Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(bbrigitukee @ 2010 10 28, 14:03)
laba 4u.gif Noriu paklausti,pries metus man itare IS,bet  tyrimai neparode ir laimingai gyvenau,o dabar kojoj virs  kelienio atsirado idubimas(raumenu nykimas??)prie IS taip girdejau,kad buna,tiesa? g.gif



As irgi nepriklausau ir net nesiriuosiu priklausyti ax.gif . Mane labai moraliskai veikia ziurejimai i kitus sergancius ir matyti kaip liga "isdarke" ju kunus. ir galvoti, kad ir man taip gali buti. doh.gif Zinau, bet nesigilinau i info, kad Palangoje yra sanatorija serganciu IS, bet irgi niekada nebuvau tenais. Nenoriu schmoll.gif . Gal cia mano isivaizdavimai, bet negaliu per save perlipti. schmoll.gif Girdejau, kad lankantys IS draugija turi gera laika. 4u.gif Susipazysta, bendrauja, vazineja i ekskursijas. Jeigu kas nori ir gali dalyvauti veikloje, tai puiku! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(baltuke @ 2010 10 28, 21:14)
As irgi nepriklausau ir net nesiriuosiu priklausyti ax.gif . Mane labai moraliskai veikia ziurejimai i kitus sergancius ir matyti kaip liga "isdarke" ju kunus. ir galvoti, kad ir man taip gali buti.  doh.gif Zinau, bet nesigilinau i info, kad Palangoje yra sanatorija serganciu IS, bet irgi niekada nebuvau tenais. Nenoriu schmoll.gif . Gal cia mano isivaizdavimai, bet negaliu per save perlipti.  schmoll.gif Girdejau, kad lankantys IS draugija turi gera laika. 4u.gif Susipazysta, bendrauja, vazineja i ekskursijas. Jeigu kas nori ir gali dalyvauti veikloje, tai puiku!  4u.gif



Atsakiau ne i ta tema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(baltuke @ 2010 10 28, 21:15)
As irgi nepriklausau ir net nesiriuosiu priklausyti ax.gif . Mane labai moraliskai veikia ziurejimai i kitus sergancius ir matyti kaip liga "isdarke" ju kunus. ir galvoti, kad ir man taip gali buti.  doh.gif Zinau, bet nesigilinau i info, kad Palangoje yra sanatorija serganciu IS, bet irgi niekada nebuvau tenais. Nenoriu schmoll.gif . Gal cia mano isivaizdavimai, bet negaliu per save perlipti.  schmoll.gif Girdejau, kad lankantys IS draugija turi gera laika. 4u.gif Susipazysta, bendrauja, vazineja i ekskursijas. Jeigu kas nori ir gali dalyvauti veikloje, tai puiku!  4u.gif
Papildyta:
Atsakiau  ne i ta tema blush2.gif


man tai butu tas pats, kaip kad atostogauti darbo poilsiavieteje, trinantis tarp tu paciu zmoniu tiek darbe, tiek per atostogas... man sneketi pastoviai apie liga nesinori... uzteko ligonines... buvo issneketa tiek ir tiek, norisi atitrukti nuo to...
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2010 10 28, 21:48)
man tai butu tas pats, kaip kad atostogauti darbo poilsiavieteje, trinantis tarp tu paciu zmoniu tiek darbe, tiek per atostogas... man sneketi pastoviai apie liga nesinori... uzteko ligonines... buvo issneketa tiek ir tiek, norisi atitrukti nuo to...

ir man tas pats, nesinori visiskai drinks_cheers.gif man tai nebutu atostogos, kai nuolatos visi tau primintu, kad sergi schmoll.gif
as gal ne is tu zmoniu, kurie nori buti su serganciais, man pesimistiniu minciu tikrai nereik schmoll.gif kartais ir pati sunkiai susitvarkau su savo vidumi, kad nepaluzciau.. o cia dar viska matyti.. gal esu svajotoja, bet gal budama toliau jausiuos sveikesne ir mano liga niekada neprogresuos 4u.gif
pakanka apsilankymu karts nuo karto klinikose.. smagu, kai susitinki zmoguti, kuris sako, kad jam niekada nepablogejo stipriai, o isvaizda isduoda, kad gan garbaus amziaus, bet.. buna ir isimciu.. pamenu viena moteriske, net dabar atrodo zinau, kaip ji atrodo.. doh.gif pacituosiu: "pamatysi, kaip bus tau blogai, nevaiksciosi, nematysi, vyras paliks"... doh.gif siaubas kazkoks doh.gif kaip tokiu zmoniu gali buti doh.gif jei pats save edi, kam kitus esti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 28 spalio 2010 - 20:58
QUOTE(Gretuteka @ 2010 10 28, 21:57)
ir man tas pats, nesinori visiskai  drinks_cheers.gif  man tai nebutu atostogos, kai nuolatos visi tau primintu, kad sergi  schmoll.gif
as gal ne is tu zmoniu, kurie nori buti su serganciais, man pesimistiniu minciu tikrai nereik  schmoll.gif kartais ir pati sunkiai susitvarkau su savo vidumi, kad nepaluzciau.. o cia dar viska matyti.. gal esu svajotoja, bet gal budama toliau jausiuos sveikesne ir mano liga niekada neprogresuos  4u.gif
pakanka apsilankymu karts nuo karto klinikose.. smagu, kai susitinki zmoguti, kuris sako, kad jam niekada nepablogejo stipriai, o isvaizda isduoda, kad gan garbaus amziaus, bet.. buna ir isimciu.. pamenu viena moteriske, net dabar atrodo zinau, kaip ji atrodo.. doh.gif pacituosiu: "pamatysi, kaip bus tau blogai, nevaiksciosi, nematysi, vyras paliks"...  doh.gif  siaubas kazkoks  doh.gif  kaip tokiu zmoniu gali buti  doh.gif jei pats save edi, kam kitus esti  doh.gif


va va, man uztenka konsiliumu... kai tenka uz duru apie 3 valandas pasedet, tai visad atsiranda kazkas, kad moko ka turi daryti ir ko neturi daryti... auklejo cia mane karta, kaip as budama tokia jauna, nevaziuoju pas visokias ziniuonias ir nemetau pinigu bekur ir belakam... as tai klausiu, vat jus mane mokot, vazinejant, baisius pinigus metot ar padeda? taip pasimete - trumpam... bet juk reikia bandyti... as manau maziau reik save esti del to ir kitiems neleisti to daryti ir bus tas pats kas pas ziniuonias vaziuot...
Atsakyti
Talli,
o tau po gimdymo buvo paūmėjimas ? Šiaip visi gąsdina kad gali būti..
[/quote]


Buvo, kaip gi be jo doh.gif dar ir dabar koja viena iki galo neatitirpo, bet solumedrolio vistik gavau doh.gif
Atsakyti
Na matau jus visos stiprios ir nelinkusios pasiduoti. Saunu to ir reikia.
Suprantu, kad esate priesiskai nusiteikusios pries draugijas, nes tikrai reikia stiprybės susiduriant su ta pacia liga serganciais zmonemis ir matyti tai kaip po pablogejimu jie jauciasi, bei kaip zmones sudarko jos eiga......
As seip pati nesergu ir draugijai nepriklausau, bet padedu Panevezio IS draugijai. Bet koks yra pliusas, kad galima gauti informacijos apie liga, jos eiga, galima konsultuotis apie vaistus, bei kitus preparatus kurie gali padeti, ar stabdyti IS plitima, nauju ploksteliu dauginimasi....
Jei norite islikti anonimiskai ir nenorite dalyvauti organizuojamuose renginiuose, prasau atsiuskite el.pasto adresa, kad galeciau persiusti kokios idonios medziagos apie gydymo naujoves ir t.t.
Atsakyti
gal kas zino, kaip zinoti ar paskirti vaistai tinka? g.gif

prisiskaiciau ir baisu truputi pasidare. man nieko ypatingai blogo kaip ir nera, bet jauciuosi keistai g.gif tai padvejina, tai vel praeina.
nezinau ka daryti, jau keli menesiai taip unsure.gif ar cia nuo paumejimo like reiskianiai, kurie ir bus, ar man jau begti pas gydytoja?

(kazkas rase, kad vaistai netiko, blogai buvo.., gal cia jie kalti, nes visada praeidavo, o dabar ne unsure.gif )
Atsakyti
labas rytas,

Jus daznai sergate persalimo ligomis? kadangi imuniteto negalima stiprinti, ka tada daryti?
Atsakyti
Sveikos, va savaitgalį teko savo šeimynėlę prižiūrėti, nes visi iškrito, o aš kaip stipriausia ėmiausi pagalbos, vis šokinėjau tai apie sūnų tai apie dukrą ir beabejo apie vyrą, tai šiandien jau silpnokai jaučiuosi. doh.gif Ir kojos aptirpusios ir pati kaip pervažiuota, bet stengiuosi nepasiduoti ir kovoju. Šiaip tai tikrai dažnokai pasigaunu peršalimo ligas, nes užsikrečiu nuo vaikų, o prie jų nebūt kai jie serga negaliu blush2.gif . Jie -mano gyvenimas. Aišku ir vyras prie jų priskirtas. biggrin.gif

Dėl draugijų aš taip pat nenorėčiau ten šnekėti, dalintis, užtenka mūsų forumo ir pasidalinti su jumis visas negandas thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2010 11 02, 10:13)
labas rytas,

Jus daznai sergate persalimo ligomis? kadangi imuniteto negalima stiprinti, ka tada daryti?


sergu, bet nepasakyciau kad daznai... vat ir praeita savaite kai tik pajutau, kad gerkle skauda ir nosis nori begti, tai faringodolio ir fervex nuo slogos nusipirkau, liga neisibegejo ir jau sveika... svarbu laiku susigribti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2010 11 02, 11:13)
labas rytas,

Jus daznai sergate persalimo ligomis? kadangi imuniteto negalima stiprinti, ka tada daryti?

per ziema buna kad nei karto nesusergu, bet va pernau daktare liepe pasiskiepyt tai ir sutikau doh.gif tai turejau sloga gal 10kartu doh.gif doh.gif doh.gif idomu kaip dabar bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2010 11 02, 20:45)
per ziema buna kad nei karto nesusergu, bet va pernau daktare liepe pasiskiepyt tai ir sutikau  doh.gif  tai turejau sloga gal 10kartu doh.gif  doh.gif  doh.gif  idomu kaip dabar bus g.gif


as tai niekad nesiskiepiju... kai patys daktarai skaitro, kad geriau nesiskiepyti, tai verta pagalvot apie tai
Atsakyti