Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(linosska @ 2010 10 12, 13:40)
Novela, mes irgi turejome dvi duris, o kai sujungeme duris i vonia panaikinome. Meistrai tiesiog iseme tas duris istate i tarpa ir pritvirtino. Aisku vonioje apsiklijavo plyteles, o is koridoriaus puses pas mus apsikale dailylentemis, kaip ir viso koridoriaus.
Jei nesenai darete remonta, gal dar galima tu paciu plyteliu parduotuveje gauti?

Tai va, pas mus is kitos puses irgi dailylentes, o su plytelem tai problema, 2 men laukem kol atves, o kitose parduotuvese tokiu nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Novela @ 2010 10 12, 14:12)
Tai va, pas mus is kitos puses irgi dailylentes, o su plytelem tai problema, 2 men laukem kol atves, o kitose parduotuvese tokiu nera doh.gif


Tada jau tikrai nekas doh.gif As jusu vietoje gal apie dideli veidrodi toje vietoje galvociau arba daryciau spinteles (jei tik aisku yra tam vietos).
Atsakyti
QUOTE(Novela @ 2010 10 12, 11:05)
Visu klausiu biggrin.gif

Pas mus buvo tas metalinis slenkstis bet ji nudauze meistras ir viska islygino.. nes mes jungem ir koridoriu dar prie vonios ir tualeto smile.gif

QUOTE(vaid-a @ 2010 10 12, 11:39)
buzulka - ka turi omeny sakydami siurksti vonia ? del to kad akmens mases ? nesupratau  blush2.gif

pas mus bus tokia va :
http://www.vispool.lt/index.php?id=13

oj kokia faina,as isivaizdavau kad akmenines mazes buna tik rudos kaip buna i virtuve tokios kriaukles blush2.gif labai mandra vonia bus thumbup.gif ir aisku ji svelni bus,as isivaizdavau kad akmens mases biski tokios siurkstokos buna wub.gif klydau..
Atsakyti
Novelaa, aš tai kai dvejas duris išėmė, turėjau griaut tą sieną visą, nes per plona buvo, kad duris užmūryt. Tai išgriovė ir pastatė gipso, dar 14 cm patraukė į koridorių.
Papildyta:
O baldai pas mane visi iš Rivakos, rašiau jiems tiesiai, susitariau be PVM ir dar nuolaidos davė gražiai paprašius, labai nebrangiai gavosi, atvežė iš Raseinių nemokamai, net užnešė vairuotojas. Šaunuoliai firma 4u.gif
Atsakyti
Šiandien pirma diena kaip išvažiavom rinktis plytelių vonios kambariui. Ir ką.... rezultato 0 doh.gif Iš pat pradžių norėjau su dekoru, bet kadangi pakankamai nedidelė patalpa, ir praktiškai visos sienos apsistato, nebus jokio grožio, tik išleisti pinigai. Tad apsiriboju ties vienspalvėmis plytelėmis, mąstau, gal nebent tą kampą, kur statysit dušas, įdėt kitos spalvos plytelėm, bet, kad būtų kontrastas, reiktų ir kitą sieną dėti kitos spalvos g.gif Sakau, gal yra kokia programa kaip pasiplanuot vonios kambarį, pažaist su spalvom, gal taip būtų lengviau apsispręsti g.gif
Atsakyti
Aš irgi norėjau su dekoru, bet atkalbėjo mane, kad dekorų mados labai greit keičias, ir po trejeto metų jau dekoras būna visai be ryšio gan dažnai.. Tai atsisakiau, dėjau be nieko, lygias sienas. Bet prie mano plytelių ir nebūtų tikęs joks dekoras.
Atsakyti
Kokius praustuvus pirkote - akmens masės ar keramikinius? Kodėl? Kuo skiriasi priežiūra?
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2010 10 12, 19:50)
Kokius praustuvus pirkote - akmens masės ar keramikinius? Kodėl? Kuo skiriasi priežiūra?

pas mane keramika,valosi gerai,nors nezinau kaip valosi akmens mases smile.gif gal dar geriau ax.gif
Atsakyti
net nežinau ką pasakyt iš patirties, valos ir tie ir tie normaliai jei neapleidi g.gif Skirtumas kainoje.
Atsakyti
QUOTE(vaid-a @ 2010 10 12, 09:20)
dar kilo toks klausimas, vonia pirkom akmens mases, su skyle vandens nubegimui vidury vonios, ir vis labaiu norisi  ciaupa ir dusa  statyt vonios gale, kazin kaip tai atrodytu ? durnai ? g.gif

maisytuva ir dusa geriau statyt vonios gale, jei nera atskiro duso - gerokai maziau taskysis vanduo prausiantis po dusu. Durnas atrodymas - subjektyvus dalykas ax.gif bet kad naudotis bus patogiau, tai tikrai.

centrinis vandens nubegimas yra labai geras dalykas - prausiantis po dusu nereikia mindzioti sifono, maudantis dviese vonioje - nereikia kazkam ant jo sedeti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2010 10 12, 11:39)
perejimas i kambarius,vaiko ir miegamaji smile.gif patogu nakti keltis,jei butume dare tik vienas duris aisku vonia kampine butu didele tilpus,bet gerai padarem kad [adarem dvi duris nes patogiau..


Ir tai vienintelis patekimas į miegamąjį ir vaikų kambarį g.gif

QUOTE(naaringiux @ 2010 10 12, 20:19)
Šiandien pirma diena kaip išvažiavom rinktis plytelių vonios kambariui. Ir ką.... rezultato 0  doh.gif Iš pat pradžių norėjau su dekoru, bet kadangi pakankamai nedidelė patalpa, ir praktiškai visos sienos apsistato, nebus jokio grožio, tik išleisti pinigai. Tad apsiriboju ties vienspalvėmis plytelėmis, mąstau, gal nebent tą kampą, kur statysit dušas, įdėt kitos spalvos plytelėm, bet, kad būtų kontrastas, reiktų ir kitą sieną dėti kitos spalvos  g.gif  Sakau, gal yra kokia programa kaip pasiplanuot vonios kambarį, pažaist su spalvom, gal taip būtų lengviau apsispręsti  g.gif


Aš tik duše dėjau dekorą ir kitos spalvos plyteles. Kad būtų akcentas vienspalviai voniai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2010 10 13, 06:02)
Ir tai vienintelis patekimas į miegamąjį ir vaikų kambarį  g.gif
Aš tik duše dėjau dekorą ir kitos spalvos plyteles. Kad būtų akcentas vienspalviai voniai  ax.gif



pas mus trys kambariai,i vaiko ir i miegamaji galima patekti per saliona,dabar pas mus kolkas vaiko kambarys ir salionas be duru,pereinamas,bet patgu,mes salione,o maze savo kambary,ateity aisku desim duris i jos kambary,o patekimas per dvi puses galimas ne per viena smile.gif jei butume state i vonia vienas duris tada i miegamaji butu patekimas tik per vaiko kambary smile.gif
zodziu ietu primityvu savo buto plana,be matmenu,gal aiskiau bus smile.gif
user posted image
Atsakyti