Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

QUOTE(@asta @ 2011 01 12, 18:28)
Dar labai patiko bulvinė Ipomėja dėl savo nerealios lapų spalvos ir formos,bet pernai pagailėjau pinigų suaugusiam augalui nusipirkt  blush2.gif gal reiktų bandyt pačiai bulvę daigint smile.gif  Kogero nebloga alternatyva jai yra mums įprastas ir žinomas margenis,lapų margumas būna įspudinagas.  ax.gif

Turguj už nedidelį ipomėjos kupstelį labai pigiai mokėjau. Pirkau labai anksti pavasarį, tai iki sezono pradžios paauggo užtektinai wink.gif
Margenio dviejų formų dar turiu sėklų. Pernai visai šauniai sekėsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 12 sausio 2011 - 17:55
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 12, 17:54)
Turguj už nedidelį ipomėjos kupstelį labai pigiai mokėjau. Pirkau labai anksti pavasarį, tai iki sezono pradžios paauggo užtektinai wink.gif
Margenio dviejų formų dar turiu sėklų. Pernai visai šauniai sekėsi.

Na aš kai norėjau pirkti Ipomėją,užsiprašė 25lt,tiesa kupstas buvo nemažas ir tikrai gražus,todėl ir nusprendžiau,kad gal bandyt bulvę daigint,arba pavasarį kokioj mugėj mažų daigelių pasidairyt ax.gif
O margenį kasmet sveika atsinaujint,įšaknydinant jaunas jų šakeles,kad neprarastų dekoratyvumo.
Atsakyti
Pernai ir aš ipomėjos daigelį pirkau,bet ką ji darė visą vasarą doh.gif visiškai neaugo.Į rūsį nunešiau,žiūrėsiu kaip čia bus pavasarį.
Šįkart aš net šlamučio su bakopa neišmečiau,bet kažin ar išsilaikys g.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 01 12, 18:15)

Šįkart aš net šlamučio su bakopa neišmečiau,bet kažin ar išsilaikys g.gif

Kažin,bent man nepavyko išlaikyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 01 12, 19:10)
Na aš kai norėjau pirkti Ipomėją,užsiprašė 25lt,tiesa kupstas buvo nemažas ir tikrai gražus,todėl ir nusprendžiau,kad gal bandyt bulvę daigint,arba pavasarį kokioj mugėj mažų daigelių pasidairyt ax.gif
O margenį kasmet sveika atsinaujint,įšaknydinant jaunas jų šakeles,kad neprarastų dekoratyvumo.

muges sąžiningai (Kaune) lankiau ir tik Šilainių turguj bei Olisetoj radau. Mugėse nei didelių, nei mažų.
Patingėjau pernai margenį namo parsinešt, lauke, pavėsy gerokai išbujojęs buvo smile.gif

QUOTE(eliss @ 2011 01 12, 19:15)
Šįkart aš net šlamučio su bakopa neišmečiau,bet kažin ar išsilaikys g.gif

o tai labai toli krūmeliai? Pelargonijos ant šaltokos palangės gerai laikosi, žydėti bando. Turėtų šlamutis su bakopa išsilaikyt, tik gal pastarąją vasarį atsinaujinčiau naujais krūmeliais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 12 sausio 2011 - 19:21
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 12, 19:21)
o tai labai toli krūmeliai? Pelargonijos ant šaltokos palangės gerai laikosi, žydėti bando. Turėtų šlamutis su bakopa išsilaikyt, tik gal pastarąją vasarį atsinaujinčiau naujais krūmeliais.

na prisipirkt galima daug ko,tik man pabodo tie eksperimentai,nes tiesą sakant,visą vasarą tik ir lakstai su laistytuvu,nėr kada ir pasidžiaugt tom gėlėm smile.gif todėl šiemet apmažinsiu savo plotus ir rinksiuos tik atsparesnes gėles smile.gif
Atsakyti
kam atspares? Man tai plastmasinės gėlės negražios blush2.gif Kas kad iš tolo galima ir apsigauti, bet gi pati žinau, kad plastmasinės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 12, 19:21)
muges sąžiningai (Kaune) lankiau ir tik Šilainių turguj bei Olisetoj radau.

Aš Šilainiuos irgi mačiau pirkt ax.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 12, 19:38)
Man tai plastmasinės gėlės negražios blush2.gif  Kas kad iš tolo galima ir apsigauti, bet gi pati žinau, kad plastmasinės  bigsmile.gif

lotuliukas.gif
Man kartais tas liejimas,apžiūrėjimas ir paglostymas kiekvienos gėlytės savotiška meditacija,tik bėda,kad tų gėlyčių ne vienas ir ne 10 vazonų,kol visus apeini ir paglostai,žiūrėk ir vakaras ateina,o tu dar nė pietų nevalgius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 01 12, 22:40)
Aš Šilainiuos irgi mačiau pirkt  ax.gif
lotuliukas.gif 
Man kartais tas liejimas,apžiūrėjimas ir paglostymas kiekvienos gėlytės savotiška meditacija,tik bėda,kad tų gėlyčių ne vienas ir ne 10 vazonų,kol visus apeini ir paglostai,žiūrėk ir vakaras ateina,o tu dar nė pietų nevalgius  biggrin.gif


Man siaip irgi laistymas nieko, tik visada vasara isvaziuojam prie juros porai savaiciu, tai siais metais reiketu pasirupinti laistymo sistema kokia nors - gal turite balkone, galite parekomenduoti? Praeitais metais palikau broli priziureti, man jos ir nebeatsigavo normaliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 01 12, 21:44)
Man siaip irgi laistymas nieko, tik visada vasara isvaziuojam prie juros porai savaiciu, tai siais metais reiketu pasirupinti laistymo sistema kokia nors - gal turite balkone, galite parekomenduoti? Praeitais metais palikau broli priziureti, man jos ir nebeatsigavo normaliai doh.gif

Neturiu jokių sistemų,viską laistydavau pati...kai išvažiuodavau prie jūros gėles palikdavau draugei.Šiemet persikėlėm į namą,kai sugalvosim atostogaut kogero reikės prašyt mamos ar brolio pagalbos unsure.gif Nors paprastai prieš išvažiuojant balkoninius lovelius gerokai palieju ir patraukiu nuo saulės į vėsesnę pavėsingą vietą,kad ne taip stipriai garintų drėgmę.
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 01 12, 23:40)

Man kartais tas liejimas,apžiūrėjimas ir paglostymas kiekvienos gėlytės savotiška meditacija,tik bėda,kad tų gėlyčių ne vienas ir ne 10 vazonų,kol visus apeini ir paglostai,žiūrėk ir vakaras ateina,o tu dar nė pietų nevalgius  biggrin.gif

Bet kokią jauti palaimą vacation4.gif
Atsakyti
Mergaites, o tai kas geriausiai deretu su pelargonijom? 4u.gif
Atsakyti