Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Išsėtinė sklerozė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
simpatica
QUOTE(ČIČI @ 2010 10 08, 09:35)
Laba diena,

noreciau isijungti i Jusu rateli  ax.gif  Pirmiasia pasiguosiu, mano vyrui padare magnetini rezonasa ir nustate IS (punkcijos net nedare). Sako, kad serga maziausiai 2 m., o as manau, kad jau kokius 5 m.  doh.gif  Jam gydytoja siulo dalyvauti tokiame belgu-amerikieciu projekte, kur daznai darys kraujo tyrimus, magnetinis rezonansa (gal 3 kart i metus). Kaip supratau, iskart gaus kazkoki gydyma, o jei nedalyvaus projekte - gydyma gaus tik, kai pabloges.  Ar tai tiesa? Ka Jus galvojate apie tokius projektus?
*

Laba diena. Manau punkcija bus reikalinga jei vaistus skirs... g.gif o gal ir ne 4u.gif As tai atvira tokiom naujovem ir tikrai sutikciau blush2.gif manau blogiau nebus jeigu dazniau ims krauja, darys MRT (kaip zinau tai jis nekenkia) ir visa laika priziures daktarai. O tikimybe, nors ir mazute, bet yra kad vdruk bus geriau 4u.gif thumbup.gif reikia ieskot kazko naujo...Nes taip laukt pablogejimu tai nemalonu.
Apart
QUOTE(Baltupyte @ 2010 10 07, 18:40)
sveiki 4u.gif
Na, nemanau, kad vaistai gali būti tokie nesaugūs doh.gif  Be to jersiniozė - tai graužikų pernešama liga, kiek žinau, nuo žmonių ja neužsikrėsit  ax.gif
*

Teisingai, gal Jersinjozė ir ne(net atsipūčiau) , bet lapely aiškiai parašyta : yra galimybė perduoti virusines infekcijas ir Creutzfeldto-Jacobo ligą.

Ligos sukėlėjas prionas pavojingas žmonėms. Didžiosios Britanijos mokslininkai nustatė tiesioginį GSE ryšį su žmonių Creutzfeldt – Jacobo liga, pasireiškusia lėtiniu smegenų irimu – “sukempėjimu”. Neoficialiai galvijų spongiforminė encefalopatija vadinama “kempininė liga”, “karvių išprotėjimas”. Didžiojoje Britanijoje jau mirė daugiau kaip 80 žmonių. GSE užsikrėtusį (dar neturintį ligos simptomų) žmogų operuojant, teikiant stomatologines paslaugas, naudojamos dezinfekcinės priemonės sukėlėjo nesunaikina. Nenukenksminus medicinos įrankių, per juos galima apkrėsti kitus žmones.

Baltupyte
QUOTE(ČIČI @ 2010 10 08, 09:01)
As irgi galvoju, kad tai tik bandymai  ax.gif 

O kaip Jus gydotes/gydetes pradzioje (kai suzinojot)?  blush2.gif
*

Sveika, na va, nesitikėjau, kad čia susitiksim unsure.gif Bet yra kaip yra ir gyvenimas nesibaigia sužinojus diagnozę, tad nenusimink mirksiukas.gif Matai, su ta punkcija yra taip, ją būtina padaryti, norint gauti gydymą interferonu, ir paprastai tai daro, jei būna per metus du pablogėjimai g.gif O dėl naujo gydymo galbūt ir maniškis sutiktų, tiesa, labai įdomu, kas per vaistai g.gif
Nikuna
QUOTE(Baltupyte @ 2010 10 08, 10:56)
Sveika, na va, nesitikėjau, kad čia susitiksim unsure.gif Bet yra kaip yra ir gyvenimas nesibaigia sužinojus diagnozę, tad nenusimink mirksiukas.gif  Matai, su ta punkcija yra taip, ją būtina padaryti, norint gauti gydymą interferonu, ir paprastai tai daro, jei būna per metus du pablogėjimai g.gif  O dėl naujo gydymo galbūt ir maniškis sutiktų, tiesa, labai įdomu, kas per vaistai g.gif
*

Ir as to nenorejau unsure.gif Bijau, kad maniskis i depresija nepultu....
As pokalbyje nedalyvavau ax.gif bet manau, kad nepasake kokie bus vaistai... Jam tik pasake, kad vaistu jam reikia jau dabar, o pagal LR istatymus jis susirgo tik dabar, reiskia vaistus gaus tik po keliu metu ar po didelio pablogejimo. Dabar jam israse prednizolono. Po to liepe pasirodyti ir iki to laiko apsispresti.
Baltupyte
QUOTE(ČIČI @ 2010 10 08, 10:13)
Ir as to nenorejau  unsure.gif  Bijau, kad maniskis i depresija nepultu....
As pokalbyje nedalyvavau  ax.gif  bet manau, kad nepasake kokie bus vaistai... Jam tik pasake, kad vaistu jam reikia jau dabar, o pagal LR istatymus jis susirgo tik dabar, reiskia vaistus gaus tik po keliu metu ar po didelio pablogejimo. Dabar jam israse prednizolono. Po to liepe pasirodyti ir iki to laiko apsispresti.
*

Mano vyrui kiek kitaip buvo, pirmiausia pablogėjo viena akis, tada staigiai pas okulistus, o jie siuntė pas nervų. Na, bandėm tiesiai į ligoninę, ten nepriėmė, nors turėjo jau magneto nuotraukas ir aprašymą akivaizdžiai rodantį IS doh.gif Ėjo tada privačiai pas nervų gyd. Lazdynuose, tos ligos profą, ans liepė laukti gal pusę metų ir šiaip homeopatiškai gydytis. Bet po dviejų mėn vyrui vėl ta akis kažkaip sustreikavo, tada jau paprastai, su mūsų šeimos centro gydytojos siuntimu nuėjo į Santariškes, tiesiai pas Kizlaitienę. Va ji ir kiti medikai tai nusistebėjo, kaip galėjo vyro nepaguldyt į ligoninę anąkart (bet čia aš jau nieko nesuprantu rolleyes.gif ) ir iškart paguldę, visus tyrimus padarė, plius dar stuburo magnetą.O tada interferoną skyrė (aišku teko ir hormonų truputį) ir sakė, užskaitė tą pablogėjimą kaip antrą, todėl ir galėjo tuos vastus duoti. Va tokia mūsų istorija cool.gif
Rigedora
QUOTE(ČIČI @ 2010 10 08, 10:13)
Ir as to nenorejau  unsure.gif  Bijau, kad maniskis i depresija nepultu....
As pokalbyje nedalyvavau  ax.gif  bet manau, kad nepasake kokie bus vaistai... Jam tik pasake, kad vaistu jam reikia jau dabar, o pagal LR istatymus jis susirgo tik dabar, reiskia vaistus gaus tik po keliu metu ar po didelio pablogejimo. Dabar jam israse prednizolono. Po to liepe pasirodyti ir iki to laiko apsispresti.
*

Cici, sveika, istojusiu i IS kluba.. verysad.gif Mano vyras sia diagnoze gavo kovo men. Patikek, depresijos isvengt labai sunku... blogiausia buvo pirmus 4men. Paskui kazkaip isvykom i kelione ir ivyko luzis. Pradejo lipt is to depresijos liuno. Gal ir nera dabar visiskai gerai, bet bent jau nera nemiegojimo naktim, sedejimo pasinerus i save ir ziurejimo i viena taska... sad.gif Baisu ziureti,kai artimas zmogus taip radikaliai pasikeicia... sad.gif Sunku paciai, nes tai paliecia visa seima, bet paciam zmogui susitaikyti su tuo dar sunkiau. As esu tokia, kuri nesedi ranku sudejus, ieskau informacijos pacios ivairiausios, paciu neitikinamiausiu dalyku apie tai, stengiuos kazka daryt, kazko griebtis, nors ir siaudo. Net ir vaistu niekad neleidus ismokau neurorubina suleist i uodega doh.gif pries tai vyno stilkline iskalus, kad rankos nedrebetu doh.gif lotuliukas.gif Svarbiausia nepaluzti, skatinti vyro tikejima ir optimizma. Nezinau kokia sunki tavo vyro sveikatos bukle, kad taip iskart siulo eksperimentinius vaistus. Nors tie eksperimentiniai, kaip mum paaiskino klinikose-tai kitur jau placiai naudojami, bet lietuvoj neregistruoti vaistai. Ir kad juos uzregistruot, tipo pradzioj studijas reik pravest..
O del punkcijos-tai gal kuri turit patarima koki... g.gif gulejom kova, kai nustate KMUK. Padare punkcija, bet rezultatu nesulaukus isleido mus namo, nes ten turi sulaukt daugiau tu punkciju, kad kazkoki reagenta brangu pradaryt. sako bus isegta i kortele tyrimo rezultatai. Tai va, mes nuvykom birzelio pradzioj (po 2,5men) i konsultacija pas Balnyte. Registraturoj korteles NERADO uzvede dublikata, ko sugris ana su tyrimais. Tipo, gal dar ir statistikos negrizus..... Na ka, praejo dar 4men... nuvyko vyras i klinikas, nes mums reikia tyrimo atsakymo, kad galetume gauti konsultacija Rusijoje... Tai spekit??? nerado nei vienos........... bash.gif GAL KURI ZINO, KAIP MUMS GAUTI TUOS LIKVORO TYRIMUS????? gal kam buvo panasiai?
dalmatinas
QUOTE(ČIČI @ 2010 10 08, 09:35)
Laba diena,

noreciau isijungti i Jusu rateli  ax.gif  Pirmiasia pasiguosiu, mano vyrui padare magnetini rezonasa ir nustate IS (punkcijos net nedare). Sako, kad serga maziausiai 2 m., o as manau, kad jau kokius 5 m.  doh.gif  Jam gydytoja siulo dalyvauti tokiame belgu-amerikieciu projekte, kur daznai darys kraujo tyrimus, magnetinis rezonansa (gal 3 kart i metus). Kaip supratau, iskart gaus kazkoki gydyma, o jei nedalyvaus projekte - gydyma gaus tik, kai pabloges.  Ar tai tiesa? Ka Jus galvojate apie tokius projektus?
*

sveika prisijungus,
gaila, kad del tokio nelinksmo dalyko verysad.gif as sergu pati ir jei ligos pradzioj man butu pasiule dalyvauti tokioje studijoje - sutikciau, blogiau tikrai nebus, o jei dar tai studija su geriamais, o ne leidziamais vaistais, tai isvis thumbup.gif , nes tos adatos brrrrr schmoll.gif man sesuo is Amerikos atsiunte straipsni apie geriamus vaistus, kuriuos ten jau patvirtino, tai atsiliepimai - labai geri thumbup.gif
jei ka domina, tai atsiusciau (anglu kalba).
as pati labai susidomejau liberation treatment, jei tureciau atliekamus 24 tukst. Lt, tikrai vaziuociau i Lenkija ir pasidaryciau ta procedura, bet kol kas bandau aiskintis cia, vietoje, ar tikrai yra tie kraujagysliu susiaurejimai pas mane g.gif
Baltupyte
Na, tai kaip gali nerasti tyrimų, nesuprantu... g.gif

Šiaip tai mano vyras nedepresavo, bent jau man taip atrodo, pas mus aš daugiau linkusi į tokius dalykus, o vyras optimistas, bent jau kol kas smile.gif
Rigedora
QUOTE(dalmatinas @ 2010 10 08, 18:49)
jei ka domina, tai atsiusciau (anglu kalba).
as pati labai susidomejau liberation treatment, jei tureciau atliekamus 24 tukst. Lt, tikrai vaziuociau i Lenkija ir pasidaryciau ta procedura, bet kol kas bandau aiskintis cia, vietoje, ar tikrai yra tie kraujagysliu susiaurejimai pas mane g.gif
*

siusk, arba dek viska cia ka randi..wink.gif o kas cia per susiaurejimai?? ka tai reiskia? unsure.gif prasom placiau.... mes kol kas mastom apie sankt peterburgo smegenu instituta.. ten daro pozitronine emisine smegnu tomografija... http://www.ihb.spb.ru/nimmindex.htm gal kam idomu bus... kainos ten normalios, net diduma pigiau nei lietuvoj.

baltupyte, ziaugiuosi, jei neteko susidurt su depresija... matyt daug kas priklauso nuo zmogaus asmenybes.. mano vyras uzdaras, jis niekad nerodo savo jausmu, pojuciu... reik labai kantriai ieskot priejimo, kad issikalbetu... gal del to jautesi ant jo ta depresija.... ir dabar dar jauciasi.. nu bet nezinau kaip pakeist jo mastyma i pozityvesni... jis nuolat visur iesko ir tikisi blogo.... pas ji mastymas toks-jei kazkas suklydo viena kart-jis klys ir toliau... doh.gif ir pan. nemoka jis dziaugtis gyvenimu ir smulkmenom.. sad.gif
Talli
QUOTE(Rigedora @ 2010 10 08, 12:10)
Tai va, mes nuvykom birzelio pradzioj (po 2,5men) i konsultacija pas Balnyte. Registraturoj korteles NERADO uzvede dublikata, ko sugris ana su tyrimais. Tipo, gal dar ir statistikos negrizus.....  Na ka, praejo dar 4men... nuvyko vyras i klinikas, nes mums reikia tyrimo atsakymo, kad galetume gauti konsultacija Rusijoje... Tai spekit??? nerado nei vienos...........  bash.gif  GAL KURI ZINO, KAIP MUMS GAUTI TUOS LIKVORO TYRIMUS????? gal kam buvo panasiai?
*

serganciuju IS korteliu nebuna registraturoje, jos saugomos atskirai pas sesute Rima, na kiek zinau, kol ten lankydavausi, tai taip buvo blush2.gif
Papildyta:
o man jau parejo paumejimas po gimdymo doh.gif dziaugiuosi, kad tik koja nutirpo it suverzimo jausmas. Gera gydytoja turiu santariskese, ji neskuba iskart leisti hormonu, sako per silnas paumejimas, nes jei dabar suleis ir tirpimai eis toliau, tai ka tada reikes daryti. o man tirpimai kaip sustjo tai sustojo, ir apsejom be hrmonu. paskui kalbejom del to prednizolono, tai santariskese ji duoda tik tuo atveju, jei kitu budu taikyti paumejimo metu nebeimanoma, nes sako niekur nerasit kur parasyta, jog prednizolonas padeda, na, kad imunitetui peilis, tai taip. o Kaune tai kas truputi, iskart duda prednizolona gerti. tai dar karta irodo, jog kiek gydytoju, tiek ir nuomoniu 4u.gif
Gretuteka
QUOTE(Talli @ 2010 10 09, 11:23)
serganciuju IS korteliu nebuna registraturoje, jos saugomos atskirai pas sesute Rima, na kiek zinau, kol ten lankydavausi, tai taip buvo blush2.gif
Papildyta:
o man jau parejo paumejimas po gimdymo doh.gif  dziaugiuosi, kad tik koja nutirpo it suverzimo jausmas.  Gera gydytoja turiu santariskese, ji neskuba iskart leisti hormonu, sako per silnas paumejimas, nes jei dabar suleis ir tirpimai eis toliau, tai ka tada reikes daryti. o man tirpimai kaip sustjo tai sustojo, ir apsejom be hrmonu. paskui kalbejom del to prednizolono, tai santariskese ji duoda tik tuo atveju, jei kitu budu taikyti paumejimo metu nebeimanoma, nes sako niekur nerasit kur parasyta, jog prednizolonas padeda, na, kad imunitetui peilis, tai taip. o Kaune tai kas truputi, iskart duda prednizolona gerti. tai dar karta irodo, jog kiek gydytoju, tiek ir nuomoniu 4u.gif
*

Taip pas sesutes kabinete drinks_cheers.gif
Man tirpimai buna ir praeina, tikiuosi dabar jau jauties geriau.
Kaune man tik Malciene israsinedavo hormonus jei pablogedavo, o visi kiti - neurorubina sakydavo pasileisti, pailseti gerai ir viskas mirksiukas.gif
Rigedora
truputi nesupratau... tai jei sergi IS tai savo korteles kur ieskot? pas kuria sesute? nes mes po stacionaro pirma kart uzsirasem pas Balnyte ir jau tada nerado korteles... unsure.gif Ar ta kortele po stacionaro jau pas kazkokia sesute guli??? verysad.gif kazkokia makalyne su to kauno klinikom...

beje, kas vartojat enzimus, kaip jauciates? smile.gif mes su wobenzymu jau 2men... kazko labai naujo nera, tik kaip vyras sako, maziau lyg ir nugara skauda... g.gif Na bet, tikimes, kad toliau irgi geres padetis... mirksiukas.gif
Gretuteka
QUOTE(Rigedora @ 2010 10 09, 17:12)
truputi nesupratau... tai jei sergi IS tai savo korteles kur ieskot? pas kuria sesute? nes mes po stacionaro pirma kart uzsirasem pas Balnyte ir jau tada nerado korteles...  unsure.gif Ar ta kortele po stacionaro jau pas kazkokia sesute guli???  verysad.gif kazkokia makalyne su to kauno klinikom...

beje, kas vartojat enzimus, kaip jauciates? smile.gif mes su wobenzymu jau 2men... kazko labai naujo nera, tik kaip vyras sako, maziau lyg ir nugara skauda...  g.gif Na bet, tikimes, kad toliau irgi geres padetis...  mirksiukas.gif
*

paprastai visu ligoniuku, ypac tie kas turi vaistukus, ar turejo - korteles neurologijos sk., pas vyr. sesute 4u.gif
as vartojau enzymus, bet pora paskutiniu dienu labai blogai su skrandziu juos isgerus, tai laikinai nutraukiau 4u.gif
S@gi
Sveikutes, man tik koks pablogejimas, as net nesitarus isgeriu prednizolono kursa...man jie labai padeda...tfu tfu tfu...
Gretuteka
QUOTE(<LIBE> @ 2010 10 09, 18:29)
Sveikutes, man tik koks pablogejimas, as net nesitarus isgeriu prednizolono kursa...man jie labai padeda...tfu tfu tfu...
*

man ir padejo, kai geriau, bet as nuo ju tik i kamuoliuka panaseju blush2.gif
Talli
QUOTE(Gretuteka @ 2010 10 09, 18:50)
man ir padejo, kai geriau, bet as nuo ju tik i kamuoliuka panaseju  blush2.gif
*

o man paaiskino, kad jie tik imuniteta uzmusa, o liga kaip ir autoimunine, toks ir padejimas. bet jeigu eitu i prieki paumejimas, tai prednizolonas niekuo nepades, o pagerejimas juos geriant dazniausiai buna sutapimas. nu nezinau, man taip gydytoja pasakojo blush2.gif
Gretuteka
QUOTE(Talli @ 2010 10 10, 12:15)
o man paaiskino, kad jie tik imuniteta uzmusa, o liga kaip ir autoimunine, toks ir padejimas. bet jeigu eitu i prieki paumejimas, tai prednizolonas niekuo nepades, o pagerejimas juos geriant dazniausiai buna sutapimas. nu nezinau, man taip gydytoja pasakojo  blush2.gif
*

gaila, nei viena is musu pagal specialybe ne medike blush2.gif
Rigedora
QUOTE(Gretuteka @ 2010 10 10, 18:05)
gaila, nei viena is musu pagal specialybe ne medike  blush2.gif
*

Na ne medikes, bet skaityt mokam juk. As irgi apie prednizalona esu tai skaicius-jis tik paumejimo metu stipriai nusodina imuniteta, tas imuniteto dalis, kurios puola. Bet tai nera gydymas, tik simptomo salinimas sad.gif laikinas prieso apsvaignimas... Tam kartui tai tarsi gelbejimosi ratas, bet ne pacios ligos gydymas sad.gif

P.S. tai visgi man durnai paaiskinkit, pas kokia sesute ieskot tos korteles blush2.gif doh.gif ar stacionaro neurologijos skyriuj, ar poliklinikos neurologijos vyr. sesele ieskot??? unsure.gif Ir kodel tada tos kur registraturoj sedi nieko nesako??? unsure.gif blush2.gif
dalmatinas
QUOTE(Rigedora @ 2010 10 08, 23:13)
siusk, arba dek viska cia ka randi..wink.gif o kas cia per susiaurejimai?? ka tai reiskia?  unsure.gif  prasom placiau....  mes kol kas mastom apie sankt peterburgo smegenu instituta.. ten daro pozitronine emisine smegnu tomografija...  http://www.ihb.spb.ru/nimmindex.htm gal kam idomu bus... kainos ten normalios, net diduma pigiau nei lietuvoj.

baltupyte, ziaugiuosi, jei neteko susidurt su depresija... matyt daug kas priklauso nuo zmogaus asmenybes.. mano vyras uzdaras, jis niekad nerodo savo jausmu, pojuciu... reik labai kantriai ieskot priejimo, kad issikalbetu... gal del to jautesi ant jo ta depresija....  ir dabar dar jauciasi.. nu bet nezinau kaip pakeist jo mastyma i pozityvesni... jis nuolat visur iesko ir tikisi blogo.... pas ji mastymas toks-jei kazkas suklydo viena kart-jis klys ir toliau... doh.gif ir pan. nemoka jis dziaugtis gyvenimu ir smulkmenom.. sad.gif
*

straipsnio negaliu idet, nes turiu ne nuoroda, o skanuota varianta, taip kad galiu permest i e-mail'a, o del kraujagysliu susiaurejimu pridedu kruva doh.gif nuorodu (cia liberation treatment):
http://liberation-treatment.com/liberation...ent/researchers

http://liberation-treatment.com/liberation...ent/publication

scientific research paper
http://www.fondazionehilarescere.org/pdf/09-2502-ANGY.pdf

Procedūra Lenkijoje

http://www.euromedicpoland.com/13,procedure.html

I dalis
http://watch.ctv.ca/news/w5/the-liberation...ent/#clip237617
I dalies papildymas
http://watch.ctv.ca/news/w5/the-liberation...ent/#clip237746

II dalis
http://watch.ctv.ca/news/w5/the-liberation...ent/#clip237656
II dalies papildymas
http://watch.ctv.ca/news/w5/the-liberation...ent/#clip237751

Lenkija
http://www.rp.pl/artykul/9138,399689.html

JAV
http://www.news-medical.net/news/20091024/...arch-study.aspx

http://singularityhub.com/2010/07/13/cure-...-moves-forward/

http://hubpages.com/hub/liberation-treatment-ccsvi
S@gi
QUOTE(Rigedora @ 2010 10 10, 22:39)
Na ne medikes, bet skaityt mokam juk. As irgi apie prednizalona esu tai skaicius-jis tik paumejimo metu stipriai nusodina imuniteta, tas imuniteto dalis, kurios puola. Bet tai nera gydymas, tik simptomo salinimas sad.gif laikinas prieso apsvaignimas... Tam kartui tai tarsi gelbejimosi ratas, bet  ne pacios ligos gydymas sad.gif

P.S. tai visgi man durnai paaiskinkit, pas kokia sesute ieskot tos korteles  blush2.gif  doh.gif ar stacionaro neurologijos skyriuj, ar poliklinikos neurologijos vyr. sesele ieskot???  unsure.gif Ir kodel tada tos kur registraturoj sedi nieko nesako???  unsure.gif  blush2.gif
*

Registraturos moteriskem aisku yra tada kaip pasisakai jog sergi IS...o seip kortele guli 4 aukste-stacionare, pas vyr Sesute Rimute....kaip pakyli laiptais, eini pro duris iki pat kolidoriaus galo - tiesiai, tada suki i kaire, pereini per dar vienas duris(na tas didziasias skyriaus) ir trecios durys po kaire...sakysi jog tau reikalinga kortele...bet butinai reikia ja parnesti atgal...
Rigedora
Aciu, Libe, dabar jau aisku... nu niekad nedasigalvociau ten ieskot.... doh.gif
Nikuna
QUOTE(Gretuteka @ 2010 10 09, 15:47)
Man tirpimai buna ir praeina, tikiuosi dabar jau jauties geriau.
Kaune man tik Malciene israsinedavo hormonus jei pablogedavo, o visi kiti - neurorubina sakydavo pasileisti, pailseti gerai ir viskas  mirksiukas.gif
*

Mano vyro gyd. irgi ta pacia pavarde ax.gif idomu ar ta pati g.gif Israse prednizolona, sakydama, kad reikia galvoje gaisra prigesinti...

O as jau susipainiojau nuo tos literaturos skaitymo doh.gif Reikia ar negalima imuniteta stiprinti?
Talli
O as jau susipainiojau nuo tos literaturos skaitymo doh.gif Reikia ar negalima imuniteta stiprinti?
*

[/quote]

mano ziniomis imuniteto stiprinti negalima 4u.gif
Nikuna
QUOTE(Talli @ 2010 10 11, 10:57)
mano ziniomis imuniteto stiprinti negalima 4u.gif
*

tai as taip ir supratau. O kai paklausiau tokiu zmoniu, kurie platina tam tikrus maisto papildus, tai viska taip susake, kad tarsi reikia stiprinti imuniteta doh.gif vos nepasirasiau, bet radau viena straipsni, kuris mane ir sustabde...
Gretuteka
QUOTE(ČIČI @ 2010 10 11, 09:37)
Mano vyro gyd. irgi ta pacia pavarde  ax.gif  idomu ar ta pati  g.gif  Israse prednizolona, sakydama, kad reikia galvoje gaisra prigesinti...

O as jau susipainiojau nuo tos literaturos skaitymo  doh.gif  Reikia ar negalima imuniteta stiprinti?
*

ta pati wink.gif ji anksciau dirbo Kaune, veliau persikele i Klaipeda, nors as asmeniskai siulyciau pasileist arba pagert neurorubina wink.gif
simpatica
QUOTE(dalmatinas @ 2010 10 10, 23:09)
straipsnio negaliu idet, nes turiu ne nuoroda, o skanuota varianta, taip kad galiu permest i e-mail'a, o del kraujagysliu susiaurejimu pridedu kruva  doh.gif nuorodu (cia liberation treatment):

Labai noreciau atlikti sita procedura, bet tiek pinigu neturiu ir nera dar jokiu garantiju kad tikrai pades...
Nikuna
QUOTE(Gretuteka @ 2010 10 11, 13:33)
ta pati wink.gif ji anksciau dirbo Kaune, veliau persikele i Klaipeda, nors as asmeniskai siulyciau pasileist arba pagert neurorubina wink.gif
*

ta prasme, reikia B grupes vitaminu?
Gretuteka
QUOTE(ČIČI @ 2010 10 11, 15:34)
ta prasme, reikia B grupes vitaminu?
*

taip smile.gif aisku jis ligos neisgydys, bet man padedavo wink.gif kol negavau vaistu, t.y. po diagnozes, smulkias atakas (pvz. koju, ranku tirpimus) mano gydytojas, kuris mane gyde liepdavo pasileisti neurorubino savaite ir kaip taisykle padedavo 4u.gif
S@gi
QUOTE(Gretuteka @ 2010 10 11, 19:03)
taip smile.gif aisku jis ligos neisgydys, bet man padedavo wink.gif kol negavau vaistu, t.y. po diagnozes, smulkias atakas (pvz. koju, ranku tirpimus) mano gydytojas, kuris mane gyde liepdavo pasileisti neurorubino savaite ir kaip taisykle padedavo  4u.gif
*

Tikra tiesa B gr vitaminai pagelbeja thumbup.gif

Gretuteka, fainas avataras smile.gif thumbup.gif vis maniau naujoke, bet tik dabar susiprotejau paziureti i nica biggrin.gif
Gretuteka
QUOTE(<LIBE> @ 2010 10 11, 21:55)
Tikra tiesa B gr vitaminai pagelbeja thumbup.gif

Gretuteka, fainas avataras smile.gif  thumbup.gif vis maniau naujoke, bet tik dabar susiprotejau paziureti i nica biggrin.gif
*

aciuuu biggrin.gif as myliu labai labradorus ir retriverius, tik dar man jo niekas neperka biggrin.gif
Eri-ka
Sveikos 4u.gif , žinau ir aš kad prednisolon yra stiprūs vaistai kurie išvaro visą organizmą iš vietos, bet man nebelieka nieko kito kai būna pablogėjimas, nes B grupės vitaminams esu alergiška unsure.gif , tad maždaug per metus porą kartų tenka pavartoti prednisoloną ir patapti kamuoliuku. Net šeimoje juokiasi kad atrodau kaip "pastumsi ir ridenasi Erika per kambarį". Nuo jo pagerėjimas neiškart būna, bent jau man. Tenka net tris savaites pavartoti, tada ir atsistatau. mirksiukas.gif Kiekvienam žmogiukui kitaip, bet nieko nepadarysi, pačios juk nenuspręsim ką vartoti, tad bandom pasikliauti savo gydytojais. g.gif
O eksperimentui manau, kad aš sutikčiau. Vis viltis kad gal prižiūrint gydytojams ir naujovėms atsiras viltis išgyti. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Gretuteka @ 2010 10 12, 08:28)
aciuuu biggrin.gif as myliu labai labradorus ir retriverius, tik dar man jo niekas neperka biggrin.gif
*

tai tu pati nusipirk ir nustebinsi šeimyną. thumbup.gif
Gretuteka
QUOTE(Eri-ka @ 2010 10 12, 09:33)
Sveikos  4u.gif , žinau ir aš kad prednisolon yra stiprūs vaistai kurie išvaro visą organizmą iš vietos, bet man nebelieka nieko kito kai būna pablogėjimas, nes B grupės vitaminams esu alergiška  unsure.gif , tad maždaug per metus porą kartų tenka pavartoti prednisoloną ir patapti kamuoliuku. Net šeimoje juokiasi kad atrodau kaip "pastumsi ir ridenasi Erika per kambarį". Nuo jo pagerėjimas neiškart būna, bent jau man. Tenka net tris savaites pavartoti, tada ir atsistatau.  mirksiukas.gif  Kiekvienam žmogiukui kitaip, bet nieko nepadarysi, pačios juk nenuspręsim ką vartoti, tad bandom pasikliauti savo gydytojais.  g.gif
O eksperimentui manau, kad aš sutikčiau. Vis viltis kad gal prižiūrint gydytojams ir naujovėms atsiras viltis išgyti.  thumbup.gif
Papildyta:

tai tu pati nusipirk ir nustebinsi šeimyną.  thumbup.gif
*

iskraustytu mane su visu suniu, nes vilka turiu dar biggrin.gif
inga002
QUOTE(Eri-ka @ 2010 10 12, 09:33)
Sveikos  4u.gif , žinau ir aš kad prednisolon yra stiprūs vaistai kurie išvaro visą organizmą iš vietos, bet man nebelieka nieko kito kai būna pablogėjimas, nes B grupės vitaminams esu alergiška  unsure.gif , tad maždaug per metus porą kartų tenka pavartoti prednisoloną ir patapti kamuoliuku.
tai tu pati nusipirk ir nustebinsi šeimyną.  thumbup.gif
*

paskaityneju foruma ir nesuprantu ar man jau cia skaitos visai blogai ar visai gerai. bet kad rekordus musu, tai tikrai.. prednizolona geriu daugiau nei 5 menesius.. pradedu nuo 12 tableciu.. doh.gif alergijos ar ne- geriu doh.gif nes nuo jo tai buna man alergija belekokia. klausykit, cia tokiu klausimu.. blush2.gif del PMS.. ax.gif nuo capaxone gali nebebuti ju? ar nuo prednizolono? unsure.gif
Gretuteka
QUOTE(inga002 @ 2010 10 12, 20:43)
paskaityneju foruma ir nesuprantu ar man jau cia skaitos visai blogai ar visai gerai. bet kad rekordus musu, tai tikrai.. prednizolona geriu daugiau nei 5 menesius.. pradedu nuo 12 tableciu..  doh.gif alergijos ar ne- geriu  doh.gif  nes nuo jo tai buna man alergija belekokia. klausykit, cia tokiu klausimu..  blush2.gif  del PMS.. ax.gif  nuo capaxone gali nebebuti ju? ar nuo prednizolono?  unsure.gif
*

capaxone man nieko neisderino, bet prednizolonas gali, nes turiu pazistamu kas ji geria del kitu ligu.. tai buvo pradinge... blush2.gif
S@gi
QUOTE(inga002 @ 2010 10 12, 20:43)
paskaityneju foruma ir nesuprantu ar man jau cia skaitos visai blogai ar visai gerai. bet kad rekordus musu, tai tikrai.. prednizolona geriu daugiau nei 5 menesius.. pradedu nuo 12 tableciu..  doh.gif alergijos ar ne- geriu  doh.gif  nes nuo jo tai buna man alergija belekokia. klausykit, cia tokiu klausimu..  blush2.gif  del PMS.. ax.gif  nuo capaxone gali nebebuti ju? ar nuo prednizolono?  unsure.gif
*

Nenuostabu, kad isderina...juk hormonas. Pamenu kaip pastatydavo solimedrolio laseline-pora lasu ir as jau kraujuoju, nors nelaikas.
Nikuna
Ar vartojate, kaip papildomas priemones, kokius nors dar vitaminus? Man sake, kad gerai butu vartoti kalci, omega ax.gif na ir zinoma B grupes vitaminus
S@gi
QUOTE(ČIČI @ 2010 10 13, 08:45)
Ar vartojate, kaip papildomas priemones, kokius nors dar vitaminus? Man sake, kad gerai butu vartoti kalci, omega  ax.gif  na ir zinoma B grupes vitaminus
*

As kai nepamirstu geriu B gr vitaminus ir zuvu taukus
Nikuna
QUOTE(<LIBE> @ 2010 10 13, 09:50)
As kai nepamirstu geriu B gr vitaminus ir zuvu taukus
*

o kas geriau, omega ar zuvu taukai?
S@gi
QUOTE(ČIČI @ 2010 10 13, 10:10)
o kas geriau, omega ar zuvu taukai?
*

As kaip lyginau, tai omega vos stipresni
_delete_
labas mergaites.soriukas kad trukdau,tik norejau paklausti...ar is jusu kuri geria vaistus LYRICA,aciukas
dalmatinas
QUOTE(_delete_ @ 2010 10 13, 12:14)
labas mergaites.soriukas kad trukdau,tik norejau paklausti...ar is jusu kuri geria vaistus LYRICA,aciukas
*

as geriau ax.gif
S@gi
QUOTE(_delete_ @ 2010 10 13, 12:14)
*

kas cia per vaistas?
_delete_
QUOTE(dalmatinas @ 2010 10 13, 13:24)
as geriau ax.gif
*

cia nuo jusu ligeles geret?ar padejo kiek?kodel nebegeriat?
Gretuteka
QUOTE(ČIČI @ 2010 10 13, 08:45)
Ar vartojate, kaip papildomas priemones, kokius nors dar vitaminus? Man sake, kad gerai butu vartoti kalci, omega  ax.gif  na ir zinoma B grupes vitaminus
*

as geriu Flax oil- ten visos omegos ir daugiau ju nei zuvu taukuose (man seimos gydytoja papasakojo) mirksiukas.gif bei kartais neurorubina 4u.gif geriau enzymus, bet kol kas nesusidraugauju, nes skrandi paskauda, tai laikinai nutraukiau.
dalmatinas
QUOTE(_delete_ @ 2010 10 13, 12:50)
cia nuo jusu ligeles geret?ar padejo kiek?kodel nebegeriat?
*

nea, geriau ne nuo IS, bet kai man diagnozavo IS, puoliau i gilia depresija, tada man juos ir skyre, geriau apie 2 metus. su liga jau susitaikiau, tad antidepresantu nebegeriu. tuo metu man jie labai padejo thumbup.gif
Nikuna
QUOTE(Gretuteka @ 2010 10 13, 18:11)
as geriu Flax oil- ten visos omegos ir daugiau ju nei zuvu taukuose  (man seimos gydytoja papasakojo) mirksiukas.gif bei kartais neurorubina  4u.gif  geriau enzymus, bet kol kas nesusidraugauju, nes skrandi paskauda, tai laikinai nutraukiau.
*

o kas tie enzymai blush2.gif
_delete_
QUOTE(dalmatinas @ 2010 10 14, 13:45)
nea, geriau ne nuo IS, bet kai man diagnozavo IS, puoliau i gilia depresija, tada man juos ir skyre, geriau apie 2 metus. su liga jau susitaikiau, tad antidepresantu nebegeriu. tuo metu man jie labai padejo thumbup.gif
*

aciu uz atsakymuka.man neurologas skyre tuos vaistus,bet ten raso nemazai kad ir nuo IS,nors ir nesako dar tos diagnozes,taciau simptomai labai panasus,ir stebi mane neurologas(as ne lietuvoje,todel ne viska issiaiskini)o jum dare tyrima EEG?aciu
Gretuteka
QUOTE(ČIČI @ 2010 10 14, 13:11)
o kas tie enzymai  blush2.gif
*

konkreciai as geriu/-iau Pure Zyme, kitos geria Wobenzym wink.gif

Va truputukas bendros informacijos apie enzimus

Enzimai (fermentai) padeda ne tik virškinti, bet ir valyti organizmą. Geriausias enzimų šaltinis - švieži vaisiai ir daržovės, tačiau galima kasdien vartoti ir papildus (valgio metu). Enzimai padeda virškinti maistą. Deja, šiais laikais daugelis maisto produktų yra perdirbti, rafinuoti, kaitinti aukštoje temperatūroje. Toks maistas tampa negyvas, jame nebėra enzimų. Jis ilgiau nesugenda, tačiau mūsų sveikatai nieko gero neduoda.

Tobuliausias enzimų ir sveikatos šaltinis - vaisiai ir daržovės. Organizmą valantys enzimai kaupiasi kepenyse. Geriausia juos vartoti tarp valgymų - tada jie nenaudojami virškinimui, o patenka tiesiai į kepenis ir kraują ir dalyvauja organizmo valyme.

Enzimai jau seniai laikomi organizmo valymo terapijos pagrindu ir ne vienam padėjo nugalėti vėžį. Gydant vėžį amigdalinu (vitaminu B17) buvo siūloma kartu vartoti ir Wobe Mugos enzimus, kitus vitaminus ir taisyklingi maitintis. Ši terapija 8-ajame dešimtmetyje susilaukė didelės sėkmės. Jei vėžys - toksinis susirgimas, kaip galvoja daug žmonių, tai enzimų vartojimas turi padėti. Ir padeda.

Į organizmo valymo programą paprastai būna įtraukta daug žalio, neapdoroto maisto, kuriame yra enzimų. Šiame maiste yra ir daug ląstelienos. Teisingai derinant produktus neeikvojami organizmo enzimų rezervai. O tai labai svarbu, jei norime išvengti ligų ir ilgai gyventi. Vitaminai ir mineralai yra labai reikalingi, nes dalyvauja aktyvuojant enzimus, o šie padeda šalinti toksinus ir spartina medžiagų apykaitą.

Enzimai padeda valytis žarnynui, nes suskystina jo turinį ir dėl to lengviau vyksta šalinimas. Jie padeda virškinimui ir įsisavinimui, nes suskaido maistą. Suskaidytas maistas suskystėja, todėl žarnynas dirba lengviau ir greičiau. Sutrumpėja maisto šalinimo trukmė, greičiau pasišalina toksinai, išvengiama vidurių užkietėjimo.

Eri-ka
QUOTE(inga002 @ 2010 10 12, 19:43)
*

Sveikos,
tai taip nuo prednisolonokeiciasi PMS, mano ciklas buna ir 40, ir 50 ir 60, ir net buvo 90, tai kaip man sake ginekologe KMUK cia viskas nuo vaistu, nes tie hormonai kiekviena organizma veikia kitaip.
Geriau as vaistus Lyrica, bet skyre tik tada kai negalejau visai miegoti nes viskas tirpdavo . Po ju 7 tableciu viskas pagerejo.
Gretuteka
Kaip merginos miegat? g.gif as paskutiniu metu kazko nelabai, ir maniskis nelabai, sakau, gal kokios fazes
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.