Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE(liepaitė37 @ 2010 06 14, 18:53)
Aš pasidaryčiau ir ant paklodės, turiu spec. dažų, bet bėda ta, kad neatsimenu kurioje temoje mačiau ir tiksliai tų natų išdėstymo neatsimenu, jau dvi dienas po senas temas duoduosi ir nerandu. Būsiu labai dėkinga jei atsiūsi fongolcas@gmail.com


Tikiuosi supermamytes nesupyks, nes sias paklodes radau cia, tik jau nebezinau kur.
user posted image

user posted image


QUOTE(Mintaryte @ 2010 06 14, 18:56)
Gal kas galit patarti kaip galima papuosti buteli ant kurio sveciai rasys siulomus vaiko vardus, niekaip nesugalvoju kaip butu galima graziau padaryti  doh.gif


Apklijuokite mazu vaiku veidukais, issikarpykite is bet kokio zurnalo apie vaikus. Sveciai pasirinks vaikuti ir ant jo uzrasys varda. Musu vieni draugai toki sampano buteli per vestuves gavo, tai kai vaikutis gime, tikrai pirmiausia is ten vardus ziurejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 14 birželio 2010 - 20:21
QUOTE(Mintaryte @ 2010 06 14, 18:56)
Gal kas galit patarti kaip galima papuosti buteli ant kurio sveciai rasys siulomus vaiko vardus, niekaip nesugalvoju kaip butu galima graziau padaryti  doh.gif

Dar galima apnerti arba pasiuti kokius ale sliaustus na jei mokate siuti arba nerti g.gif
Atsakyti
Va, ką pasidariau per savaitgalį karsta.gif Tortas, atseit

user posted image
user posted image

Čia planas buvo - stalo išpirkimui atiduoti. Kuo toliau dariau, tuo vis labiau man gaila darėsi jį taip belekaip atiduoti g.gif blush2.gif

topsecret.gif Tik mano nuotakėlei neparodykit topsecret.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 14 birželio 2010 - 20:19
QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 14, 21:17)
Va, ką pasidariau per savaitgalį karsta.gif Tortas, atseit

Čia planas buvo - stalo išpirkimui atiduoti. Kuo toliau dariau, tuo vis labiau man gaila darėsi jį taip belekaip atiduoti  g.gif  blush2.gif

topsecret.gif Tik mano nuotakėlei neparodykit  topsecret.gif  hihihi.gif


Tortas tikrai NUOSTABUS, nieko panasaus nesu maciusi.

Dar cia kazkas klause del puotos valdzios rinkimu, tai mes rinksim:
1. Stalo viršaičius
2. Vyr. Šeimininkę
3. Šokių vadovą
4. Dainų vadovą
5. Policininką
6. Felčeris
7. Vyr. Ūkvedį
8. Nakvynės sargą
9. Meilės ministrą
Vestuvese apie 75 zmones.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 14, 20:17)
Va, ką pasidariau per savaitgalį karsta.gif Tortas, atseit

Šakės kaip gražu bigsmile.gif Man ir būtų gaila atiduot biggrin.gif
Atsakyti
Idedu kelis zaidimukus smile.gif
Konkursas kas geriau ir greiciau apibintuos "ligoni". Ligonis vyr gimines atstovai o antros puses "gydytojos" ir skambant muzikai ant ligonio kuo greiciau ir graziau apvinioja tualetinio popieriaus rulika. Nutraukiama kai atsiranda nugaletojas. Zaidimo vedeja padaro isvadas: kadangi vyrukai taip sypsosi tai nepanasus i ligonius, bet prie tualeto pastatyti tiktumete

Ant grindų patiesiamas kokio 1 m ilgio rankšluostis, tada visoms pamergėms užrišamos akys... joms pasakoma, kad reikės jį apžergus pereiti ir būtinai neužminti (čia svočios darbas). atvedama pamergė užrištomis akimis kai ji praeina pro rankšluostį piršlys greitai atsigula ant to rankšluosčio ir vaidina baisiai laimingą kad atseit kokių grožybių prisižiūrėjo... bet jau pamergių reakcijos būna doh.gif: patikėkit... tada atvedama kita pamergė įveikti tą pačią užduotį, o prieš tai buvusiai leidžiama žiūrėti kaip iš tiesų sukčiaujama, kad iš tiesų piršlys nieko ten pas jas nenužiūrėjo.

O sita dariau pati, nu super zaidimas thumbup.gif

pabroliam, jaunikiui, ir kt vyr gimines atstovams duoti po lele ir konkursas graziausio uzmigdymo. lai dainuoja lopsines, glosto ir kt. Kai jau "uzmigdys"-pasakoma: saunuoliai, gerai pasirepetavot ir galit praktiskai parodyti su gyvomis butybemis, savo antras puses ar poras ima ant ranku ir ta pati kartoja ka ir su lelemis...




Papildyta:
thumbup.gif sitas irgi geras
ĮDOMIOS VIETOS
Keliems žaidėjams (trims–penkiems) ant nugarų pakabinami vietų užrašai, pvz. „Viešnamis“, „Gėjų baras“, Tualetas“, „Pirtis“ ir pan. Po to žaidimo vedėjas kiekvieno iš jų klausia – „kodėl tau patinka ten lankytis?“, „kaip dažnai ten lankaisi?“, “ką ten veikia?“, „kokį garsų asmenį norėtum kartu ten pasikviesti“ ir pan. Kitiems žaidėjams būna saldaus juoko.


Papildyta:
Nusiimk tai, kas nereikalinga

Ant būsimosios nuotakos uždedama anklodė ir sakoma: "Nusiimk tai, kas tau nereikalinga". Stebima, nuo ko ji pradės nusirenginėti. Iš tiesų ji turėtų nusiimti antklodę. Deja, dažniausiai pradedama nusirenginėti nuo auskarų, laikrodžių, kojinių, liemenėlių ir pan. ir tik visai išsirengus suprantama, kur šuo pakastas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazmona @ 2010 06 14, 21:26)
Šakės kaip gražu  bigsmile.gif  Man ir būtų gaila atiduot  biggrin.gif


Atiduoti tai negaila, bet kad per išsipirkimą ten dažniausiai susigrūda ir mažai kas mato, ką duoda ir kaip. Galvoju, kada jį būtų geriau "prikabint", kad visi pamatytų g.gif
Atsakyti
Svociutes, galvoju padaryti toki siuntini. Ji suvynioti i daug sluoksniu ir ant kiekvieno sluoksnio parasyti, kas turi teise isvynioti.
Pvz.
Teisę atplėšti siuntinį turi – uošvienė ir anyta.
Teisę atplėšti siuntinį turi – pamergė, turinti ploniausią liemenį. Pabroliai, prašom išmatuoti sprindžiais.
Teisę atplėšti siuntinį turi –jauniausias svečias.
Teisę atplėšti siuntinį turi – didžiausių batų savininkas.
Teisę atplėšti siuntinį turi – iš toliausiai atvykęs svečias.
Teisę atplėšti siuntinį turi – tas, kas papasakos anekdota.
Teisę atplėšti siuntinį turi – trumpiausio sijonėlio savininkė.
Teisę atplėšti siuntinį turi – vyriausias svečias.
Teisę atplėšti siuntinį turi – linksmiausias muzikantas
ir t.t. kiek nori

PASKUTINIAI teisę atplėšti siuntinį turi – šios šventės kaltininkai – Jaunieji. Išvyniojamas kūdikis wink.gif

Reikia tiesiog prigalvoti, kas turi teise atplesti siuntini.
Tik neapsisprendziu, kurioje vestuviu dalyje ji deti. Cia tarsi papildomas susipazinimas su sveciais, butu galima deti kazkur pradzioje, bet galiausiai gi cia leliukas atsiranda, tai gal tada kazkur veliau. KA patartumet?

Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2010 06 14, 18:53)
tai ir aš dėlto pergyvenu unsure.gif  nžn net kaip ir bedaryti doh.gif  o tas simboliškai....ten visokių statulėlių ar kažkokių panašių dalykų tai aš nei pati mėgstu nei kitam nenoriu dovanoti, ens nėra paskui kur dėti unsure.gif
Dar klausimas:kiek renkate stalo valdžios?aš galvoju rinkti taip: 2 komendantus, med.seselę, gaisrininka-policininką ir meilės ministrą.Užteks? g.gif

As panasiai rinksiu wink.gif
Bet pas mane 30 zmoniu bus

QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 14, 21:17)
Va, ką pasidariau per savaitgalį karsta.gif Tortas, atseit

user posted image
user posted image

Čia planas buvo - stalo išpirkimui atiduoti. Kuo toliau dariau, tuo vis labiau man gaila darėsi jį taip belekaip atiduoti  g.gif  blush2.gif

topsecret.gif Tik mano nuotakėlei neparodykit  topsecret.gif  hihihi.gif

VAU nu super
NEREALIAI GRAZU, ir ideja labai gera
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 14, 21:33)
Ant grindų patiesiamas kokio 1 m ilgio rankšluostis, tada visoms pamergėms užrišamos akys... joms pasakoma, kad reikės jį apžergus pereiti ir būtinai neužminti (čia svočios darbas). atvedama pamergė užrištomis akimis kai ji praeina pro rankšluostį piršlys greitai atsigula ant to rankšluosčio ir vaidina baisiai laimingą kad atseit kokių grožybių prisižiūrėjo... bet jau pamergių reakcijos būna doh.gif: patikėkit... tada atvedama kita pamergė įveikti tą pačią užduotį, o prieš tai buvusiai leidžiama žiūrėti kaip iš tiesų sukčiaujama, kad iš tiesų piršlys nieko ten pas jas nenužiūrėjo.

papildysiu smile.gif ta pati ir pabroliams ir sveciams vyrams galima padaryt,tik jiems reikia daryt atsispaudymus,o kol daro atsispaudyma ivairiu variantu paameta po vyru ir leles ir plakatus su moteremis,ir pripuciamas leles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 14, 22:17)
Va, ką pasidariau per savaitgalį karsta.gif Tortas, atseit

user posted image
user posted image

Čia planas buvo - stalo išpirkimui atiduoti. Kuo toliau dariau, tuo vis labiau man gaila darėsi jį taip belekaip atiduoti  g.gif  blush2.gif

topsecret.gif Tik mano nuotakėlei neparodykit  topsecret.gif  hihihi.gif


nu grozis nerealus thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif gabumai irgi 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 14, 21:17)
Va, ką pasidariau per savaitgalį karsta.gif Tortas, atseit
Čia planas buvo - stalo išpirkimui atiduoti. Kuo toliau dariau, tuo vis labiau man gaila darėsi jį taip belekaip atiduoti  g.gif  blush2.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu grozis neispasakytas, bent as pirma kart toki kuryni matau, SAUNUOLE 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jo tikrai gaila duoti, kad ne ikystu i koki maisiuka, bet kaip cia padarius g.gif
Papildyta:
Gal kam tiks smile.gif
PIRŠLIO PATARIMAI JAUNĄJAM

1.Vyre mūsų ąžuoliuk
Į žabangas nepakliūk,
Nesijaudink, kad svočia
Žmoną moko paslapčia.

2.Yra receptai ir vyrams
Sako tu žmogus patyręs
Tik klausyk į galvą dėkis
Visos bėdos bus tik niekis

3.Pirmas receptas brangus
Pačiai staigiai laužk ragus.
Moka jos ant sprando joti,
Paklausyki kantriai ir mielai, o daryki atbulai.

4.Antras receptas nenaujas
Pačiai negadinki kraujo.
Leiski jai išsikalbėti
O patsai mokėk tylėti.

5.Trečias receptas tau vaike
Uošvei pataikauti reikia.
Gražumu ją pažaboki
Diplomatijos išmoki.
Jeigu uošvei būsi geras
Tai nekils namuose karas.

6.Štai ketvirtas patarimas
Nuo pirmos dienos vyruk
Kasą slaptą veskis pirmas
Nes draugus mylėti reik.
Nepamiršti jų visų
Ir prabėgusių laikų.

7.Dar vieną receptą klausyk.
Parėjęs iš darbų žmonelei,
Sakyk kad pavargai nerealiai
Galėsi pagulėt laisvai
Nors ji lai tvarkosi namuose
Sakyk ir girk, kad tai ją puošia.

8.Dar tau receptas šiurkštus
Prie žmonos negirk kitos.
Moterys mums daug atleidžia,
Bet už šitą įsižeidžia.
Daug dar pasakyčiau
Bet užteks gal šitą sykį.
Atsakyti