Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

QUOTE(grange @ 2010 07 12, 09:07)
matos gražu, tik foto labai n eryški  4u.gif

Aš tai vakar vos neapsiverkiau sad.gif dvi dienas nebuvom namie, vargšės mano petunijos, išgyveno karščius kai 33-35 vos ne visas dienas iš eilės per dvi savaites,bet vat užvakar buvo baisi liūtis, žaibai, audra.... ir šito buvo per daug, išlaužytos visos, jau einant prie namų pamačiau šakas mėtantis ant žemės, sakau mano gėlės  blink.gif  nes tokius nuo viršaus, kur buvau supylus vandeniui sulaikyt biški, išplovė, pažiūriu į viršų, vienam vazone vienas stiebas likęs stovėt normaliai, kitam du mažiukai, visos nulankstytos nudaužta nulaužyta, košmaras  doh.gif vazonai pilni vandens...
nu tai ka nukarpiau iki šaknų beveik nes daugiau nieko kito nebeliko... o jos ir nebeatžels jau, tai laukiu kol žemė išdžius ir keliaus lauk sad.gif žiauriai gaila,bet ką daryt.....

o paliko dar pikčiau, kai aukščiau kabančios tos petunijos ant stulpų, toks jausmas, kad liko nepaliestos, keli žiedeliai mėtos ant žemės.............  cool.gif

neskubek ismesti, o gal atzels is naujo, jei nukarpei. Man ir kazkada buvo saka nuluzusi, tai as ja visai nulauziau, dar nutrumpinau ir ziuriu kad is naujo lapus leidzia thumbup.gif
Atsakyti
sveikos gėlininkes , o aš petunijas specialiai stipriai nutrumpinu , kai matau , kad jau labai ištįsta ir žiedų nedaug .Tai jos kokią savaitėlę pastovi ir pradeda išnaujo žiedus krauti. thumbup.gif . Tikrai neskubėk mesti.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 07 12, 12:23)
labai labai užjaučiu, įsivaizduoju kaip skauda širdį wink.gif

Sekančiais metais gali pabandyti pasidaryti "sumuštinuką": vistik išdurti daugiau skylių, iki pirmos pažymėtos ribos pripilti drenažo ( seno molinio vazono duženų, pūsto molio granulių ar kokių stambesnių akmenų), sekantis sluoksnis - izoliacinis. Čia siūloma dėti centimetro storio tankesnio veltinio sluoksnį ir tik dabar pilti gruntą.
Tasai veltinis dirba šaknų drėkintuvu - karštu oru šaknys nemirks vandenyje, o kai liūtys - vanduo nubėgs per papildomai pradurtas skylutes wink.gif
nu pažziūrėsiu ką aš darysiu kt metais, gal iš vis ant tos palangės nedėsiu nieko, nes visgi pietinė pusė, saulė pastoviai, bet kokias iškepins gal, o dar kai ne aksdien išeina paliet tai sunku. na matysiu .ačiū 4u.gif


QUOTE(aistutėlė @ 2010 07 12, 16:32)
neskubek ismesti, o gal atzels is naujo, jei nukarpei. Man ir kazkada buvo saka nuluzusi, tai as ja visai nulauziau, dar nutrumpinau ir ziuriu kad is naujo lapus leidzia  thumbup.gif

nu dar nemetu palikau bakone, jo nukarpiau visas iki šaknų beveik, matysiu kas čia gausis...
Atsakyti
grange, užjaučiu. an pietinės manau pelargonijos išgyventų.
o mano gražuolės sprigės šiandien (plius 35 jau ryte) buvo skubiai gelbėjamos. anksti ryte dar puikiausiai žydėjo, po valandžiukės žiūriu visiškai bemirštančios. nešiau skubiai pavėsin ir supyliau turbūt kibirą. gyvos thumbup.gif

užtatais pelargonijos kaip atkuto žydėt. luktersiu ir fotkinsiu greitai biggrin.gif

gaudvile, ar tas sumuštinis tinkamas ir pelargonijoms? 4u.gif
Atsakyti
butu daug fainiau jei dar ir nuotraukeles butu 4u.gif
Atsakyti
Įdedu savo gėlių foto:
http://public.fotki....ura01/balkonai/

Kažkodėl ne visi loviai subujojo. Vysta kai kurie loviai: nė viena gėlė juose neauga normaliai - įtariu kolembolas. Arba gal skersvėjai, lietūs ir tiesioginė saulė daro savo .. Lobelijos kai kur taip pat sudziuvo per kelias dienas, nors laisčiau. Gal pertrešiau..
Naktinukės pasiteisino - labai kvepia. 4u.gif Kitais metais vėl jas reiks pasėti...smile.gif
Atsakyti
Kur pirkai naktinukių sėklų, niekur nerandu pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2010 07 13, 12:54)
Kur pirkai naktinukių sėklų, niekur nerandu pirkti?


Pirkau pavasarį Maximoje. Dviragė leukonija vadinasi.
Atsakyti
sveikos ir as idesiu kelias savo balkono puosmenas

user posted image



user posted image



Atsakyti
o, našlaitės. o jos vidurvasarį nenugeibsta žiūriu...
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 07 12, 19:11)
gaudvile, ar tas sumuštinis tinkamas ir pelargonijoms?  4u.gif

visoms balkoninėms/terasinėms vienmetėms wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 07 14, 00:15)
o, našlaitės. o jos vidurvasarį nenugeibsta žiūriu...

nakol kas nieko joms-dazniau palaistau as jas ir tvarka ax.gif
Atsakyti