Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Labutis visoms 4u.gif

QUOTE(simpatica @ 2010 09 26, 23:15)
vargsiuke 4u.gif  bet noriu pasakyt kad man irgi pakilo temperatura... doh.gif


o tai tau, sveik 4u.gif
man vakar buvo krizine diena doh.gif tik vakare isijungiau PC paskaityt SM, jegu buvo nulis, nes apturejau tokius nugaros skausmus, kad tik gulet galejau, pertrauke vejas turbut doh.gif tfu tfu tfu siandien sitas skausmas jau nebelanko ax.gif

QUOTE(dalmatinas @ 2010 09 27, 00:14)
tokiu rimtu pablogejimu tai nebuvo, buna dienu labiau pavargstu, labiau patirpsta ar pan., bet siaip (tpfu tpfu tpfu) neblogai.
as vat vienos neurologes klausiau ar tinka mums wobenzym, tai tikrai sake, kad tinka, tad ir gersiu toliau.
10.06 darysiu MRT, idomu ka parodys, jau daugiau nei 3 metai praejo g.gif sakes kaip neramu unsure.gif

viskas bus ok, svarbiausia gerai jaustis drinks_cheers.gif

QUOTE(Eri-ka @ 2010 09 27, 09:03)
Sveikutės, aš va irgi sunegalavau. Perputė turbūt, nes ir sloga ir gerklė ir netgi dantis skauda, tai mano naktelės bemiegės.  verysad.gif  Ir kaip tyčia šiandien nedirba mano stomatologė, kuri rauna, nes reik jau tą vieną protinį išimti, atsibodo į žandą įsikasti ir taisyt jau nebeapsimoka, tad reiks ryt ryžtis raut.  doh.gif 
Polas29, nenusimink viskas susitvarkys, tik tikėk ir semkis jėgų iš artimo žmogaus.  thumbup.gif

sveikatytes 4u.gif man padejo spanguoliu ir saltalankiu arbata, nusipirkau turgelyje ir susitrynus geriau, tai viena, tai kita drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 28 rugsėjo 2010 - 20:12
Labutis, kaip laikotes, ka veikiat brangiosios? 4u.gif
Atsakyti
gal padės:

http://www.homosanit...setine_skleroze
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 10 04, 14:13)
Labutis, kaip laikotes, ka veikiat brangiosios?  4u.gif

Sveikute 4u.gif jau rytoj prasideda mokslai, tai stengiuosi nusiraminti ir moraliskai gerai nusiteikti blush2.gif dienos bega greitai, rytoj vel vaziuoji i santariskes vaistu smile.gif (reikia vaziuot 4 kartus per metus, o atrodo lyg kiekviena menesi ten lankausi) viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE


ar tikit, kad padeda? taip is sirdies pasakius?

as taip daznai galvoju ka daryti, gal uzsienyje konsultuotis, operacija kokia daryti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2010 10 04, 21:39)
Sveikute  4u.gif  jau rytoj prasideda mokslai, tai stengiuosi nusiraminti ir moraliskai gerai nusiteikti blush2.gif  dienos bega greitai, rytoj vel vaziuoji i santariskes vaistu smile.gif  (reikia vaziuot 4 kartus per metus, o atrodo lyg kiekviena menesi ten lankausi) viskas  thumbup.gif

niu tai smagu, as kartais pasiilgstu labai savo studiju metu.. ech, kaip smagu buvo wub.gif

Papildyta:
QUOTE(inga002 @ 2010 10 04, 23:21)
ar tikit, kad padeda? taip is sirdies pasakius?

as taip daznai galvoju ka daryti, gal uzsienyje konsultuotis, operacija kokia daryti...  unsure.gif

as daug kuo gyvenime tikiu, tikiu, kad viskam yra alternatyvos, kad viska galima pagydyti, tik reikia nebuti pesimistais mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš taip pat ir tikiu ir nelabai, o kartais visai pesimistiškai. Bet dabar kažkaip jaučiuosi atsigavusi ir vaikščioti tolimesnius atstumus galiu, tai optimizmas atsiradęs ir morališkai pagerėjusi. Tad kodėl ir netikėti, juk šviesa tunelio gale visada yra ir tikėti reikia, kad ta šviesa bus vis arčiau ir arčiau. 4u.gif
Atsakyti
Labutis mergaitės 4u.gif
Esu labai susirūpinusi unsure.gif , skaitau vakar Betaferon lapelį kad ten yra žmogaus albumino - per kurį galima užsikrėsti virusinėmis ligomis.
Tai nusprendžiau kad aš tą sąnarių ligą, kurią sukėlė Jersinjozė(infekcinė liga) ir pasigavau per tą albuminą !!! Nes pradėjau naudoti, o po 2 mėnesių prasidėjo ta liga suų sąnariais, ir kas baisiausia vis dar negerėja nors geriu hormonus antras mėnuo ir visus kitus.
Ar jūsų negąsdina tas albuminas? g.gif g.gif

Papildyta:
Jis ir į Avonex įeina...
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2010 10 07, 12:59)
Labutis mergaitės  4u.gif
Esu labai susirūpinusi  unsure.gif , skaitau vakar Betaferon lapelį kad ten yra žmogaus albumino - per kurį galima užsikrėsti virusinėmis ligomis.
Tai nusprendžiau kad aš tą sąnarių ligą, kurią sukėlė Jersinjozė(infekcinė liga) ir pasigavau per tą albuminą !!! Nes pradėjau naudoti, o po 2 mėnesių prasidėjo ta liga suų sąnariais, ir kas baisiausia vis dar negerėja nors geriu hormonus antras mėnuo ir visus kitus.
Ar jūsų negąsdina tas albuminas?  g.gif  g.gif

Papildyta:
Jis ir į Avonex įeina...

sveiki 4u.gif
Na, nemanau, kad vaistai gali būti tokie nesaugūs doh.gif Be to jersiniozė - tai graužikų pernešama liga, kiek žinau, nuo žmonių ja neužsikrėsit ax.gif
Atsakyti
Laba diena,

noreciau isijungti i Jusu rateli ax.gif Pirmiasia pasiguosiu, mano vyrui padare magnetini rezonasa ir nustate IS (punkcijos net nedare). Sako, kad serga maziausiai 2 m., o as manau, kad jau kokius 5 m. doh.gif Jam gydytoja siulo dalyvauti tokiame belgu-amerikieciu projekte, kur daznai darys kraujo tyrimus, magnetinis rezonansa (gal 3 kart i metus). Kaip supratau, iskart gaus kazkoki gydyma, o jei nedalyvaus projekte - gydyma gaus tik, kai pabloges. Ar tai tiesa? Ka Jus galvojate apie tokius projektus?
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2010 10 08, 09:35)
Laba diena,

noreciau isijungti i Jusu rateli  ax.gif  Pirmiasia pasiguosiu, mano vyrui padare magnetini rezonasa ir nustate IS (punkcijos net nedare). Sako, kad serga maziausiai 2 m., o as manau, kad jau kokius 5 m.  doh.gif  Jam gydytoja siulo dalyvauti tokiame belgu-amerikieciu projekte, kur daznai darys kraujo tyrimus, magnetinis rezonansa (gal 3 kart i metus). Kaip supratau, iskart gaus kazkoki gydyma, o jei nedalyvaus projekte - gydyma gaus tik, kai pabloges.  Ar tai tiesa? Ka Jus galvojate apie tokius projektus?



Sveiki,
...ir vel bandymai..., kurie neuztikrina ligoniui sveikatos pagerejimo, bet mokslas, nuo vykdomu eksperimentu, juda i prieki...
As tikrai nesutikciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltuke @ 2010 10 08, 09:56)
Sveiki,
...ir vel bandymai..., kurie neuztikrina ligoniui sveikatos pagerejimo, bet mokslas, nuo vykdomu eksperimentu, juda i prieki...
As tikrai nesutikciau smile.gif


As irgi galvoju, kad tai tik bandymai ax.gif

O kaip Jus gydotes/gydetes pradzioje (kai suzinojot)? blush2.gif
Atsakyti