Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(ostė @ 2010 08 16, 13:47)
Mačiau jūsų pasirinktus tapetus melsvu fonu tai man visai patiko, bet dukrai ne. Ji išsirinko tokius, kurie man visai nebūtų kritę į akį

Papildyta:
Džiaugiuosi, kad nusivedžiau vaikus ir leidau jiems patiems išsirinkti (dukrai 9 metai, sūnui 13 metų), nes po jų pasirinkimo supratau, kad nebūčiau pataikius  doh.gif

Na taip, vaikų pasirinkimas kartais nustebina. Aš tik vieną vedžiausi į parduotuvę, nes amžiaus skirtumas per didelis, kad išsirinktų bent jau panašius tapetus, o gyvens tai vienam kambary kolkas. Mažajam 5 m. tai visokie piratai, dinozaurai patinka, bet visko neprikiši į vieną kamabarį... Man paprasčiau būtų dryžuotais tapetais vieną sieną išklijuot, ir "neišaugtų" iš tokių sienų biggrin.gif bet vaikams, jaučiu, neįsiūlysiu ax.gif O tie melsvu fonu ir man visai mieli wub.gif
Atsakyti
Na taip jei du gyventojai viename kambaryje tai kiek sunkiau, bet tie su paukštukais man labiau mergaitės kambariui tiktų (bet čia tik mano nuomonė). Dryžuoti tapetai man gražu, bet tiek sūnus tiek dukra kategoriškai buvo prieš juos (aš aišku bandžiau ysiūlyti smile.gif ) Aš jūsų atveju gal pasiūlyčiau vaikams tapetus kuriuose vyrautų kažkokios formos ar ornamentai. visgi didysis jau paaugliukas 4u.gif
user posted image
Papildyta:
Dar mažasis galėtų paspalvint biggrin.gif
Papildyta:
Kristaline, tik dabar paskaičiau, kad pats sūnus tokius išsirinko tapetus su paukštukais, todėl atsiimu savo žodžius, kai atsibos perklijuosit ne bėda čia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 16 rugpjūčio 2010 - 14:23
QUOTE(ostė @ 2010 08 16, 14:18)
Na taip jei du gyventojai viename kambaryje tai kiek sunkiau, bet tie su paukštukais man labiau mergaitės kambariui tiktų (bet čia tik mano nuomonė). Dryžuoti tapetai man gražu, bet tiek sūnus tiek dukra kategoriškai buvo prieš juos (aš aišku bandžiau ysiūlyti  smile.gif ) Aš jūsų atveju gal pasiūlyčiau vaikams tapetus kuriuose vyrautų kažkokios formos ar ornamentai. visgi didysis jau paaugliukas  4u.gif
Dar mažasis galėtų paspalvint  biggrin.gif

Iš krūvos katalogų Dubingiuose išsirinko tik tuos su paukštukais (nustebau, nes irgi manau, kad jie mergaitiški labiau) ir su raudonais fotbolo kamuoliais, kas man l. nepatinka, nes su tokiais tapetais jaukaus interjero tikrai nesukursi, o ir ta raudona spalva mane net parduotuvėj žiūrint į pavyzdžius erzina doh.gif
Visko dar neapėjom ir neperžiūrėjom, gal dar ką užmatysim gero ar kokią auksinę mintį sužvejosim biggrin.gif
Atsakyti
Perverčiau keletą temų, radau daug gerų idėjų thumbup.gif Kartais net nustembu, kokie žmonės yra kūrybingi ir kur nuneša juos jų fantazija wub.gif
Dukrai kitąmet į mokyklą, o sūnui dar po poros metų...Kol kas jie gyvename didžiausiame mūsų kambaryje (apie 23 m2) ir vargo nemato lotuliukas.gif Tačiau suprantu, kad greit kambaryje turės atsirasti rašomasis stalas ir t.t., todėl iškilo dilema - ar padalinti jiems kambarį? Tai padaryti kaip ir esame pasiruošę, turime galimybę puikią, nes kambarys turi du langus, iš kurių vienas ilgoje sienoje, kitas trumpoje...bet tada jie turės du nedidelius kambarius, kurių vienas bus pereinamas....Mes su sese gyvenom viename, tai aš kaip ir būčiau linkusi padalinti tą didžiulį, erdvų, šviesų kambarį...Bet laukčiau jūsų komentarų bigsmile.gif gal kur internete užtikote nuotraukų? Gal turite pavyzdžių? Nuorodų?

Būčiau dėkinga visoms pasisakiusioms aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(voverike @ 2010 08 16, 15:53)
iškilo dilema - ar padalinti jiems kambarį?
Aš tik už tai, kad berniukai ir mergaitės turėtų atskirus kambarius. Jeigu tik yra galimybė. Šiuo atveju gunasi nelabai gerai, nes vienas kambarys būtų pereinamas. Gal tada mąstyčiau kaip nors kitaip tą erdvę padalinti. g.gif Iš pasakojimo nelabai supratau jūsų išplanavimo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(voverike @ 2010 08 16, 14:53)
Perverčiau keletą temų, radau daug gerų idėjų thumbup.gif Kartais net nustembu, kokie žmonės yra kūrybingi ir kur nuneša juos jų fantazija wub.gif
Dukrai kitąmet į mokyklą, o sūnui dar po poros metų...Kol kas jie gyvename didžiausiame mūsų kambaryje (apie 23 m2) ir vargo nemato  lotuliukas.gif Tačiau suprantu, kad greit kambaryje turės atsirasti rašomasis stalas ir t.t., todėl iškilo dilema - ar padalinti jiems kambarį? Tai padaryti kaip ir esame pasiruošę, turime galimybę puikią, nes kambarys turi du langus, iš kurių vienas ilgoje sienoje, kitas trumpoje...bet tada jie turės du nedidelius kambarius, kurių vienas bus pereinamas....Mes su sese gyvenom viename, tai aš kaip ir būčiau linkusi padalinti tą didžiulį, erdvų, šviesų kambarį...Bet laukčiau jūsų komentarų bigsmile.gif gal kur internete užtikote nuotraukų? Gal turite pavyzdžių? Nuorodų?

Būčiau dėkinga visoms pasisakiusioms aciuks.gif


Dalinciau kambari i du mazus, bet nedeciau sienos, o atitverciau sirma didesne, puiki iseitis spinta, kuri gali buti ir vieno ir kito vaiko erdveje naudinga arba lentynos. Galu gale neatitverciau visko, kad gautusi du izuoliuoti kambariai, bet palikciau laisva praejima, kuri galima siek tiek pridengti virvelinem uzuolaidom ir pan. Bet kuriuo atveju galima palikti atskiras poilsio zonas vaikams ir bendra zaidimams. Jusu kambarys didelis, tad tikrai imanoma puikiai erdves sudelioti.
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2010 08 16, 14:00)
Sveika, Mamagabi  4u.gif  Kaip smagu, kad sugrįžot  clap.gif
Aš vis pastrigus ties vaikų kambario inerjeru, nematau galutinio vaizdo nors tu ką  doh.gif
Tapetų grynai tokių kokius išrinkom foto neturiu, bet čia yra tokie pat tik auksiniu fonu, manieji būtų žydru. Tik baiminuosi, kad po kokių poros metų bernas sakys, kokie čia mergaitiški tapetai, nors pats dabar tokius išrinko  rolleyes.gif 


Ir man smagu, kad jums smagu mirksiukas.gif
Ar tapetus su paukstukais tik issirinkote ar jau ir nusipirkote? Jei taip, tai koki kieki (visam kambariui ar tik daliai)?
Ir as sakyciau, kad tai romantiskas pasirinkimas berniuku kambariui, bet pagalvoti apie sprendima verta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(voverike @ 2010 08 16, 15:53)
Perverčiau keletą temų, radau daug gerų idėjų thumbup.gif Kartais net nustembu, kokie žmonės yra kūrybingi ir kur nuneša juos jų fantazija wub.gif
Dukrai kitąmet į mokyklą, o sūnui dar po poros metų...Kol kas jie gyvename didžiausiame mūsų kambaryje (apie 23 m2) ir vargo nemato  lotuliukas.gif Tačiau suprantu, kad greit kambaryje turės atsirasti rašomasis stalas ir t.t., todėl iškilo dilema - ar padalinti jiems kambarį? Tai padaryti kaip ir esame pasiruošę, turime galimybę puikią, nes kambarys turi du langus, iš kurių vienas ilgoje sienoje, kitas trumpoje...bet tada jie turės du nedidelius kambarius, kurių vienas bus pereinamas....Mes su sese gyvenom viename, tai aš kaip ir būčiau linkusi padalinti tą didžiulį, erdvų, šviesų kambarį...Bet laukčiau jūsų komentarų bigsmile.gif gal kur internete užtikote nuotraukų? Gal turite pavyzdžių? Nuorodų?

Būčiau dėkinga visoms pasisakiusioms aciuks.gif

Erdve atitverciau siena-stumdomosiomis durimi, nori uzsistumi ir jeigu nori palieki atstumtas. Esu maciusi namie toki kambari, tai super!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edita26: 16 rugpjūčio 2010 - 21:47
QUOTE(Zaneta75 @ 2010 08 10, 11:54)
Mazajai savo nupiesiau ant sienos pieva, siena prie lovytes dekoravau varlytem

o su kokiais dazais dazei sienas?as irgi mastau apie,bet nezinau kokius pirkti.
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2010 08 16, 20:52)
Ir man smagu, kad jums smagu  mirksiukas.gif
Ar tapetus su paukstukais tik issirinkote ar jau ir nusipirkote? Jei taip, tai koki kieki (visam kambariui ar tik daliai)?
Ir as sakyciau, kad tai romantiskas pasirinkimas berniuku kambariui, bet pagalvoti apie sprendima verta smile.gif

Tapetų dar nepirkom, nes galvoju, kad galima kažką gražaus ir "vyriškesnio" rasti, nors man tai jie visai patinka smile.gif . Paskutinis mano svarstymų variantas buvo 3 sienas dažyti vienspalviais šv. melsvais ar šv. violetiniais dažais, o vieną (aukščiausią) išklijuoti tapetais. Mat lubos pas mus šlaitinės bus, jau pradėjom sukti profilius prie lubų ir labai nesinori tuščiai išmesti erdvės, nors aukščio pakaktų ir lygioms luboms ax.gif Apdailai jokių medžiagų dar nepirkom, nes neturiu kažkokio galutinio varianto, kuris atrodytų būtent tas kurio reikia smile.gif Ką įsivaizuoju esant tame kambaryje, tai ąžuolo spalvos parketlentes ir lubų apvadus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2010 08 18, 10:25)
Tapetų dar nepirkom, nes galvoju, kad galima kažką gražaus ir "vyriškesnio" rasti, nors man tai jie visai patinka  smile.gif . Paskutinis mano svarstymų variantas buvo 3 sienas dažyti vienspalviais šv. melsvais ar šv. violetiniais dažais, o vieną (aukščiausią) išklijuoti tapetais. Mat lubos pas mus šlaitinės bus, jau pradėjom sukti profilius prie lubų ir labai nesinori tuščiai išmesti erdvės, nors aukščio pakaktų ir lygioms luboms   ax.gif Apdailai jokių medžiagų dar nepirkom, nes neturiu kažkokio galutinio varianto, kuris atrodytų būtent tas kurio reikia  smile.gif Ką įsivaizuoju esant tame kambaryje, tai ąžuolo spalvos parketlentes ir lubų apvadus  blush2.gif


Na ir gerai, kad dar nepirkote smile.gif
As noreciau pasiulyti stai toki sprendima: klasikine spalvine gama (panasi jusu voniai), pagrindine spalva kapucino, o detales (kilimas, uzuolaidos, lovu galvugaliai) melyni arba su melynu, baldai sviesus:
user posted image
Seka butu tokia: visas 4 sienas dazyti tamsesne spalva iki normalaus kambario aukscio, tada dedamas lubu (tiksliau sienu) apvadas per visa kambario perimetra, jo spalva dar tamsesne rusva, kad paryskinti normalu kambario auksti, o lubas ir aukstosios sienos gabala virs apvado - sviesia kapucino, kad jos siek tiek optiskai "nusileistu".
Kad butu aiskiau del spalvu vizijos, idedu spalvine sienu gama, bet tai vonia:
user posted image

Jei toks sprendimas tinka/patinka, tada pasakosiu toliau, kad dabar be reikalo neissiplest smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 18 rugpjūčio 2010 - 11:18
QUOTE(mamagabi @ 2010 08 16, 11:21)
Kamstine danga daugiausia skirta grindims, cia pas mus zmones ja ant sienu kartais kloja, kaip kad rusai kilimus ant sienu.


Kaip suprast, taigi yra ta ,kuri skirta grindims, yra tokia,kuri skirta apšiltinimui - garso izoliacijai, o yra ir ta,kuri skirta sienoms 4u.gif
Atsakyti