Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaikų kambarys
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
janna
Toji alyvine (kaip as ja uzvadinau) beveik tokia pat kaip kirmelytes antro burbulo spalva po balto blush2.gif

user posted image

Sigitano
Jo, su ryskiai salotine labai grazu. As ir panasu derini galvoju, tik kad as atsvirksciai, baldus sviesius manau darysim, su gal salotiniu dekorui, o visa interjera salotiniu, ryskiai ciklomeniniu arba tokiu vat kaip tu rodai alyviniu atsplaviu daryti.

KLausykit, o kas nors bandet sienu lipdukus ant LMPD baldu plokstes klijuoti? Ta prasme papuosti lipdukais baldus? Man atrodo, kad jie ant plokstes nexsilaikytu. Bet gal kas turit p[atirties?
arbatos_puodelis
o jei kazka panasaus? alyvine manau panasi i tokia kokios jus norit,o jei dar iterpus kelis salotinius stalcius? korpusas butu baltas,o va durys ir stalciai tokios spalvos,ar net daugiau ivairiu spalvu smile.gif
user posted image
Vilkės akis
O aš ieškau idėjų, kaip sukabinti vaiko piešinukus ax.gif
janna
QUOTE(Vilkės akis @ 2010 06 18, 14:41)
O aš ieškau idėjų, kaip sukabinti vaiko piešinukus  ax.gif
*

uzmeskit aki i digma.lt - ten superiniu ideju yra tokiems dalykams thumbup.gif
Sigitano
QUOTE(Vilkės akis @ 2010 06 18, 14:41)
O aš ieškau idėjų, kaip sukabinti vaiko piešinukus  ax.gif
*

http://www.vertbaudet.co.uk/baby-nursery-m...140&source=

As pirkau situos, tiesiog gali kabint ka nori, nuotraukas ar kitka. As kabinu piesinius, super atrodo
laimensija
QUOTE(Sigitano @ 2010 06 18, 15:56)

As pirkau situos, tiesiog gali kabint ka nori, nuotraukas ar kitka. As kabinu piesinius, super atrodo
*

Norejau pasiteirauti, siuntetes sita girlianda ar yra kur Lietuvoje pirkti? Labai jau uzsireikie man smile.gif
Sigitano
QUOTE(laimensija @ 2010 06 18, 21:15)
Norejau pasiteirauti, siuntetes sita girlianda ar yra kur Lietuvoje pirkti? Labai jau uzsireikie man smile.gif
*

Galima sakyti siunciausi smile.gif sesuo mano ten uzsieny gyvena. Pas ja ir pamaciau tik berniukiska, ir man prisireike smile.gif

Galite per tarpininkes atsisius
Saulė
Sveikos mamytes,
labai sauni temuke. dziaugiuosi, kad galima pasisemti visokiu ideju ir minciu. bet nerandu vieno dalyko. gal kas galit pasakyti kur galima Kaune nusipirkti tapetu kokiu idomesniu. senukuose nieko gero vaikiski bilekoki ir popieriniai. nezinau net kur daugiau ieskoti. buvau ir tapetu pasauli. nu ten daugiau jau bet vis tiek kaip cia mamytes susiremontave vaiku kambarius tokiu nera. kur jus pirkote tapetus? pvz. sioje temoje radau dryzuoti melyni berniukui viena siena. tokiu isvi niekur nemaciau net panasiu. padekit mamytes jei galit.
Vilkės akis

*

Ačiukas, būtent tokio dalyko ieškojau thumbup.gif
vassara
QUOTE(Saulė @ 2010 06 19, 08:23)
Sveikos mamytes,
labai sauni temuke. dziaugiuosi, kad galima pasisemti visokiu ideju ir minciu. bet nerandu vieno dalyko. gal kas galit pasakyti kur galima Kaune nusipirkti tapetu kokiu idomesniu. senukuose nieko gero vaikiski bilekoki ir popieriniai. nezinau net kur daugiau ieskoti. buvau ir tapetu pasauli. nu ten daugiau jau bet vis tiek kaip cia mamytes susiremontave vaiku kambarius tokiu nera. kur jus pirkote tapetus? pvz. sioje temoje radau dryzuoti melyni berniukui viena siena. tokiu isvi niekur nemaciau net panasiu. padekit mamytes jei galit.
*

retroformoj lyg ir, kiek pamenu kazkuri sake bigsmile.gif
na kaune tai manau yra sansu rasti tapetu, bet va Siauliuose doh.gif taip noriu dryzuotu tapetu vaiku kambariui, o rasti neimanoma nei su ziburiu unsure.gif
nuvaziavau vakar i stiliaus artele, sakau, katalogose turbut rasiu visokio gerio. nu bet ir ten neradau blink.gif pasteliniu dryziu yra, o ryskiu spalvotu ne. tai nors miegamajam atradau ko noreciau cool.gif
ITA
QUOTE(Saulė @ 2010 06 19, 05:23)
Sveikos mamytes,
*

Dubingiuose , Savanoriu pr., tikrai labai daug vaikiskų tapetų, mes ten issirinkom dryzuotus, tik tiek kad is katalogų reikia rinktis ir uzsakyt. Pasirinkimas tikrai thumbup.gif
Saulė
QUOTE(ITA @ 2010 06 19, 09:50)
Dubingiuose , Savanoriu pr.,  tikrai labai daug vaikiskų tapetų, mes ten issirinkom dryzuotus, tik tiek kad is katalogų reikia rinktis  ir uzsakyt.

aciu labai bandysiu vaziuoti i ten.

Papildyta:

QUOTE(vassara @ 2010 06 19, 09:37)
retroformoj lyg ir, kiek pamenu kazkuri sake

pabusiu neismananti ir paklausiu kur ta retroforma?
vassara
QUOTE(Saulė @ 2010 06 19, 11:52)
pabusiu neismananti ir paklausiu kur  ta retroforma?
*

na as ne kauniete, bet ju psl raso adresa: savanoriu 267 wink.gif
oliushka
as tai retroformoj tik nusižiurėjau patinkančius tapetus, o po drauge gyvenanti UK nupirko, tai gavos perpus pigiau thumbup.gif
oi tikiuos jau neužilgo galėsiu įkelt dukrytės kambariuko foto.
Jogvile
Sveikos mamytes,
man irgi toks pat galvos skausmas, kaip irengti vaikams kambari. Mano berniukui 1.5 metukai, siuo metu laukiuosi dukrytes, kuri turetu spali mus aplankyti ax.gif tai nutarem, kad reiktu po truoutuka maziuka musu pratinti miegoti savo kambaryje. Sienas isdazem, lubas sutvarkem, kilimine danga patiesem ir stop prie baldu. Nebezinau ka daryti. Tas kambarys skirtas bus abiems vaikams. Turiu siokiu tokiu minciu ir del dviaukstes lovytes, bet labai bijau dabar uzsakineti ja. Turiu minciu ir kad irengti kambari tik su viena lova ir palikti vietos kitai lovytei, kai mazyle paaugs, kad galeciau ja ten perkelti. Tai dabar mastau- kuri varianta pasirinkus. Gal cia biskiuka ne itema- bet patarkit, ar dar negimus vaikui, uzsakinetumet dviaukste lovyte? sako, kaip ir negeras dalykas blush2.gif
tuliaa
Sveika smile.gif
QUOTE(Jogvile @ 2010 06 19, 15:36)
Sveikos mamytes,
man irgi toks pat galvos skausmas, kaip irengti vaikams kambari. Mano berniukui 1.5 metukai, siuo metu laukiuosi dukrytes, kuri turetu spali mus aplankyti ax.gif  tai nutarem, kad reiktu po truoutuka maziuka musu pratinti miegoti savo kambaryje. Sienas isdazem, lubas sutvarkem, kilimine danga patiesem ir stop prie baldu. Nebezinau ka daryti. Tas kambarys skirtas bus abiems vaikams. Turiu siokiu tokiu minciu ir del dviaukstes lovytes, bet labai bijau dabar uzsakineti ja. Turiu minciu ir kad irengti kambari tik su viena lova ir palikti vietos kitai lovytei, kai mazyle paaugs, kad galeciau ja ten perkelti. Tai dabar mastau- kuri varianta pasirinkus. Gal cia biskiuka ne itema- bet patarkit, ar dar negimus vaikui, uzsakinetumet dviaukste lovyte? sako, kaip ir negeras dalykas  blush2.gif
*

as ir kai irenginejau vyresnelei kambary buvau vos nescia, tai nedrysau iskart abiem jau daryt lovas ir pan... ax.gif

tai gal galima kolkas kambari jo minimaliai apstatyti, gal turit kokia atliekama lovyte maziukui, kokia komodele ir tiek, juk tokiam vaikui daugiau kaip ir nieko nereikia, na ir aisku pilnas kambarys zaislu biggrin.gif
laimensija
QUOTE(Sigitano @ 2010 06 18, 22:09)
Galima sakyti siunciausi smile.gif sesuo mano ten uzsieny gyvena. Pas ja ir pamaciau tik berniukiska, ir man prisireike smile.gif

Galite per tarpininkes atsisius
*

Arba as jau visai "tundra" arba..... pusdieni prasedejau supermama ir niekaip nerandu mamyciu, kurios uzsakineja prekes is kitu saliu. Gal kas zinote kokios mamytes kontakta kuri uzsiima tuo?
vassara
QUOTE(laimensija @ 2010 06 19, 17:39)
Arba as jau visai "tundra" arba..... pusdieni prasedejau supermama ir niekaip nerandu mamyciu, kurios uzsakineja prekes is kitu saliu. Gal kas zinote kokios mamytes kontakta kuri uzsiima tuo?
*

hihihi.gif prasom cia issirinkti internetines parduotuves biggrin.gif
Pinavija Nuostabioji
QUOTE(laimensija @ 2010 06 19, 17:39)
*

čia
mirksiukas.gif
sause
Labas mamytės,

aš jau senokai skaitinėju temą, bet vis neprisijungiu, tačiau atrodo jau pribrendau biggrin.gif Žadam vasaros pabaigoje atnaujinti vaikų kambarį.
Pradžioje galvojau tai daryti kitą vasarą, prieš dičkiui einant į mokyklą ir kartu dukrytę perkelti jau į kambarį. Tačiau nusprendėm, kad darom šiais metais, nes daro ir miegamjį - tai kaip ir vienu kartu. Dabar ieškau idėjų brolio ir sesers kambariui g.gif

QUOTE(Jogvile @ 2010 06 19, 14:36)
Tas kambarys skirtas bus abiems vaikams. Turiu siokiu tokiu minciu ir del dviaukstes lovytes, bet labai bijau dabar uzsakineti ja. Turiu minciu ir kad irengti kambari tik su viena lova ir palikti vietos kitai lovytei, kai mazyle paaugs, kad galeciau ja ten perkelti. Tai dabar mastau- kuri varianta pasirinkus.
*

Labai suprantu. O aš gal pasiūlyčiau perkelti sūnelį su sena lovyte į jo kambariuką. Dar pamiegotų joje, o paskui kai gims sesė, dar praeis šiek tiek laiko jau drąsiai bus galima pirkti dviaukštę .
Jogvile
Aciu uz patarimus 4u.gif
Gal taip ir darysiu, meginsiu pradzioj jo lovyte tik isnesti ir ziuresim kaip mums gausis miegoti.
o vaiku kambario sienu papuosimui gal ka rasit is cia

grozybes

siaip visai graziu dalykeliu yra
Pinavija Nuostabioji
tapetai
Papildyta:
vaiko kambarys parapsichologo žvilgsniu
Papildyta:
daug idėjų
Pinavija Nuostabioji
kažkas mąstėt apie salotinės ir avietinės derinį, va ką radau
user posted image
Pinavija Nuostabioji
user posted image

user posted image
elidaLT

*

O ant ko segtukus tvirtinate?Ten parduodami, kaip supratau, tik patys segtukai?
LigiBunga
Beveik galutinis variantas ir musu paneles kambario:

user posted image

Dar turim medini staliuka, 4 kedutes, tad reikia kedutems pasiut paminkstinimus, ryt pradesiu. Tuomet jau bus visiskai viskas.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Pinavija Nuostabioji
koooks kilimas nematytas bigsmile.gif
Blond
koks fainas kilimas bigsmile.gif is kur?
Rani
O lova is kur? kiek kainavo? rolleyes.gif
janna
Superine Lova!!!! Gal galima isduoti paslati kas gamintojas ir kaina? Galima ir i AZ. Aciu 4u.gif
LigiBunga
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2010 06 20, 21:22)
koooks kilimas nematytas  bigsmile.gif
*

QUOTE(Blond @ 2010 06 20, 21:23)
koks fainas kilimas bigsmile.gif is kur?
*

Kilimas is Dubingiu, taciau "ermitaze" dar yra labai smagiu ir analogisku mazyciu apvaliu kilimeliu smile.gif

QUOTE(Rani @ 2010 06 20, 21:37)
O lova is kur? kiek kainavo?  rolleyes.gif
*

QUOTE(janna @ 2010 06 20, 21:42)
Superine Lova!!!! Gal galima isduoti paslati kas gamintojas ir kaina? Galima ir i AZ. Aciu  4u.gif
*

Lova pagamino vyro draugas absoliuciai nenukrypdamas nuo mano noru. Kainavo medziagos ir gera buteli. TAd kaina apie 300. Pirma karta dare, labai pavyko, tad sakeme, kad siusim jam klientus smile.gif
tuja.
QUOTE(vanesax @ 2010 06 15, 14:01)

user posted image

user posted image

*

Labai grazu bigsmile.gif
Gal kas matet kur tokiu stalu pirkt ? blush2.gif
janna
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

raimule01
O gal zinote, kas daro is naturalaus medzio baldus Kaune?
elidaLT
QUOTE(raimule01 @ 2010 06 21, 13:48)
O gal zinote, kas daro is naturalaus medzio baldus Kaune?
*

Mums kaip tik pagamino uosinę lovą vieni baldininkai, tik nežinau ar gamina jie ir kitokius baldus. Kaina padori, o kokybė super thumbup.gif
prekestolen
Gal dar galite kartelį pagelbėti ir įmesti nuorodėlių, iš kur galima nusipirkti ar parsisiūsti didelių sienų dekoro lipdukų.

Labai dėkui iš anksto aciuks.gif
ostra
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2010 06 20, 13:33)
user posted image

user posted image
*

O kur galima rasti tokiu naktiniu uzuolaidu,tokio audinio?
julija4ever
QUOTE(dije @ 2010 06 22, 04:56)
Gal dar galite kartelį pagelbėti ir įmesti nuorodėlių, iš kur galima nusipirkti ar parsisiūsti didelių sienų dekoro lipdukų.

*

Prasom 4u.gif
http://www.artidea.lt/lt/prekiu-galerija/lipdukai-sienoms/
JulijaR
QUOTE(dije @ 2010 06 22, 13:56)

*

Prasome dar:
Sienu lipdukai
Sienu lipdukai 2
Sienu lipdukai 3

janna
Idejos lovoms:

user posted image

user posted image

user posted image

Palepeje:

user posted image

user posted image

Ideja:

user posted image

user posted image

paskutinio paveisksliuko buvo dar variantas, kai visos trys dureles - rasomosios lentos, bet matyt neissisaugojo....

prekestolen
QUOTE(julija4ever @ 2010 06 22, 20:52)

Ačiū, šitie visi fantastiški, neišsirenku net iš gausybės grožių.

QUOTE(JulijaR @ 2010 06 22, 21:50)

Ačiū aciuks.gif ir jums. 4u.gif
chiccita_
mamukai kur ieskot kilimu vaikuciams?noretusi nediduko apvalaus rolleyes.gif
Jur&ta
Sveikutes mamytes. Prasau Jusu patarimo ar ideju kaip 'sutvarkyti' savo dvimecio kambariuka. Atsiprasau, blezinio matmenys neatitinka atkarpu, bet ismatavimai tikslus. Be to, prie sienos kur yra balkono durys yra radiatorius (vienas kambaryje). Daiktu jame dar kaip ir nera, todel siulykite savo variantus kaip Jus darytumete, nes man fantacijos truksta kai tokia nedekinga forma .planas
vitcka
QUOTE(LigiBunga @ 2010 06 20, 22:20)

labai grazus kambarys
inrinke
QUOTE(LigiBunga @ 2010 06 20, 22:20)

Gražu. thumbup.gif Labai patiko kilimas. thumbup.gif
Adelle
QUOTE(inrinke @ 2010 06 25, 21:26)
Gražu. thumbup.gif Labai patiko kilimas. thumbup.gif
*

Man irgi kilimas patiko. biggrin.gif O langas ten iki pat žemės, įdomu kelintame aukšte? Nesaugiai atrodo. unsure.gif
laukine
Mes pakabinom užuolaidas smile.gif

user posted image

i 
Prašom kelti ne didesnes nei 640x480 dydžio nuotraukas.

Moderatorė

Užuolaidos iš Ermitažo, pakabintos ant paprasčiausių kabliukų, o kad juos paslėpt pagaminau gėlytes. Jos taip pat įsipaišo į visą kambarį smile.gif

Vis dar ieškau gėlės formos kilimo. g.gif
_Smalsutė_
QUOTE(laukine @ 2010 06 26, 17:27)
Mes pakabinom užuolaidas smile.gif
*

Tiesiog negaliu praeiti pro šalį nepagyrusi - thumbup.gif (ir idėja, ir jos įgyvendinimas 4u.gif ). Jei ne paslaptis, kaip pagamintos tos gėlytės? Neįžiūriu. blush2.gif
Juračiuks
QUOTE(LigiBunga @ 2010 06 20, 21:20)

[

Labai gražu, bet kaip tamsu kambaryje ,o lauke ,rodos , šviesu. blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.