Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Labas rytas smile.gif gal kuri i santariskes vaziuojat vaistu? smile.gif man reikia uzsirasyt pas gydytoja, bet seseles numeris isjungtas. Jau savaite negaliu prisiskambint g.gif Gal pasikeite numeris?
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2010 09 10, 10:37)
Labas rytas smile.gif gal kuri i santariskes vaziuojat vaistu? smile.gif man reikia uzsirasyt pas gydytoja, bet seseles numeris isjungtas. Jau savaite negaliu prisiskambint  g.gif Gal pasikeite numeris?

gal sesute tiesiog atostogauja.
kaip siaip laikotes merginos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2010 09 10, 09:37)
Labas rytas smile.gif gal kuri i santariskes vaziuojat vaistu? smile.gif man reikia uzsirasyt pas gydytoja, bet seseles numeris isjungtas. Jau savaite negaliu prisiskambint  g.gif Gal pasikeite numeris?



as vazineju, tad prasau paprasta kabineto telefono numeri 8 5 2365155
Atsakyti
QUOTE(Talli @ 2010 09 12, 13:57)
as vazineju, tad prasau paprasta kabineto telefono numeri 8 5 2365155

Aciu Talli drinks_cheers.gif tingiu vaziuot, gal dar nedirbs, teks laukti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpatica: 12 rugsėjo 2010 - 23:11
QUOTE(Gretuteka @ 2010 09 11, 16:08)
gal sesute tiesiog atostogauja.
kaip siaip laikotes merginos?  4u.gif

Ot laikaus turbut ss... kazkokioj itampoj, nuejau pas naurooftomologa-rado nistagma ir nieko nesake ka daryti...tikiuosi praeis...konsiliume viskas ok, tik patrynes padus daktaras kazka suburbuliavo, supratau gal silpnos kojos, na nesupratau, as pati to nejauciu..na zodziu siand diena nekokia
Atsakyti
QUOTE(<LIBE> @ 2010 09 13, 15:11)
Ot laikaus turbut ss... kazkokioj itampoj, nuejau pas naurooftomologa-rado nistagma ir nieko nesake ka daryti...tikiuosi praeis...konsiliume viskas ok, tik patrynes padus daktaras kazka suburbuliavo, supratau gal silpnos kojos, na nesupratau, as pati to nejauciu..na zodziu siand diena nekokia

o tai tau unsure.gif neliudek, viskas bus gerai group.gif
Atsakyti
QUOTE(<LIBE> @ 2010 09 13, 15:11)
Ot laikaus turbut ss... kazkokioj itampoj, nuejau pas naurooftomologa-rado nistagma ir nieko nesake ka daryti...tikiuosi praeis...konsiliume viskas ok, tik patrynes padus daktaras kazka suburbuliavo, supratau gal silpnos kojos, na nesupratau, as pati to nejauciu..na zodziu siand diena nekokia

console.gif neliudek. Sustipresi mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos rolleyes.gif LIBE, nesijaudinkit labai, pasitaisysit, sustipresit 4u.gif aisku, lengviau kitam pasakyt nei paciai save itikint blush2.gif blush2.gif blush2.gif mane pacia ganetinai isgasdino gydytoja.. nuejau vaistu pas visai nepazistama, kad israsytu, tai paskaitinejo istorija sako manau keisim i stipresnius schmoll.gif as gaunu capaxone. nei padauze nei ka.. g.gif isgasdino tikrai. capaxona turiu jau nepilnai puse metu, gal kas gali pasakyt ar jau turiu jausti kazkoki nezinau pagerejima ar kazka jausti? ta prasme kaip zinoti ar jie man padeda? ar reikia stipresniu? paumejimas buvo po dvieju savaiciu kai pradejau naudoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(inga002 @ 2010 09 16, 12:33)
sveikos  rolleyes.gif  LIBE, nesijaudinkit labai, pasitaisysit, sustipresit  4u.gif  aisku, lengviau kitam pasakyt nei paciai save itikint  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  mane pacia ganetinai isgasdino gydytoja.. nuejau vaistu pas visai nepazistama, kad israsytu, tai paskaitinejo istorija sako manau keisim i stipresnius  schmoll.gif  as gaunu capaxone. nei padauze nei ka.. g.gif  isgasdino tikrai. capaxona turiu jau nepilnai puse metu, gal kas gali pasakyt ar jau turiu jausti kazkoki nezinau pagerejima ar kazka jausti? ta prasme kaip zinoti ar jie man padeda? ar reikia stipresniu? paumejimas buvo  po dvieju savaiciu kai pradejau naudoti unsure.gif

Sveika! Man copaxone israse ligos pradzioje, kol buvo tik keli paumejimai. Bet po sunkios atakos pradejo keisti i stipresnius. (beje siandien jau 2metai nuo paskutinio paumejimo drinks_cheers.gif ) vaistai negydo taves, jie atitolina paumejimus, todel kazkokio pagerejimo negali jausti. Nebijok tu stipresniu, reciau reikes leisti, tik salutinis poveikis daug stipresnis...ir ne viena gydytoja sprendzia apie vaistu pakeitima. o pas kokia gydytoja buvai?Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2010 09 16, 13:44)
Sveika! Man copaxone israse ligos pradzioje, kol buvo tik keli paumejimai. Bet po sunkios atakos pradejo keisti i stipresnius. (beje siandien jau 2metai nuo paskutinio paumejimo  drinks_cheers.gif ) vaistai negydo taves, jie atitolina paumejimus, todel kazkokio pagerejimo negali jausti. Nebijok tu stipresniu, reciau reikes leisti, tik salutinis poveikis daug stipresnis...ir ne viena gydytoja sprendzia apie vaistu pakeitima. o pas kokia gydytoja buvai?Vilniuje?


mane priziuri vilniuj, santariskese, nezinau ar labai grazu viesinti pavarde. siaip, tikrai geri profesionalai ten dirba. as istiesu dar nelabai susitaikius su capaxonu, o jei stiprins.. baisiausia kad veliau nebebus kaip stiprinti..nes manau kad is cia esanciu as pati jauniausia unsure.gif teisybe pasakius prireike daug daug sokolado, nuotaikai taisyti, kai pabuvau pas gydytoja.. o stipresniu as nenoriu nes kazkada norejau seimos, vaiku..dabar tai nebezinau jau. vistiek vaistai nuodija organizma..
Atsakyti
QUOTE(inga002 @ 2010 09 16, 18:23)
mane priziuri vilniuj, santariskese, nezinau ar labai grazu viesinti pavarde. siaip, tikrai geri profesionalai ten dirba. as istiesu dar nelabai susitaikius su capaxonu, o jei stiprins.. baisiausia kad veliau nebebus kaip stiprinti..nes manau kad is cia esanciu as pati jauniausia  unsure.gif  teisybe pasakius prireike daug daug sokolado, nuotaikai taisyti, kai pabuvau pas gydytoja.. o stipresniu as nenoriu nes kazkada norejau seimos, vaiku..dabar tai nebezinau jau. vistiek vaistai nuodija organizma..

Dabar yra vaistai ypac agresyviai ligos eigai, tai stiprint dar yra kur. Kai kurios merginos atsisako vaistu ir gerai gyvena drinks_cheers.gif Man diagnozavo kai turejau 19metu, dabar man 22, cia buvau jauniausia blush2.gif o turet seima ir vaikus tai tikrai netrugdo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpatica: 16 rugsėjo 2010 - 17:53
QUOTE(inga002 @ 2010 09 16, 12:33)
sveikos  rolleyes.gif  LIBE, nesijaudinkit labai, pasitaisysit, sustipresit  4u.gif  aisku, lengviau kitam pasakyt nei paciai save itikint  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  mane pacia ganetinai isgasdino gydytoja.. nuejau vaistu pas visai nepazistama, kad israsytu, tai paskaitinejo istorija sako manau keisim i stipresnius  schmoll.gif  as gaunu capaxone. nei padauze nei ka.. g.gif  isgasdino tikrai. capaxona turiu jau nepilnai puse metu, gal kas gali pasakyt ar jau turiu jausti kazkoki nezinau pagerejima ar kazka jausti? ta prasme kaip zinoti ar jie man padeda? ar reikia stipresniu? paumejimas buvo  po dvieju savaiciu kai pradejau naudoti unsure.gif

ir man taip buvo unsure.gif po leidimosi (pirma men) man patirpo kojos ir stotelej vos nenualpau doh.gif pagereti turbut neturi nuo ju, kaip suprantu jie turetu palaikyti esama busena, t.y. neblogeti, turetu stabdyti liga 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(simpatica @ 2010 09 16, 18:51)
Dabar yra vaistai ypac agresyviai ligos eigai, tai stiprint dar yra kur. Kai kurios merginos atsisako vaistu ir gerai gyvena  drinks_cheers.gif  Man diagnozavo kai turejau 19metu, dabar man 22, cia buvau jauniausia  blush2.gif  o turet seima ir vaikus tai tikrai netrugdo!

Tfu tfu tfu, gerai gyvenam, jau metai laiko kaip as be vaistuku, geriau flax oil ir vitaminus kartais, o dabar geriu enzimus, kaip ir viskas ok 4u.gif
Atsakyti