Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(melagele @ 2010 09 22, 22:10)

atrodo, kad ten virtuvė su valgomuoju g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 09 22, 20:48)
laba visoms, gal kas pasakyti kur rasti pirkti tokia kriaukle?ar jos cia lietos buna? Aciu  4u.gif
http://radikal.ru/F/...7b35bf.jpg.html

Nu kokia idomi, turbut taip paprastai nerasi, cia pagal uzsakyma reik ieskot kas padarytu turbut

QUOTE(Lindra @ 2010 09 23, 09:47)
atrodo, kad ten virtuvė su valgomuoju g.gif smile.gif

Aha, kazka ne taip padare.Turbut norejo padodyt kazkurias is tu mazu nuotraukeliu
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 09 22, 20:48)
laba visoms, gal kas pasakyti kur rasti pirkti tokia kriaukle?ar jos cia lietos buna? Aciu  4u.gif
http://radikal.ru/F/...7b35bf.jpg.html

Yra smile.gif cia yra lieto akmens praustuvas 4u.gif per az 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, ar tos, kurios apklijuojate vonia plytelemis, darote kojoms palysti nisa? kokio dydzio ir kokios formos ja darote?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
As cia su tokiu grynai buitiniu klausimu . Kaip nuvalyti plyteliu klyju ir tarpu glaisto likucius ? Nes taip sunkiai man sekasi nusveist tas plyteles,kad negaliu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2010 09 23, 16:48)
Sakykit, ar tos, kurios apklijuojate vonia plytelemis, darote kojoms palysti nisa? kokio dydzio ir kokios formos ja darote?

Cia manau grozio ir patogumo reikalas, man pvz graziau be tos nisos. Jei as gerai supratau apie ka kalbi g.gif Pas mus kai dar maza buvau tokia vonia buvo, tai per sprindi i gyli nuo vonios krasto iki apacios visas kvadratas buvo paliktas.Todel man kazkaip senoviskai cia atrodo smile.gif

QUOTE(Geiša @ 2010 09 23, 16:53)
Sveikutes  4u.gif 
As cia su tokiu grynai buitiniu klausimu . Kaip nuvalyti plyteliu klyju ir tarpu glaisto likucius ? Nes taip sunkiai man sekasi nusveist tas plyteles,kad negaliu  unsure.gif

Kaip keistai g.gif Siaip mum po grindu plyteliu klijavimo meistras para neleido ant ju lipt ir valyt nieko nereikejo, kita diena uzglaiste ir pasake kad dabar galiu jau lipt ir su slapiu skuduru nusivalyt grindis, tai taip paprastai tik pravaliau pora kartu ir nieko neliko. Bet kazkaip ir nebuvo ten beveik ko valyt, pagrinde paprastus apmozojimus. Nieko priskretusio nebuvo. Gal jusu meistras labai jau neatsargiai pridrabste visokiu kliju ir paliko g.gif Nezinau, bet vistiek turetu nusivalyt su vandeniu, tik gal pasveist reik su kokiu sepetuku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Novela: 24 rugsėjo 2010 - 08:31
QUOTE(Novela @ 2010 09 24, 08:30)
Cia manau grozio ir patogumo reikalas, man pvz graziau be tos nisos. Jei as gerai supratau apie ka kalbi g.gif Pas mus kai dar maza buvau tokia vonia buvo, tai per sprindi i gyli nuo vonios krasto iki apacios visas kvadratas buvo paliktas.Todel man kazkaip senoviskai cia atrodo smile.gif

O as galvoju, kad gal patogiau, kai ta nisa yra kojytems, nes kai reikia ka nors pasilenkus prie vonios daryti, tai nesant tos nisos labiau lenktis reikia g.gif Vat ir nezinau kaip cia daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Novela @ 2010 09 24, 09:30)

Kaip keistai g.gif Siaip mum po grindu plyteliu klijavimo meistras para neleido ant ju lipt ir valyt nieko nereikejo, kita diena uzglaiste ir pasake kad dabar galiu jau lipt ir su slapiu skuduru nusivalyt grindis, tai taip paprastai tik pravaliau pora kartu ir nieko neliko. Bet kazkaip ir nebuvo ten beveik ko valyt, pagrinde paprastus apmozojimus. Nieko priskretusio nebuvo. Gal jusu meistras labai jau neatsargiai pridrabste visokiu kliju ir paliko g.gif Nezinau, bet vistiek turetu nusivalyt su vandeniu, tik gal pasveist reik su kokiu sepetuku g.gif


Na, tas meistras, tai MB -savamokslis doh.gif as jam is pat pradziu sakiau,kad apmozojo labai, tai dbr ir turiu gramdyt blink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, aš gal ne į temą, gal žinote kaip nuimti senas vonios sienų plyteles blush2.gif žinau kad nusišneku, bet galvoju gal pati galiu tai padaryti ax.gif pas mus įvyko avarija - reikia trukusi vamzdį sienoje rasti, žinau kad galima kam nors sumokėti ir padarys, bet tų litukų trūkumas, ypač dabar, kai reikia ruoštis didžiausiam gyvenimo įvykiui- vaikiuko gimdymui. Kažin kaip tas plyteles nuiminėja - tiesiog plaktuku kokiu trupina?
Atsakyti
QUOTE(Assssssia @ 2010 09 26, 16:41)
Sveikos merginos, aš gal ne į temą, gal žinote kaip nuimti senas vonios sienų plyteles blush2.gif  žinau kad nusišneku, bet galvoju gal pati galiu tai padaryti ax.gif pas mus įvyko avarija - reikia trukusi vamzdį sienoje rasti, žinau kad galima kam nors sumokėti ir padarys, bet tų litukų trūkumas, ypač dabar, kai reikia ruoštis didžiausiam gyvenimo įvykiui- vaikiuko gimdymui. Kažin kaip tas plyteles nuiminėja - tiesiog plaktuku kokiu trupina?



Pries dauzant plytele,isgrandykite aplink ja siules kad nebutu uzpildo,nes kitaip gali atsokti ir ne viena plytele,o poto sudauzykite plaktuku.
Atsakyti
Gal kas susidūrė, kokios kainos plytelių dėjimo terasoms, balkonams Vilniuje. Plytelės klinkerinės.
Bendras plotas 20 kvm. bet 4 skirtingi plotai - 2 didesni ir 2 mažesni.
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2010 09 24, 10:58)
O as galvoju, kad gal patogiau, kai ta nisa yra kojytems, nes kai reikia ka nors pasilenkus prie vonios daryti, tai nesant tos nisos labiau lenktis reikia  g.gif  Vat ir nezinau kaip cia daryti  g.gif

Jei daznai kazka darai tai tikrai patogiau prieit
QUOTE(Geiša @ 2010 09 24, 17:11)
Na, tas meistras, tai MB -savamokslis  doh.gif as jam is pat pradziu sakiau,kad apmozojo labai, tai dbr ir turiu gramdyt  blink.gif

Aisku smile.gif Gerai, kad as savo MB itikinau kviest meistra, o ne patiems eksperimentuot biggrin.gif Nu bet cia ir dar neaisku, gal viskas nuo kliju priklauso. Gal pas jus kitokie g.gif
Atsakyti