveik tiek pat miltų - tešla jau normali, nelipo prie rankų, viskas gerai, bet riešutėliai...tikrai pateisino savo vardą - kieti lyg riešutai biggrin.gif Valgyti galima, bet man norėjosi arba minkštesnių arba trapesnių. Pertepiau Rududdu kremu, bet manau, kad reikėjo kuo nors riebesniu - būtų suminkštėję riešutėliai. Tikriausiai ta tešla ir turėjo likti skysta - gal būtų iškilusi, gal būtų buvę geriau g.gif Nu tiek to, dabar bandysiu kitą receptą iš Sonatinos, ji ten kepė tokiose bitės namelio formelėse, manau, kad šitą receptą bandysiu thumbup.gif Ir dar vieną užsirašiau iš to paties rusiško forumo, rašo, kad tešla gaunasi biskvitinė, tai manau irgi minkštutė.

O dėl aparato - apžiūrėjau parduotuvėse Šiauliuose - nieko panašaus nemačiau, nebent didmeščiuose gal g.gif
zebra
QUOTE(Anafora @ 2008 11 09, 11:08)

lens.gif nu bet vistiek matosi,kad riešutėliai thumbup.gif niam....
bombonke
QUOTE(Alincia @ 2008 11 04, 22:26)
Sveikutes  smile.gif  Kepu ir as tuos riesutelius. Kai kraustemes radau rusy dezute, atidarau, o ten kazkokie geleziukai, 50 vnt, galvojau tevo eilines siuksles  doh.gif  Mama sako pirkau (deficitas), bet nezinau ka daryt, parduotuvej sake sausainius kept. 15 metu gulejo nenaudojami  lotuliukas.gif  Nuvaziavo vyras i Latvija, atsiveza is rimi sveriamus tuos riesutelius  bigsmile.gif  Supratau esme, tai dabar sveciai pyksta, kai neiskepu  lotuliukas.gif  Isbandziau daug receptu, bet pastoviai truksta laiko, tai perku saldyta smeline malsenos tesla, tai kaip iskloju formeles taip lygiai ir gaunasi, nesusitraukia  ax.gif  Megstamiausias idaras rududu su sviestu ir lazdyno riesutelis cielas. Kai speju apipilu sokoladu, o kaledom ivinioju i spalvotas folijas  thumbup.gif
*

o tai gaunas tokie riesuteliai, kaip is Latvijos "Rimi" is tos teslos.???.labai megstu tuos is rimi, kazkada ieskojau recepto, bet man gavos minksit, o cia panasu jau apie tuos snekat...ir ka reiskia rududu su sviestu - kaip cia daryti - istirpdyt rudu su sviestu ar kaip? ir gal kas zino tikslu ir gera smelynes teslos recepta, kad tiktu siam kepiniui?
@adrij@
Na neeeeeeeeeeee , tik tarp iskepusios , o teslos receptuko reikia paieskoti , kai rasiu idesiu , bet as abejoju ar cia ji tiks g.gif
editamm
man atrodo aš tokią elektrinę keptuvę radau

http://www.teamuki.com/acatalog/Online_Cat...inment__11.html
aistukke
Kokia faina keptuve radau smile.gif
user posted image
@adrij@
Tiksliai , tokia ir kaina priimtina , o ka toliau daryti.......kaip ja nusipirkti .....na zalia as situose reikaluose doh.gif blush-anim-cl.gif
Papildyta:
As cia editamm rasiau....
Anafora
QUOTE(editamm @ 2008 11 11, 22:17)
man atrodo aš tokią elektrinę keptuvę radau

http://www.teamuki.com/acatalog/Online_Cat...inment__11.html
*

Bet cia panasu tik riešutėlių formelės yra, tame forume kur minėjau, rašė, kad dar vafliams ir dar kažkam buvo formos, žodžiu trys viename thumbup.gif

QUOTE(aistukke @ 2008 11 11, 22:55)
Kokia faina keptuve radau smile.gif

O tokią mačiau topo centre - 59lt berods mirksiukas.gif

Cipciuk, bandyk eiti pas tarpininkes ir gal kuri veža didesnius tokius daiktus.
@adrij@
Kur ... i namus ????
Nesusigaudau as tuose tarpininkavimuose ne velnio , geda kam pasakyti blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif doh.gif doh.gif
Ingerele
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 12, 17:45)
Kur ... i namus ????
Nesusigaudau as tuose tarpininkavimuose ne velnio , geda kam pasakyti blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif  doh.gif  doh.gif
*

tokios riesuteliu formos ir as noreciau reik gal kooperuotis ir uzsisakyt is uzsienio smile.gif
@adrij@
Tai , kad miestai skiriasi .....cia mes is viso " pasaulio" susirinkusios hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
MAMICY
QUOTE(Anafora @ 2008 11 12, 15:06)
Bet cia panasu tik riešutėlių formelės yra, tame forume kur minėjau, rašė, kad dar vafliams ir dar kažkam buvo formos, žodžiu trys viename  thumbup.gif
*

ten ne riesuteliu keptuve.

va čia is arciau ji matosi. ten a la krepseliams kepti... virsus tos keptuves ne idubimas, o isgaubimas smile.gif
Asseni
O kur jus tas keptuves matet pirkt?
@adrij@
Vat butume prisipirkusios doh.gif doh.gif doh.gif
MAMICY
nors dabar kai paziurejau, tai tuos riesutelius taip ir kepa. iskepa a la krepseli, prideda idaro ir suklijuoja doh.gif
Ingerele
QUOTE(MAMICY @ 2008 11 13, 16:07)
nors dabar kai paziurejau, tai tuos riesutelius taip ir kepa. iskepa a la krepseli, prideda idaro ir suklijuoja  doh.gif
*

gariunuose maciau grybu ir riesuteliu aisku ale riesuteliu keptuves tas senoviskas. kaina 45 litai. nepirkau. vyras atkalbejo .bet dabar gailiuosi doh.gif taip noretusi. o riesuteliu keptuve nelabai patiko. kazkokie apvalus jie bet jokiu raizyniu i riesutelio forma net nera. verysad.gif
MAMICY
nu va ziurekit koki aparata uztikau...
user posted image

čia

ir netgi zinau kas gali padeti toki parsisiusti cool.gif
DinaR
QUOTE(MAMICY @ 2008 11 28, 15:51)
user posted image

čia

ir netgi zinau kas gali padeti toki parsisiusti  cool.gif
*

220,98lt. gautusi doh.gif Bet koks nuostabus daiktas 4u.gif Ech...
O Gariunuose prie parduodamu indu ieskoti? Ar prie baltarusisku prekiu?
Labai noreciau isigyti tokia forma, nuo vaikystes prisimenu riesutelius, tokie skanus budavo rolleyes.gif
giedras dangus
Jo prisimenu ir aš tuos riešutėlius iš vaikystės. Tai bent skani vaikystė buvo thumbup.gif . Kažin ar dabar būna pirkti tokių riešutėlių?Ta prasme pyragėlių?
Anafora
QUOTE(MAMICY @ 2008 11 28, 15:51)
*

Tai čia tokia pat firma kur rusų kepėjų forume buvo thumbup.gif Brangokas g.gif
caramell
QUOTE(Žiedė @ 2005 12 29, 20:02)
2 baltymus suplakti.

Gal dar kas nors pasidalins receptukais ax.gif  ax.gif  ax.gif
*

O kazin cia soda reikia deti nugesinta? O gal vietoje sodos galima deti kepimo miltelius? g.gif
*Aušrė*
Aš kepu tokius riešutukus, skonis thumbup.gif , vaizdas irgi...
Keptuvė mano sena labai... Dar močiutė joje kepdavo, dabar aš ją "paveldėjau" ir tęsiu tradicijas blush2.gif . Nemanau, kad dabar galima rasti tokią nusipirkti, na nebent kas turi seną nenaudojamą, užkištą...
Žadu artimiausiom dienom išsitraukti keptuvę ir kepti kalėdoms riešutukus. Tada ir nufotkinsiu ir keptuvę, ir gaminimo procesą, ir receptą ... mirksiukas.gif
Beja, aš juos neklijuoju, palieku tokius vienpusius, taip patogiau valgyti (vienas kąsnelis). Į vidų dedu išvirtą kond. pieną, graikiško riešuto gabalėlį ir į kokoso drožles dar padažau... Skonis superinis...

Mano receptas
4 kiaušinių tryniai
1 pakelis grietinės (mažas; dedu "žemaitijos pieno" ta geresnę )
1 kg miltų
250g cukraus
1 a. š. sodos (nugesinu visada su actu)
1,5 pakelio margarino (apie 400g; dedu "EVE")
caramell
Yra pirkti tokiu keptuviu. bigsmile.gif Tik kaip del sodos? Deti nugesinta ar ne, o gal kepimo milteliai tinka? g.gif
*Aušrė*
QUOTE(caramell @ 2008 12 17, 17:21)
Yra pirkti tokiu keptuviu.  bigsmile.gif  Tik kaip del sodos? Deti nugesinta ar ne, o gal kepimo milteliai tinka?  g.gif
*

Kepimo miltelių niekada nededu į šiuos riešutukus, tai nežinau. O soda nugesinu actu .
caramell
Oho, kazin kiek riesuteliu iseina is tokio kiekio teslos bigsmile.gif O riesuteliai gaunasi trapus ar minkstuciai?
caramell
Ka tik iskepiau kevaliukus is pirmojo recepto. Jie kieti ir trapus. Gal pastoveje suminkstes. As galvojau kad i keptuve turi buti pilama tesla, o cia gavosi biri. Tai teko formuoti rutuliukus ir juos kepti. rolleyes.gif
Justynka
QUOTE(*Aušrė* @ 2008 12 17, 18:19)
Aš kepu tokius riešutukus, skonis  thumbup.gif , vaizdas irgi...
Keptuvė mano sena labai... Dar močiutė joje kepdavo, dabar aš ją "paveldėjau" ir tęsiu tradicijas  blush2.gif . Nemanau, kad dabar galima rasti tokią nusipirkti, na nebent kas turi seną nenaudojamą, užkištą...
Žadu artimiausiom dienom išsitraukti keptuvę ir kepti kalėdoms riešutukus. Tada ir nufotkinsiu ir keptuvę, ir gaminimo procesą, ir receptą ... mirksiukas.gif
Beja, aš juos neklijuoju, palieku tokius vienpusius, taip patogiau valgyti (vienas kąsnelis). Į vidų dedu išvirtą kond. pieną, graikiško riešuto gabalėlį ir į kokoso drožles dar padažau... Skonis superinis...
Mano receptas
4 kiaušinių tryniai
1 pakelis grietinės (mažas; dedu "žemaitijos pieno" ta geresnę )
1 kg miltų
250g cukraus
1 a. š. sodos (nugesinu visada su actu)
1,5 pakelio margarino (apie 400g; dedu "EVE")
*

manau musu seneles ir tas pacias keptuves,ir tuos pacius receptus naudojo drinks_cheers.gif As irgi turiu jos palikima,kepsiu Kaledoms ax.gif Idomu bus palyginti,ar tokios pacios keptuves bigsmile.gif
editamm
Aušrė - gal nesunku butu parasyti tiksliau ka reiskia pakelis grietines, nes ne visi tokie laimingi ir gali nusipirkti Zemaitijos pieno maza standarta doh.gif
caramell
Riesuteliu receptas:

100 g. margarino
1/4 stiklinės cukraus
2 kiaušiniai
100 g. majonezo
1/3 stiklinės bulvių krakmolo
1 arbatinis šaukštelis sodos
1 valgomasis šaukštas acto
vanilinio cukraus
apie 3 stiklines miltų

Kiaušinius ištrinti su cukrumi, įdėti minkštą margariną, majonezą, krakmolą, sodą (nugesintą su actu), vanilinį cukrų ir gerai išmaišyti. Po truputi pilti miltus. Išminkyti minkšą tešlą. Formuoti vyšnios dydžio rutuliukus ir dėti į gerai įkaitintą riešutėlių keptuvę. Skanaus wub.gif

user posted image
329
[quote=caramell,2008 12 24, 14:40]
Riesuteliu receptas:

100 g. margarino
1/4 stiklinės cukraus
2 kiaušiniai
100 g. majonezo
1/3 stiklinės bulvių krakmolo
1 arbatinis šaukštelis sodos
1 valgomasis šaukštas acto
vanilinio cukraus
apie 3 stiklines miltų

Kiaušinius ištrinti su cukrumi, įdėti minkštą margariną, majonezą, krakmolą, sodą (nugesintą su actu), vanilinį cukrų ir gerai išmaišyti. Po truputi pilti miltus. Išminkyti minkšą tešlą. Formuoti vyšnios dydžio rutuliukus ir dėti į gerai įkaitintą riešutėlių keptuvę. Skanaus wub.gif
ką tik išsikepiau pagal šį receptą thumbup.gif tik sodos neturėjau,tai buvo proga išbandyti kepimo miltelius thumbup.gif taip kad sodą galima keisti kep.milteliais
berry_girl
Sveikos, mamos, dalinatės puikiausiais receptais, o gal kuri žinote kaip išsikepti kankorėžių, įdarytų plikytu kremu, kurių anksčiau būdavo galima nusipirkti Kauno kavinėje "Kregždutė"? 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.