Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

QUOTE(rimulia12 @ 2010 09 02, 00:53)
Teks lekt i turgu tageciu rudeniui.


Jei aš dabar pirkčiau gėles rudeniui, tai jau pirkčiau chrizantemas, viržius ir tokias įvairias "sidabrines" žolytes (net nžn kaip jos vadinasi ax.gif , bet žinau, kad jos iki šalnų gerai laikosi).


QUOTE(DoNeila @ 2010 09 02, 09:28)
Išvis šiemet nedžiugina mano "darželis" unsure.gif


Mano darželis taip pat kažkaip šiais metais nelabai džiugino sad.gif Pirma, kad labai susivėlinau viską sodindama blush2.gif , o po to kai jau lyg tai ir sustiprėjo gėlytės, išvykom kelionei daugiau nei savaitei, o buvo patys karščiai ir atia mano gėlinas sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavaza: 02 rugsėjo 2010 - 14:52
labas mamules.
uzmaciau sioje temoje kazkas minejo shultz bloom plus trasas. kaip pastebejau jos gana retas produktas, gal galite pasakyti kur ju nusipirkti klaipedoje, palangoje, apskritai klaipedos rajone? jei imanoma parasykite ir parduotuviu adresus.
nei senukai, nei ermitazas, nei zalios stoteles negelbeja :| tokios dideles parduotuves, o pasirinkimas trasu jose minimalus
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2010 09 02, 16:51)
Jei aš dabar pirkčiau gėles rudeniui, tai jau pirkčiau chrizantemas, viržius ir tokias įvairias "sidabrines" žolytes (net nžn kaip jos vadinasi  ax.gif , bet žinau, kad jos iki šalnų gerai laikosi).
Mano darželis taip pat kažkaip šiais metais nelabai džiugino sad.gif Pirma, kad labai susivėlinau viską sodindama  blush2.gif , o po to kai jau lyg tai ir sustiprėjo gėlytės, išvykom kelionei daugiau nei savaitei, o buvo patys karščiai ir atia mano gėlinas sad.gif

galvojau apie crizantemas, bet ju labai jau dideli kerai buna. manu suvarks tose loveliuose g.gif
Atsakyti
O mus tokiais orais dabar džiugina nauja gėlytė smile.gif
Prieš dvi dienas nusipirkom turguje, vaikai išsirinko smile.gif Tokia gera, linksma spalva man. 5 litukai tas krumelis.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavaza: 03 rugsėjo 2010 - 18:42
o čia ne chrizantema? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 09 03, 21:19)
o čia ne chrizantema?  g.gif

Chrizantema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 09 03, 20:19)
o čia ne chrizantema?  g.gif


Chrizantema
Papildyta:
O cia rodau savo lobelija, tik, aisku, ne del grozio ax.gif O tiesiog noriu pasidalinti savo eksperimento pasekmem smile.gif, kazkuri is jusu rase, kad kartais nukerpa lobelija ir po kiek laiko gele sekmingai zydi. Na ir tikrai. Dabar visad taip darysiu.
Visos kitos lobelijos jau seniai ismestos nes isdziuvo, o sita dar gyvuoja. Tik itariu, kad tai krumine lobelija, o ne svyranti g.gif Ar buna tokiu ax.gif ? Ši daigeli pirkau turgui, tai net nepaklausiau kokia, nes galvojau, kad visos lobelijos tik svyrancios buna g.gif
user posted image
Atsakyti
ateinu pasigirti biggrin.gif musu rajone buvo svente ir gavau apdovanojima uz graziausios aplinkos balkone ir ant palanges, kurima ir gero pavyzdzio rodyma musu rajone - 2 vieta laimejau blush2.gif vis delto dziaugiuosi, kad mano grazuoles gelytes ivertino kazkas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2010 09 11, 17:21)
ateinu pasigirti biggrin.gif  musu rajone buvo svente ir gavau apdovanojima uz graziausios aplinkos balkone ir ant palanges, kurima ir gero pavyzdzio rodyma musu rajone - 2 vieta laimejau blush2.gif vis delto dziaugiuosi, kad mano grazuoles gelytes ivertino kazkas blush2.gif

kaip super! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2010 09 11, 18:21)
ateinu pasigirti biggrin.gif  musu rajone buvo svente ir gavau apdovanojima uz graziausios aplinkos balkone ir ant palanges, kurima ir gero pavyzdzio rodyma musu rajone - 2 vieta laimejau blush2.gif vis delto dziaugiuosi, kad mano grazuoles gelytes ivertino kazkas blush2.gif


Super, ir šventė , kad tokia yra ir , kad laimėjau, o čia reikėjo registruotis , ar patys vertintojai ėjo žiūrėjo ir brovėsi į svečius smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2010 09 11, 17:21)
ateinu pasigirti biggrin.gif  musu rajone buvo svente ir gavau apdovanojima uz graziausios aplinkos balkone ir ant palanges, kurima ir gero pavyzdzio rodyma musu rajone - 2 vieta laimejau blush2.gif vis delto dziaugiuosi, kad mano grazuoles gelytes ivertino kazkas blush2.gif

šaunuolė thumbup.gif o foto ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2010 09 11, 17:53)
Super, ir šventė , kad tokia yra ir , kad laimėjau, o čia reikėjo registruotis , ar patys vertintojai ėjo žiūrėjo ir brovėsi į svečius smile.gif))


pas mus vaiksciojo komisija ir rinko ir balkona ir sodyba mirksiukas.gif

o foto mano gelyciu kazkur atgal keleta puslapiu pavertus bus ax.gif
Atsakyti