Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pajuodavę paakiai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata
Pages: 1, 2, 3
siireenaa
labuka, as taip pat jungiuos prie jusu blush2.gif nuo pat mazens mano paakiai juodi, be makiazo nei zingsnio, nes kelis kart uzteko, kai svetimi paklause kas tave sumuse doh.gif isbandziau pigius ir brangius paakiu kremus, niekas nepadeda...tai jau nebezino ko griebtis...pas gyd nebuvau, nesityriau...manau, kad as is tu atveju, kai pajuode paakiai paveldeti, nes esu tamsaus gymio, o ir mamos paakiai tokie...vasara, kai siek tiek idega veidas atrodo daug geriau...daznai uzsidedu ramuneliu maiselius ir uzmiegu, tai ryte kazkiek buna sviesesne oda rolleyes.gif
augustasas
Ingute, siireenaa -- pasitikrinkite dėl celiakijos.

Pajuodę paaikiai - tai vienas iš celiakijos simptomų. Kitaip tariant - organizmas nepriima gliuteno (baltymo esančio kviečiuose, miežiuose, rugiuose ir avižose). Išgydyti neimanoma. Tiesiog iš valgomo maisto reikia išmesti VISKĄ ko sudėtyje yra minėti grūdai, jų miltai ar pėdsakai.

Lietuvoje celiakų bendrija dar tik kuriasi, bet rudeniop sako jau turėtų būti apie tai ir puslapis www.celiakija.lt. O angliškai apie šią ligą ieškoti galima pagal žodžius "coeliac" "gluten-free"

Ninjah
http://nifty.lt/atsikratyk_pabrinkusiu_ir_pajuodusiu_paakiu
cia yra nieko visai patarimu thumbup.gif
Dideja
QUOTE(SON19 @ 2008 11 07, 19:28)
Pas mano mamą pajuodę, pas mane pajuodę ir pas mano sūnų irgi tokie ax.gif  taip kad pas mus iš kartos į kartą
*

atrodo, kad as cia taip buciau parasiusi smile.gif tik dar buciau pridurusi, kad ir pas mano mociute tokie buvo.....
belieka tik maskavimo priemones, nieko cia nebepakeisi ax.gif
Cziokoladine
QUOTE(Ninjah @ 2009 09 17, 14:47)

Patarimai gal ir nieko, bet manau, labiau tinka tiems, kuriu paakiai pajuodave del nuovargio/ nemigos ir t.t. taciau mano atveju, kai tai yra igimta ir padeti susvelnina tik maskavimo priemone, jie yra beverciai.... verysad.gif
Etama
O kokia gali buti priezastis pamelusiu-pageltusiu paakiu? Tiksliau labiau link vidiniu akiu kampuciu pamele-pagelte, nera visi paakiai spalvoti, tik iki puses daugmaz.
aramelle
Sveikutes.As ir su sia problema gyvenu.Kazkuri klause apie maskuojama piestuka,tai man geriausiai maskuoja manhetten
sraige skuba
QUOTE(etamo21 @ 2010 03 06, 14:49)
O kokia gali buti priezastis pamelusiu-pageltusiu paakiu? Tiksliau labiau link vidiniu akiu kampuciu pamele-pagelte, nera visi paakiai spalvoti, tik iki puses daugmaz.
*

i nosi gavai pries kelias dienas ir jau gyja g.gif
Etama
QUOTE(sraige skuba @ 2010 03 18, 19:36)
i nosi gavai pries kelias dienas ir jau gyja  g.gif
*

negavau, kazkas kita biggrin.gif
Morgan
QUOTE(Etama @ 2010 03 06, 14:49)
*

Pas mane tas pats g.gif Kartais taip ir atrodo kad melynes gyjancios doh.gif
***Andrea***
Pas mane tai retai buna, kad paakiai pajuoduoja... tai as naudoju is iriflame kazkoki geliuka melsva, tai jis taip keistai atsaldo ir praeina tas pajuodavimas..
Žiemutė
Veido raumenų pratimai padės panaikinti pajuodusius paakius. Prieš pradedant svarbiausia yra žinoti, kad pratimų negalima daryti itin dažnai, nes tai gali sukelti veido raudonį ir kitokias odos komplikacijas. Taip pat verta žinoti, kad siekiant rezultato, pratimus reikia daryti 4 – 5 kartus per dieną.

Kaktai skirkite daugiausia dėmesio. Tvirtai sukabinkite savo rankų pirštus, sulenkdami nykščius. Padėkite rankas šalia smilkinių. Stipriai spauskite ir tempkite odą ties smilkiniais. Vėliau tokiu pačiu principu masažuokite antakių zoną.

Mankštinkite akių raumenis. Plačiai atsimerkite ir po apatiniais akių vokais padėkite savo smilius. Pradėkite cikliškai užsimerkinėti iš visų jėgų. Šį pratimą kartokite po 8 – 10 kartų, kas penkias valandas. Tai puikus pratimas, skirtas mankštinti akių raumenis.

Šie pratimai leis atpalaiduoti veidą ir panaikins pajuodusius paakius. Taip pat kaktos oda taps gražesnė ir lygesnė.

Gal kam padėjau smile.gif
dalitute333
QUOTE(***Andrea*** @ 2010 05 16, 21:48)
Pas mane tai retai buna, kad paakiai pajuoduoja... tai as naudoju is iriflame kazkoki geliuka melsva, tai jis taip keistai atsaldo ir praeina tas pajuodavimas..
*

o kiek uz ji moki? jei ne paslaptis kaip jis vadinas?

Papildyta:
QUOTE(----Ingute---- @ 2009 06 16, 23:32)
Labas vakarėlis.
Radau temą,kuri domina mane,nes aš ir nuo paauglystės,o gal ir nuo vaikystės su pajuodusais paakiais.Senas sm perskaičiau,kad kažkam stiumą rado,o tai kraujo tyrimas neparodo kažkokio pablogėjimo ar kaip? g.gif Na turėtų,bet tikrai,ne pajuodusių akių,net nežinau ko griebtis doh.gif
Dauguma klausinėja,o kodėl pajuodusios akys,gal nemiegojai,o gal pavargusi,na,bet ką daryt? verysad.gif
*

man irgi nuo 10 metu pajuode paakiai, daug kas mano kad as net rukau, bet tikr as to nedarau. Nezn as esu balta kaip surelis, tai gal del to, nes karta pabandziau su savaiminio idegio kremu prisitepti oda, tai kai pasirode idegis, tai nebuvo pajuode paakiai. bigsmile.gif
Etama
QUOTE(Morgan @ 2010 05 16, 10:07)
Pas mane tas pats g.gif Kartais taip ir atrodo kad melynes gyjancios doh.gif
*

O kokiu nusiskundimu neturi del sveikatos? Gal atrasim ka bendro rolleyes.gif
Cziokoladine
Kartais tie pajuodave paakiai, kaip kreivos kojos biggrin.gif nesergi, jokiu nusiskundimu neturi, issimiegi padoriai, gerai jautiesi, o atrodai nekaip biggrin.gif tiesiog tokia tavo fiziologija, bent jau mano atveju taip yra doh.gif vienintelis dalykas kuris padeda, maskavimo priemones...
Brunete-blondine
Pas mane taip pat buna pajuodave paakiai, taciau nesioju akinius,tai akys labai pavargsta nuo ju ir pajuoduoja. Tuomet stengiuosi tarkim savaitgaliais ju nenesioti nebent ju tikrai prireiktu. Tuomet atsigauna akytes mano, pailsi 4u.gif
Liinnuutte
nuo tada kai pasigimdžiau vaiką (jam jau metai laiko) bet nuolat vaikštau kaip su fanarais, po viena akim tai iš vis atrodo lyg būčiau gavusi į akį, visi žmonės atkreipia dėmesį. manau čia dėl miego ir poilsio trūkumo pas mane taip pasidarė, g.gif aišku, dar prisideda kompas, telikas ir visa kita.. kažkuri panelė rašė apie liaudiškus patarimus tai reiks man juos išbandyt gal padės gal dar pieštuką reiks išbandyt, nes tikrai jau baisiai atrodo veidas.. sad.gif
Etama
QUOTE(Liinnuutte @ 2010 09 03, 11:27)
kažkuri panelė rašė apie liaudiškus patarimus tai reiks man juos išbandyt
*

turbut praleidau pro akis ax.gif apie kokius patarimus kalbi?
WeGa
QUOTE(Cziokoladine @ 2010 08 13, 14:48)
Kartais tie pajuodave paakiai, kaip kreivos kojos  biggrin.gif  nesergi, jokiu nusiskundimu neturi, issimiegi padoriai, gerai jautiesi, o atrodai nekaip  biggrin.gif tiesiog tokia tavo fiziologija, bent jau mano atveju taip yra  doh.gif  vienintelis dalykas kuris padeda, maskavimo priemones...
*

man net maskavimo priemones nepadeda gun_bandana.gif
Papildyta:
QUOTE(----Ingute---- @ 2009 06 16, 22:32)
Labas vakarėlis.
Radau temą,kuri domina mane,nes aš ir nuo paauglystės,o gal ir nuo vaikystės su pajuodusais paakiais.Senas sm perskaičiau,kad kažkam stiumą rado,o tai kraujo tyrimas neparodo kažkokio pablogėjimo ar kaip? g.gif Na turėtų,bet tikrai,ne pajuodusių akių,net nežinau ko griebtis doh.gif
Dauguma klausinėja,o kodėl pajuodusios akys,gal nemiegojai,o gal pavargusi,na,bet ką daryt? verysad.gif
*

galiu pasakyt, kad klausiau endokrinologes, sake kad del strumos gali nebent paburke paakiai but, bet spalvos nekeicia. ne tame priezastis schmoll.gif
evaldaso
labai noreciau suzinoti kas gali buti... paakiai pajuode nuo vaikystes, pastebejau kad pries 1 metus kazkur pasirodydavo PAGELTIMAS APLINK PAJUODUSIUS PAAKIUS ir tesdavosi aplink akis(virsutiniai vokai,nosies sienele,akiu kampuciai)
IR KAS SVARBIAUSIA,jog mano paakiai nera lygus,o isberti taskeliais panasiais i vistos odos..

Dekoju isanksto uz patarimus
chasmina13
Pasitikrinkit inkstus,kartais tame problema buna
evaldaso
pamirsau pamineti,jog kartais buna kad spaudzia akis is vidaus (dazniausiai akiduobiu apacios)... Sirgau sinusitu daug kartu,taciau paakiai atsirado dar pries sia liga
Cziokoladine
QUOTE(evaldaso @ 2010 09 16, 19:27)
pamirsau pamineti,jog kartais buna kad spaudzia akis is vidaus (dazniausiai akiduobiu apacios)...  Sirgau sinusitu daug kartu,taciau paakiai atsirado dar pries sia liga
*

Pas gydytoja priezasciu ieskokite o ne forumuose mirksiukas.gif
katia79
QUOTE(naca @ 2008 10 08, 18:55)
ir man tenka visada maskuotis tamsius paakius doh.gif . ir mano seserei taipogi rolleyes.gif . pas mus paveldeta ir su sveikata nesusije doh.gif  nebent dar daugiau pajuostu tongue.gif
*

Mna si fraze ganetinai juokingai skamba. Cia juk ne akiu spalva-kad va zalios akys-cia ne lyga-paveldejom. Ligas juk irgi kurias sukelia blogi genai-paveldyte, tad jei tevo juodi ir jusu juodi-tai nereiskia, kad nei tevas, nei jus esat sveikos. paakiai-ne plaukai ir ne akys. Yra priezastis kodel jie tamsesni. Paveldejimas nieko nereiskia, paveldeti galima ir priklausomybe narkotikams, bet tai nereiskia, kad tai nera liga.

O juokais rasant-tai gerai tom, kurios gotem nori buti-maziau dazytis reiks biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Cziokoladine @ 2010 09 16, 21:44)
Pas gydytoja priezasciu ieskokite o ne forumuose  mirksiukas.gif
*

Jo ieskokit, ten tokie fprofai, kad moka nugydyti. NE daktarais tiketi reikia, o savimi, pirmas zingsnis-VISADA paieskoti info internete susidaryti potencialiai nuomone kas galetu buti, kad zioplas bendros praktikos daktaras neprasautu. Jie bendros praktikos, vadinasi zino daug visko pavirsutiniskai ir ne visada gali diagnozuoti ir paskirti reikiamus tyrimus.
Cziokoladine
QUOTE(katia79 @ 2010 10 19, 16:26)
Mna si fraze ganetinai juokingai skamba. Cia juk ne akiu spalva-kad va zalios akys-cia ne lyga-paveldejom. Ligas juk irgi kurias sukelia blogi genai-paveldyte, tad jei tevo juodi ir jusu juodi-tai nereiskia, kad nei tevas, nei jus esat sveikos. paakiai-ne plaukai ir ne akys. Yra priezastis kodel jie tamsesni. Paveldejimas nieko nereiskia, paveldeti galima ir priklausomybe narkotikams, bet tai nereiskia, kad tai nera liga.

O juokais rasant-tai gerai tom, kurios gotem nori buti-maziau dazytis reiks biggrin.gif
Papildyta:
Jo ieskokit, ten tokie fprofai, kad moka nugydyti. NE daktarais tiketi reikia, o savimi, pirmas zingsnis-VISADA paieskoti info internete susidaryti potencialiai nuomone kas galetu buti, kad zioplas bendros praktikos daktaras neprasautu. Jie bendros praktikos, vadinasi zino daug visko pavirsutiniskai ir ne visada gali diagnozuoti ir paskirti reikiamus tyrimus.
*

Susirandi info internete (dazniausia forumuose paskaitai panasiu istoriju, nusprendi, kad tau matyt tas pats kaip ir vienai/ vienam rasaciam) nusistatai diagnoze, o tada keliauji pas gydytoja, kuris tau patvirtintu tavo nuogastavimus? Nes jeigu gydytojas turetu priesinga nuomone, tai jau nugyti nori? biggrin.gif Gydytoja reikia susirasti gera ir jo nuomones klausti o ne internete ligu ieskoti.
Ponia Delovej
Kazkodel noreciau papriestarauti besijuokianciom is patamsejusiu paakiu paveldimumo.Mano giminej is tevo puses visu tokia pati problema.Paakiai tamsus.Ratilai kaip dedes Pulinio smile.gif Neserga jokiom sunkiom ar lengvesnem ligom , na nebent gripas kada sugriebia, kosulys, ar radikulitas, man tulzyj akmenu siuo metu priauge , bet paakiai juodi nuo vaikystes:)Tiesiog plona oda, kraujagysles pavirsiuj ir persisviecia.Toks musu gimines paveldimumas.Va ir maskuojames kaip mokam.Tai piestukais, tai pudra, vasara kai paskrundi saulej maziau matyt, ziema - nelabai grazu ir svarbiausia kad visiems uzkliuva.
Cziokoladine
QUOTE(Ponia Delovej @ 2010 10 20, 16:11)
Kazkodel noreciau papriestarauti besijuokianciom is patamsejusiu paakiu paveldimumo.Mano giminej is tevo puses visu tokia pati problema.Paakiai tamsus.Ratilai kaip dedes Pulinio smile.gif Neserga jokiom sunkiom ar lengvesnem ligom , na nebent gripas kada sugriebia, kosulys, ar  radikulitas, man tulzyj akmenu siuo metu priauge , bet paakiai juodi nuo vaikystes:)Tiesiog plona oda, kraujagysles pavirsiuj ir persisviecia.Toks musu gimines paveldimumas.Va ir maskuojames kaip mokam.Tai piestukais, tai pudra, vasara kai paskrundi saulej maziau matyt, ziema - nelabai grazu ir svarbiausia kad visiems uzkliuva.
*

Pritariu mirksiukas.gif
Lucero
Ir as pritariu, nes pati turiu tokia beda, ziema ypac pastebima
Cziokoladine
QUOTE(lucero @ 2010 10 23, 21:53)
Ir as pritariu, nes pati turiu tokia beda, ziema ypac pastebima
*

Gerai idegus vasara netgi galiu nemaskuoti paakiu, bet ziema tai jau... doh.gif man rodos, kaimynai paklaustu ar kas nepadauze manes...
Lucero
seip dazniausiai zmones pamate zmones su pajuodaavusiais paakiais galvoja kad tam zmogui su sveikata blogai arba serga arba pervarges unsure.gif
Cidas
Sveiki nezinau ar cia pataikiau bet tikekimes kad cia smile.gif turiu tokia problemele seniau i ja nelabai kreipiau demesi o dabar net ir kompleksuoti pradejau.... jau kokie 2metai kaip mano vaidas perbales ir paakiai pajuode nuo ko man taip? gal tai kokiu vitaminu trukumas?
milereta
QUOTE(Cidas @ 2010 10 27, 02:35)
Sveiki nezinau ar cia pataikiau bet tikekimes kad cia smile.gif turiu tokia problemele seniau i ja nelabai kreipiau demesi o dabar net ir kompleksuoti pradejau.... jau kokie 2metai kaip mano vaidas perbales ir paakiai pajuode nuo ko man taip? gal tai kokiu vitaminu trukumas?
*

Pirmiausiai pasidomėk ar giminėje nevaikšto tokių perbalusių ir pajuodusiais paakiais...
Mano atveju, pajuodę paakiai - paveldėtas kraujotaskos darinys.
Dėl pabalimo nežinau.
Klausk savo gydytojos, gal padarys kokius tyrimus.. 4u.gif
lilijav
Mano dukrai pries menesi pajuodavo paakiai, jai dabar 4 metukai. Pas jios pussesere, pagal vyro linija irgi pajuode paakiai, kiek zinau nuo vaikystes.

Dukra labai retai slapinasi, per para 2-3 kartus nueina i tualeta, bet nakti nekada i lova neprisiusioja. Kartais uzketeja viduriai. Stipriai prakaitoja, kaip vaikas.

Taigi nezinau ka daryti, ar eiti pas gidytojus, jeskoti priezasties, ar cia paveldima g.gif
Cziokoladine
QUOTE(lilijav @ 2011 03 12, 21:56)
Mano dukrai pries menesi pajuodavo paakiai, jai dabar 4 metukai. Pas jios pussesere, pagal vyro linija irgi pajuode paakiai, kiek zinau nuo vaikystes.

Dukra labai retai slapinasi, per para 2-3 kartus nueina i tualeta, bet nakti nekada i lova neprisiusioja. Kartais uzketeja viduriai. Stipriai prakaitoja, kaip vaikas.

Taigi nezinau ka daryti, ar eiti pas gidytojus, jeskoti priezasties, ar cia paveldima  g.gif
*

Gal mazai geria ir del to retai slapinasi? Jusu atveju nueiciau pas gydytoja.
swea
QUOTE(smeige @ 2006 01 04, 18:34)
mano vienos drauges paakiai nuo pat paauglystes buvo pajuode...ji pati labai pergyveno, tikrai atrodo kaip pervargus ar neissimiegojus..dabar jai nustate , kad su striuma(nezinau ar tikrai taip vadinas) turi problemu, isoperavo, pagere dar vaistuku ir paakiu oda pasikeite... smile.gif
*

Sveiki, neturėjau kantrybės visą temą perskaityt... ax.gif

Mano paakiai tamsūs nuo vaikystės (pastebimi nuotraukose, kur esu 8-erių), ir kadangi daugiau niekas šeimoje tokios 'dovanėlės' neturi, jau būdama 15-likos pirmą kartą ieškojau informacijos, kas man negerai smile.gif Ilgainiui susitaikiau su savo kasdiene veido išraiška, bet atsimenu paauglystėj yra manęs žmonės porą kart paklausę, kas man fanarą įstatė blink.gif lotuliukas.gif

Taigi, esu skaičiusi, kad tamsūs paakiai gali rodyti inkstų problemas. Kokie tyrimai atskleidžia inkstų problemas? Dar būdama mokykloj esu buvus 'ant mažakraujystės slenksčio' bet laiku išsityriau kraują ir ėmiau geležį vartoti, deja paakių būklės tai nė kiek neįtakojo.
Šiuo metu turiu problemų su striuma (skydliauke), taipogi kažkur lyg nugirdau kad su paakiais gali būti susiję, tad turiu daug vilties kad su sklydliauke kartu ir paakiai susitvarkys rolleyes.gif

Beje mano patarimas, pabandykite daugiau vandens per dieną išgerti, esu pastebėjusi, kad tai veikia paakius į gerąją pusę mirksiukas.gif
Burberry*
Mano paakiai taip pat pajuodę, ypač dabar, žiemą, pavasarį. Didžiausia tikimybė, kad paveldėjau, nes galiu parą išmiegot, vistiek pajuodusi vaikštau..
SauleMenule
Patamsėję paakiai būna dėl labai arti po oda išsidėsčiusių kraujagyslių, kas turi storesnį riebalinį sluoksnį, to paakiai šviesesni. Vitamino K trūkumas organizme irgi yra ratilų po akimis priežastimi. Vitaminas K įsisavina žarnyne prieš pat tiesiąją žarną. Vidurių užkietėjimai ar skysti viduriai, antibiotikų arba mėsos su antibiotikais vartijimas gali būti priežastimi, dėl kurios žarnynė nepasisavina vitaminas K. Tas vitaminas K kaupiamas kepenų riebaluose. Įvairūs kepenų susirgimai gali sutrikdyti šią funkciją. Kita patamsėjusių paakių priežastis - toksinai ir parazitai organizme, kurie savo ruožtu įtakoja kepenų veiklą, kurios savo tuožtu nesulaiko vitamino K ir t.t.
Mano patarimai: 1) stenkitės sureguliuoti žarnyno veiklą, žmogus turi išsituštinti būtinai vieną kartą per parą. Tamsios žalios lapinės daržovės padės atstatyti žarnyno bakterijų pusiausvyrą. 2) venkite nenatūralaus maisto, kosmetikos ir muilų iš naftos produktų ir kenksminų chemikalų. 3) vartokite parazitus pašalinančias priemones (žoleles, arbatėles, daržoves)...
lina46
Mano paakiai niekada nebudavo pajuode,o kai dabar susirgau skydliaukes liga tiroiditu,paakiai pastoviai pajuode,nereguoja kad ir vaistukus geriu.
ZyGa
Na nei skydliaukes nei inkstu problemu neturiu, bet nuo vaikystes vaikstau su pajuodusiais paakiais. Bet net nebuvo minties issitirti, kad del kazko jie tokie gali buti g.gif
siireenaa
Perėjau visus gydytojus, esu visiškai sveika, bet va tų tamsių paakių nei vienas gydytojas negalėjo paaiškint, visi tik gūžteli pečiais...esu tamsaus gymio, tai sako gal tai dėl odos, kad esu tamsesnė, bet irgi nesąmonė...nors, kai pažiūri į indes, tai jos vos ne visos tokiais paakiais, ta pati Bernien turi tą bėdą. Gal tikrai kai kurioms lemta su ta bėda susigyvent... doh.gif
Busimas_tetis
Kreiptis i kompetetinga, savo darba mylinti daktara
Reikia pamatuoti kraujo PH
stebeti seiliu PH

Arba arterinio kraujo duju analize. Pasitikrinti ar nera kokios letines Acidozes arba Alkanozes.

Kvepuoti judeti ir gerti daug vandens. Reikia slapintis po 1.5 L per para jiegu sveri 70 kg.

Vanduo ir oras vieni svarbiuasiu dalyku gyvenime.

Vandeni reikia gerti gryna(turiu galvoje negazuota ne cukruota, toki koks duotas naturalios gamtos) 1 h. pries valgi arba 2h. po valgio(i valgi iskaciuojama kava sultys ir t.t. zodziu visa kita). patartina, kad oksidacinis redukcinis potencialas vandens butu siek tiek neigiamas. O jeigu valgai daug skirtingu rusiu vaisiu ir zalumynu bei darzoviu tai gali gerti ir is krano. (kiekvienas save gerbiantis zmogus pasidomes apie vandeni jo savybes)

Pastovus alkoholis, pastovi dehidratacija, deguonies trukumas = rukstingumas, o nuo cia prasideda visos ligos.
pupik
esu maloniai nustebinta - labai kompetetingas būsimas tėtis smile.gif
WeGa
QUOTE(swea @ 2011 03 28, 03:13)

Šiuo metu turiu problemų su striuma (skydliauke), taipogi kažkur lyg nugirdau kad su paakiais gali būti susiję, tad turiu daug vilties kad su sklydliauke kartu ir paakiai susitvarkys  rolleyes.gif
Beje mano patarimas, pabandykite daugiau vandens per dieną išgerti, esu pastebėjusi, kad tai veikia paakius į gerąją pusę  mirksiukas.gif
*

Klausiau endokrinologes, ar gali skydliauke itakot paakiu juoduma - sake NE.
imdigo
Aš taip pat domėjausi dėl pajuodusių paakių gydytojo,tai ir man pasakė,kad striuma negali įtakoti pajuodusiu paakių... su striuma problemų turiu. Jau daug metų kovoju su pajuodusiais paakiais,turiu didelį kompleksą. Gėdinuosi,galvoju,kad esu dėl paakių negraži,jie labai matosi, nebežinau nei ką daryt.. beje pas mane ne tik pajuodę ,bet ir pageltę aplink akis, tai be maskavimo priemonių iš namų neinu. Gal merginos esate suradę kokią nors veiksmingą priemonę? gal kosmetologai padėtų?
Karambolina
Siūlau nepergyventi, juolab jei paakiai pajuodę nuo vaikystės. Manieji irgi tokie, paauglystėj baisiai pergyvenau, bet dabar priimu tiesiog kaip savo išvaizdos bruožą. Va, jei jie pagelsta, tada jau ieškau ligos.
Elsker
QUOTE(SauleMenule @ 2011 11 01, 09:31)
Patamsėję paakiai būna dėl labai arti po oda išsidėsčiusių kraujagyslių, kas turi storesnį riebalinį sluoksnį, to paakiai šviesesni. Vitamino K trūkumas organizme irgi yra ratilų po akimis priežastimi. Vitaminas K įsisavina žarnyne prieš pat tiesiąją žarną. Vidurių užkietėjimai ar skysti viduriai, antibiotikų arba mėsos su antibiotikais vartijimas gali būti priežastimi, dėl kurios žarnynė nepasisavina vitaminas K. Tas vitaminas K kaupiamas kepenų riebaluose. Įvairūs kepenų susirgimai gali sutrikdyti šią funkciją. Kita patamsėjusių paakių priežastis - toksinai ir parazitai organizme, kurie savo ruožtu įtakoja kepenų veiklą, kurios savo tuožtu nesulaiko vitamino K ir t.t.
Mano patarimai: 1) stenkitės sureguliuoti žarnyno veiklą, žmogus turi išsituštinti būtinai vieną kartą per parą. Tamsios žalios lapinės daržovės padės atstatyti žarnyno bakterijų pusiausvyrą.  2) venkite nenatūralaus maisto, kosmetikos ir muilų iš naftos produktų  ir kenksminų chemikalų. 3) vartokite parazitus pašalinančias priemones (žoleles, arbatėles, daržoves)...
*

Kadangi mano veidas šviesus nuo gimimo, tai tie tamsūs paakiai grožio tikrai nepriduoda. Bandžiau ir miegoti ilgiausiai, ir nepervargti - paakiai pajuodę g.gif Galiausiai to neįtakojo nei miego apimtis, nei poilsis, nei atsipalaidavimas. Šie patarimai regis įprasto normalaus gyvenimo pagrindas, tačiau galbūt ir reikėtų pradėti nuo tokių dalykų
1n1
Nuo paauglystės mano paakiai pajuodę. Vieną dieną užkniso, nuėjau pas gydytoją, pasakiau, kad man nepatinka ir bandom ieškoti priežasčių. Dariau kraujo tyrimus, kardiogramą, skydliaukės tyrimus(kraujo), echoskopija skydliaukėsir pilvo organų. Žodžiu. Nerado prie ko prikibti. Sakė sveika, liepė išsimiegoti, pailsėti ir pasinaudoti kosmetinėmis priemonėmis - kaukėmis, gaivinamosiomis kaukėmis ir pan.

Tai va problema likusi, daugiau spręsti net negalvojau kaip.
japoniuke1
Ir man tas pats, niekada nebūdavo pajuodę, tačiau dabar, amžiui persiritus per 40 rolleyes.gif , - matosi labai aiškiai pajuodavimai ir netgi įdubę paakiai. Problemų turiu tik su skydliauke... Na dabar supratau,iš jūsų postų, kad su kepenimis irgi ne viskas tvarkoje verysad.gif . Turbūt tai ir yra priežastis. šiaip tai vedu labai aktyvų gyvenimo būdą, daug būnu lauke ir sportuoju intensyviai. Na žodžiu, gal jau mažinti tempus reiktų, bet kita vertus, dar nesenatve...manyčiau. g.gif rolleyes.gif
*muduabudu*
Turiu ta pacia problema. Kraujo tyrima daryti reikia, tikrinti konkreciai kepenu fermentus, bilirubina.
WeGa
QUOTE(imdigo @ 2013 04 21, 02:40)
Aš taip pat domėjausi dėl pajuodusių paakių gydytojo,tai ir man pasakė,kad striuma negali įtakoti pajuodusiu paakių... su striuma problemų turiu. Jau daug metų kovoju su pajuodusiais paakiais,turiu didelį kompleksą. Gėdinuosi,galvoju,kad esu dėl paakių negraži,jie labai matosi, nebežinau nei ką daryt.. beje pas mane ne tik pajuodę ,bet ir pageltę aplink akis, tai be maskavimo priemonių iš namų neinu. Gal merginos esate suradę kokią nors veiksmingą priemonę? gal kosmetologai padėtų?
*

drinks_cheers.gif lygiai taip pat jauciuosi, tarsi savi mintis skaityciau. visa gyvenima kankinuos, tepliojuos maskuokliais, kurie nepaslepia juodumo.. doh.gif
buvau pas dermatologe, gavau patarima, aisku mintyse pagalvojau, kad nieko cia man nepades, bet vis tiek. Sako, kad jei juodi paakiai, reiskias su galvos smegenu maitinimu yra negerai, kraujyje daug hemoglobino. Patare gerti ginko prim ir valytis organizma su detox kit pirmiausiai. Pagalvojau, pameginsiu, vis tiek nieko neprarasiu. Juolabiau, kad jos pasiulymas ir sprendimas pasirode negirdetas. Nes visa kita jau isbandziau doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.