Įkraunama...
Įkraunama...

Po Europą - automobiliu

Ačiū, Natele smile.gif Labai viskas aišku. Ir pagalvojau, kad vienos dienos poilsio ir mums užtektų. Tuo labiau, kad man gulėjimas nėra tikrasis poilsis, labiau vertinu malonų nuovargį bigsmile.gif Turbūt reikės pasiryžti tokiai intensyviai darbotvarkei biggrin.gif Tuo labiau, kad ir vyresnieji vaikai linkę ilgai neužsibūti vienoje vietoje, o daugiau važiuoti ir daugiau pamatyti mirksiukas.gif Žinoma, planus bus galima pakeisti pagal situaciją schmoll.gif
Tikrai labai dėkinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ginga @ 2007 03 07, 09:27)
Ačiū, Natele smile.gif Labai viskas aišku. Ir pagalvojau, kad vienos dienos poilsio ir mums užtektų. Tuo labiau, kad man gulėjimas nėra tikrasis poilsis, labiau vertinu malonų nuovargį bigsmile.gif Turbūt reikės pasiryžti tokiai intensyviai darbotvarkei biggrin.gif Tuo labiau, kad ir vyresnieji vaikai linkę ilgai neužsibūti vienoje vietoje, o daugiau važiuoti ir daugiau pamatyti mirksiukas.gif Žinoma, planus bus galima pakeisti pagal situaciją schmoll.gif
Tikrai labai dėkinga biggrin.gif

Kai tikslesnį maršrutą suplanuosit, parašyk, gal galėsiu dar ką patart ar patikslint (apie kelių mokesčius, kainas, maudymosi batus, ką apžiūrėt ar pan.) Mes prieš važiuodami prisiskaitėm irgi šiame forume apie Kroatiją (yra tokia tema), labai pravertė kai kurie patarimai, tačiau ten labai daug skaitymo.
Tiesa, nepamirškit vaikams laiku parūpinti pasų, jei dar neturit, nes rašo, kad su tapatybės kortelėmis gali nepraleist kroatai (nuo muitininkų priklauso).
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2007 03 07, 16:24)
Kai tikslesnį maršrutą suplanuosit, parašyk, gal galėsiu dar ką patart  ar patikslint (apie kelių mokesčius, kainas, maudymosi batus, ką apžiūrėt ar pan.) Mes prieš važiuodami prisiskaitėm irgi šiame forume apie Kroatiją (yra tokia tema),  labai pravertė kai kurie patarimai, tačiau ten labai daug skaitymo. 
Tiesa, nepamirškit vaikams laiku parūpinti pasų, jei dar neturit, nes rašo, kad su tapatybės kortelėmis gali nepraleist kroatai (nuo muitininkų priklauso).

Ačiū už patarimus. Vienas vaikas dar turi galiojantį pasą, o kitiems irgi žadu pasus daryti. Kažkaip aš nepasitikiu tom kortelėm blush2.gif Dėl maršruto, tai pirmą pusę jau lyg suplanavau (Brno - Graz - Venezia - Krk - Plitvicka Jezera). O toliau turbūt reikės žiūrėti pagal laiką. Jei spėsim, norėtųsi nuvažiuoti iki Dubrovniko, bet bus matyti vietoje. Tik dar visai neturiu nuomonės dėl grįžimo atgal. Gal reikės grįžinėti panašiai kaip Kitoks, tik nesustojant Lenkijoj g.gif Dar neapsisprendėm, tai gal galit ką patarti ax.gif
Atsakyti
Branguciai 4u.gif , gal kas vaziavot savo auto po Anglija, Škotija? Labai noreciau bet kokios informacijos. Mes nakvosime kempinguose, nuo Kauno iki Kauno - 2 savaites. Ka ziureti, kur buityje kokios problemeles, kaip persikelti- ar sklandu Eurotuneliu ar is Skotijos grizti keltu? Ka labai grazaus matet? Smarkiai lauksiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ginga @ 2007 03 08, 09:28)
Ačiū už patarimus. Vienas vaikas dar turi galiojantį pasą, o kitiems irgi žadu pasus daryti. Kažkaip aš nepasitikiu tom kortelėm blush2.gif Dėl maršruto, tai pirmą pusę jau lyg suplanavau (Brno - Graz - Venezia - Krk - Plitvicka Jezera). O toliau turbūt reikės žiūrėti pagal laiką. Jei spėsim, norėtųsi nuvažiuoti iki Dubrovniko, bet bus matyti vietoje. Tik dar visai neturiu nuomonės dėl grįžimo atgal. Gal reikės grįžinėti panašiai kaip Kitoks, tik nesustojant Lenkijoj g.gif Dar neapsisprendėm, tai gal galit ką patarti ax.gif

Mes taip pat darėm kaip ir Kitoks - į priekį ir atgal Lenkijoj nestojom. Nuvažiuoti tai nieko, pailsėjęs iš namų išvažiuoji, bet grįžtant tai nelengva. Aš tai negaliu važiuojančiam automobily pailsėt. Vyras gal kiek ir nusnūsta. Bet jau antri metai taip darom. Kažkaip nebesinori Lenkijoj stot. Nors, esant galimybei bandyčiau žiūrėt, gal pakeliui ir Lenkijoj galima ką pamatyt ir nakvynę rast. Juolab jums juk su mažu vaiku - ir pavalgydint ir sauskelnes pakeist, ir sėdėt pavargs. Arba bent jau nakvyne bandyt netoli Čekijos- Lenkijos pasienio pasidomėt. Tik padarėm išvadą, kad Čekijos pasienio miesteliuose ties Lenkija geriau sutemus nevažinėt, nes policininkai ,,žvejoja" užsieniečius ir apgaudinėja. Mus sustabdė ir įrodinėjo, kad nesustojom prie Stop ženklo, nors esam įsitikinę, kad tokio nebuvo pakeliui (dar ir atgal tuo pačiu keliu važiuodami žiūrėjom). Bet nebuvo noro ginčytis, tai .... į kišenę, nes dar prie ko nors būtų sugalvoję prisikabint. O kaip susišnekėt ar įrodyt, kai ne Lietuvoj esi? Jei, aišku būtų baudą išrašę už kažkur 300Lt, tai nebūtume nusileidę, nes tikrai teisūs buvom. Bet kai 25-30Lt (aišku jų pinigais)užteko, tai tiek jau to... (paskutiniais čekiškais pinigais ,,atsikratėm"). Po mūsų matėm kaip lenkus sustabdė, turbūt tą patį pamelavo...
Papildyta:
Tiesa, daugelis pataria į Plitvicos parką anksti nuvažiuot, nes paskui labai daug žmonių būna, ypač vasarą. Nuo 8val. ryto, atrodo, pradeda ten traukinukai važinėt, po to garlaiviukai plaukiot, jei jau visą maršrutą nuspręsit apeit. Mes buvom rugsėjo vidury, tai parke buvom 8val. Buvo didelis rūkas, nieko nesimatė normaliai, dar susabejojom, ar eit, bet po kiek laiko prasisklaidė... Tai aikštelėse mašinų nedaug tebuvo, o po penkių valandų,kai jau apvaikščiojom, tai jau autobusai nebetilpo. Ir kai žmonių labai daug, tai labai lėtai eini, grožio nematai, eilėse prie garlaivio ar traukinio lauki... Na, kai pabandysiu nuotrauką įdėt, tai pamatysi. Bilietas suaugusiam - apie 40-45Lt. Vaikui nepamenu. Kai kas rašė, kad yra keli maršrutų ir kainų variantai ir internete mačiau, tačiau to nuvažiavus nebuvo (gal kad rudenį).
Atsakyti
Jau gal tris kartus skaitau sia tema ir negaliu kaip greiciau noriu vasaros sulaukti...... Suplanuota kelione i Prancuzija ( seniau rasiau - Eurodisney, Normandijos ( su poilsiu NY rekomenduotame Etretat pora dienu) Bretane, Luaros pilys.) Nukarpiau visus nerealius norus, nes supratau kad is poilsio tik lekimas akis isdegus gautusi... O taip vilioja ir Sveicarija ir Prancuzijos pietus....
Vienok i pietus su kemperiu nepatare vaziuoti - sako, kad ten orientuojasi i turtingus turistus, o ne i tokius "cigonus"....
Beja, kemperi nuomojames Kaune, visai nauja, nes senesnius paziurejom - labai jau ne kokie. Kazkaip baisu pasidare, kad tiek planuota kelione del banalaus auto gedimo nesusigadintu. Beja, mane nustebino islaidu samata - mano KUKLIAIS paskaiciavimais mums 4 asmenu seimai 14 dienu su viskuo apie 15 tukst gaunasi....... doh.gif doh.gif doh.gif
Va vienas minusiukas - na nerandam kelionei kompanijos - i viena kemperi nesinori grustis ( nors jis 6 vietis, bet man toks maziukas atrodo), o visi draugai arba maziukais vaikais apsikrove arba finansineje krizeje.... O su bet kuo ir nevaziuosi - kelione sudetingas dalykas, visi charakterio kampai isryskeja......

Beja, gal kas turi info, ka pamatyti Bretaneje verta? Pajurys man atrodo grazus turetu buti. Ir neranmdu pakeliui jokios vietos, kuri dvylikameciui butu idomi - na tokio tipo kaip kalnu urvai ar pan...... Gal kas netyciom ka tokio zinot pakeliui?
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2007 03 09, 01:19)
Jau gal tris kartus skaitau sia tema ir negaliu kaip greiciau noriu vasaros sulaukti...... Suplanuota kelione i Prancuzija ( seniau rasiau - Eurodisney,  Normandijos ( su poilsiu NY rekomenduotame Etretat pora dienu) Bretane, Luaros pilys.) Nukarpiau visus nerealius norus, nes supratau kad is poilsio tik lekimas akis isdegus gautusi... O taip vilioja ir Sveicarija ir Prancuzijos pietus....
Vienok i pietus su kemperiu nepatare vaziuoti - sako, kad ten orientuojasi i turtingus turistus, o ne i tokius "cigonus"....
Beja, kemperi nuomojames Kaune, visai nauja, nes senesnius paziurejom - labai jau ne kokie. Kazkaip baisu pasidare, kad tiek planuota kelione del banalaus auto gedimo nesusigadintu. Beja, mane nustebino islaidu samata - mano KUKLIAIS paskaiciavimais mums 4 asmenu seimai 14 dienu su viskuo apie 15 tukst gaunasi....... doh.gif  doh.gif  doh.gif
Va vienas minusiukas - na nerandam kelionei kompanijos - i viena kemperi nesinori grustis ( nors jis 6 vietis, bet man toks maziukas atrodo), o visi draugai arba maziukais vaikais apsikrove arba finansineje krizeje.... O su bet kuo ir nevaziuosi - kelione sudetingas dalykas, visi charakterio kampai isryskeja......

Beja, gal kas turi info, ka pamatyti Bretaneje verta? Pajurys man atrodo grazus turetu buti. Ir neranmdu pakeliui jokios vietos, kuri dvylikameciui butu idomi - na tokio tipo kaip kalnu urvai ar pan...... Gal kas netyciom ka tokio zinot pakeliui?



Labai idomu, kur Kaune nauji kemperiai. Gal gali išduoti? Tiesiog noriu palyginti tiek kainas, tiek sąlygas su Vilniumi.
Del išlaidu, mes tiek išleidom važiuodami dviem savaitėm į Prancūziją, penkiese. Labai taupyt nesistengėm, valgydavom dažnai kavinėse vietoj kemperio... Taip kad Jūs gal kiek mažiau išleisit, nebent esat irgi tokie netaupūs žmonės, kaip ir mes.

O dėl to, kad nerandat kompanijos, tai gal čia ir visai ne minusiukas. Daugiau tarpusavyje pabendrausit. Tik nepadarykit klaidos, nevažiuokit su kuo nors viename kemperyje. Tikrai išryškėja visi kampai, nuovargis, kyla susierzinimas...

Beje, ar Etretat radote kempingą? Kai mes ten buvome, prieš porą metų, tai kempingo iš anksto nebuvome susiradę, ieškojome vietoje. Radome gal 10 km nuo Etretat, pas kažkokį ūkininką "ant kiemo". Ir nebuvo ten sąlygos tokios jau super, ir vaizdų jokių gražių iš jo nesimatė. Nežinau, gal čia mums taip nepasisekė, bet visgi patarčiau susirasti vietą nakvynei jau iš namų. Tuo labiau, jei norite ten praleisti porą dienų.
Atsakyti
Kauno rymonta, lyg taip vadinas. Ju tinklapyje tai tokie gal 10 metu parodyti buvo, bet kai pasiskambinom, tai paaiskejo, kad perka kelis naujus, o po to ir apziurejom. Bijau ka rekomenduoti, nes tik uzsisakem ir dar jokios patirties nera, bet salygos man tiko, be to cia pat pasiimti - tik sumetei daiktus ir galima vaziuoti... Zodziu, man tiko geriau nei Panevezyje. Nezinau ar jie turi atnaujinta tinklapi, nes senas vienu tarpu neveike, bet jei reiks - galesiu duoti telefona. Kainos - 310 - 320 Lt parai, berods.

Labai aciu uz patarimus apie Etretat. Maciau kad pas juos yra koks tai kempingas - butinai tuomet reiks uzsisakyti is anksto...........
O del islaidu - nu, velnias, atrodo pasiruosi labai neislaidauti, bet kai tik prie reikalo prieini, tai ima atrodyti " ai, atostogos tik karta metuose, ai, tai del ko gyvenu cia jei tik taupyti reikia ir t.t." lotuliukas.gif
Zinosiu kai grisiu.
Atsakyti


Beje, ar Etretat radote kempingą? Kai mes ten buvome, prieš porą metų, tai kempingo iš anksto nebuvome susiradę, ieškojome vietoje. Radome gal 10 km nuo Etretat, pas kažkokį ūkininką "ant kiemo". Ir nebuvo ten sąlygos tokios jau super, ir vaizdų jokių gražių iš jo nesimatė. Nežinau, gal čia mums taip nepasisekė, bet visgi patarčiau susirasti vietą nakvynei jau iš namų. Tuo labiau, jei norite ten praleisti porą dienų.
[/quote]


Visos Etretat grozybes a la centre,prie vandenyno,pagrindiniame pliaze/pakranteje (nezinau kaip issireiksti). Jei jus buvote 10 km uz Etretat,tai del to ir nematete. Liudna,aisku,bet bus gera proga dar karta nuvaziuot. rolleyes.gif
Atsakyti
2 val skaičiau temą.... doh.gif Taip užkūrė mane kelionei...
Planuojam su vyru kelionę į Čekiją. Buvus kažkada su mama Prahoje,bet viskas buvo bėgimas paskui gidą. Dabar galvojame važiuot su savo mašinyte ir aplankyt keletą Čekijos miestų.
Gal atsiras patarenčių kur verta nuvažiuot ir ką aplankyt. Ir gal kas žino kur rast info apie kempingus Čekijoje.
Atsakyti
QUOTE(b_i_k @ 2007 03 09, 20:54)
2 val skaičiau temą.... doh.gif Taip užkūrė mane kelionei...
Planuojam su vyru kelionę į Čekiją. Buvus kažkada su mama Prahoje,bet viskas buvo bėgimas paskui gidą. Dabar galvojame važiuot su savo mašinyte ir aplankyt keletą Čekijos miestų.
Gal atsiras patarenčių kur verta nuvažiuot ir ką aplankyt. Ir gal kas žino kur rast info apie kempingus Čekijoje.

Pažiūrėk šios temos pirmuosiuose puslapiuose. Ten tikrai buvo internetinis adresas Europos kempingų. Ten labai nesunku susiorentuot - atsistoji žemėlapiuke ant norimos valstybės, spusteli ir išmeta tau žemėlapiuką su kempingais. Tada jau spaudi ant norimo... smile.gif

QUOTE(b_i_k @ 2007 03 10, 09:59)
aciu turbut busiu praziurejus doh.gif

www.eurocampings.co.uk/en/europe/ - atrodo, kad toks.
Atsakyti
QUOTE
Ir gal kas žino kur rast info apie kempingus Čekijoje


http://www.travelgui...nAdvanced=False
Pasirenki regioną ir išmeta visą sarašiuką.
Atsakyti