Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(Rigedora @ 2010 08 10, 23:57)
vat kiek skaitau kiek domiuos, plius da viena pazistama turi sia IS... tai ji man sako, kol nevartojau tu vaistu-tai dar nieko buvo, o kai pradejau-tai prasidejo visi blogejimai dar daugiau...  g.gif o dar sian kai paskaiciau http://is.kulvis.com/ apie tai, kad tie vaistai naudingi tik farmacininkam...  schmoll.gif  doh.gif tai kol nera labai blogai dabar pradejom ta enzimu terapja... geria vyras wobenzym po 10tabl 3kart... dar va neurorubino sukaliau sian 5 ampule... matysim kas bus toliau... nesinori imtis chemijos... o ir enzimai sako veiksmingiausi, kol nevartojai jokiu interferonu.... unsure.gif

As sita straipsniuka irgi radau, is jo radau ir PUREZYME, man jis su tarpininkavimu kainuos kazkur 120 Lt (120 kapsuliu). Tai isbandysiu ji.
Papildyta:
QUOTE(baltuke @ 2010 08 11, 08:53)
Sveikos merginos,
senai jau rasiau  smile.gif As niekada nenaudojau Jusu minimu vaistu, o gydziausi plazmoferezem. Si pavasari jauciau, kad vel laikas pravesti gydymo kursa. Tirpo kojos, jautesi nuovargis ir t.t. Buvau susiplanavus keleta kelioniu i uzsieni ir i mano uzimtumo grafike niekur „netilpo“ ligonine. Galvojau nebegalesiu niekur isvykti ir bus sugadintos mano atostogos. Mama nupirko Cordicepso (ar kaip jie ten vadinasi) ir dar kazkokiu papildu ir kolkas jauciuosi puikiai, nereikia ligonines. Manau, kad kiekvienai reikia atrasti savo gydymo buda ir kas padeda, o kas ne ir nebijoti eksperimentuoti. Tiesa, pastoviai geriu pleciancius.
Sekmes ir sveikatytes visosms 4u.gif

visiskai pritariu drinks_cheers.gif reikia nebijoti bandyti ir ieskoti 4u.gif
mes su Melete jau atradom drauga Neurorubina, dabar reikia koki kita, kad nereiktu net neurorubino naudot wink.gif


P.S.: jei kam reikes nuorodu JAV kur pigiausias Purezyme, brukstelkit i tema, namuose turiu issisaugojus. radau pigiau nei straipsnyje nurodyta.
Atsakyti
laba diena smile.gif .Skaiciau komentarus , bet taip ir nesupratau ar cia kas serga issietine skleroze?
Atsakyti
glmurka, cia rraso tie kas serga arba turi artima zmogu serganti.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2010 08 11, 12:41)
glmurka, cia rraso tie kas serga arba turi artima zmogu serganti.. sad.gif

supratau, aciu. man jau metus diagnozuota si liga. Beja ir tavelis amzina atilsi sirgo
Atsakyti
sweikos dar karteli,man daktarai (neurologas )deagnozavo nervu issekima,bet mane pastaruoju laiku neramina daznai atsirandantis drebulys.jis laikosi ilgai kartais net 3 val..ir kazkokie priepuoliai(pastoviai cypia galvoje,ypac labai garsiai per priepuoly,dreba visas kunas,jauciu sirdies darba,atrodo kad net gerkeleje ji plaka,tirpsta veida,kartais skauda pirstu galus,kai spaudzia juos is vidaus) tokie priepuoliai pasidare dazni,mane jau nervina.neurologas tkrino tik kraujagysles ultragarsu,refleksus,krauja pilna,ir sirdies kardiograma,nieko jis blogo nemate,nervu issekimas.net neskyre magnetinio,sake nemato reikalo,rimtos ligos neimate,o mane nervina kad turiu IS...dar keistoka kad desine kuno puse koja ir ranka dreba sulenkus per sanariu,nors jega nepamazejus..ka patarsit?
Atsakyti
QUOTE(glamurka @ 2010 08 11, 12:45)
supratau, aciu. man jau metus diagnozuota si liga. Beja ir tavelis amzina atilsi sirgo


Uzjauciu del ligos, na aisku visoms stiprybes... 4u.gif gal kuisiuos po praeiti, bet gali truputi papasakoti apie save, nuo ko prasidejo, kiek paciai metu, kiek tevelis sirgo? Jei nenori, nepasakok...Kazkaip pradejau del sunelio jaudintis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(glamurka @ 2010 08 11, 12:45)
supratau, aciu. man jau metus diagnozuota si liga. Beja ir tavelis amzina atilsi sirgo

kitoj temoj sakyciau smagu, kad prisijungei verysad.gif na bet kokiu atveju - drasiai klausk musu, jei nori pasakok kas ant sirdeles guli, mes cia visos /-i tokie patys 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasmike @ 2010 08 11, 14:54)
sweikos dar karteli,man daktarai (neurologas )deagnozavo nervu issekima,bet mane pastaruoju laiku neramina daznai atsirandantis drebulys.jis laikosi ilgai kartais net 3 val..ir kazkokie priepuoliai(pastoviai cypia galvoje,ypac labai garsiai per priepuoly,dreba visas kunas,jauciu sirdies darba,atrodo kad net gerkeleje ji plaka,tirpsta veida,kartais skauda pirstu galus,kai spaudzia juos is vidaus) tokie priepuoliai pasidare dazni,mane jau nervina.neurologas tkrino tik kraujagysles ultragarsu,refleksus,krauja pilna,ir sirdies kardiograma,nieko jis blogo nemate,nervu issekimas.net neskyre magnetinio,sake nemato reikalo,rimtos ligos neimate,o mane nervina kad turiu IS...dar keistoka kad desine kuno puse koja ir ranka dreba sulenkus per sanariu,nors jega nepamazejus..ka patarsit?

jei neurologas sako, gal ir nereikia darytis magneto, negalvokit, kad IS, gal Jums koks nervu sakneliu uzdegimas ar kazkas panasiai..gal kokia kraujagysle kemsas kur.. unsure.gif
jei norit ir turit galimybe is savo lesu pasidarykit MRT (magneta) - jei daro su kontrastu - mato ir kur kemsas kraujagysles. Jei suklydau - pataisys kas dare su kontrastu, nes maniskis paprastas buvo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(<LIBE> @ 2010 08 11, 15:36)
Uzjauciu del ligos, na aisku visoms stiprybes... 4u.gif gal kuisiuos po praeiti, bet gali truputi papasakoti apie save, nuo ko prasidejo, kiek paciai metu, kiek tevelis sirgo? Jei nenori, nepasakok...Kazkaip pradejau del sunelio jaudintis  verysad.gif

Nesijaudink taip, kiek skaiciau straipsniu, nera didele tikimybe, kad tavo vaikiukas paveldes liga, t.y. pati liga ne paveldima - tik gali buti polinkis ja sirgti 4u.gif

"Pati išsėtinė sklerozė nėra paveldima liga - gali būti paveldimas tik imuninės sistemos nepilnavertiškumas ir medžiagų apykaitos sutrikimai. Tyrimais įrodyta, kad negalima visiškai neigti genetikos įtakos ligos atsiradimui. Aišku, kad liga tiesiogiai nėra paveldima, nes kiekvienas žmogus turi realų šansą paveldėti tokią imuninę sistemą, kuri dėl tam tikrų veiksnių, pasidaro pernelyg aktyvi ir nulemia atsiradimą. Išsėtinei sklerozei išsivystyti turi įtakos ne vienas, o daugelis veiksnių - jie veikia vienas kitą, jų veikimas vienijasi, o dėl to gali atsirasti liga"
Atsakyti
QUOTE(<LIBE> @ 2010 08 11, 15:36)
Uzjauciu del ligos, na aisku visoms stiprybes... 4u.gif gal kuisiuos po praeiti, bet gali truputi papasakoti apie save, nuo ko prasidejo, kiek paciai metu, kiek tevelis sirgo? Jei nenori, nepasakok...Kazkaip pradejau del sunelio jaudintis  verysad.gif

tiesiog jausdavausi pastoviai pavargusi, negalejau daug vaikscioti , skausmas kojose ir panasiai . nuejau pas giditoja, nusiunte darit magnetini rezonansa. tada ir viskas paaiskejo. nujauciau kad kazkas negerai man. man 30 metu. o tevelis susirgo kai man buvo 14 metu, daktarai ilgai negalejo nustatyti kas jam yra ir gyde visai nuo kitu ligu-pries 10 metu is mire/ todel buvo labai baisu, kad ir man tas pats. aisku ir depresija buvo ir asaru kalnas.... dabar susitaikiau ir gyvenu toliau. apie save stengiuos negalvot, juk turiu dukra su VCP,ir jinai man pati svarbiausia. Kas 3 menesius lankausi santariskese pas neurologe, paskirtas gydimas beta interferonu, niekaip negaliu priprasti prie ukolu ir salutinio ju poveikio... bet zinau viskas bus gerai.. svarbiausia neimti i galva savo liga ir nesinervinti... reikia susitaikiti su tuo .
Atsakyti
QUOTE(glamurka @ 2010 08 12, 13:49)
tiesiog jausdavausi pastoviai pavargusi, negalejau daug vaikscioti , skausmas kojose ir panasiai . nuejau pas giditoja, nusiunte darit magnetini rezonansa. tada ir viskas paaiskejo. nujauciau kad kazkas negerai man. man 30 metu. o tevelis susirgo kai man buvo 14 metu, daktarai ilgai negalejo nustatyti kas jam yra ir gyde visai nuo kitu ligu-pries 10 metu is mire/ todel buvo labai baisu, kad ir man tas pats. aisku ir depresija buvo ir asaru kalnas.... dabar susitaikiau ir gyvenu toliau. apie save stengiuos negalvot, juk turiu dukra su VCP,ir jinai man pati svarbiausia. Kas 3 menesius lankausi santariskese pas neurologe, paskirtas gydimas beta interferonu, niekaip negaliu priprasti prie ukolu ir salutinio ju poveikio... bet zinau viskas bus gerai.. svarbiausia neimti i galva savo liga ir nesinervinti... reikia susitaikiti su tuo .

Labai gera poziuri turite. Labai svarbu susitaikyti ir susigyventi su savo liga. Ir nereikia galvoti, kad viskas bus blogai. Buna juk ir stebuklu.
O Jusu dukrytei daug daug balioneliu ir zinoma sveikatytes. Tik balioniuku pazymet negaliu, kazkas pastrigo PC sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 12 rugpjūčio 2010 - 14:27
QUOTE(Gretuteka @ 2010 08 12, 15:26)
Labai gera poziuri turite. Labai svarbu susitaikyti ir susigyventi su savo liga. Ir nereikia galvoti, kad viskas bus blogai. Buna juk ir stebuklu.
O Jusu dukrytei daug daug balioneliu ir zinoma sveikatytes. Tik balioniuku pazymet negaliu, kazkas pastrigo PC sad.gif


Balioniukus pazymesiu as uz visas, stiprybes tau ir tavo pupai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Glamurka, esi stiprus zmogus...noreciau as buti tvirtesne. Musu cia daug, visos ir visi esame skirtingi ir tuo paciu panasus, pasisnekam, pajuokaujam, pasiguodziam, issipasakojam...asmeniskai man cia patinka, labai dziaugiuosi sia tema supermamose...jei liudna-pasiguosk, jei nori pasidziaukti-papsakok, dzauksimes kartu, reikia info-klausk, bandysime padeti, zodziu jei ka, pliurpiam cia 4u.gif smile.gif

Vasara i pabaiga..kur prapuolet: Eri-ka, simpatica. melete, juratema ir visos kitos... smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <LIBE>: 12 rugpjūčio 2010 - 15:32
QUOTE(Gretuteka @ 2010 08 12, 15:26)
Labai gera poziuri turite. Labai svarbu susitaikyti ir susigyventi su savo liga. Ir nereikia galvoti, kad viskas bus blogai. Buna juk ir stebuklu.
O Jusu dukrytei daug daug balioneliu ir zinoma sveikatytes. Tik balioniuku pazymet negaliu, kazkas pastrigo PC sad.gif

dekui uz parama smile.gif
Papildyta:
QUOTE(<LIBE> @ 2010 08 12, 16:29)
Balioniukus pazymesiu as uz visas, stiprybes tau ir tavo pupai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif Glamurka, esi stiprus zmogus...noreciau as buti tvirtesne. Musu cia daug, visos ir visi esame skirtingi ir tuo paciu panasus, pasisnekam, pajuokaujam, pasiguodziam, issipasakojam...asmeniskai man cia patinka, labai dziaugiuosi sia tema supermamose...jei liudna-pasiguosk, jei nori pasidziaukti-papsakok, dzauksimes kartu, reikia info-klausk, bandysime padeti, zodziu jei ka, pliurpiam cia 4u.gif  smile.gif

Vasara i pabaiga..kur prapuolet: Eri-ka, simpatica. melete, juratema ir visos kitos... smile.gif  mirksiukas.gif

dziaugiuosi kad atradau jus, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(glamurka @ 2010 08 12, 19:46)
dekui uz parama smile.gif
Papildyta:
dziaugiuosi kad atradau jus,  4u.gif

o mus labai malonu su jumis susipazinti 4u.gif atkreipiau demesi, kad visi sios temos dalyviai begalo stiprios asmenybes. matyt gyvenimas savo negandomis uzgrudina kiekviena.
Atsakyti