Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

nu jo, čia tik lauke tokie, ne butuose schmoll.gif

Nukarpiau šiandien lapus apdžiuvusius biškutį, ir etiketę nuplėšiau karsta.gif tai parodau dabar kaip palangė atrodo, jau turbūt maximalus žydėjimas, nors nasturtų žiedų dar daug matos, bet šitie jau nužydės tai vėl naujų vienu metu kaži ar tiek bus.ir petunijos irgi jau daug žydi. tai iš vis gavau 4 spalvas - tik iš toli tai gal skirtumo nelabai matos, bet yra tamsiai violetinė, šviesesnė violetinė, rūžava, ir šviesiai vos ne balta.

user posted image

user posted image

user posted image

taip įdomiai suaugo, daugiau geltonų vienam šone, oranžinių kitam

user posted image

o čia vargšiukės, gi vienam vazone sugalvojau mat "eksperimentą" padaryt, galvoju tos nasturtos svirs žemyn, tai sodinau į vieną pusę, o kitoj pusėj pasėjau tokių mėlynų,sakau bus kontrastas. kol buvo mažiukės, tai augo gerai, o daugiau gi tos nastiurtos viską užgožė doh.gif nieko nebeliko iš mano tų mėlynų, bet dabar žiūriku kelios šakutės vistiek žydi, vistiek bando gyvent....

user posted image

tai pakėliau kiek galėjau, kad daugiau šviesos gautų...
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2010 06 11, 15:57)
o kur cia tokiu yra pirkt g.gif

Senukuose 4u.gif

QUOTE(Violeta* @ 2010 06 11, 16:06)
Jaučiu, geras daiktas, ale aš bijočiau prie kranų jungt ir palikt taip..neduok die, koks užliejimas savo būsto ir kaimynų būtų, jei kokia tarpinė ar dar kas imtų ir praleistų vandenį..Čia aišku butų ne problema, jei namo kieme koks lauko kranas yra.. g.gif

he, net neplanavau prie tiesioginio krano jungti bigsmile.gif Turiu tokias bačkutes su kraniuku. Kai aukštai tos bačkutės stovi, slėgis ir taip yra, na, samatioku vanduo leidžiasi žemyn, o pirktame rinkinyje yra vožtuvai, kurie nepraleidžia daugiau vandens, nei reikia. Žodžiu, nėra kam sugesti bigsmile.gif

Grange, atskirai paėmus augalėlius - gražu, matosi, kad yra mylimi. Tik tokiuose prancūziškuose balkonėliuose norėtųsi labiau svyrančių gėlių, kad lovelių iš gatvės pusės nesimatytų wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 11 birželio 2010 - 16:16
Grange, gražu, gausus tas nasturtų žydėjimas wub.gif

..Augalai neužgožia vieni kitų, tai kai jau tas augimas visai kitoks..pvz, kompaktinės pelargonijos auga aukštyn, o koks šlamutis tik žemyn ir pan. o nasturtos, jaučiu, bet ką užgožtų..bet man gražu 4u.gif šiaip siekiant tobulumo mirksiukas.gif , sutikčiau su Gaudvilės pastaba, kad iš gatvės pusės gražiau, kai lovelių nesimato, vadinasi, kai juos slepia patys augalai..Na, pas mane loveliai irgi matosi, bet aš negaliu augint svyrančių augalų..taigis pirkau tamsiai žalius lovelius..iš lauko žiūrint, jų nesimato, nes susilieja su lapija žalia..o iš vidaus irgi nesimato..bet manau, nesuk galvos..paaugs dar gėlės ir viskas savaime dangstysis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 11 birželio 2010 - 16:46
TAI TAIP TAIP, pati norėjau svyrančių doh.gif bet jau sakiau kaip man buvo su tom petunijom, kad susimaišiau, o nasturtos, tai įsivaizdavau kad daugiau svirs, nes jos šiaip tokios paslankios, arba lipa į viršų arba svyra, o dabar man jos daugiau taip "stačiai"...na nieko, kitais metais žinosiu kaip daryt ką kitaip.
dėl spalvos, nepagalvojau irgi, nors dabar galvoju kad tokio dydžio žalių ir nebuvo, buvo tie ilgi dvigubi, tai man tokių nereikėjo..
ai gyveni ir mokais blush2.gif
kaži ar kt metais man pasimokės persipirkt žalius, nes nebus kur tų dėti. nu matysuu
Atsakyti
tai jokiu būdu nesiūlau išlaidaut smile.gif Užsodinsi kokiom svyrančiom ir viskas, tiek tos bėdos irnesakyk.gif bet ir šitos dar paaugs, juk tik vasaros pradžia.
Atsakyti
niu tai jo, tikiuos, kad dar ūgtels smile.gif
Atsakyti
pagaliau ir as galesiu grozetis savo ispuostu balkonu thumbup.gif: susidoniau jau i lovelius, dar beliko vienam loveliui prisukti laikikli ir bus jau liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 06 11, 17:39)
nu jo, čia tik lauke tokie, ne butuose  schmoll.gif



Koks grožis thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 06 11, 16:39)
nu jo, čia tik lauke tokie, ne butuose  schmoll.gif


Grazu labai thumbup.gif , o man siemet kazkaip neisejo su nasturtom unsure.gif . Sodinau oranzines ir juodas ir man atrodo, kad isdygo tiktai juodos ir tos pacios takios vargses kazko unsure.gif . Neina kazko siemet, bet uztat pernai kokios grazios buvo, tai net nusitraukusi karve begdama pro sali nuede mano nasturtas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Bet atzele is naujo lotuliukas.gif
Atsakyti
Juodos nasturtos? bigsmile.gif turėtų būt gražios, neturi foto?

Aš vis su nerimu žiūriu ar nėra amarų, kol kas tpfu ptfu nieko nesimato.
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 06 07, 23:19)
pas mane irgi taip yra, saule nuo ryto jau kepina tik vakarop nusisuka ir ten loveliuose kuo puikiausiai auga lobelijos, lakisius bei petunijos  wub.gif . Na dar kaktusai vasaroja  biggrin.gif


aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif


grange, grazus balkonas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 06 13, 22:23)
Juodos nasturtos?  bigsmile.gif turėtų būt gražios, neturi foto?

Aš vis su nerimu žiūriu ar nėra amarų, kol kas tpfu ptfu nieko nesimato.

ne, dar neturiu rolleyes.gif , bet kai prazys rolleyes.gif , butinai foto idesiu thumbup.gif . Jei tik prazys, nes po kolkas tai menkos labai unsure.gif
Atsakyti