Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(dalmatinas @ 2010 06 24, 22:41)
aha, man irgi tokia pat kaina pateike doh.gif
jei tureciau tiek atliekamu pinigeliu, tai daryciaus daug negalvodama, manau, blogiau nebus schmoll.gif , bet dabar verysad.gif
o i Monciskes mes vaziuojam truputi i kita vieta, nei neigalieji, bet ten netoli, mane "veza" ramybe, beveik nera zmoniu, tik jura, kopos ir sunui labai ten patinka thumbup.gif o oras, tai jau kaip bus taip, deja, jo i prieki neuzsisakysi schmoll.gif


dalmantinas, gali gali nurodyti konkrecia vieta kur vaziuojat, neesu ten buvus, kaip jusu postus paskaitau tai seiles net bega nuo jusu relax'o ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2010 06 22, 11:08)
Sveikutės,
jūs bendraujat ir domitės gal daugiau, būtų įdomu sužinot, ar kas nors iš Lt važiavo į Lenkiją į šią www.euromedicpoland.com kliniką?
Nes aš čia buvau pasiryžus ir užregistravus mamą, tai sakė, kad 2 metų eilė, o dabar atėjo atsakymas, kad galima jau šią vasarą, bet mama pasuoja, jai reikia įrodymų ir garantijų nes pinigai nemaži g.gif jai kam įdomu bus galėsiu įdėt jų laišką

Man butu labai idomu, jei nesunku, atsiuskite ta laiska. m.valiukiene@gmail.com
Dekoju
Atsakyti
QUOTE(Rasmike @ 2010 06 25, 09:44)
Polas29.sveikos,nors neurologas tikrino ultragarsu galva ir nieko blogo neimte smegenu zievese,vistiek man atrodo kad turiu kazka baisesnio nei vegetacine distonija..paskutiniu metu kojos kaip medines ir rankos keistos,kai lenkiu per kelienus jos dreba kaip pencininkui,be to skauda sanarius..naktimis da tirpsta veida,aussyse uzia ir sirdies ritma girdziu,krecia tox kaip drebulys daznai..(daug kas sako kad tai VD,bet man atrodo kitaip)ar tie pozymiai gali buti IS?

Polas29. tokie ar kitokie simptomai gali buti ivairiausiu ligu palydovai, bet tikriausias patarejas cia gali buti tik gydytojas, o ne forumo dalyviai. pasiskaiciau as apie vegetacine distonija, jusu simptomai jai absoliuciai tinka, tad patarciau jums gydytis nuo to, ka nustate (tai isgydoma) ir neieskot nauju ligu (kurios neisgydomos) rolleyes.gif , o gal geriau prisigerkit, tai bent zinosit nuo ko ir kuo susirgot, ir kaip tai pagydyti (nepykit) mirksiukas.gif
Atsakyti
kad tik tai butu tiesa,buciau tikrai laimingas,VD ilgai gydoma bet isgydoma..
Atsakyti
QUOTE(Rasmike @ 2010 06 25, 23:59)
kad tik tai butu tiesa,buciau tikrai laimingas,VD ilgai gydoma bet isgydoma..

taip ir bus, tik reikia klausyti mediku ka sako mirksiukas.gif
zinokit IS simptomatika galima pritaikyti beveik kiekvienam sveikam zmogui - gali skaudeti ir akiu dugna, patirpti galutes ir t.t., bet medikai atsakys Jums tiksliausiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dalmatinas @ 2010 06 25, 23:36)
o gal geriau prisigerkit, tai bent zinosit nuo ko ir kuo susirgot, ir kaip tai pagydyti (nepykit) mirksiukas.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif kartais tikrai padeda. Bent jau galima mintis teisingai susirikiuoti (aisku tik moket reikia biggrin.gif )
Atsakyti
Labutis megaites 4u.gif kaip ilgasis savaitgalis praejo? mirksiukas.gif
as taip dziaugiuosi, kad bent dvi dienos be lietaus ir saule pagaliau rodos thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
o pas mane daiktai sukrauti, isgeriam kavyte, arbatele ir maunam. Labai tikiuos gero oro, ir manau toks bus.
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2010 06 28, 07:36)
sveikos 4u.gif
o pas mane daiktai sukrauti, isgeriam kavyte, arbatele ir maunam. Labai tikiuos gero oro, ir manau toks bus.

gerų, linksmų, malonių ir šiltų atostogų. Juk šią savaitę pranašauja be lietaus ir šiltą orą. thumbup.gif drinks_cheers.gif
Sveiki, 4u.gif na va praėjo vienas ilgasis savaitgalis, bet per jį nieko gero nenuveikiau. g.gif Su vaikais lauke arba prie puodų arba draugų rate ir mano kojytės vėl pavargusios ir lyg medinės. doh.gif Šiaip smagu buvo, bet jau perdaug, nes visada ant kojų. ax.gif Na jau pati sau prisižadėjau kad kitą savaitgalį ilsėsiuos kad nepervargčiau visai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eri-ka @ 2010 06 28, 08:57)
gerų, linksmų, malonių ir šiltų atostogų. Juk šią savaitę pranašauja be lietaus ir šiltą orą.  thumbup.gif  drinks_cheers.gif
Sveiki,  4u.gif  na va praėjo vienas ilgasis savaitgalis, bet per jį nieko gero nenuveikiau.  g.gif  Su vaikais lauke arba prie puodų arba draugų rate ir mano kojytės vėl pavargusios ir lyg medinės.  doh.gif  Šiaip smagu buvo, bet jau perdaug, nes visada ant kojų.  ax.gif  Na jau pati sau prisižadėjau kad kitą savaitgalį ilsėsiuos kad nepervargčiau visai.  mirksiukas.gif

Melete - geru atostotogu!!! thumbup.gif
ir as zinokit Eri-ka panasiai.... pirmiausiai per jonines uzseme rusi, tai seimos vyrai buvo baisiai pikti doh.gif penktadieni skynem braskes pas uosvius, sestadieni jas tvarkem blink.gif o sekmadieni sveciuose turejau kriksto dukra, kurios pageidavimu statem palapine puse dienos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nuo penktadienio prasideda atostogos, bandysim ir mes su MB i pajuri pailseti nuo visko vacation1.gif
Atsakyti
noriu ir as atostogu... bet kol kas pora meteliu ju nenusimato blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Talli @ 2010 06 29, 13:14)
noriu ir as atostogu... bet kol kas pora meteliu ju nenusimato blush2.gif


Nu, "labas", kas tau trugdo? biggrin.gif Ciumpi vyra ir savo pupa ir "dui" i kurorta ar tiesiog prie ezeriuko biggrin.gif 4u.gif

o visoms atostogaujancioms gero laiko, nes oras F-A-N-T-A-S-T-I-S-K-A-S thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <LIBE>: 29 birželio 2010 - 15:15