Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų papuošalai

Noreciau paryskinti savo sypsena ir uzsideti ant danties papuosaliuka. Taciau pas mane yra kreivas priekinis dantis bei padarytas estetinis (nors ir visai neestetiskai atrodantis) plombavimas. Ar turint tokia situacija galima deti papuosala? Gal tas akmenukas atitrauktu demesi nuo defektu? ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Pamenu, skaičiau, kad papuošaliukas kaip tik pritraukia dėmesį prie defektų mirksiukas.gif ir yra rekomenduojamas būtybėms su holivudinėm šypsenom. biggrin.gif
Asmeninės patirties šiuo klausimu, deja, neturiu.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ner_ko: 01 sausio 2006 - 19:20
Man gražu. Nemanau, kad tai labai traukia dėmesį pie defektų. Kaip tik "gudriai sugalvojus" galima juos šiek tiek maksuoti. Pati buvau prisikabinus tokį blizgutį metus laiko.
Atsakyti
QUOTE(Odontologė @ 2006 01 03, 22:33)
Man gražu. Nemanau, kad tai labai traukia dėmesį pie defektų. Kaip tik "gudriai sugalvojus" galima juos šiek tiek maksuoti. Pati buvau prisikabinus tokį blizgutį metus laiko.


aš taip pat buvau bigsmile.gif išsilaikė apie pusantrų metų, planuoju vėl užsidėti, mat pripratau, tai dabar lyg trūksta ko tai ax.gif beje, buvo uždėtas ant iltinio danties(jis truputi atsikišęs, tai tada ne taip išryškėjo) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvaigzdziuke: 05 sausio 2006 - 22:29
manyciau viskas turetu buti idealu - spalva, forma, pati sypsena ax.gif O jei jau yra defektas, tai kazin ar verta. Greiciausiai, kad tik pritrauks demesi.
Atsakyti
O kaip tai daroma? Tas papuosalas iplombuojamas i danti ar kaip? Ar tiesiog priklijuojamas? g.gif O kai nuemi ji, kaip tada atrodo dantukas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Filoteja @ 2006 01 06, 14:17)
O kaip tai daroma? Tas papuosalas iplombuojamas i danti ar kaip? Ar tiesiog priklijuojamas?  g.gif  O kai nuemi ji, kaip tada atrodo dantukas?  blush2.gif





Jei tiesa raso "Stilius" - tai tik priklijuojamas.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2006 01 08, 19:39)
Jei tiesa raso "Stilius" - tai tik priklijuojamas.


Na odontologijos kabinete - priplombuojamas smile.gif ir zymiai ilgiau tada laikosi, o jei kosmetologijos kabinete - tai priklijuojamas mirksiukas.gif (kiek girdejau laikosi ilgiausiai iki menesio )
Man asmeniskai buvo priplombuotas - tai kai nukrito - siek tiek matesi rusvas taskelis toje vietoje (aplinkiniai tikrai nepastebetu ), o po kiek laiko nusivale.
O del maskuojamu defektu, tai tuo metu as maniau, kad mano dantys negrazus, bet dabar nebemanau biggrin.gif
Atsakyti
Papuošalas priklijuojamas skysta permatoma helio plomba, jam nukritus, reikia nuvykti pas odontologą, kad tą plombytę nuvalytų- ir ant dantuko nebelieka visiškai nieko.
Atsakyti
QUOTE(Odontologė @ 2006 01 10, 00:04)
Papuošalas priklijuojamas skysta permatoma helio plomba, jam nukritus, reikia nuvykti pas odontologą, kad tą plombytę nuvalytų- ir ant dantuko nebelieka visiškai nieko.

o kokia butu mazdaug kaina tu papuosaliuku?
Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2006 01 27, 23:30)
o kokia butu mazdaug kaina tu papuosaliuku?


50 Lt, kai kur 60 Lt, o jei papuošaliukas prabangesnis (pvz. su auksu) dar daugiau.
Atsakyti
QUOTE(ice_kava @ 2006 01 27, 22:43)
50 Lt, kai kur 60 Lt, o jei papuošaliukas prabangesnis (pvz. su auksu) dar daugiau.

aciu uz atsakyma,nes net neisivaizdavau kiek kainuoja
Atsakyti