Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vonios kambario dizainas ir santechnika
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Lillita
kalbam ir dalinamės patirtimi toliau 4u.gif

sena tema

user posted image user posted image
Žm❤nytė
sveiki,
kažkada klausiau, gavau atsakymą ir jo neišsaugojau doh.gif
tad klausiu dar kartą.

kaip oficialiai atsisakyti gyvatuko vonioje?

norim darytis remontą vonioje (daugiabutis senas)
-griauti sieną ir sujugti WC su vonia.
-tuo pačiu atsisakyti centrinio privalomojo gyvatuko ir statytis elektrinį.

koks eiliškumas darbų? kaip Jūs darėte?
kur kreiptis kad izoliuotų vamzdžius ir užfiksuotų, oficialiai, kad mes nesinaudojam šiluma, o tik karštu vandeniu smile.gif

ačiū iš anksto 4u.gif
charisme
sakykit o kuo skiriasi pusiau reminne ir remine duso kabinos g.gif
kepuryte
Sveikos, mes jau irgi priejom prie vonios irenginejimo 4u.gif siandien bandem pavazinet po parduotuves tai tik galva susisuko doh.gif dabar mastom gal vertetu dizaineri imti g.gif bet dabar kai kainas permeciau tai irgi noras praeina doh.gif

is kur jus gaunat programele maketavimui interjero? blush2.gif as buvau senoj temoj radus ten lenkiska tokia, bet ten labai mazai visko pasirinkimas doh.gif
Namų Fėja
QUOTE(kepuryte @ 2010 06 08, 18:59)
Sveikos, mes jau irgi priejom prie vonios irenginejimo  4u.gif  siandien bandem pavazinet po parduotuves tai tik galva susisuko  doh.gif  dabar mastom gal vertetu dizaineri imti  g.gif  bet dabar kai kainas permeciau tai irgi noras praeina  doh.gif

is kur jus gaunat programele maketavimui interjero?  blush2.gif  as buvau senoj temoj radus ten lenkiska tokia, bet ten labai mazai visko pasirinkimas  doh.gif
*

Aš naudoju programėlę iš http://www.gustavsberg.lt/ ("susikurk savo kambarį" ar kažkaip panašiai). Pekelia į anglišką puslapį, ten reikia užsiregistruoti ir leidžia parsisiųsti. Nėra profesionali, tačiau labai paprasta naudoti. Puikiai tinka norint pasidaryti kambarių išplanavimus.

O MB tai naudojasi Archicad. Na bet ten jau reikia įgūdžių smile.gif
kepuryte
QUOTE(Namų Fėja @ 2010 06 09, 13:08)
Aš naudoju programėlę iš http://www.gustavsberg.lt/ ("susikurk savo kambarį" ar kažkaip panašiai). Pekelia į anglišką puslapį, ten reikia užsiregistruoti ir leidžia parsisiųsti. Nėra profesionali, tačiau labai paprasta naudoti. Puikiai tinka norint pasidaryti kambarių išplanavimus.

*

dekui labai 4u.gif tik man tai cia visiskai neaisku niekas blush2.gif gal per mazai pazaidziau, arba ne mano smegenims programa doh.gif blush2.gif
Namų Fėja
QUOTE(kepuryte @ 2010 06 09, 15:46)
dekui labai  4u.gif  tik man tai cia visiskai neaisku niekas  blush2.gif  gal per mazai pazaidziau, arba ne mano smegenims programa  doh.gif  blush2.gif
*

Na aš užvakar per porą val išsiplanavau vonią ir miegamąji. Per tą laiką spėjau vonią perpiešti iš antro sykio, nes kompas užstrigo doh.gif O naudojausi pirmą kartą. Vienintelis minusas man, kad brėžinuko neleidžia išsaugoti kompe (arba aš nemoku ax.gif ), o tik jų serveryje. Tai nusivežus kompą į statybas be interneto ne ką nuveiksi.
Smailiukas
Gal galit patarti kur ir kas pagamintu toli stalvirsi/kriaukle?
http://www.fotofabrikas.lt/index.php?modul...mp;target=album

Labai noriu thumbup.gif
ataner.s
Sveiki,
Vis paskaitinėju sia temute, nes aktuali ji man. Bandau susidelioti baldus, santechnika vonioje. O ji tokia nediduke kai pradedu deliotis sad.gif Norejome tureti tamsuji kambariuka, tai nusprendėm, kad tualeta kelsim i vonia. O cia ir prasideda visas smagumas doh.gif Norisi vonios ir nemazos spinteles daiktams susideti, bet jei darom didesne (pailgesne) spintele – kokios norėtume – netelpa skalbimo masina. Virs spinteles detume kita spintele su veidrodžiu arba dideli veidrodi. O ir tualetui nezinau ar tinkama vieta mastom. Norejosi ir vienos siauros aukstos spinteles, bet ji jau netelpa. Dar buvo mintis, kad skalbimo masina deti i tamsuji kambariuka, nes san. mazgas butu gi vietoje. Kaip jums tokia mintis? Tada liktu daugiau vietos vonioje, bet neaiksu ar butu patogu. Masčiau ir vienaip ir kitaip ir noriu jusu pagalbos. Gal patarsite ka nors geriau.
Musu vonia yra: 4,52 kv.m. (2,39x1,89).

planelis

Taigi, jeigu dedu didesne spintele, tai biskiuka lieka vietos prie jos. Cia lieka vietos tik kokiai aukstai ir siaurai spintelei. Galima gal butu italpint ir klozeta, bet kazi ar butu patogu ir kazi ar jis ten tilptu? Seip klozeta masčiau statyti prie duru. Tada man butu norejasi ir kokios labai siauros sieneles del intymumo, bet kazi ar ji tilptu, o jei tilptu tai ar butu patogu ant klozeto sedeti? Jeigu darome siauresne spintele kriaukles, tai tuomet salia jos tilptu skalbimo masina ir klozetui liktu tikrai tik vieta prie duru. Na ir aiksu dar tas pamastymas apie skalbimo masinos statyma tamsiajame kambariuke... Ka patartumete?
Žm❤nytė
mūsų skalbiankė - skladuke - na tamsiajam kambariuke - super, nesigirdi kaip ji ten dirba jei užstatau paryčiams kad acikėlus padžiaut, vieta tiek vonioj tiek virtuvėj nedingo biggrin.gif
manau geras sprendimas tikrai, ir nėra ko nenorėt.
tik žiūrėkit kad skladukas vėdintusi, na ir skalbiankę jei pirksite dabar naują, tai tas stalčius kuo atviriau kad atsidarytų, nes kitaip nuo drėgmės pas mane vis pelėsiukas įsimeta, tai turiu šveist doh.gif
bet manau čia minimalus nepatogumas.

o naujoje vonioje ruošiu vietą džiovyklei rolleyes.gif tad doh.gif bet atrodo tilps biggrin.gif
aišku, spintelė bus tik po kriaukle (nes noriu būtinai normalios kriauklės) ir virš kriauklės su veidrodžiu.
vietos žmogui sukiotis tikria nepadaugės dėl to, bet svarbu būtų viskas ko noriu rolleyes.gif
didelė vonia, kriauklė, džiovyklė smile.gif
nu ir wc aišku biggrin.gif
milaaa
QUOTE(Žm@nytė @ 2010 06 12, 15:00)
mūsų skalbiankė - skladuke - na tamsiajam kambariuke - super, nesigirdi kaip ji ten dirba jei užstatau paryčiams kad acikėlus padžiaut, vieta tiek vonioj tiek virtuvėj nedingo  biggrin.gif
manau geras sprendimas tikrai, ir nėra ko nenorėt.
tik žiūrėkit kad skladukas vėdintusi, na ir skalbiankę jei pirksite dabar naują, tai tas stalčius kuo atviriau kad atsidarytų, nes kitaip nuo drėgmės pas mane vis pelėsiukas įsimeta, tai turiu šveist doh.gif
bet manau čia minimalus nepatogumas.

o naujoje vonioje ruošiu vietą džiovyklei  rolleyes.gif  tad  doh.gif  bet atrodo tilps biggrin.gif
aišku, spintelė bus tik po kriaukle (nes noriu būtinai normalios kriauklės) ir virš kriauklės su veidrodžiu.
vietos žmogui sukiotis tikria nepadaugės dėl to, bet svarbu būtų viskas ko noriu  rolleyes.gif
didelė vonia, kriauklė, džiovyklė smile.gif
nu ir wc aišku  biggrin.gif
*

tai statykit ta dziovykle skladuke, ant skalbiankes- vieta sutaupysit vonioje, nereiks skalbiniu is vienos patalpos i kita nesioti 4u.gif bus labai nepatogu skalbinius nesiot doh.gif dziovyklei kanalizacijos nereik, gali stovet bet kur 4u.gif
Sophi
QUOTE(ataner.s @ 2010 06 12, 14:53)
Musu vonia yra: 4,52 kv.m. (2,39x1,89).

planelis

Aš duris turbūt traukčiau į kairę prie krašto ax.gif
ataner.s
QUOTE(Sophi @ 2010 06 12, 14:11)
Aš duris turbūt traukčiau į kairę prie krašto ax.gif
*

o kur tada detumet WC? salia vonios?
Sophi
QUOTE(ataner.s @ 2010 06 12, 15:13)
o kur tada detumet WC? salia vonios?
*

Daryčiau po kriaukle mažesnę spintelę, kad prie tos sienos dar ir WC tilptų. Pati taip planuoju padaryt po remonto, kai bus išgriauta siena tarp WC ir vonios. Durys bus prie krašto, tai prie tos sienos, tarp durų ir vonios dar gal ir skalbyklė įsitarpuos ax.gif
ataner.s
Aciu jums uz patarimus smile.gif del skalbykles tai su vyru pasitarem, kad greiciausiai ja talpinsim i tamsuji kambariuka, o del spinteles po kriaukle, tai gal tikrai daryt mazesne ir ten kampe italpinti wc, tada bus galima likusioj tuscioj vietoj ta mums taip norima auksta ir siaura spintele dar padaryti, ar seip kokius kabliukus chalatams, ranksluosciams. Nes va jiems kazkaip vietos nenumaciau.
neinzy
mergaites, norejau klausti, i ka reikia kreipti demesi renkantis vandens maisytuvus g.gif na va dvi nuorodos, maisytuvai kaip ir vienodi- o kaina skiriasi- o tai del ko? cia kaip pvz:
http://www.ciupk.lt/goods/cat,3270/sub,329...bista-2870.html
http://www.ciupk.lt/goods/cat,3270/sub,329...ista-2870U.html
na sitas skiriasi tik tuom,kad fiksuojasi ant 38 g.gif
http://www.ciupk.lt/goods/cat,3270/sub,329...-Oras-8570.html
aciu 4u.gif
Temidė
Brangesnis komplektuojamas kartu su ekscentrinėmis jungtimis ir dangteliais . O šiaip tia tas pats modelis.
neinzy
QUOTE(Temidė @ 2010 06 13, 22:12)
Brangesnis komplektuojamas kartu su ekscentrinėmis jungtimis ir dangteliais . O šiaip tia tas pats modelis.
*

o kas tas ekscentrines jungtys ir dangteliai blink.gif ir ka jie duoda?
neinzy
susigalvojau vonia baltomis plytelemis deti,bet.... kaip bus su tarpeliais g.gif jie tikriausiai labai uzjuoduoja su laiku g.gif gal kas turi baltus tarpelius tarp plyteliu- pasidalinkite patirtimi,kaip priziurite? o gal yra kokios priemones,kad tas vanduo neisigertu i tuos tarpelius? aciu 4u.gif
Namų Fėja
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 14, 22:18)
susigalvojau vonia baltomis plytelemis deti,bet.... kaip bus su tarpeliais  g.gif jie tikriausiai labai uzjuoduoja su laiku  g.gif gal kas turi baltus tarpelius tarp plyteliu- pasidalinkite patirtimi,kaip priziurite? o gal yra kokios priemones,kad tas vanduo neisigertu i tuos tarpelius? aciu  4u.gif
*

Turim tokių tarpelių ax.gif Šiaip grindims tai kaip ir nieko, su laiku pamažu tikriausiai patamsėjo, na bet baisiai neatrodo, į akis nekrenta smile.gif Bet, tarkim, dušo kabinoje doh.gif Tapo nebe balta, o persiko spalvos, vandens rūdys pasidarbavo... Ir jokia chemija neišgraužia.
Žm❤nytė
QUOTE(milaaa @ 2010 06 12, 15:09)
tai statykit ta dziovykle skladuke, ant skalbiankes- vieta sutaupysit vonioje, nereiks skalbiniu is vienos patalpos i kita nesioti 4u.gif bus labai nepatogu skalbinius nesiot doh.gif dziovyklei kanalizacijos nereik, gali stovet bet kur 4u.gif
*

kad virš skalbiankos jau lentynos ten padarytos ir viskas "zabombinta" biggrin.gif
nikaip neišeis, tada apie jokias džiovykles nesvajojom.
o dabar gerai bus ir vonioj smile.gif

neinzy
QUOTE(Namų Fėja @ 2010 06 15, 09:05)
Turim tokių tarpelių  ax.gif  Šiaip grindims tai kaip ir nieko, su laiku pamažu tikriausiai patamsėjo, na bet baisiai neatrodo, į akis nekrenta smile.gif  Bet, tarkim, dušo kabinoje  doh.gif Tapo nebe balta, o persiko spalvos, vandens rūdys pasidarbavo... Ir jokia chemija neišgraužia.
*

aciu 4u.gif
nu va unsure.gif del to ir abejoju del tu tarpeliu visiskai baltu... na bet pas mus duso kabina nisoj, o dar ir vandens fitrai desis, gal maziau tu brudu visokiu bus g.gif nu reiks dar galvoti....
jumakavec
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 15, 09:20)
aciu  4u.gif
nu va  unsure.gif del to ir abejoju del tu tarpeliu visiskai baltu... na bet pas mus duso kabina nisoj, o dar ir vandens fitrai desis, gal maziau tu brudu visokiu bus  g.gif nu reiks dar galvoti....
*

o nenorit ded pilka spalva. vizualiai ziurint ji atrodo kaip balta, bet visgi ji skaitos pilka. Man meistras sake, kad pati praktiskiausia spalva, daug geriau nei balta. Sake, pilka spalva daugiausia ir deda zmones 4u.gif
laimingaaaa
QUOTE(Namų Fėja @ 2010 06 09, 13:08)

*

sveikos mergaites.as labai norejau pasiklausti del sios programeles,uzsiregistravau,parsisiunciau instaliavau,bet man vonia padaro kazkokia piestine g.gif o ten maciau pridaryta visokiu groziu su spalvom g.gif ka as ne taip darau,ar as ne ta programa parsisiunciau g.gif
astarte12
QUOTE(laimingaaaa @ 2010 06 16, 09:51)
sveikos mergaites.as labai norejau pasiklausti del sios programeles,uzsiregistravau,parsisiunciau instaliavau,bet man vonia padaro kazkokia piestine g.gif o ten maciau pridaryta visokiu  groziu su spalvom g.gif ka as ne taip darau,ar as ne ta programa parsisiunciau g.gif
*

paspausk, kad rodytų 3D vaizdą (ten ikona viršuje yra). O spalvas, rinkdamasi baldą ir buitinę techniką gali pasikoreguoti smile.gif
laimingaaaa
QUOTE(astarte12 @ 2010 06 16, 10:12)
paspausk, kad rodytų 3D vaizdą (ten ikona viršuje yra). O spalvas, rinkdamasi baldą ir buitinę techniką gali pasikoreguoti smile.gif
*

oi kaip aciu 4u.gif tik dar plyteliu nerandu blush2.gif jos kazkur atskirai? blush2.gif
Papildyta:
radau 4u.gif
adriu
mergaites,ką patartume iš klozeto-paprsatesnio nelabai brangaus,bet normalaus unsure.gif
Buzulkaa
Sveikos,as naujoke cia pas jus smile.gif idomu butu pamatyti jusu remontuotas vonias smile.gif nes daba patys remontuojames,tik tiek kad jau i pabaiga..bet gal kazkokiu minciu pasisemciau smile.gif 4u.gif
Interdiz
Semkitės į sveikatą

Dušinės kambarys. Kai žmogus žiūri į veidrodį, jo atspindyje mato už nugaros esantį grafinį plytelių dizainą.

user posted image

user posted image

user posted image

Vonios kambarys (to pačio namo). Stengiausi stilistiškai surišti visą namą, kad erdvės persilietų einant iš vienos į kitą (kitaip tariant, kad namas nebūtų tarsi iš gabalų)

user posted image

user posted image

Turiu ir daugiau vonios kambarių įrengusi, bet ten tiek santechnika, tiek plytelės labai kuklios (itin pigios prekės), tai vaizdas ne toks, kokį norėčiau "išlaužti".
vassara
QUOTE(Interdiz @ 2010 06 16, 15:49)
Turiu ir daugiau vonios kambarių įrengusi, bet ten tiek santechnika, tiek plytelės labai kuklios (itin pigios prekės), tai vaizdas ne toks, kokį norėčiau "išlaužti".
*

manau, kad ne visos cia is nekukliu medziagu isirengineja, tai butu labai idomu pamatyt ir kuklesniu variantu wink.gif
aulina
QUOTE(Interdiz @ 2010 06 16, 15:49)
Vonios kambarys (to pačio namo).
*

labai gražus thumbup.gif įdomu kur laikomas pvz. muiliukas ir kiti dažnai naudojami daikčiukai prie kriauklių? Ar tose spintelėse nuolat ar tik prie fotiko paslėpti?
Papildyta:
ir dar klausimėlis, ar durys yra su aliuminio juostelėmis, ar su stiklais?
Interdiz
Kai viena potenciali užsakovė pamatė šiuos vonios kambarius, ji man pakartojo keletą kartų, kad jos žodžiais tariant tai yra "baisu" ir kad aš niekam nerodyčiau tokių vonios kambarių. Jaučiausi labai blogai (net dabar kai rašau, man nemalonu prisiminus), todėl, kad ta damačka nieko nesupranta. O ji nesupranta to, kad ne visi gali įpirkti kokybiškas/brangesnes plyteles ir santechniką, todėl ir vaizdas lieka paprastesnis. Aš, asmeniškai, padariau viską ką galėjau, iš tų pinigų, kurie buvo skirti vonios įrengimui. Be kita ko, užsakovai mane pasikvietė darbus daryti tada, kai jie jau buvo išsivedę santechnikos taškus.
Foto įkeliu trumpam
Dušinė
user posted image

user posted image

user posted image

Vonia

user posted image

user posted image

Atsakau Aulinai durys su stikliuku. Foto nesimato nei muiliukų, nei kvepaliukų, nes darant fotosesiją tokie dalykai gadina vaizdą. Aš labai nemėgstu kai interjeruose vaizduojama "rodau ką turiu" t.y. buteliukų ir kremų krūvas. Daugeliui žmonių tokie buteliukai asocijuojasi su "jaukumu" lotuliukas.gif

vassara
QUOTE(Interdiz @ 2010 06 16, 18:31)
Kai viena potenciali užsakovė pamatė šiuos vonios kambarius, ji man pakartojo keletą kartų, kad jos žodžiais tariant tai yra "baisu" ir kad aš niekam nerodyčiau tokių vonios kambarių. Jaučiausi labai blogai (net dabar kai rašau, man nemalonu prisiminus), todėl, kad ta damačka nieko nesupranta. O ji nesupranta to, kad ne visi gali įpirkti kokybiškas/brangesnes plyteles ir santechniką, todėl ir vaizdas lieka paprastesnis. Aš, asmeniškai, padariau viską ką galėjau, iš tų pinigų, kurie buvo skirti vonios įrengimui. Be kita ko, užsakovai mane pasikvietė darbus daryti tada, kai jie jau buvo išsivedę santechnikos taškus.
*

nu ka as zinau, nieko "baisaus" as cia nematau.
tam zaliam, gal vietoj uzuolaideliu graziau ziuretusi, kokia stikline pertvara ir geriau, kad tie babakiukai virs klozeto nesimatytu, nes tikrai nepuosia bendro vaizdo biggrin.gif
man tai abu gerai atrodo biggrin.gif aciu kad parodei 4u.gif
salomejaxx
labai reikia jūsų patarimo 4u.gif suku galvą kaip geriau išdėstyti plyteles vonioje, tos siaurutės dekoratyvinės kaip gražiau ar vertikaliai klijuojant ar horizontaliai. lubos gana aukštos, tai tikriausiai labai susiaurintų erdvę jei horizontaliai klijuočiau g.gif
Visąlaik sakiau, kad man plytelės kažkaip nelabai prie širdies, jos suteikia šaltumo įspūdį, taigi galvoju, gal klijuoti tik ten kur turės sienos kontaktą su vandeniu, virš vonios, kriauklės ir prie š...niko, o visur kitur dažyti. Gal kuri esat taip pasidariusi, ar matėt kur, bučiau labai labai 4u.gif
Interdiz
QUOTE(salomejaxx @ 2010 06 16, 19:49)
labai reikia jūsų patarimo  4u.gif  suku galvą kaip geriau išdėstyti plyteles vonioje, tos siaurutės dekoratyvinės kaip gražiau ar vertikaliai klijuojant ar horizontaliai. lubos gana aukštos, tai tikriausiai labai susiaurintų erdvę jei horizontaliai klijuočiau  g.gif
Visąlaik sakiau, kad man plytelės kažkaip nelabai prie širdies, jos suteikia šaltumo įspūdį, taigi galvoju, gal klijuoti tik ten kur turės sienos kontaktą su vandeniu, virš vonios, kriauklės ir prie š...niko, o visur kitur dažyti. Gal kuri esat taip pasidariusi, ar matėt kur, bučiau labai labai  4u.gif
*

Jeigu lubos aukštos, tai vertikaliai klijuojamos plytelės dar labiau išaukština lubas, todėl rinkitės horizontalų klijavimo būdą ir "nedaklijuokite" plytelių iki lubų likus kokius ~20cm, tokiu atveju jūsų lubos vizualiai "nusileis".
ValSve
QUOTE(salomejaxx @ 2010 06 16, 19:49)
labai reikia jūsų patarimo  4u.gif  suku galvą kaip geriau išdėstyti plyteles vonioje, tos siaurutės dekoratyvinės kaip gražiau ar vertikaliai klijuojant ar horizontaliai. lubos gana aukštos, tai tikriausiai labai susiaurintų erdvę jei horizontaliai klijuočiau  g.gif
Visąlaik sakiau, kad man plytelės kažkaip nelabai prie širdies, jos suteikia šaltumo įspūdį, taigi galvoju, gal klijuoti tik ten kur turės sienos kontaktą su vandeniu, virš vonios, kriauklės ir prie š...niko, o visur kitur dažyti. Gal kuri esat taip pasidariusi, ar matėt kur, bučiau labai labai  4u.gif
*

Kiek aš žinau, tai kaip tik kai lubos aukštos ir norisi praplėst erdvę, tai reikia horizontalių linijų, nes vertikalios dar labiau ištemps.
O kad dalį sienų klijuot plytelėm, o dalį dažyt, tai esu mačius kai taip padaryta, visai gražiai ir jaukiai padaryta. Tik neklijuokit grynai gabaliukais... Na pvz kambarys turi 4 sienas, o santechnika prie dviejų iš jų, tai jas ir klijuokit. Na čia aš tik taip galvoju... 4u.gif
pinkClarin
keletas nuotraukų iį interneto (totaliai nuobodžiauju) lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
laimingaaaa
as jau isimylejus kazkurios mamytes vonia 4u.gif rodziau M.B bet sake kad brangu doh.gif ir daryta cia turbut pagal uzsakyma g.gif
user posted image
charisme
sveikutes turiu klausima del duso kabinos. musu kabina bus be pado, kabina butu tiesiog ant plyteliu, bet klausimas ar butinai reikia to kantuko is plyteliu, sako kaip per plyta butinai reikia nes kitaip taskysis ir vanduo begs ant zemes kai maudysies.
va taip turiu galvoje
user posted image
nedute24
QUOTE(pinkClarin @ 2010 06 16, 20:15)
keletas nuotraukų iį interneto (totaliai nuobodžiauju)  lotuliukas.gif
user posted image
...

Gera nuotraukėlė...
Vat klausimas iškilo,gal kas žino kur galima pasigaminti spintelę po tokia kriaukle??? rolleyes.gif
Upokšnis
QUOTE(jitute @ 2010 06 16, 22:46)
sveikutes turiu klausima del duso kabinos. musu kabina bus be pado, kabina butu tiesiog ant plyteliu, bet klausimas ar butinai reikia to kantuko is plyteliu, sako kaip per plyta butinai reikia nes kitaip taskysis ir vanduo begs ant zemes kai maudysies.
va taip turiu galvoje
*

Jei vanduo negreitai subėgs į kanalizaciją, tai visko gali būti ax.gif

QUOTE(nedute24 @ 2010 06 16, 23:36)
Gera nuotraukėlė...
Vat klausimas iškilo,gal kas žino kur galima pasigaminti spintelę po tokia kriaukle???  rolleyes.gif
*

Manau, kad nestandartinių baldų įmonės ar pavieniai meistriukai tikrai tokią padarys mirksiukas.gif
Pikciumachiu
QUOTE(jitute @ 2010 06 16, 22:46)

*

jei geras trapas arba dar geriau - duso latakas ir teisingai padarytas nuolydis - nesitaskys, bet ta gerai padaryti moka tik nedaugelis santechniku. Butina ivertinti kokio dydzio ir vandens pralaidumo bus duso galva, pagal tai rinktis trapa arba lataka.
Briga2008
Noriu tureti retro stiliaus vonios kambari, tik nezinau kur ieskoti produkcijos, i ka reikia atkreipti demesi ir t.t. Gal turit kas minciu, pasidalinkit patirtim...
charisma2121
merginos,sakykite,kiek dabar +/- kainuoja senu plyteliu nulupimas, nauju klijavimas?
Dario
QUOTE(Briga2008 @ 2010 06 18, 17:03)
Noriu tureti retro stiliaus vonios kambari, tik nezinau kur ieskoti produkcijos, i ka reikia atkreipti demesi ir t.t. Gal turit kas minciu, pasidalinkit patirtim...

Yra sienoms dazu specialiu su idomia faktura ir spalvingumu. Irangos reiktu paieskot salonuose, dar koki senovini remeli su nuotrauka sena nespalvota ir interjeras bus isskirtinis. Plyteliu dabar irgi sociai retro.
Sūpynės
sveiki

noreciau paklausti, gal zinot, ar supermamoj buvo diskutuota apie vonios ir wc patalpu sujungima senam daugiabutyje
tualeta noretume irengti salia esanciam tamsiame kambariuke

bandau ieskotis kokios info, bet nelabaikol kas sekasi blush2.gif
ypac domina wc perkelimo i tamsuji kambariuka niuansai 4u.gif
neinzy
laba,

gal kas turi atsiliepimu apie sio gamintojo vonias?
http://www.paa.lt/

aciu 4u.gif
Marly
QUOTE(Interdiz @ 2010 06 16, 14:49)
Semkitės į sveikatą

Dušinės kambarys. Kai žmogus žiūri į veidrodį, jo atspindyje mato už nugaros esantį grafinį plytelių dizainą.

Vonios kambarys (to pačio namo). Stengiausi stilistiškai surišti visą namą, kad erdvės persilietų einant iš vienos į kitą (kitaip tariant, kad namas nebūtų tarsi iš gabalų)

gal galėtumėt pasakyti kokios firmos santechnika sudėta? 4u.gif Domina praustuvai, wc ir bide ax.gif
EljaRo*
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 20, 22:07)
laba,

aciu  4u.gif
*

As turiu ant kojeliu vonia is ju.Pirkau pries tai issiklausinejusi rekomendavimus.Dar mazai naudota ji pas mus,tikiu bus viskas gerai smile.gif
Pikciumachiu
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 21, 00:07)
laba,

aciu  4u.gif
*

Atsiliepimai geri smile.gif 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.