Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

o man pradejo kojos skaudet, dar oras toks negeras . Vaistu jokiu gert nenoriu
Atsakyti
aš noriu tikėti kad ši vasara man sveikatą pagerino. Nepamenu kada taip puikiai jaučiausi. Tik minusas- perpūtė mane servise. Sedžiu dabar su bėgančia nosimi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2010 08 27, 09:32)
aš noriu tikėti kad ši vasara man sveikatą pagerino. Nepamenu kada taip puikiai jaučiausi. Tik minusas- perpūtė mane servise. Sedžiu dabar su bėgančia nosimi doh.gif

nu va doh.gif man už slogą nėra nieko bjauriau, nes pasidarau tikras ligonis doh.gif
gavau vakar enzimus, vakare išgėriau ir ką tik, gera žinia ta, kad galėsiu gerti, nes netaso nuo jų kaip kitų papildų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 28 rugpjūčio 2010 - 09:01
QUOTE(Gretuteka @ 2010 08 28, 10:01)
nu va  doh.gif  man už slogą nėra nieko bjauriau, nes pasidarau tikras ligonis  doh.gif
gavau vakar enzimus, vakare išgėriau ir ką tik, gera žinia ta, kad galėsiu gerti, nes netaso nuo jų kaip kitų papildų  thumbup.gif


Sveikutes. Skaitau skyreli jau senai. Vis nedrisau parasyti. Man IS nustate pries metus. Gulejau del IS nustatymo Klaipedoj kur nieko nenustate, nes net tyrimu nedare. Vilniuj dare MR kur rado keleta net iki 6mm zidinius. Per karcius buvo pablogejimas - tai vel dare MR. Vienas zidinis issisejo i mazus zidinelius bet su krauju. Iki vizito pas daktarus dar 1,5 men.. Labai nerimauju. Ar buvo katrai taip?
Atsakyti
QUOTE(R-M @ 2010 08 28, 20:53)
Sveikutes. Skaitau skyreli jau senai. Vis nedrisau parasyti. Man IS nustate pries metus. Gulejau del IS nustatymo Klaipedoj kur nieko nenustate, nes net tyrimu nedare. Vilniuj dare MR kur rado keleta net iki 6mm zidinius. Per karcius buvo pablogejimas - tai vel dare MR. Vienas zidinis issisejo i mazus zidinelius bet su krauju. Iki vizito pas daktarus dar 1,5 men.. Labai nerimauju. Ar buvo katrai taip?

sveika prisijungus, zinoma galetu buti linksmesne priezastis, bet...
nesu nieko girdejus apie zidinelius su krauju, ar tu tikrai taip supratai? cia kraujo lyg ir neturetu buti g.gif
su kokia gydytoja konsultavaisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalmatinas: 28 rugpjūčio 2010 - 20:08
QUOTE(R-M @ 2010 08 28, 20:53)
Sveikutes. Skaitau skyreli jau senai. Vis nedrisau parasyti. Man IS nustate pries metus. Gulejau del IS nustatymo Klaipedoj kur nieko nenustate, nes net tyrimu nedare. Vilniuj dare MR kur rado keleta net iki 6mm zidinius. Per karcius buvo pablogejimas - tai vel dare MR. Vienas zidinis issisejo i mazus zidinelius bet su krauju. Iki vizito pas daktarus dar 1,5 men.. Labai nerimauju. Ar buvo katrai taip?

kaip idomiai... Bet gal nieko labai blogo nebus g.gif Sveika prisijungus kad ir tokiom aplinkybem 4u.gif Lankykis dazniau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(R-M @ 2010 08 28, 20:53)
Sveikutes. Skaitau skyreli jau senai. Vis nedrisau parasyti. Man IS nustate pries metus. Gulejau del IS nustatymo Klaipedoj kur nieko nenustate, nes net tyrimu nedare. Vilniuj dare MR kur rado keleta net iki 6mm zidinius. Per karcius buvo pablogejimas - tai vel dare MR. Vienas zidinis issisejo i mazus zidinelius bet su krauju. Iki vizito pas daktarus dar 1,5 men.. Labai nerimauju. Ar buvo katrai taip?

Labutis 4u.gif kazkaip labai idomiai tau pasake, kad su krauju g.gif kraujo kaip ir neturetu buti g.gif bent jau neteko girdeti, kad taip buna.. svarbu labai nesijaudink, gal medikai geriau pasakys kai susitiksi. tik idomu kokia gydytoja tavo?
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 08 29, 10:00)
Labutis  4u.gif kazkaip labai idomiai tau pasake, kad su krauju  g.gif  kraujo kaip ir neturetu buti  g.gif bent jau neteko girdeti, kad taip buna.. svarbu labai nesijaudink, gal medikai geriau pasakys kai susitiksi. tik idomu kokia gydytoja tavo?


Tikrai gerai supratau. Pradzioje galvojo kad insulto zidinys, bet kai konsiulijumas su radiologais perziurejo atidziau rado daug 1mm su krauju zidineliu. Sake dar nepasitaikes reiskinys g.gif , uztat ir siuncia i Vilniu. Dar rado nauju zidiniu. Labai dekui kad atsiliepet, jei ka suzinosiu pranesiu ir jums. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif atsiprasau, kad ilindau i jusu temele, bet norejau jusu paklausti gal zinot ar tikrinant akiu dugna galima itarti IS ar galvos zidinius?
Atsakyti
QUOTE(R-M @ 2010 08 29, 20:36)
Tikrai gerai supratau. Pradzioje galvojo kad insulto zidinys, bet kai konsiulijumas su radiologais perziurejo atidziau rado daug 1mm su krauju zidineliu. Sake dar nepasitaikes reiskinys g.gif , uztat ir siuncia i Vilniu. Dar rado nauju zidiniu. Labai dekui kad atsiliepet, jei ka suzinosiu pranesiu ir jums. verysad.gif

Stiprybes Jums, lauksim ziniu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(AREANA @ 2010 08 29, 20:50)
Sveikos merginos 4u.gif atsiprasau, kad ilindau i jusu temele, bet norejau jusu paklausti gal zinot ar tikrinant akiu dugna galima itarti IS ar galvos zidinius?

Sveiki 4u.gif galvos židinukus pamatyti galima tik atlikus MRT (magnetinio rezonanso tyrymą) 4u.gif o atliekant akių dugno tyrimą vargu ar pasakys, kad yra IS požymių, nors žinoma labai daug kam pasireiškia būtent per akis. Pvz. man taip ir išlindo IS. Tačiau, kai pajutau labai didelį skausmą ir skaudėjo akį sukant, neurookulistė man išrašė ocosedum nuo nelaimingos meilės (čia ji pati taip nusprendė biggrin.gif ) nors nei tos nelaimingos meilės nebuvo, nieko doh.gif Po dienos man nusisuko akis ir kai apžiūrėjo dar kartą tuomet suprato, kad kažkas per smegenis kerta turbūt, arba kraujagyslė užspausta ir nusiuntė į neurologinį skyrių, tuomet po pusantros savaitės atlikus visus tyrimus tik paaiškėjo diagnozė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AREANA @ 2010 08 29, 20:50)
Sveikos merginos 4u.gif atsiprasau, kad ilindau i jusu temele, bet norejau jusu paklausti gal zinot ar tikrinant akiu dugna galima itarti IS ar galvos zidinius?

Pritariu Gretutekai. Per akiu tyrima galima tik itarti, pamatyti kokius nors pakitimus akiu dugne. Nustatant IS visi tyrimai yra bendrinami, ir diagnozuojama atmetinejimo principu. Galutini taska deda MRT. 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz atsakyma. As ir norejau suzinoti ar galima ka nors blogo itarti jei kas negerai per akiu dugna 4u.gif
Atsakyti