Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

QUOTE(ORDI @ 2010 06 05, 15:12)
Labai grazios nasturtos wub.gif  O spalu grozis wub.gif  Jos is vieno kerelio buna tokiu skirtingu spalvyciu? atrodo lyg pereina nuo svieios iki tamsios spalvos...labai grazu,saunuole 4u.gif
turbūt kad iš vieno, viena spalva, bet kai lovelyje jų auga nemažai,tai susisuko, susimaišė, sunku dabar pamatyt kuri yra iš kurio, nes persipynė beaugdamos.
tas kur šoninis vienas lovelis stovi, tai ten,tiksliai žinau, buvo 12 daigiukų, visi suaugo, kituose šiek tiek daugiau.


QUOTE(smileja @ 2010 06 05, 15:18)
man tai ir iš lauko gražiai žiūrisi  mirksiukas.gif  jei ne tie pageltę lapeliai tai būtų viskas super gerai ir gražu smile.gif

aha,vat tie lapai tai mane nervina, bet nieko negaliu padaryt, kai tokia saulė doh.gif nukarpau jau kai labai daug būna, bet ir vėl. nuo lango tai nėra geltona, o ten daugiau...
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2010 06 05, 17:09)
Norėčiau patarimo, jei viename balkone surfinijos, o kitame pasisodinčiau palergonijų, ar iš gatvės pusės normaliai žiūrėtusi. Mat jie abu į tą pačią pusę. Ir abu į šiaurę.



Atrodytų gerai..pas mus yra tokių pvz, jei turėsiu laiko, ryt, pafotkinsiu pvz. ryškiaspalvės kompaktinės švies iš toli...ir jei balkonas įstiklintas ir prikaista, tai jokios kitos žydinčios gėlės neištvers to...aš ir pati turiu puodų su pelargonijom, nes vienas langas bendras yra balkono ir virtuvės..Nu tai man noris virtuvėj matyt ką žydinčio, nes ant jos palangės šiuo metu tuščia - niekas gyvas neišveria to karščio kuris būna iki pietų..O pelargonijos pakelia balkone kažin kaip..na, ir zamiokulkui ten rojus..o pelargonijos, kaip matot, nors skirtos balkono išorei puošti, puikiai matosi viduj - na, nuotrauka šiaip sau, bet gėlės natūroj aiškiai šviečia. Jums per stiklą bus lygiai tas pats..Kur balkone lauke iškeltos, matosi ir per du stiklus mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 05 birželio 2010 - 19:22
[quote=Violeta*,2010 06 05, 20:19]


man labai grazu. Ir skoninga ir akytes yra kur pradziuginti 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 06 05, 18:31)
ta prasme nuvytę, tai sudžiuvę?  g.gif o jūs kai liejat, tai kol pro apačią vazoniuko vanduo net bėga ar tik biškiuką papilat? aš pirmus metus saviškes taip sudžiovinau, nepatyrus buvau, per mažai liedavau, maniau užtenka, o šaknys likdavo neatsigėrusios doh.gif

nesudžiūvę, bet tokios nulėpę, aišku greičiausiai nudžius. O pirkau aš prieš savaitę dar tik, tai labai nudžiovinti būčiau nespėjus. Gal kartais trąšų perdaug užpyliau.Nes kaip tik po patręšimo .
Papildyta:
QUOTE(Violeta* @ 2010 06 05, 20:19)
Atrodytų gerai..pas mus yra tokių pvz, jei turėsiu laiko, ryt, pafotkinsiu pvz. ryškiaspalvės kompaktinės švies iš toli...ir jei balkonas įstiklintas ir prikaista, tai jokios kitos  žydinčios gėlės neištvers to...aš ir pati turiu puodų su pelargonijom, nes vienas langas bendras yra balkono ir virtuvės..Nu tai man noris virtuvėj matyt ką žydinčio, nes ant jos palangės šiuo metu tuščia - niekas gyvas neišveria to karščio kuris būna iki pietų..O pelargonijos pakelia balkone kažin kaip..na, ir zamiokulkui ten rojus..o pelargonijos, kaip matot, nors skirtos balkono išorei puošti, puikiai matosi viduj - na, nuotrauka šiaip sau, bet gėlės natūroj aiškiai šviečia. Jums per stiklą bus lygiai tas pats..Kur balkone lauke iškeltos, matosi ir per du stiklus  mirksiukas.gif

user posted image

Labai faina, lauksiu
Atsakyti
Čia iš savo lango fotkinau kaimynus :

user posted image

Laiptinės langas iš kiemo pusės :
user posted image

Va šite langai nesikeičia žiemą vasarą - pelargonijos žydi non stop. Aš tik atsikrausčius į naujus namus tą patebėjau ir įvertinau, kaip matot..

dabar rezgu planą jau antri metai užsakyt kalvio kaltas atramas ant palangių per visą buto plotą..Et, auginčiau tada toooookiųųųų gėėėliųųų.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2010 06 05, 21:42)
Čia iš savo lango fotkinau kaimynus :

na man taviškės kur kas gražiau žiūrisi balkone nei kad pas kaimynus ant palangės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2010 06 05, 22:42)
Čia iš savo lango fotkinau kaimynus :


Šaunu, kad ne tik pati , bet ir kaimynai mėgsta gėles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2010 06 05, 19:36)
nesudžiūvę, bet tokios nulėpę, aišku greičiausiai nudžius. O pirkau aš prieš savaitę dar tik, tai labai nudžiovinti būčiau nespėjus. Gal kartais trąšų perdaug užpyliau.Nes kaip tik po patręšimo .
Papildyta:

Labai faina, lauksiu

petunijas ir surfinijas galima nugalabyti per dvi dienas nepalaisčius, nereikia dviejų savaičių
taigi liekite daug vandens ir atsigaus. jei diena saulėta, liekite ryte ir vakare.

Atsakyti
http://www.youtube.c...feature=related
koks grožis, geros idėjos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiala: 06 birželio 2010 - 08:41
QUOTE(Amiala @ 2010 06 06, 10:40)

Aciu uz saunias idejas 4u.gif Superiniai vaizdai thumbup.gif Yrac sudomino tas kibiriukas bloom master. Kazin lietuvoje tokiu butu kur pirkti g.gif butu nerelu toki pasikabinti kur kieme wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORDI: 06 birželio 2010 - 09:54
Kažkurioje temoje skaičiau, kad viena forumietė ruošiasi įgyvendinti idėją- pasidaryti kriokliuką balkone. Įdomu būtų sužinoti ar pasisekė?
Atsakyti
na, kadangi čia parodytos palergonijos ir surfinijos, o man puošiant balkoną sekasi tik su medetkom ir tagetėm (serenčiais), tai aš parodau pastaruosius biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Daugumą medetkų daiginausi pati, serenčius - visus pati daiginausi biggrin.gif


Čia pirktiniai mini daigiukai lobelijos ir kažkas (pamiršau), labai ilgai laukiau, kol išaugs ir pražys smile.gif
user posted image


o čia mano daigintos sprigės, tik dabar parodo pirmuosius žiedelius, bet tokie jau "susisukę", ir šiaip tas spriges griebia kažkoks biesas, apačia geltonuoja, viršuje juoduoja, lyg ir ėst kažkas taikosi. žodžiu, daugiau aš su jom neprasidėsiu schmoll.gif
user posted image

Mano balkono sąlygoms matyt pelargonijos tiks ir... medetkos su serenčiais biggrin.gif
Bet pelargonijų daigelius mažiukus irgi kažkas nematomas "iškramto". tiesiog lapuose atsiranda skylių. hm...

tai štaip vat biggrin.gif
Atsakyti