Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 08 01, 17:13)
Aš vietoj to stalo norėčiau ne širmos, o lentynų (na tokių be "nugarėlės" ir gal net iki pat lubų). Ant sienų tiesiog pakabinčiau keletą nepersmulkių "šiltų" paveikslėlių. Mano akiai bent virš mergaitės lovos tiktų pvz. kryželiu siuvinėti rusvi meškiukai baltame fone mediniuose rėmeliuose ax.gif . Berniuko pusėje gal kabinčiau įrėmintas nuotraukas. mastau.gif Lipdukų margumynas ar šiaip kokie žmonės - vorai manau čia tikrai netiktų, nes aiškiai ne toks stilius pasirinktas (ir man asmeniškai mielas). Nors žinoma skonio reikalas. 4u.gif

ten stalo to ir nebus, čia pradžioj ,kol neturim kur jo įkišti, o širmos noriu tik todėl,kad ją galima ilgesnę padaryti (ta prasme iki pusės kambario), lentynų kambary užtenka, visa kita siena lentynom nusėta ir ploto žaidimui nėra daug maždaug 1,3 m koridoriukas gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2010 07 31, 21:22)
Sūnus jau paauglys ir sie baldai tiek mano tiek sūnaus nuomone per vaikiski.

Mano pusbrolis kažkada seną sekciją pašveitė ir nudažė juodais dažais, atrodė labai labai originaliai, na gal tik dulkės labiau matėsi smile.gif

QUOTE(Ingulė @ 2010 08 01, 15:41)

Ant sienų pakabinčiau po šviestuvėlį.
Tarp lovų pastatyčiau ne širmą, o lentyną knygoms, arba kažkam susidėti su tokiais išvažiuojamais stalčiais kaip virtuvėj būna, na kažką funkcionalaus. Na tik idėja ax.gif . Tik va ko gero tokie stalčiai apsimokėtu tik stipriai taupantiems erdvę, nes brangoki.

QUOTE(Ingulė @ 2010 08 01, 16:55)
lova 1200+čiužinys 800  4u.gif Aš norėjau su daug stalčių, tai pirkti neradau, o ir šiaip mėgstu gamintus baldus, nes tada pritaikai būtent savo kambariui  4u.gif

Lova superinė. Ideali tiesiog. Norėtau ir aš tokių stalčių. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulė @ 2010 08 01, 16:55)
lova 1200+čiužinys 800  4u.gif Aš norėjau su daug stalčių, tai pirkti neradau, o ir šiaip mėgstu gamintus baldus, nes tada pritaikai būtent savo kambariui  4u.gif

O kokius ciuzinius pirkot? As va irgi ruosiuosi gaminti baldelius, ir dabar jau suku galva, kokius vaikams ciuzinukus pirkt
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2010 07 31, 20:22)
Papildyta:
Sią tamsiai mėlyną sieną taip pat naikinsiu ją perdažant šviesia spalva jei nebus sudėtinga ant tokios tamsios spalvos arba užklijuojant tapetą, su dažytojais dar nekalbėjau  smile.gif

Mes kažkada bandėm perdažyti tamsią sieną, tai vargelio turėjom, nes vis lipdavo ta tamsi spalva lauk doh.gif Nors, jeigu dažys profai, tai tikrai žinos ką su ja daryti biggrin.gif
Atsakyti
Labai ačiū už mintis, kuriomis pasidalinote, paziurinejau google radau, kad yra tapetai, kuriuos galima klijuoti ant plokštės ir kurie atsparūs trinčiai, turiu variantą tą tamsią sieną isklijuoti tapetu ir tuo pačiu tapetu išklijuoti baldų mėlynas plokštes. Na variantas dar negalutinis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*ABC* @ 2010 08 02, 10:52)
Mes kažkada bandėm perdažyti tamsią sieną, tai vargelio turėjom, nes vis lipdavo ta tamsi spalva lauk  doh.gif Nors, jeigu dažys profai, tai tikrai žinos ką su ja daryti  biggrin.gif

Dažys tikri dažytojai, bet galvoju, kad tamsios sienos paruošimas perdažymui gali būti sudėtingas ir labai išbranginti darbų kainą, na žiūrėsi ką meistrai patars. O kaip jums galutinis variantas ar pavyko įveikti tą tamsią sieną?
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2010 08 02, 11:52)
Mes kažkada bandėm perdažyti tamsią sieną, tai vargelio turėjom, nes vis lipdavo ta tamsi spalva lauk  doh.gif Nors, jeigu dažys profai, tai tikrai žinos ką su ja daryti  biggrin.gif

QUOTE(ostė @ 2010 08 02, 13:38)
Dažys tikri dažytojai, bet galvoju, kad tamsios sienos paruošimas perdažymui gali būti sudėtingas ir labai išbranginti darbų kainą, na žiūrėsi ką meistrai patars. O kaip jums galutinis variantas ar pavyko įveikti tą tamsią sieną?

as kaip tik gramdau dazus nuo sienos, nes buvo ryskiai isdazyta. vargo vakariene doh.gif wacko.gif na bet jau baigiu cool.gif

jei sviesius tapetus klijuosi ant virsaus, tikrai tie dazai islys per kuri laika. man dar siule uzdazyt ta siena baltai ir tada klijuot ar dazyt kita spalva smile.gif
Atsakyti
na landžioju po internetą ir įdėsiu kelias nuotraukas kuomet 1 kambaryje turi tilpti 2 vaikai smile.gif . gal rasit kokių idėjų smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image




o čia šiaip neblogos idėjos
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2010 08 02, 10:27)
Tarp lovų pastatyčiau ne širmą, o lentyną knygoms, arba kažkam susidėti su tokiais išvažiuojamais stalčiais kaip virtuvėj būna, na kažką funkcionalaus. Na tik idėja  ax.gif . Tik va ko gero tokie stalčiai apsimokėtu tik stipriai taupantiems erdvę, nes brangoki.
Lova superinė. Ideali tiesiog. Norėtau ir aš tokių stalčių. ax.gif

Žinokit mano idėja ir tokia buvo, ir pradžioj lovos buvo sukeistos vietom, bet tada laabai užsigriozdina kambarys, o juolab lentynų pakanka, paskui pafotkinsiu bardakėlį lentynose blush2.gif ir kambarys tik 13kv
sakiau gal net ne širmą, o kokią užuolaidą kabinsiu g.gif

QUOTE(Sigitano @ 2010 08 02, 10:37)
O kokius ciuzinius pirkot? As va irgi ruosiuosi gaminti baldelius, ir dabar jau suku galva, kokius vaikams ciuzinukus pirkt

Pirkom vokiškus Brekle
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulė: 02 rugpjūčio 2010 - 16:14
QUOTE(pinkClarin @ 2010 08 02, 17:02)
na landžioju po internetą ir įdėsiu kelias nuotraukas kuomet 1 kambaryje turi tilpti 2 vaikai  smile.gif . gal rasit kokių idėjų  smile.gif

user posted image


man labai patinka taip sustatytos lovos, labai noreciau savo panikems taip sustatyt, bet kai kambarys mazas tai nieko cia nepribursi doh.gif man isvys dabar tokia makalyne ir galvos skausmas su tuo vaiku kambariu, nu nieko as niekaip nesustatau doh.gif

ir vat cia jau buvo klausimas iskeltas del darbo vietos vaikams, ar geriau abiems po stala ar pakanka ir vieno 2 vaikams ?? realiai as ir pati su sese turejom 1 stala, nu kazkaip issimokinom, bet vat savo mergaitem norisi kuo geriau biggrin.gif
Atsakyti
dėl stalų tai būtinai reikia atskirų. pamenu, kaip ir aš turėjau dalintis su sese vienu stalu. brrr doh.gif kadangi jai laabai rūpėjo mokslai tai sedėdavo ir neatsikeldavo nuo jo doh.gif o aš turėdavau pamokas pasidėjus ant kelių daryti . doh.gif labai pykdavomės dėl to.
žodžiu, kad ir kaip būtų prastai su kambario erdvės, bet būtina, kad kiekviena turėtų po savo stalą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinkClarin: 02 rugpjūčio 2010 - 19:46
QUOTE(Ingulė @ 2010 08 02, 17:14)
Pirkom vokiškus Brekle

o gal dar galit parašyti kur juos galima įsigyti? 4u.gif ir ar patenkinti čiužiniais?
Atsakyti
pora ideju gal kam patiks smile.gif


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti