Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2010 07 11, 12:30)
o kur vilniuj galima apžiūrėti dviaukštes lovas? baldų rojuj tik pora buvo  g.gif

Na žiūrint kokios ieškai g.gif - medinės (dažytos ar ne), plokštinės, metalinės? Šiaip daugelyje didžiųjų baldų parduotuvių būna kokia viena kita, o taip, kad daugiau ir įvairesnių gamintojų po vienu stogu būtų, tai gal tik "Skrajoje" esu mačiusi. mastau.gif Kai ieškojom savo vaikams, Vilnių skersai išilgai išvažinėję buvom, o išsirinkom galiausiai Kaune. doh.gif Mums reikėjo, kad būtų medinė ir tamsi, nedažyta - tokių, pasirodo, išties deficitas. Didžiausias pasirinkimas šviesių pušinių - jei apstatinėčiau dar tuščią kambarį, turbūt kažką tokio ir rinkčiausi, nereikėtų tiek galvos kvaršinti. Na bet aišku skonio ir užmojų reikalas. ax.gif

Beje net ir į JYSK'ą spjauti nereikėtų - kartais (na taip, tik kartais...) ten pasitaiko ir labai kokybiškų lovų.
Atsakyti
Mes pirkom kitokią lovą, bet štai žiūriu, kad Vilniuje yra kaip tik dviaukščių: štai čia
Atsakyti
Dar netyčia pastebėjau, kad SBA kaip tik dabar akcija labai neblogai dviaukštei lovai - esu ją mačiusi realiai, tai tokia ne vėjo pučiama pasirodė, kaip būna nekurių kitų gamintojų, nors jei nedideliam kambariui, gal ir perdaug masyvi.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 07 11, 23:00)
Dar netyčia pastebėjau, kad SBA kaip tik dabar akcija labai neblogai dviaukštei lovai - esu ją mačiusi realiai, tai tokia ne vėjo pučiama pasirodė, kaip būna nekurių kitų gamintojų, nors jei nedideliam kambariui, gal ir perdaug masyvi.

o man idomu kuriam aukste miega vyresneliai g.gif
mastau kai mazoji paaugs apie dviaukste lova
bet kai pakalbu su sunum, tai jis laaaaabai nori miegot pirmam aukste kazkodel unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2010 07 11, 07:57)
Nera net tiek


Ir dar, jeigu tikrai aukštos lubos galima bandyti mastyti apie ale balkona. Esu mačiusi 2 tokius vaikų kambarius - man labai patiko, o ir jų gyventojams taip pat. Mano klasiokė tokiame gyveno, sakė, kad neatsibodo. Antram aukšte buvo miegamos vietos, pirmam visa kita. Ir tokie normalūs laiptai, ne kopetėlės. O balkonas buvo nuo durų pusės maždaug iki vidurio kambario, t.y. ten kur langas jo nebuvo. Bet čia jau reikia tikrai aukštų lubų ir, mano nuomone, didesnių vaikų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Redos: 12 liepos 2010 - 09:52
QUOTE(Redos @ 2010 07 12, 10:52)
Ir dar, jeigu tikrai aukštos lubos galima bandyti mastyti apie ale balkona. Esu mačiusi 2 tokius vaikų kambarius - man labai patiko, o ir jų gyventojams taip pat. Mano klasiokė tokiame gyveno, sakė, kad neatsibodo. Antram aukšte buvo miegamos vietos, pirmam visa kita. Ir tokie normalūs laiptai, ne kopetėlės. O balkonas buvo nuo durų pusės maždaug iki vidurio kambario, t.y. ten kur langas jo nebuvo. Bet čia jau reikia tikrai aukštų lubų ir, mano nuomone, didesnių vaikų.



Tai vat tokiam projektui lubu aukstis kaip tik, bet taip gausis tik vaikam paaugus, kai jau nereiks. Nes tada bus kiekvienam atskiras kambarys

Ale butu idomu pamatyt toki varianta, tik nelabai randu nete tokiu nuotrauku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fedoska: 12 liepos 2010 - 11:36
user posted image
dar vienas pavyzdelis ax.gif

o tokie kambariai ant aukstu pakylu, kartais ne loftais vadinasi? (bet ten jie daugiausiai praktikuojami kur gyvenamosios patalpos irengiamos buvusiose pramoninese patalpose. pagooglinus ir ivedus "loftai" galima nemazai rasti).

pasidairykit dar www.digma.lt psl. ten apstu ideju. gal ka ir sau pritaikysit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 12 liepos 2010 - 11:50
QUOTE(janna @ 2010 07 12, 11:49)

o tokie kambariai ant aukstu pakylu, kartais ne loftais vadinasi? (bet ten jie daugiausiai praktikuojami kur gyvenamosios patalpos irengiamos buvusiose pramoninese patalpose. pagooglinus ir ivedus "loftai" galima nemazai rasti).



Nebūtinai. Mano atveju mačiau senamiesčio butuose su labai aukštom lubom, o kambariuko plotas buvo laaabai mažas. Tiesiog į tokį mažą kambariuką sudėti 2 vaikus šansų nedaug biggrin.gif . Todėl toks sprendimas buvo labai neblogas
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2010 07 11, 23:35)
o man idomu kuriam aukste miega vyresneliai  g.gif
mastau kai mazoji paaugs apie dviaukste lova
bet kai pakalbu su sunum, tai jis laaaaabai nori miegot pirmam aukste kazkodel  unsure.gif

Na gal pavyktų susitarti, kad pirmąjį aukštą paskolintų sesei, kol nebebus baisu ją kelti į antrąjį g.gif , o paskui koks gi skirtumas, kur kuris miegos, jei abiems gerai. Mūsų vyresnėlis kol kas dar mažiukas (nė 2,5 m nėra), bet jei surinktume ir antrą lovytės aukštą, tai jau iš ten ko gero jo ir nebeiškrapštytume. biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas jau turi ar galvoja apie tokia lova? Mum kaip ir geriau sitaip susideliotu kambarys, bet gal tokia lova turi kokiu uzsleptu minusu, kuriu neisbandes nesuzinosi?

user posted image
Atsakyti
Merginos, gal žinot iš kokio puslapio ši foto? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
labai gražus ir linksmas kambarys bigsmile.gif
Atsakyti