Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(netobula @ 2010 10 29, 11:02)
Sakyčiau, kad kilimėlį verta tiesti tik erdvioje vonioje ir naudoti tik kaip intejero akcentą, dekoraciją.

Butent smile.gif kai didesne erdve tada ir kilimelis tinka..pas mus ilgai voliodavosi ranksluostis nes islipt is vonios ant plyteliu siaubingai slidu doh.gif o pas mus jis neslistantis ir kai sildomos grindys jei ir suslampa tai greit isdziusta smile.gif o beto ir grazu ax.gif

QUOTE(Temidė @ 2010 10 29, 11:52)
Pas mane vonia pakankamai erdvi, apie 16 m2, bet aš vis tiek kilimukų jokių nenoriu. Nei kaip interjero detalės, nei dėl kokios kitos priežasties  schmoll.gif


mano salionas 18kv doh.gif o pas jus vonia thumbup.gif faina.. na renkasi visi kas ka nori smile.gif kam grazu o kam ne smile.gif
QUOTE(naaringiux @ 2010 10 30, 21:39)

Sveika,is kart noriu pagirti kad labai suderinta vonia,plyteles thumbup.gif ir pasiulymas is mano puses butu toks.. pas mane vonia 9kv bet nenorejau uzsigriozdint kaip tu sakai.. pasidejimo as turiu sandeliuke per akis visiem plovikliam,tai pas mane virs kriaukles svieciantis veidrodis,kad butu sviesu,o visa kita sutalpinu i apatinius stalciukus ir spintele..tau manau ir butu patogiau jei bus virs skalbenkos spintele,ar milteliam ar minkstikliam ar dar kazkam susidet thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyras 4u.gif Bet man tiesą sakant, žiūrint į foto, ne tokia ji ir graži, realiai ji simpatiškesnė... labai laukiu galutinio-gyvenamo rezultato...
Ta mūsų siena, kur bus skalbanka, yra plona, bet manau turėtų išlaikyt spintelę, reikės dar pasiklaust dėl to meistrų.
O jūs veidrodį iš kur pirkot? Kiek kainavo?
Ir dar klausimas kas turi Ravak kabinas, su kuo galima valyti stiklus? Paprastu valikliu langams?
Atsakyti
Tesiu pazada, ideti savo vonia ir wc. Beje jau ne sviezia, naudojames pusantru metu smile.gif .


user posted image
By pataas at 2010-10-31

user posted image
By pataas at 2010-10-31

user posted image
By pataas at 2010-10-31

user posted image
By pataas at 2010-10-31

user posted image
By pataas at 2010-10-31

user posted image
By pataas at 2010-10-31
user posted image
By pataas at 2010-10-31

user posted image
By pataas at 2010-10-31
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gandrė: 31 spalio 2010 - 14:15
QUOTE(naaringiux @ 2010 10 31, 10:03)
Ačiū už pagyras  4u.gif Bet man tiesą sakant, žiūrint į foto, ne tokia ji ir graži, realiai ji simpatiškesnė... labai laukiu galutinio-gyvenamo rezultato...
Ta mūsų siena, kur bus skalbanka, yra plona, bet manau turėtų išlaikyt spintelę, reikės dar pasiklaust dėl to meistrų.
O jūs veidrodį iš kur pirkot? Kiek kainavo?
Ir dar klausimas kas turi Ravak kabinas, su kuo galima valyti stiklus? Paprastu valikliu langams?

as pirkau is Ardenos,svediska firma,mokejau apie 300lt 60*60 smile.gif yra dar tokiu ir http://www.riva.lt/ bet brangesni smile.gif

QUOTE(gandrė @ 2010 10 31, 12:38)
Tesiu pazada, ideti savo vonia ir wc. Beje jau ne sviezia, naudojames pusantru metu 

Man patinka,spalvos suderintos,idomus kriaukles ciaupas,kopeteles thumbup.gif ir duso kabina tokia nemaza atrodo, sviestuvai irgi nematyti vonioje smile.gif spinteles RG thumbup.gif aas dar svajoju apie tokia pailga spintute,susidejimo,mastau kad joje butu tas nesvariu drabuziu krepsys smile.gif nu liux viskas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2010 10 31, 16:10)
Man patinka,spalvos suderintos,idomus kriaukles ciaupas,kopeteles  thumbup.gif  ir duso kabina tokia nemaza atrodo, sviestuvai irgi nematyti vonioje smile.gif spinteles RG  thumbup.gif  aas dar svajoju apie tokia pailga spintute,susidejimo,mastau kad joje  butu tas nesvariu drabuziu krepsys smile.gif nu liux viskas  bigsmile.gif


4u.gif , spalvos tik dvi, si karta nenorejau ryskiu spalvu, plyteles visiskai matines, nesimato vandens lasu biggrin.gif . Po kriaukles ciaupu kai kas ir galva issiplauna. Kabina nedidele 90/90. Spintele pailga be drabuziu krepsio. Jis matosi metalinis kampe. Nedejom skalbykles, tai siek tiek susitaupe vietos islipus is duso.
Atsakyti
įdomios gandrės vonios plytelės bigsmile.gif
ir dabar kreipiu dėmesį į veidrodį biggrin.gif iš kur pirkot? kodėl rinkotės maišytuvą dušui su ilgu kranu, patogu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naaringiux: 31 spalio 2010 - 18:54
QUOTE(naaringiux @ 2010 10 31, 18:54)
įdomios gandrės vonios plytelės  bigsmile.gif
ir dabar kreipiu dėmesį į veidrodį  biggrin.gif iš kur pirkot? kodėl rinkotės maišytuvą dušui su ilgu kranu, patogu?


na plyteles tikrai ne Dvarcioniu, kaip Aga rase, kad kas antram bute lotuliukas.gif . Nors nieko pries jas neturiu.
Veidrodis paprastas, tik su padailintu apvadu, pirkom Kaune, urmo bazej, berods Graveros skyreli.
Su maisytuvais idomiai gavosi, gal kiek neiprasta ir kriauklej toki deti, bet rinkomes dizaina, o gavosi labai praktiskas ir nesitasko. Vonioj taippat norejau ilgo krano, kad galeciau isplauti duso pada, prileisti i kibira vandens pasukus ir ant greituko apsipraust patogu rolleyes.gif .
Atsakyti
Gandre 4u.gif nelaikykit vonioje kvepalu, negalima 4u.gif siluma, dregme ir sviesa keicia ju kokybines savybes, deja, ne i geraja puse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2010 11 01, 14:54)
Gandre 4u.gif nelaikykit vonioje kvepalu, negalima 4u.gif siluma, dregme ir sviesa keicia ju kokybines savybes, deja, ne i geraja puse 4u.gif

oho blink.gif niekad negirdėjau g.gif ir kaip tik pati svajoju kaip išrikiuosi visą savo kolekciją unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naaringiux: 01 lapkričio 2010 - 14:57
QUOTE(milaaa @ 2010 11 01, 14:54)
Gandre 4u.gif nelaikykit vonioje kvepalu, negalima 4u.gif siluma, dregme ir sviesa keicia ju kokybines savybes, deja, ne i geraja puse 4u.gif


Aciu uz patarima, nors jie pas mane keiciasi, nemegstu kolekcionuot, ne daugiau trys buteliukai.
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2010 11 01, 15:57)
oho  blink.gif niekad negirdėjau  g.gif ir kaip tik pati svajoju kaip išrikiuosi visą savo kolekciją  unsure.gif


jokiu budu blink.gif
reikia laikyti dezutese, stalciuje, kuris yra normalios temperaturos zonoje(nesvyruojancios stipriai)
siluma ir dregme, kurios, kaip bebutu, vistiek yra vonios kambaryje daugiausia, keicia kvepalus- kvapa, spalva, gali atsirasti drumzliu verysad.gif jei turite vienus ir sunaudosite per pusmete, tai velniai nemate, bet jokiu budu nedekit ten kolekciju doh.gif
Kvepalu skyrelyje tai labai placiai aprasyta, netgi kolekciju temukeje yra nuotraukos komodu, kuriose merginos laiko savo lobius 4u.gif zinoves tausoja savo kvepalus, nes juos kaupia metais, retus, nebegaminamus, todel visais budais siekia islaikyti nepakitusius, kokybiskus 4u.gif
atsiprasau uz poster_offtopic.gif nesusilaikiau 4u.gif
Atsakyti
gandre, labai graži vonia, ale tilpo nemažai , nors nejungei su wc. Plytelės tikrai liuks thumbup.gif
Atsakyti