Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(simpatica @ 2010 10 22, 13:22)
gali pasukt injektoriaus galiuka ir reguliuot adatos ilgi smile.gif bet nereikia daryt ir labai trumputes nes gali dar labiau skaudeti blush2.gif


doh.gif net nebuciau sugalvojus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(inga002 @ 2010 10 22, 21:23)
doh.gif  net nebuciau sugalvojus  doh.gif


beje, labai aciu uz patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
o as injektoriu buvau gavus, bet jis man gresmingas pasirode doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inga002 @ 2010 10 22, 21:26)
doh.gif  net nebuciau sugalvojus  doh.gif
Papildyta:
beje, labai aciu uz patarimus  4u.gif  4u.gif  4u.gif  aciuks.gif

Labai prasom 4u.gif injektorius gresmingas bet padaro darba greitai ir kokybiskai thumbup.gif man dabar tai vaistu leidas nemaloni procedura, vos neverkiu ir neisivaizduoju kaip galejau durt kiekviena diena copaxone doh.gif bet taip tikejau kad man jis padeda...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpatica: 25 spalio 2010 - 00:27
Labas rytas,

sakykite, ar vairuojate automobilius? ar dirbate? Mano vyras jau pradejo sneketi, kad reikia keisti darba, gal net skirtis, kad jei kas atsitiktu darbe, kad neneukentetu vaikai (finasniskai) doh.gif Tikiuosi, kad cia dar "nesusitaikymo" su liga depresija... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos panelytės bigsmile.gif ,
man kažko pradeda šlubuoti sveikatėlė, naktimis labai tirpsta ir rankos ir kojos, atrodo kad ryte nebeatsistosiu ant kojų. Kai tokie tirpimai užplūsta tai net nesimiega. doh.gif O dar kažkaip baisu darosi nes trečiadienį jau NDNT komisijoj reiks pasirodyti. Fui kaip ten nemiela schmoll.gif
ČIČI-O vairuoti tai galima, jei tik su akytėm viskas gerai, nes man kai buvo pablogėjimų tai visai nesinorėjo kažkaip rizikuoti ir dar kažkaip nesisėdu prie vairo. Ir manau kad tavo vyrui pilnai depresija praeis kai susitaikys pats su savo liga, nes man tai buvo ilgas laikas, net 1,5metų, net buvau pasiekusi vidutinio sunkumo, bet dabar jau 1,5metų kai susitaikiusi ir gyvenu kaip gyvenau. thumbup.gif
Gal kas žino ar dabar NDNT vis dar labai purto? Kaip manot 5 pablogėjimai per 2metus tai koką grupę turėčiau gauti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2010 10 25, 09:13)
Labas rytas,

sakykite, ar vairuojate automobilius? ar dirbate? Mano vyras jau pradejo sneketi, kad reikia keisti darba, gal net skirtis, kad jei kas atsitiktu darbe, kad neneukentetu vaikai (finasniskai)  doh.gif  Tikiuosi, kad cia dar "nesusitaikymo" su liga depresija...  verysad.gif

ir vairuojam, ir mokomes, ir dirbam, ir vaikus gimdom, juos auginam thumbup.gif stengiesi gyventi normalu gyvenima (kiek tai imanoma) ax.gif
o tavo vyras, matyt, i gilia depresija puola, nenuostabu po tokios zinios daug kam stogas pavaziuoja g.gif jam dabar labiausiai reikia artimuju paramos, gal psichologo konsultaciju, gal ir raminanciu ar antidepresantu (cia is savo patirties), visko kas padetu suvokti esama padeti ir ja priimti... tai uztrunka, kam ilgiau, kam trumpiau, bet iveikiama.
sekmes, palaikyk savo vyra, apsisarvuok kantrybe ir viskas ilgainiui susitvarkys mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekoju uz palaikyma ax.gif tik, kad jis ir siaip pesimistas... Darbas jo susijes su vairavimu, su akimis nera blogai, tik galva labai sukasi...
Atsakyti
del vairavimo, tai girdejau gandus, kad lygtais IS yra itrauktas i sarasa ligu, su kuriom vairuot nebeleis... unsure.gif drauge gydytoja patare dabar pasikeist teises, nes vyro dar sovietines buvo, praeit medicinine, kol dar neitrauktas i iskaitas IS ... Bet vat tas naujas teises tik 10metu isduoda sad.gif Tai dabar pasikeite, o kas bus po 10metu... unsure.gif

Cici, o vyras koki darba dirba, kad taip bijo? ar gerai sutaria su virsininkais?
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2010 10 25, 10:44)
del vairavimo, tai girdejau gandus, kad lygtais IS yra itrauktas i sarasa ligu, su kuriom vairuot nebeleis... unsure.gif drauge gydytoja patare dabar pasikeist teises, nes vyro dar sovietines buvo, praeit medicinine, kol dar neitrauktas i iskaitas IS ... Bet vat tas naujas teises tik 10metu isduoda sad.gif Tai dabar pasikeite, o kas bus po 10metu...  unsure.gif

Cici, o vyras koki darba dirba, kad taip bijo? ar gerai sutaria su virsininkais?


Vairuotojas-ekspeditorius. Sutaria su virsininkais labai gerai. Tik turi viena savybe - labai atsakingas yra ir labai del to pergyvena.
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2010 10 25, 10:48)
Vairuotojas-ekspeditorius. Sutaria su virsininkais labai gerai. Tik turi viena savybe - labai atsakingas yra ir labai del to pergyvena.

Su tokiu darbu tai sunku...Man dvejinosi akyse tai puse metu prie vairo nedrisau sesti schmoll.gif Bet ir neteisinga jei sergantiems IS uzdraustu vairuoti g.gif Kai turejau problemu su kojite, tai dave kompensacija automobiliui isigyti tai jau 2metus vairuoju sau patenkinta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2010 10 25, 10:01)
Bet ir neteisinga jei sergantiems IS uzdraustu vairuoti g.gif 

neteisinga, bet kai pagalvoji, gerai, jei zmogus atsakingas ir ivertina savo bukle. Bet va akiu dvejinimas, galvos svaigimas, o jei dar ir rankos staiga aptirpsta ar kojos ir pedalus sumaisai ar ant stabdziu nedaspaudi.. sad.gif Nors kai pagalvoji kiek sveiku idiotu gatvem laksto doh.gif Mano vyras irgi labai nervinasi del vairavimo... jam tai atrodo, kad jei nebegales vairuot-tai is jo atimta bus puse gyvenimo, laisve...
cici, o darbe virsininkas zino apie IS?

kaip su wobenzymu, kas geriat? dalmatinai, kaip jauties? mano vyras kazkaip pradejo labai gerai miegoti... blink.gif net keista.. ir pats stebisi... ir siaip geriau truputi jauciasi... nors kaip pts sako, bangom... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Vartoju rebifa 5 metus, pablogejimu nebuvo, o dabar prasidėjo problemos su šlapimu, ar kas turėjo kažką panašaus?
Atsakyti